Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Hyosung GT 250 R Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    GT250R
    e hani yokmu gezi falan. ? ayarlayın bişiler takılalım. havalar bozmaya başladı.
    [COLOR="#FF0000"][/COLOR][B]Şeytana Uymuyorum, Sadece Aynı Fikirdeyiz ! ! ![/B] :wiinkk:

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Felon - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı Teknika adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ok.

Sticker'lar ne oldu? Hazırladı mı? Etiketçi.
    yok o bir hafta sürer tahminimce
    https://www.youtube.com/alifeyizoglu

Teknika - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2013 Model Hyosung GV250 EFI Aquila Full Siyah
    Evet yaa.

Yine Ortaköy kahvaltısına mı? Gitsek ya da Tekirdağ gezisine mi?
    *** 2013 Model Hyosung Gt250r EFI Full Kırmızı Racing ***

Motosikleti
    TVS Apache RTR150 2011 Opel Corsa D 2011
    Alıntı Felon adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ben yağda marka değiştirmemekten yanayım.Yıllar önce bi araba dergisinde okumuştum yağda marka değişiminin zararlarını anlatıyodu.Bende motoru ilk aldığımda Serviste değiştirmiştim opet koydular,hep opetle devam ediyorum.
    çok doğru bir şey yapıyorsun sürekli yağ markası değiştirmek iyi değildir aynı marka olup viskozitesinide değiştirmemek lazım ne zamanki motorun yağ yakmaya başlar o zaman kullandığın yağdan daha kalın yağa geçmersin aşamalı olarak mesela bende senin tavsiyen üzerine opet kullanıyorum 10w40 arabamdaysada mobil 1 ve castrol aynı olduğundan hangisi daha ucuz bulursa 5w40 ı ondan alıyorum(castrol ve mobil için geçerli içindeki herşey aynı kapları farklı sadece)

---------- Post added at 19:57 ---------- Previous post was at 19:53 ----------

Ali birde değişsin kaynak kaynaktan kırılıyor oksijen kaynağımı yapıyorlar yoksa ark yani elektrik kaynağı mı senin aynana eğer argon kaynağı yaptırırsan düşşsen bile üzerine çok zor kırılır biz rallyde kullanırdık bu kaynağı arabanın kaporta dağılmasına rağmen roll bar ve şase bu kaynakla kaynatıldığından kolay kolay parçalanmıyordu gerçi yeni ayna aldın ama aklında bulusun

Alper Kaya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 600 FA (2011) Honda CBR 500R (2014)
    Evet yaa.

Yine Ortaköy kahvaltısına mı? Gitsek ya da Tekirdağ gezisine mi?
    bu hafta 3 kere tekirdağ merkeze sahile gittim orda bize hayat yok ortaköye gidelim

---------- Post added at 21:20 ---------- Previous post was at 21:17 ----------

Çok sıkmadık ama motor sıcakken değiştirdik şimdi aklımaza takılan bir konu metal soğuduğu zaman çok sıkılmış gibi kasarmı yoksa tam tersimi olur yada aynı po...n kahverengisi farketmezmi?
    Ben yağda marka değiştirmemekten yanayım.Yıllar önce bi araba dergisinde okumuştum yağda marka değişiminin zararlarını anlatıyodu.Bende motoru ilk aldığımda Serviste değiştirmiştim opet koydular,hep opetle devam ediyorum.
    ali ya senden önceki sahibi başka yağ koymussa :D:D
    bir yere gitmek için arabaya binilir motora binmek için her yere gidilir Önemli Olan Varmak Değil Yolda Olmaktır...

@alper kanka tekrar oku ben aldığımdan beri opet koyuyorum dedim önceki sahibi işesede yapcak bişe yok en azından ben tek bir yağ üzerinden gidiyorum.Satarsam alan adamada aynısını öneririm
    Alıntı cagatay16 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    çok doğru bir şey yapıyorsun sürekli yağ markası değiştirmek iyi değildir aynı marka olup viskozitesinide değiştirmemek lazım ne zamanki motorun yağ yakmaya başlar o zaman kullandığın yağdan daha kalın yağa geçmersin aşamalı olarak mesela bende senin tavsiyen üzerine opet kullanıyorum 10w40 arabamdaysada mobil 1 ve castrol aynı olduğundan hangisi daha ucuz bulursa 5w40 ı ondan alıyorum(castrol ve mobil için geçerli içindeki herşey aynı kapları farklı sadece)

---------- Post added at 19:57 ---------- Previous post was at 19:53 ----------

Ali birde değişsin kaynak kaynaktan kırılıyor oksijen kaynağımı yapıyorlar yoksa ark yani elektrik kaynağı mı senin aynana eğer argon kaynağı yaptırırsan düşşsen bile üzerine çok zor kırılır biz rallyde kullanırdık bu kaynağı arabanın kaporta dağılmasına rağmen roll bar ve şase bu kaynakla kaynatıldığından kolay kolay parçalanmıyordu gerçi yeni ayna aldın ama aklında bulusun
    ne kaynağı olduğunu bilmiyorum ama egzoscuda kaynattırıyodum
    bugün bi top speed denemesi yaptım bu havada 0 eğimde 170km hıza çıktım.Paşamın sağlığı yerinde

---------- Post added at 23:49 ---------- Previous post was at 22:58 ----------

Sadece 600f aynalarım ve tank pad im kaldı =)

Ön sol çamurluk hellaflush kaplaması,yan tank pad

Minik plaka

Motosikleti
    TVS Apache RTR150 2011 Opel Corsa D 2011
    senin ki oksijen kaynağıdır tank padin bir özelliği var mı yoksa sadece görsellik mi

@cagatay16
    kanuni yazısını kapatması yetiyo

Dün gece bakımlardan sonra bi gazlayayım dedim kapadım plakayı otobandaydım sonra hadımköy tarafından çıktım.Işıklarda bi sarı ferrariye denk geldim.Amcam beni görür görmez kırmızıda yürümeye başladı bende bastım onla birlikte.Ferrarinin gazı köklemediği aşikar ama bi ara kafa kafaya gidiyoduk biraz bastı 1den 2 ye attı (o sesi dinliyorum ben bu arada tabi) 2ye attıktan sonra çok basmadı 100km üstüne çıkınca açtım arayı ben yolu bilmiyorum basıyorum tabi meğer ilerde bozuk alanlar varmış Amcamın arabasının altı çarpabilir oralarda ,basamadı onun için ama onun plaka açıktaydı kırmızı ışık cezası gelir haftaya evine (çok koyacağınıda sanmıyorum ama ) Benim plaka kapalıydı zaten
    Sol tarafta arabanın gölgesine bakın ilk başlarda kafa kafayayız kamerada gözükmüyo ama ben 1den 2ye attım elemana bakıyorum tam yanımda o ara

Motosikleti
    Yahu bu durum " Ufo gören masum köylü" hikayesi gibi. Ferrari 1. viteste 130'u gören bir araba. Bence adam dalga geçmiştir senle.

Yahu bu durum " Ufo gören masum köylü" hikayesi gibi. Ferrari 1. viteste 130'u gören bir araba. Bence adam dalga geçmiştir senle.
    Bende kapıştık tokatladım demiyorumki?okuma alışkanlığı edinmek lazım
    kırmızıda geçti bilerek ben geçemem kalırım diye ama benim tuzum kuru plaka kapalı bende geçince basmaya başladı biraz
    gt250r ile ferrari karşılaşması youtubeda yok yalnız değerini bilin bizim forumdan çıktı
    bu arada gecenin bi vakti orada dolaşmaz o adam büyük ihtimalle oda yeni çıkmıştı otobandan

Motosikleti
    Bende kapıştık tokatladım demiyorumki?okuma alışkanlığı edinmek lazım
    kırmızıda geçti bilerek ben geçemem kalırım diye ama benim tuzum kuru plaka kapalı bende geçince basmaya başladı biraz
    gt250r ile ferrari karşılaşması youtubeda yok yalnız değerini bilin bizim forumdan çıktı
    bu arada gecenin bi vakti orada dolaşmaz o adam büyük ihtimalle oda yeni çıkmıştı otobandan
    Ben de onu anlatmaya alışıyorum. Adam artık kendisiyle herkesin kapışmasından bıktığı için gaza basmıştır. Yani o zaten senin onunla kapışmaya kalkmak gibi bir girişimde bulunacağından emin olduğu için gaza önceden basıp muhatap olmamak istemiştir diyorum. Kötü bir şey demiyorum ki Felon.

Yahu bu arada senin göstergeler neden hiç okunmuyor? Kameradan mı? Yoksa göstergelerden mi?

Bir de havalar iyice bozmadan ya Ortaköy kahvaltısı ya da Tekirdağ tarafına bir gezi düzenlemek lazım. Şunun şurasında en fazla 1-2 hafta daha açık kalır havalar. Bir kapattı mı? Bir daha açmaz artık doğru dürüst ve açsa da zaten havalar buz gibi olur. Şunu bir organize edin.

Ben de onu anlatmaya alışıyorum. Adam artık kendisiyle herkesin kapışmasından bıktığı için gaza basmıştır. Yani o zaten senin onunla kapışmaya kalkmak gibi bir girişimde bulunacağından emin olduğu için gaza önceden basıp muhatap olmamak istemiştir diyorum. Kötü bir şey demiyorum ki Felon.

Yahu bu arada senin göstergeler neden hiç okunmuyor? Kameradan mı? Yoksa göstergelerden mi?

Bir de havalar iyice bozmadan ya Ortaköy kahvaltısı ya da Tekirdağ tarafına bir gezi düzenlemek lazım. Şunun şurasında en fazla 1-2 hafta daha açık kalır havalar. Bir kapattı mı? Bir daha açmaz artık doğru dürüst ve açsa da zaten havalar buz gibi olur. Şunu bir organize edin.
    Hiç ferrari kullanmadığım için bıkmışmıdır bilemiyorum ama ilgi istemeyen bi adamda ferrari almaz
    göstergelerde sorun yokta gopro kamera lazım gezi haftaya olur aslında ama organize etme işi zor yapamıyorum ben

Motosikleti
    Uzun bir süre olmayacak...
    arkadaşlar bu videodaki hyosung bizim bindiğimiz hyosung gt250r mı....

bizim motordan böyle bi ses nasıl çıkar ya.. montajmı bu yoksa. ya da modifiye mi edilmiş...

http://www.youtube.com/watch?v=EN3Ha37GFsM
    Nush ile uslanmayanı etmeli tekdir, tekdir ile uslanmayanın hakkı kötektir.

cakalaz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR1000RR "2017
    Canım Benim O arkadan eklenmiş ses ; dikkat edersen o motordan cıkmadığını anlarsın
    Ya KASK TaK ; Ya ÖL

Motosikleti
    Uzun bir süre olmayacak...
    Alıntı cakalaz adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Canım Benim O arkadan eklenmiş ses ; dikkat edersen o motordan cıkmadığını anlarsın
    canını yesinler... :D sesi duyunca aniden şok geçirdim hala şoktayım.. sonradan anladım tabi montaj olduğunu
    Nush ile uslanmayanı etmeli tekdir, tekdir ile uslanmayanın hakkı kötektir.

Sepetçioğlu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KAWASAKİ VERSYS 650
    Evet, orijinal değil tabiki
    Olduğunuz yerde durarak, olmak istediğiniz yere varamazsınız!

bugay - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    buralar biraz şenlensin bakalım, kaplamadan sonra ön grenajın hali...

Önceki dandik karbonu çıkarttığımda sağ taraftaki gibi boya kavlamıştı(siyah ön grenaja kırmızı boya yapılmış)

aslında renk farkı yok burda güneşten öyle çıkmış

Maliyet ise 30 TL + 3 günlük işçilik İşiniz yoksa 1 günde sabahtan akşama kadar bitebilir ama çok zahmetli bi iş.

@bugay
    heh şöyle ya neydi o eski hali sanki grenaj metalde boyası dökülüp paslanmış gibi duruyodu

bugay - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    @felon
    bu kadar güzel olcağını bilsem motoru aldığım gün yapardım

Bu arada motoru satılığa çıkardım work&travel kapsamında önümüzdeki yaz amerikaya gitmek istiyorum tabi erken kayıtlar çoktan başladı. Malum havalar da burda bozuyo artık pek binilmez, inşallah giderim de büyük motor alabilirim
    ha bu da ilan
    http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...0337780/detay/

jonturka - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2010 Hyosung GT250R
    Alıntı Xetanor adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadaşlar bu videodaki hyosung bizim bindiğimiz hyosung gt250r mı....

bizim motordan böyle bi ses nasıl çıkar ya.. montajmı bu yoksa. ya da modifiye mi edilmiş...

http://www.youtube.com/watch?v=EN3Ha37GFsM
    0:57'de ayaklığı geri itiyor. Ancak ayaklık motorun sağ tarafında..video'yu reverse yapmışlar
    - Abi 1000'lik mi bu ?

-

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 7 kullanıcı var. (0 üye ve 7 misafir)

Bu Konudaki Etiketler