Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Hyosung GT 250 R Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    bugay - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı jonturka adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arka teker bilyasının debriyajla bir ilgisi yokki..debriyajı sıkınca düzeliyor diyodun..sana düzeliyor gibi geliyomuş heralde
    muhtemelen tekerdeki kuvvet kalkınca ses azalıyodur

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    CankutKaba - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Pulsar 200NS
    Alıntı tekhancer adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    gönlünce olsun, hayırlısıyla seni üzmeyecek bir motor alırsın inşAllah, Allah kaza bela vermesin...
    Eyvallah abi [COLOR="Silver"]
    Motosiklet.net - Tutku YaraTTI..

Motosikleti
    kymco süper 8
    Alıntı Felon adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Boş vaktim olursa yeni üyeler için bi SSS(Sıkça Sorulan Sorular) Kitapçığı hazırlıyıcam
    Hatta video bile olur yeni başlayanların merak ettiği bütün herşeyi kendi bildiklerim kadarıyla cevaplamaya çalışsam yeni başlayanlar için baya kolaylık sağlamış oluruz sanırım.ama kim uğraşacak.çok canım sıkılması lazım bunu yapmak için
    böyle bişey yaparsan yeni başlayacak hyocuların hayır dualarının yanında bi ilk olursn onlar ve benim için

Alper Kaya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 600 FA (2011) Honda CBR 500R (2014)
    Alıntı berkay8 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    böyle bişey yaparsan yeni başlayacak hyocuların hayır dualarının yanında bi ilk olursn onlar ve benim için
    yapıcak ali oişide belki 1 ay sonra belki 1 yıl sonra ben çekerim o konusur :D
    bir yere gitmek için arabaya binilir motora binmek için her yere gidilir Önemli Olan Varmak Değil Yolda Olmaktır...

MF-Hyo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2012 GT250R - 2008 150HS
    Bakıyorum da çok sakinleşmiş burası eskiden daha canlıydı
    150HS > 2008 ST > 2012 ST >

osman_22 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Hyosung Gt 250 R
    Alıntı MF-Hyo adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bakıyorum da çok sakinleşmiş burası eskiden daha canlıydı
    Bence kış olduğu icin kimse motoruyla vakit gecirmiyo.Durum böyleykende ne anlatcak anı oluyo ne sorcak soru, arada duruluyo o yüzden buralar.

Chronix - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ducati Monster 1200
    Alıntı osman_22 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bence kış olduğu icin kimse motoruyla vakit gecirmiyo.Durum böyleykende ne anlatcak anı oluyo ne sorcak soru, arada duruluyo o yüzden buralar.
    hadi bir soru benden gelsin.. gaz kolunu çevirirken neden çok fazla güç harcamak zorunda kalıyor olabilirim.hani bıraksam motor olduğu yerde duracak gibi..telle filan alakası yok durumunu gaz teli geri gitmek için uğraşıyor resmen , frenleri de kontrol ettim onlar da normal.
    Two Against the World

Hyosung RT125 (55.000) Hyosung GT250 X (100.000) Ducati Monster 1200

UNdocab - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Hyosung GT650, RT125
    Gaz teli cekmis.kisa geliyo artik ondan

Motosikleti
    Ducati Monster 1200
    Alıntı UNdocab adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Gaz teli cekmis.kisa geliyo artik ondan
    gaz telini değiştireyim o zaman , ama sonuçsuz kalırsa ücreti tedarik edelim.
    Two Against the World

UNdocab - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Hyosung GT650, RT125
    Alıntı Chronix adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    gaz telini değiştireyim o zaman , ama sonuçsuz kalırsa ücreti tedarik edelim.
    sinyallerinin 4 u toplamda 0amper akim cektigi icin belki elcik makarasinin tepkime suresi epsilon kadar azalma gostermis olabilir. Kilavuzdan ilgili ilgisiz ne varsa okumak gerek

Motosikleti
    FZ6
    bugün meltem'deki araştırma hast. ordaki ışıklarda beklerken kırmızı siyah cbr600 rr yanıma geldi , tam dibime girdi , o bana baktı ben ona baktım :D
    açıkçası 600 lük bir motorun yanında hızlanmasını fln merak ediyordum bizim motorun , etmez olaydım :D gerisini tahmin edebiliyorsunuz heralde

bu kadar geride kalacağım tahmin etmedim ama olsun bizim motor daha kaslı diye kendimi avuttum

( d.n : ''anlattığım olay trafiği zerre tehlikeye sokmadan gerçekleşmiş ve sonlanmıştır'' )

Felon - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    @berkay8 aklıma gelen soruları not alıyorum güzelce derliyicem hepsini
    @mf-hyo Kar yağsada şöyle hertaraf kar olsa, kırmızı beyaz güzel fotolar çeksem..o zaman canlanacak forum
    @Chronix,UNdocab Soğuk-Sıcak metalin genleşme olayı var ama bu kadar etkilermi bilmiyorum.Belkide teli yağlarsan düzelir ama onu yağlamakla uğraşcağına direk değiştirmek en faydalısı malum olmadık yerde kopar.
    Gaz kolunda bi problemde olabilir.söküp kontrol etmekte fayda var
    @eod Boşver 600lüğü fiyat/performans'a oranla max. fayda bu motorda
    https://www.youtube.com/alifeyizoglu

osman_22 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Hyosung Gt 250 R
    @eod
    @Felon
    600 lük makineler fiyat performans olarak cok iyide.

+10 litre yaktıktan sonra sabaha kadar ivmelense ne olur.

Benzin/performans kötü.Ya aslında o da kötü değil karşılığını kat kat veriyoda, cok yiyo ama işte

MF-Hyo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2012 GT250R - 2008 150HS
    Bi ara benimde başıma gelmişti ya sol tarafımda 2 araba ötemde kaç ccydi unuttum bi honda vardı göz göze geldik şöyle az arkasında da kız vardı Şöyle bi kalkış yapmaya çalıştık ama o ince ses geldi be 1.vites te hafif arkayı oynattıgını gördüm deli bişey ya bi tane de bana lazım öyle bişey ah ah
    150HS > 2008 ST > 2012 ST >

Motosikleti
    Ducati Monster 1200
    @
    @Chronix,UNdocab Soğuk-Sıcak metalin genleşme olayı var ama bu kadar etkilermi bilmiyorum.Belkide teli yağlarsan düzelir ama onu yağlamakla uğraşcağına direk değiştirmek en faydalısı malum olmadık yerde kopar.
    depoyu 97 oktan benzinle doldurdum bir nebze düzelme oldu muhtemelen benzinin içeride yanması ile ilgili bir sıkıntı bu buji değişikliği yaparak kontrol edicem. ngknın çift tırnaklı bujisi çıkmış ya da ben yeni fark ediyorum ateşleme demiri de normal bujilerin 2 katı uzunluğun da. bu arada geçen hafta gt650 arka dişlisi taktım 5 km kadar fark etti önceleri 110 km/hz 7000 devir de sağlarken şimdi 6500 devirde o hızı yakalıyorum, Türkiye de 15 ön dişli bulamadım onu da yurt dışında araştırıyorum.

Two Against the World

depoyu 97 oktan benzinle doldurdum bir nebze düzelme oldu muhtemelen benzinin içeride yanması ile ilgili bir sıkıntı bu buji değişikliği yaparak kontrol edicem. ngknın çift tırnaklı bujisi çıkmış ya da ben yeni fark ediyorum ateşleme demiri de normal bujilerin 2 katı uzunluğun da. bu arada geçen hafta gt650 arka dişlisi taktım 5 km kadar fark etti önceleri 110 km/hz 7000 devir de sağlarken şimdi 6500 devirde o hızı yakalıyorum, Türkiye de 15 ön dişli bulamadım onu da yurt dışında araştırıyorum.

http://www.ozenticaret.com.tr/conten...ges/cr10ek.jpg
    Bence yine tek tırnak tak, çift tırnak yakıtı arttırır performans olarakta tek başına buji değişiminden bişey alamazsın gibime geliyor.arka dişli iyiymiş normali 44mü oluyo o?
    Asansörlerde kullanılan dişlilerin uyabilme ihtimali varmış.bu konu hakkında yorum yapabilcek varmı? Stunt dişlisi yapsak Ah sanayide tanıdık olaydı

Motosikleti
    Ducati Monster 1200
    Bence yine tek tırnak tak, çift tırnak yakıtı arttırır performans olarakta tek başına buji değişiminden bişey alamazsın gibime geliyor.arka dişli iyiymiş normali 44mü oluyo o?
    Asansörlerde kullanılan dişlilerin uyabilme ihtimali varmış.bu konu hakkında yorum yapabilcek varmı? Stunt dişlisi yapsak Ah sanayide tanıdık olaydı
    bizdekiler 46 gt 650 de 44 kullanılıyor, bujilere gelince normal de tek tırnak buji almak için girdim dükkana adam çift tırnaklı var dedi.iridyum ve normali kullandık bi de çirt tırnaklı deneyelim dedim.
    Two Against the World

bizdekiler 46 gt 650 de 44 kullanılıyor, bujilere gelince normal de tek tırnak buji almak için girdim dükkana adam çift tırnaklı var dedi.iridyum ve normali kullandık bi de çirt tırnaklı deneyelim dedim.
    Çift tırnakta kayda değer bi fark olursa yorumlarını bekliyoruz o zaman.
    bende internetten bi buji aldım cr8e yerine cr8eıx gibi bişey yollamışlardı orjinalinden boyu az daha kısa.denemek için taktım bi, motorun nefes alışı değişti. daha hızlı nefes alıyo gibi ses çıkartıyodu, söktüm gittim orjinalinden aldım bi çift.

zonta - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    GT 250RR

http://www.ozenticaret.com.tr/conten...ges/cr10ek.jpg
    ben sana 15 dişli yi amerikadan getirdigim adresi de yazmıştım ama görmedin galiba.orada 13lü ön dişlide var felon tam senlik çok rahat ön kaldırırsın. http://www.ebay.com/itm/170585209272...84.m1423.l2649
    NE MUTLU TÜRK'ÜM DİYENE

Alıntı zonta adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ben sana 15 dişli yi amerikadan getirdigim adresi de yazmıştım ama görmedin galiba.orada 13lü ön dişlide var felon tam senlik çok rahat ön kaldırırsın. http://www.ebay.com/itm/170585209272...84.m1423.l2649
    çok güzel ama 25dolar ürünün kendisi 30dolar kargosu.... free shipping olsa şimdi siparişi vereyimde etmez o kadar :(

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler