Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Hyosung GT 250 R Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    fatih545 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    '16Pulsar200-16'MT07
    Alıntı arifziyaar adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Beyler siz böyle 8-10 gt250r toplanınca kıskanıyorum... benim sitenin otoparkı açılmadı o yüzden motor arkadaşın otoparkta ewde olsaydı gelip aranıza karışırdım o kalabalıkta kimse anlamaz :D
    Hayırlısıyla cometi alayımda beraber basarız
    *İyi gelişmiş refleksler şanstan daha hızlıdır.

*Ön sezilerini dikkate almayı öğren.Bir gün hayatını kurtarabilir.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    GT250R
    Merhaba arkadaşlar,
    Sonunda bende GT250R ailesine katıldım. 2009 model 10 bin'de kırmızı bi motor aldım 3 gün önce. Motor beklediğimin üstünde çıktı, sesi hariç herşeyinden memnunum (250cc'lik bi motordan daha fazla ses beklemiyodum zaten). Yalnız size bir sorum olacak, trafikte seyrederken rastlıyorum dijital ekranda arasıra F1 uyarı ışığı yanıyor ama sürekli değil. Araştırdım ama net bi kaynak bulamadım bu konu için, var mıdır daha önce başına gelen bu uyarının anlamını bilenler?
    Şimdiden teşekkürler.

Motosikleti
    CBR 250 R
    beyler ben cbr 250 alıyorum ama bugün bir gt 250 r gördüm , yakından inceledim , baya büyük bir motor . cbr o hiç görmedim gelsin diye bekliyorum oda gt gibi büyük mü acaba , 2011 gt 250 r ler nasıl acaba ...

MF-Hyo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2012 GT250R - 2008 150HS
    Alıntı erginaruz adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    beyler ben cbr 250 alıyorum ama bugün bir gt 250 r gördüm , yakından inceledim , baya büyük bir motor . cbr o hiç görmedim gelsin diye bekliyorum oda gt gibi büyük mü acaba , 2011 gt 250 r ler nasıl acaba ...
    Gt kadar büyük değil malesef. Ninja, honda, hyosung arasında kasa olarak en tatmin edici Hyosung Aldın mı Cbr yi ? Yoksa hala fikir değiştirebilirim mi diyorsun?

---------- Post added at 23:58 ---------- Previous post was at 23:51 ----------

Alıntı guitarmix adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Merhaba arkadaşlar,
    Sonunda bende GT250R ailesine katıldım. 2009 model 10 bin'de kırmızı bi motor aldım 3 gün önce. Motor beklediğimin üstünde çıktı, sesi hariç herşeyinden memnunum (250cc'lik bi motordan daha fazla ses beklemiyodum zaten). Yalnız size bir sorum olacak, trafikte seyrederken rastlıyorum dijital ekranda arasıra F1 uyarı ışığı yanıyor ama sürekli değil. Araştırdım ama net bi kaynak bulamadım bu konu için, var mıdır daha önce başına gelen bu uyarının anlamını bilenler?
    Şimdiden teşekkürler.
    Öncelikle aramıza hoşgeldin motorun hayırlı olsun Allah kaza bela vermesin.. FI Işığı benim sürekli yanıp sönüyor 5-6 aydır kafaya takmıyorum Fazla araştırmadım üstüne düşmedim araştırdıysam da yeterince bilgi alamadım buraya da yazdım ne kadar yazsam FI hakkında fazla bilgi veren olmadı Kimisi Full İnjection dedi benzin pompasıyla alakalı bi sorun olabilir dedi kimisi en kücük bi arıza da bile FI verir dedi kısacası anlamadım dediğin gibi net bi kaynak bulamadım bende o haliyle biniyorum motorumda da Allah a şükür sorun yok

UNdocab - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Hyosung GT650, RT125
    Merhaba arkadaşlar,
    Şimdiden teşekkürler.
    Öncelikle hayırlı olsun. Allah kaza bela vermesin
    Bu motorda 12 tane sensör var bunlardan birinde sıkıntı olursa FI ışığı yanar. Arkadaşların söyledikleri ihtimallerden birkaçı adam gibi bir servise uğrayın deneyerek baksın hangisinde sorun olduğuna.

Motosikleti
    GT250R
    Teşekkürler arkadaşlar cevaplar ve iyi dilekleriniz için. Anladığım kadarıyla o kadar da büyük bi sorun değil. 1.500km sonra bakımına götürücem, o sıra bunu da baktırırım artık tatmin edici cevaplar olursa burdan da paylaşırım.

Motosikleti
    Hyosung GT650, RT125
    Arkadaşlar aşık oldum ben =/
    Yeni aşkım bu güzel şey
    İki saattir izliyorum hiiiç sıkılmadım =/

arifziyaar - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    XV950 BOLT
    50.000 tl verebilecek bi bütçe varsa gerçekten şahanee..
    JAWA = ilk aşk , Monster696 = hala kalbimde , hypermotard 1100 = unutulmaz , MT07 = Mantık evliliği , XV950 = güzel ama kesmiyor

Motosikleti
    Uzun bir süre olmayacak...
    hyo'cu arkadaşlar. motorumda vitesle ilgili bir problem var. vites boş göstergesi bazen yanıyor, bazen yanmıyor. özellikle motoru biraz kullandığımda durup boşa aldığım zaman bakıyorum N göstergesinde yeşil ışık yanmıyor. aradan zaman geçiyor bi bakıyorum yanmaya başlıyor. sizce sorun ne olmuş olabilir ve ben müdahale edebilir miyim ? ufak bi arıza ama canımı sıktı...

Motosikleti
    Hyosung GT650, RT125
    50.000 tl verebilecek bi bütçe varsa gerçekten şahanee..
    Ya göçmen arkadaşlar var çifte vatandaş onların adına bulgaristandan alsak AB de gümrük vergi bi dünya avantaj var yarı yarıya iner fiyatı. GT650 alacağıma 4-5 milyar fazla verip Ducati 848 alsam ne olur ?
    6 ayda bir arkadaşı memleketini görmeye götürürüz işte
    Hem çift silindir çok yakmaz bu

Motosikleti
    Hyosung GT250R(Gri/siyah)
    Alıntı Xetanor adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    hyo'cu arkadaşlar. motorumda vitesle ilgili bir problem var. vites boş göstergesi bazen yanıyor, bazen yanmıyor. özellikle motoru biraz kullandığımda durup boşa aldığım zaman bakıyorum N göstergesinde yeşil ışık yanmıyor. aradan zaman geçiyor bi bakıyorum yanmaya başlıyor. sizce sorun ne olmuş olabilir ve ben müdahale edebilir miyim ? ufak bi arıza ama canımı sıktı...
    sen mudahale edemessin içeriden vites müşüründen kaynaklanıyor muhtemelen o parçaya temas eden parça takılıyor .. motorun müşürünün bulunduğu konum açılıp düzeltilmesi gerekiyor.

---------- Mesajlar birleştirildi - 01:56 ---------- bir önceki mesaj zamanı 01:52 ----------

Merhaba arkadaşlar,
    Şimdiden teşekkürler.
    FI Fuel İnjeksion hatası dır... genelde bu hatayı ısı sensörü yada çeşitli parçaların müşürlerinden veya sensörlerinden yapmaktadır nadiren denge sensöründende kaynaklanabilir... bu durumda motorunuzu uzman bir servise gösterip FI ışığının yanma sebebini araştırabilirsiniz... çeşitli nedenlerden yanabiliceği gibi sıkışık trafikte çok fazla kaldığınızda motor aşırı ısınırsa bir nevi hararetten dolayıda yanabilir motoru kapatabilir.. servise gitmenizde fayda var..

---------- Mesajlar birleştirildi - 02:00 ---------- bir önceki mesaj zamanı 01:56 ----------

Beyler siz böyle 8-10 gt250r toplanınca kıskanıyorum... benim sitenin otoparkı açılmadı o yüzden motor arkadaşın otoparkta ewde olsaydı gelip aranıza karışırdım o kalabalıkta kimse anlamaz :D
    anlasada sorun yok senin motor her türlü üst kademe gideri var gerçi küçük motoru olan olsada hiç bir durum fark etmez maksat ortamda bulunmak :D gel abi sende iyi muhabbet oluyor
    [B][COLOR="Gray"]Hyosung [/COLOR][COLOR="DeepSkyBlue"]GT[/COLOR]250[COLOR="Red"]R[/COLOR][/B]
    [B][COLOR="Red"]Drift religion[/COLOR][/B]:cat:

Herkese selamlar arkadaşlar....

Bende bu motoru almak istiyorum... motoru kredi çekerek veya senet felan taksitle alan arkadaşlar varsa bir yardımcı olabilir mi acaba ne yapmak lazım bu motoru alabilmek için yardımlarınız için şimdiden teşekkür ederim alabilen arkadaşlara allah hayırlı sürüşler nasip etsin... bide ben adanada oturuyorum burda bayisi yok sanırım en yakın hangi ilde var acaba nette bulamadım yetkili bayi listesini....

Teknika - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2013 Model Hyosung GV250 EFI Aquila Full Siyah
    Dünkü Avcılar buluşmasından bir kaç foto!

*** 2013 Model Hyosung Gt250r EFI Full Kırmızı Racing ***

Felon - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Bende bi fotoları ekleyeyim

---------- Post added at 08:39 ---------- Previous post was at 07:52 ----------

buyur gel abi bakma sen gt250r toplantısı olduğuna cbr250r ,transalp,pcx 'de vardı aramızda
    https://www.youtube.com/alifeyizoglu

arifziyaar - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    XV950 BOLT
    Alıntı bygrm adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    sen mudahale edemessin içeriden vites müşüründen kaynaklanıyor muhtemelen o parçaya temas eden parça takılıyor .. motorun müşürünün bulunduğu konum açılıp düzeltilmesi gerekiyor.

---------- Mesajlar birleştirildi - 01:56 ---------- bir önceki mesaj zamanı 01:52 ----------

FI Fuel İnjeksion hatası dır... genelde bu hatayı ısı sensörü yada çeşitli parçaların müşürlerinden veya sensörlerinden yapmaktadır nadiren denge sensöründende kaynaklanabilir... bu durumda motorunuzu uzman bir servise gösterip FI ışığının yanma sebebini araştırabilirsiniz... çeşitli nedenlerden yanabiliceği gibi sıkışık trafikte çok fazla kaldığınızda motor aşırı ısınırsa bir nevi hararetten dolayıda yanabilir motoru kapatabilir.. servise gitmenizde fayda var..

---------- Mesajlar birleştirildi - 02:00 ---------- bir önceki mesaj zamanı 01:56 ----------

anlasada sorun yok senin motor her türlü üst kademe gideri var gerçi küçük motoru olan olsada hiç bir durum fark etmez maksat ortamda bulunmak :D gel abi sende iyi muhabbet oluyor
    Gt250R formunuda takip ediyorum artık bidahakine katılırım..senden powerslide hakkında biraz yardım almam lazım )

Alıntı UNdocab adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ya göçmen arkadaşlar var çifte vatandaş onların adına bulgaristandan alsak AB de gümrük vergi bi dünya avantaj var yarı yarıya iner fiyatı. GT650 alacağıma 4-5 milyar fazla verip Ducati 848 alsam ne olur ?
    6 ayda bir arkadaşı memleketini görmeye götürürüz işte
    Hem çift silindir çok yakmaz bu
    Artık o süre 2 yıla çıktı diye biliyorum....ama hiç piyasada öyle motor yok demekki var bi numarası..yoksa ortalık avrupa plakalı yüksek cc motor dolardı..
    JAWA = ilk aşk , Monster696 = hala kalbimde , hypermotard 1100 = unutulmaz , MT07 = Mantık evliliği , XV950 = güzel ama kesmiyor

Motosikleti
    MT-07
    Öncelikle herkese merhaba. 1 haftadır bu başlığın bir kısmın okudum. Boyum 1,80 kilom 85. GV 250 ile GT250R arasında kaldım. Biliyorum ikisi de farklı sınıflar ama nedense öyle bir çelişki yaşadım yada hala yaşıyorum . Ama gt 250r daha ağır basıyor. arkdaşlar satılık 2008 ve üstü gt250r ı olan var mı? istanbul içinde....

Motosikleti
    Yamaha R1
    RAICING PARTY ANTALYA
    http://www.facebook.com/event.php?eid=217635401619837
    CLUB SALİNAS ANTALYA SOSYETE BAR

antalyada olan arkadaşlara duyrulur.
    yeni makine yeni tat.

bugay - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı macro adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Öncelikle herkese merhaba. 1 haftadır bu başlığın bir kısmın okudum. Boyum 1,80 kilom 85. GV 250 ile GT250R arasında kaldım. Biliyorum ikisi de farklı sınıflar ama nedense öyle bir çelişki yaşadım yada hala yaşıyorum . Ama gt 250r daha ağır basıyor. arkdaşlar satılık 2008 ve üstü gt250r ı olan var mı? istanbul içinde....
    normal hocam arada kalman ben de hala bunu satıp gv 250 mi alsam yoksa x9 ya da xmax falan mı alsam diyorum yani motorun tarzının yanında senin kullanım tarzın da önemli.

Bende bu motoru almak istiyorum... motoru kredi çekerek veya senet felan taksitle alan arkadaşlar varsa bir yardımcı olabilir mi acaba ne yapmak lazım bu motoru alabilmek için yardımlarınız için şimdiden teşekkür ederim alabilen arkadaşlara allah hayırlı sürüşler nasip etsin... bide ben adanada oturuyorum burda bayisi yok sanırım en yakın hangi ilde var acaba nette bulamadım yetkili bayi listesini....

Motosikleti
    Hyosung GT650, RT125
    Alıntı Responses adlı üyeden alıntı Mesajı göster

Başka ilden alıp getirttirebilirsin. Ben istanbuldan kredi ile aldım.Araştırma yaparken sahibinden.com üzerinden ankaradaki bir satıcı ile de görüşmüştüm her ile ücretsiz gönderiyoruz demişti. Sen de bu şekilde konuş bayilerle. Sahibinden sitesi üzerinden de msj atabilirsin cevap geliyor.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 2 kullanıcı var. (0 üye ve 2 misafir)

Bu Konudaki Etiketler