Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Hyosung GT 250 R Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    ramzey125.zealsungs200.. s&t gt250r
    Alıntı forbit adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    mehmet lastiği bende birkere acık fazla hava bastım cok fena zıplıyodum motor üzerinde hemen 32 YE indirdim iyi bence bu hava. Buarada nasıl mardin yolları iyimi, varmı acık gaza yüklenicek yerler?

---------- Mesaj ekleme zamanı: 16:08 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 16:04 ----------

mehmet aynen varya bizim burada da böyle muhabbetler sürekli abi 30 bin tl varmı bunun fiyatı diyolar adamlar yok diyom okdar değil bunlar 12 bin filan diyom
    hava basıncı konusunda haklısın en ideali standartı.. yollara gelince k.tepenin girişinde 6km mardin çıkışında 15 km kaymak gibi duble yol var oraya çıkıp basıyom.. duble yol olacak hepsi ama bakalım ömrümüz görmeye yetecekmi
    [B][I][COLOR="Red"]Yüreğini [COLOR="RoyalBlue"] mavi [COLOR="Red"] tut... [COLOR="Black"] (Mehmet KAVAN) :cat:[/COLOR][/COLOR][/COLOR][/COLOR][/I][/B]

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    2008 S&T GT 250R
    Alıntı copy_x adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    hava basıncı konusunda haklısın en ideali standartı.. yollara gelince k.tepenin girişinde 6km mardin çıkışında 15 km kaymak gibi duble yol var oraya çıkıp basıyom.. duble yol olacak hepsi ama bakalım ömrümüz görmeye yetecekmi
    düzeltirler inş. tüm yolları, olmadı sen ordan cıkarsın ilerde
    geÇTi gEçİYoR haYaT deDiğİN...:silent:

StuArT - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki Z750
    Alıntı SAd0 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    millet bugun izinliyim varmı istanbulda birşey yapacak olanlar
    Bu havada ,emin misin

cakalaz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR1000RR "2017
    Ben bir cok lastik basıncı denedim. En ideali Arka 34 - ÖN 32 kararını verdim
    Ya KASK TaK ; Ya ÖL

Motosikleti
    GT250R
    Alıntı StuArT adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bu havada ,emin misin
    ooo yaz motorcusu seniiiiii

çıktım turladım heryerde çok trafik vardı yarım saatte döndüm
    "Hayallerinin olması önemli bir şey..." Das Experiment
    [B]34 YVV 98[/B]

< iLk@yy > - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    '01 CBR600F4i(2011-?) / '07 Burgman400(2018-?)
    Alıntı copy_x adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    lastik basıncı çakonun kulakları çınlasın 35 idi..şok anında ben bilinçli birşey yapmadım ilk defa karşılaşıyordum ciddi bir tehlikeyle onun sadece bana güven veren yeni aldığım mont ve kasktı içimden düşünüyordum inşaallah ağır hasar olmaz diye..dreksiyon amortisörü baktım o olaydan sonra ama pek bişi bulduğum söylenemez hyoya özel bişi yoktu ama başka racelerink vardı onuda nere nasıl bir ayarla takılacağını bilemediğim için üstünde pek durmadım ama bilsem ki randımanlı bişi var mutlaka üstünde dururum en azından şunun farkındayız hiçbirşey insanın canı kadar önemli değil...
    markalara özel bir amortisör yok zaten alıyosun şase ve gidonun bi yerine çeşitli bi kaç çelik demirle bağlıyorlar kaynakla onu görüntü belki biraz çirkin olabiliyor başka bir konu oda gerçi gidona alttan bağlayabilirsen görünmüyor dikkat çekmiyor bazı motorlarda yer olduğundan bu şekilde yapılabiliyor ama bazısında olmuyor maalesef

lastik basınçlarına gelince 35te fazla. Lastiğin fazladan şişik olması yere olan tutunma gücünü azaltır daha çok basınçlı olduğu için lastik üzerine gelen basıncı daha rahat karşılar ve şekil formunu daha çok koruma konumunda olacağından fazla kıvrılma payı olmaz olası çukura girmede ya direk gümletebilirsiniz lastiğinizi ve lastiğin yola basma oranıda düşerki buda tutunma gücünü azaltır

doğan bunu sende oku cnm
    lastiğinzin havası 30 olması en ideali pa değeri 2'dir
    çoğu motorda 29-32 arası değerler var zaten race scooter vs vs...
    Hayat çok küçük bir olasılık ile gerçektir...
    Bunu size kanıtlayabilirim !

Motosikleti
    CBR1000RR "2017
    Hyo'cu gençlik GüNAYDIN
    Ya KASK TaK ; Ya ÖL

__sArSıLmAz__ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Cbr 650F
    Alıntı forbit adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    gecende adamin biri geldi abi motoru yan koyma dikine koyda bende park edeyim dedi arabayı elemanın yanındaki hemen zıpladı nediyon olum motor senin arabadan pahhalıdır dik konurmu bu makina arabada eski kasa megan( buarada ben semih
    buna benzer bi olay benimde başıma geldi hemde bi çok kez ama niyeyse insan mutlu oluyo
    Her asker yeşil bereli olamaz

< iLk@yy > - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    '01 CBR600F4i(2011-?) / '07 Burgman400(2018-?)
    Alıntı __sArSıLmAz__ adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    buna benzer bi olay benimde başıma geldi hemde bi çok kez ama niyeyse insan mutlu oluyo
    en azından motorcu olduğumuz için olmasa bile saygı görmek insanın gururunu okşuyor bi yerde
    Hayat çok küçük bir olasılık ile gerçektir...
    Bunu size kanıtlayabilirim !

Motosikleti
    düşünme aşamasında
    Alıntı < iLk@yy > adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    en azından motorcu olduğumuz için olmasa bile saygı görmek insanın gururunu okşuyor bi yerde
    bu saygıyı minibüsçüler ve taksicilerde gösterse çok iyi olur ama
    [B][COLOR="Green"]1908 Üsküdar İnfaz 1908[/COLOR][/B]

İSTANBULU İZLİYORUM ÇAMLICADAN

Motosikleti
    CBR1000RR "2017

Ya KASK TaK ; Ya ÖL

Motosikleti
    ramzey125.zealsungs200.. s&t gt250r
    Alıntı yavrumalikem adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bu saygıyı minibüsçüler ve taksicilerde gösterse çok iyi olur ama

---------- Mesaj ekleme zamanı: 13:33 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 13:17 ----------

Alıntı < iLk@yy > adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    markalara özel bir amortisör yok zaten alıyosun şase ve gidonun bi yerine çeşitli bi kaç çelik demirle bağlıyorlar kaynakla onu görüntü belki biraz çirkin olabiliyor başka bir konu oda gerçi gidona alttan bağlayabilirsen görünmüyor dikkat çekmiyor bazı motorlarda yer olduğundan bu şekilde yapılabiliyor ama bazısında olmuyor maalesef

lastik basınçlarına gelince 35te fazla. Lastiğin fazladan şişik olması yere olan tutunma gücünü azaltır daha çok basınçlı olduğu için lastik üzerine gelen basıncı daha rahat karşılar ve şekil formunu daha çok koruma konumunda olacağından fazla kıvrılma payı olmaz olası çukura girmede ya direk gümletebilirsiniz lastiğinizi ve lastiğin yola basma oranıda düşerki buda tutunma gücünü azaltır

doğan bunu sende oku cnm
    lastiğinzin havası 30 olması en ideali pa değeri 2'dir
    çoğu motorda 29-32 arası değerler var zaten race scooter vs vs...

haklısın çoğu yeni model racelerde standart haline gelmiş..suzuki tl 1000s var onda bariz gidon ve dapoya bağlı.. valla ortamım müsait değil istanbul gibi bir yerde olsaydım ne yapar eder.hallederdim..
    lastik hava basıncına gelince çako ısrarla 34ten bahsediyo ama allah korusun zıplayacak bi gün ben 31-32 vuruyorum dahada basmadım.. zaten o tokatlama çakonun verilerine göre olmuştu..32-34
    [B][I][COLOR="Red"]Yüreğini [COLOR="RoyalBlue"] mavi [COLOR="Red"] tut... [COLOR="Black"] (Mehmet KAVAN) :cat:[/COLOR][/COLOR][/COLOR][/COLOR][/I][/B]

Motosikleti
    GT250R
    cako iyiki bi foto makinen var, olmayanları çatlatmayamı çalışıon kardeşim alallalalallaa
    "Hayallerinin olması önemli bir şey..." Das Experiment
    [B]34 YVV 98[/B]

slm arkadaşlar yeni üye oldum kısmetse 20 güne kadar hyo alcam biraz tavsiye vew bilgi verirseniz sevinirim vitesli motor 10 defa falan kullandım biraz daha alışmam gerek kazasız sürüşler herkese

saffet - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW F650 GS
    merhaba arkadaşlar bende 1,5 aydır hysuong HT250R kulanıcısıyım ortalama 1000.KM.var
    tavsiyelerinizi beklerim.

---------- Mesaj ekleme zamanı: 15:51 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 15:44 ----------

Alıntı c@n adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    dostum karizma motor muharrem özsoyda uygun fiatlı bulabilirsin hyosung un parçası çok bol elinde kuyruğundan granajına diskinden ön takımına kadar herşey var ve cidden uygun fiatlı
    Arkadaşım benim başımada benzeri bir olaygeldi makinayı yeni aldım 3.günlük iş yerine geldim motorun ayaklıgını açtım tık sesi geldi bende ayak açılda zandettim motoru yan olarak bıraktım motor göm dedi yere yıkıldı. hemen kaldırdım bereket sadece sol aynanın metal kısmı kırıldı. sanayiya götürdüm orgön kaynakla kaynatıldı bu şekilde kulanıyorum. hepimize geçmiş olsun.

Motosikleti
    CBR1000RR "2017
    @ SADO ;

Benim bir fotoğraf makinam bile yok

Telefonumla cekiyorum
    Ya KASK TaK ; Ya ÖL

KamilOZEL - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    --
    Beyler bu motor uzun yol için uygunmu acaba ? Ben racer olan bi motor düşünüyorum uzun yok için sizce en iyi olabılıcek olan hangisi ?

crb125-derbi 125gpr-hyo 250gtr

Derbi 125gpr 2 zamanlı bir motor ve Hyodan fazla yakar gibime geliyor.Aslında ss modeller kullanılış şekli bakımından uzun yolda iyi değiller.Tecrübeli arkadaşlar tecrübelerini belirtirler elbette.

Motosikleti
    mondial 150 mash
    merhaba aranıza bugun katıldım merak ettiğim bi konu var acaba bu motor bi antalya - istanbul yolu yaparmı? ortalama 700 km.. aramızdaki tecrubeli arkadaşlardan cevap bekliyorum..
    kazasız belasız surusler.....

xxrated - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    S&t Kanuni GT250
    Geçen yaz bir sabah çantamı arka koltuğa bağladım. Tekirdağ'dan gazımı açtım körfezi dolaşıp Bursa'da kapadım toplam 40 - 50 dkk mola verdim ara ara ertesi gün Uludağa çıktım akşamına eskişehire geçtim 2 gün sonra eskişehirden tekirdağa nonstop geldim ihtiyaç molaları hariç tabi yani kabaca bir hesapla 1000km aşkın yol yaptım çoğuda durmadan ben motoruma sonuna kadar güveniyorum. Yorum size kalmış.
    seT By eXe

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler