Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Hyosung GT 250 R Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    Honda PCX
    ali basınç sensörü falan olabilirmi o ?

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Hyosung GV 250
    Alıntı Felon adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    anladığımız kadarıyla büyük ihtimalle benim bu parça arızalı kuralkandan fiyatına bakıyım dedim ama bu parça hangi kategoride bulamadım
    Stok kodu YMS036C61C61001 fiyatı: 396,47 TL

osman_22 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Hyosung Gt 250 R
    anladığımız kadarıyla büyük ihtimalle benim bu parça arızalı kuralkandan fiyatına bakıyım dedim ama bu parça hangi kategoride bulamadım
    Sende arıza ilk nasıl başlamıştı ?
    benim motor geceden beri yağmurun altındaydı zar zor calıştı, gaz verdim biraz boşta gitmeden önce motoru ısıtmak icin, sonra 100 m. falan gittikten sonra kendi kendine gaz actı, istop ettim calıştırdım düzeldi bi 3-4 km kadar sorun yapmadı... acaba bidaha başıma iş acarmı, sende sorun ara aramı oluyo gidip gelen bişeymi, yoksa bi kere yaptıktan sonra düzelmedimi hic ?

Bide parcayı acıp temizliceksin galiba diğer başlıkta gördüm sorunu kökten cözer inş....

Felon - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı Slayerrr adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Stok kodu YMS036C61C61001 fiyatı: 396,47 TL
    kalp var bende biraz alıştıra alıştıra yazın böyle rakamları yahu
    Alıntı osman_22 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Sende arıza ilk nasıl başlamıştı ?
    benim motor geceden beri yağmurun altındaydı zar zor calıştı, gaz verdim biraz boşta gitmeden önce motoru ısıtmak icin, sonra 100 m. falan gittikten sonra kendi kendine gaz actı, istop ettim calıştırdım düzeldi bi 3-4 km kadar sorun yapmadı... acaba bidaha başıma iş acarmı, sende sorun ara aramı oluyo gidip gelen bişeymi, yoksa bi kere yaptıktan sonra düzelmedimi hic ?

Bide parcayı acıp temizliceksin galiba diğer başlıkta gördüm sorunu kökten cözer inş....
    seninki karbüratörlü sende bu cihaz yok diye biliyorum.bugün vazelinle yağlıyıcam.vazelinin bir faydasını daha öğrenmiş olduk,ah bide işe yararsa süper
    https://www.youtube.com/alifeyizoglu

casillas00 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    o parça benimkindede bozuktu en son içinde fırlamış ve onun yüzüne yolda kalmıştım.Usta senin dediğin gibi topladı yağladı etti ama idareten bişey olur ilerde çuk diye fırlayıp biyerde kalabilirsin
    + bozuk olarak kullanırsa beyinide bozuyormuş.
    Bnmkide yağmurda kalmıştı sonra çalıştırdım otomatik jikle 6000rpm'de çalışıyordu aç kapa yaptım düzelmişti felan ama bi türlü dikiş tutmadı.

Motosikleti
    Hyosung Gt 250 R
    kalp var bende biraz alıştıra alıştıra yazın böyle rakamları yahu

seninki karbüratörlü sende bu cihaz yok diye biliyorum.bugün vazelinle yağlıyıcam.vazelinin bir faydasını daha öğrenmiş olduk,ah bide işe yararsa süper
    Hayır 2008 model st kanuni işte enjeksiyonlu benimkide, parcadan haberim yok ama bakmadım daha...

Motosikleti
    st gt250r 2011
    sağanak yağmurda motor kullanmak alışkanlık yapacak bende

Alıntı casillas00 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    o parça benimkindede bozuktu en son içinde fırlamış ve onun yüzüne yolda kalmıştım.Usta senin dediğin gibi topladı yağladı etti ama idareten bişey olur ilerde çuk diye fırlayıp biyerde kalabilirsin
    + bozuk olarak kullanırsa beyinide bozuyormuş.
    Bnmkide yağmurda kalmıştı sonra çalıştırdım otomatik jikle 6000rpm'de çalışıyordu aç kapa yaptım düzelmişti felan ama bi türlü dikiş tutmadı.
    krank kırsada bu parayı versem neyse.en azından bi 30bin km daha kafam rahat gazlarım gazlarım derim ama elektronik parmak kadar parçaya 400lira vermek miğde ağrısı yapar.gribim zaten
    @ugur_m
    kanka shinkoların 2011 model diye güvenme ya drift kralı olursun sağanakta yada drift sonrası ufaktan bi lowside a bakar yani aman dikkat

---------- Post added at 20:08 ---------- Previous post was at 19:13 ----------

bu siemens marka parçayı vazelinledim artık normal 1,5bin devirde çalışıyo motor ama
    boştayken mesela birden gaz verip bırakınca boğuluyo motor stop ediyo.
    o parçaya 400lira verirsem bir daha eski keyfiyle binebilceğimi sanmıyorum.Bi kere soğuduğumda keyif alamıyorum artık motordan.
    ya bu halde satarım yada yaptırıp satarım....

Motosikleti
    st gt250r 2011
    krank kırsada bu parayı versem neyse.en azından bi 30bin km daha kafam rahat gazlarım gazlarım derim ama elektronik parmak kadar parçaya 400lira vermek miğde ağrısı yapar.gribim zaten
    @ugur_m
    kanka shinkoların 2011 model diye güvenme ya drift kralı olursun sağanakta yada drift sonrası ufaktan bi lowside a bakar yani aman dikkat

---------- Post added at 20:08 ---------- Previous post was at 19:13 ----------

bu siemens marka parçayı vazelinledim artık normal 1,5bin devirde çalışıyo motor ama
    boştayken mesela birden gaz verip bırakınca boğuluyo motor stop ediyo.
    o parçaya 400lira verirsem bir daha eski keyfiyle binebilceğimi sanmıyorum.Bi kere soğuduğumda keyif alamıyorum artık motordan.
    ya bu halde satarım yada yaptırıp satarım....

motorda güveneceğim son şey shinkolarımdır ama bir parça yüzünden motordan soğursan ayıp edersin o tatlı kırmızı şeye

Alıntı ugur_m adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    motorda güveneceğim son şey shinkolarımdır ama bir parça yüzünden motordan soğursan ayıp edersin o tatlı kırmızı şeye
    bilmiyorum çok naz yapıyo şu sıralar

acayüp - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cawa
    Arkadaşlar sanırım buradan yazmamış fakat senf nikli arkadaş motorunu satıyor. Hem kendisine hem motoruna sonuna kadar kefilim. Temiz ve hor kullanılmamış gtr arayan karçımasın derim. (şu forumda kimse onun kadar yumuşak yavaş ve motoru üzmeden kullanmıyordur eminim. )
    İlanınıda buldum sanırım budur.
    http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...0634717/detay/
    Ucuz motor olmaz , Sorunlu motor olur.

Motosikleti
    TVS Apache RTR150 2011 Opel Corsa D 2011
    arabalardaki oksijen sensörüne benziyor o kuralkanın motor bölümüünde filtre aksamı vardı yanlış ahtırlamıyorsam orada olması lazım bu arada hondanın motorsiklet eğitim merkezi hakkında ne düşünüyorsunuz güvenli sürüş 1den başlamayı düşünüyorum ilkbahardada california superbike schoolla gidicem

Motosikleti
    st gt250r 2011
    bilmiyorum çok naz yapıyo şu sıralar
    olsun o kadar hangi makineyi alırsan al arada naz yapacak kaçış yok =)

Dün akşam sensörü önce balata spreyiyle güzelce bi temizledim sonra sadece vida kısmını yağladım sensörün girdiği yuvayıda temizledim ve taktım.normal çalışıyo şuanda ama ilk çalıştığında rolanti 2,5da sonra 1,6ya düşüyo
    Sonra arkadaşın yanına gittim dün gece sağanak yağmurda... onun sensörü taktık hemen hemen aynı bi fark yok ama benim sensör takılıyken gaz biraz daha ağır düşüyo.Garip bişey şuanda sensörü düzgün çalıştırdım sayılır :s

UNdocab - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Hyosung GT650, RT125
    Merhaba millet bayadır yoktum nasılsınız?

Dün akşam sensörü önce balata spreyiyle güzelce bi temizledim sonra sadece vida kısmını yağladım sensörün girdiği yuvayıda temizledim ve taktım.normal çalışıyo şuanda ama ilk çalıştığında rolanti 2,5da sonra 1,6ya düşüyo
    Sonra arkadaşın yanına gittim dün gece sağanak yağmurda... onun sensörü taktık hemen hemen aynı bi fark yok ama benim sensör takılıyken gaz biraz daha ağır düşüyo.Garip bişey şuanda sensörü düzgün çalıştırdım sayılır :s
    Benim motor da(2011) aynı şekilde çalışıyor önce 2000 sonra 1600 e düşüyor. Gittiği yere kadar diycem de gitmediği yerde b.k gibi kalmak pek iyi bişe değil.
    Ha yanında vazelin taşırsın sürekli ama polis falan görürse pis pis sırıtır :D

Alıntı UNdocab adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Merhaba millet bayadır yoktum nasılsınız?

Benim motor da(2011) aynı şekilde çalışıyor önce 2000 sonra 1600 e düşüyor. Gittiği yere kadar diycem de gitmediği yerde b.k gibi kalmak pek iyi bişe değil.
    Ha yanında vazelin taşırsın sürekli ama polis falan görürse pis pis sırıtır :D
    Soğudum şu sıra motordan ya satabilirim tabi kış diye fiyatını öldürmezlerse.
    Forumdan motor bakan varsa mesaj atabilir
    2008 enjeksiyonlu 18binde Motorun seceresi forum sayfalarında var zaten

jonturka - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2010 Hyosung GT250R
    Soğudum şu sıra motordan ya satabilirim tabi kış diye fiyatını öldürmezlerse.
    Forumdan motor bakan varsa mesaj atabilir
    2008 enjeksiyonlu 18binde Motorun seceresi forum sayfalarında var zaten
    shit happens..just don't care.

My Gt250R started dropping revs and losing power in 3rd while in rev range of 4,700 - 4,900 and the same in 4th while going through the gears. (As well as in top gear on occasions).
    Called the dealer, spoke to the chief mechanic and he said "simple as", they picked up the bike, have replaced cdi and side stand switch, BIKE NO LONGER DOES THIS - all fixed "...All under warranty

adam senin yaşadığın sorunu yaşamış bak. Ayaklık sivicini ve cdi'yi değiştirmiş garantiden düzelmiş..

ayaklık sivici : 23tl
    cdi : 204 tl.

kolay olandan başla bence ) [seninki tamamen iptal ama galiba?]
    - Abi 1000'lik mi bu ?

-

Alıntı jonturka adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    shit happens..just don't care.

My Gt250R started dropping revs and losing power in 3rd while in rev range of 4,700 - 4,900 and the same in 4th while going through the gears. (As well as in top gear on occasions).
    Called the dealer, spoke to the chief mechanic and he said "simple as", they picked up the bike, have replaced cdi and side stand switch, BIKE NO LONGER DOES THIS - all fixed "...All under warranty

adam senin yaşadığın sorunu yaşamış bak. Ayaklık sivicini ve cdi'yi değiştirmiş garantiden düzelmiş..

ayaklık sivici : 23tl
    cdi : 204 tl.

kolay olandan başla bence ) [seninki tamamen iptal ama galiba?]
    ahaha bu lafı hatırladım bi yerden sanki gün gelir devran döner hesabı
    ayaklık müşürü iptal ve kapalı vaziyette ucu iyice bantlı onu eliyorum.geriye cdi kalıyo o zaman ama bu cdi amca nerdedir ne işe yararki ?(hadi sökelim kobay motordan )

barisayd - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    CDI: Motorun beyni de denilen şey bildiğim kadarıyla ve ne yazık ki ucuz değil.

Motosikleti
    Hyosung Gt 250 R
    http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...85835/detay/?#

şu piyasayı düşürmek icin acılan fake ilanların hepsi aynı cocuk ya aynı numarayı yazıyo hep hala alamadımı motor bu adam ya...

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler