Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Hyosung GT 250 R Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    fearlesboyy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YAMAHA MT
    Alıntı Felon adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    2011 model 7bine alırsanız ertesi gün 8 e satabilirsiniz dikkat edin o işte bir iş var.(yada bu bir hayal ürünüde siz piyasayı düşürmeye çalışıyosanız boşa uğraşıyosunuz diyim ama 7bine 2011 varsa bende alıcam ciddiyim)
    ozaman ben size bir motor buldum hadı alın ciddiyseniz

http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...9650457/detay/

bende bu muhabbetlerı anlamam kımsenın burda yalan söylediği yok satıcı malını ıstedıgı fıyatada satar 9600 almıstır ama acıl para lazımdır 5000 yıne satar.bakın sahıbındene adam 2006 modele km 5000-6000 yazmıs yuh yanı 5 yıldır hiçmi yol yapmadı sadece benzinciye gidip gelse fazla km olur yaa...fıyatta 7000 küsürlerde allah için değermi ya her malın bir bedeli var bende kendi motorumu ki 2 tane idi bilen biliri bu forumda cok resım paylastım birisini 4000 tl diğerinide 3750 ye sattım bendemi fiyat kırdım yanı bakın aldım demiyorum sattım haa siz 5-6000 bin yazarsın aylarca beklersiniz ama benim bekleme zamanım yok modelde ortada uçmanında bır anlamı yok alıcılarda satıcılarda ıstedıgı fıyata satar alır motor piyasası bu altın borsası değil sabıt fiyat tahtakale borsası yok fıyat satıcı ve malı alıcının kendisine kalmış..adamlar eski jkasa cbr 125 e 2005-2006 model 3500-4500 arası fıyat yazıyor bır tanesıde isterseniz link vereyim burda gaziantepde yenı kasaya 5000 yazmıs sız olsanız 6 yasında motormu alırsınız 500-600 tl verip büyük yenı kasa garantili 2011 modelmı??bu hyosung yada s&t kanunı içinde geçerli kimsenin kimsenin malını kötülediği yada piyasa düşürdüğü yok en azından benim öyle bir niyet yada düşüncem yok.

buda sattıgım mat hyomun konusunun oldugu sayfa

http://www.motosiklet.net/forum/moto...ml#post2402165

buda sattıgım motorun lınkı

http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...lassifiedTitle

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Felon - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    extrem durumlar dışında sıfırının liste fiyatı 9.856 TL olan(+400tl plaka ruhsat masrafı) bir motorlu aracın 5-6aylığını 7bine alıyosanız şanslısınızdır yada o motordan birşeyler çıkmasına hazırlıklı olmalısınız.
    5-6ay kullanıp 10Bin km ye gelmeden %30un üzerinde zarar yapmak akıl karı değil kendinizi satıcı yerine koyun kimse kolay kazanmıyoki kolay versin.ama ticaret bu 3binede verirsin keyif meselesi
    ayrıca verdiğin link 7500.
    https://www.youtube.com/alifeyizoglu

Motosikleti
    YAMAHA MT
    extrem durumlar dışında sıfırının liste fiyatı 9.856 TL olan(+400tl plaka ruhsat masrafı) bir motorlu aracın 5-6aylığını 7bine alıyosanız şanslısınızdır yada o motordan birşeyler çıkmasına hazırlıklı olmalısınız.
    5-6ay kullanıp 10Bin km ye gelmeden %30un üzerinde zarar yapmak akıl karı değil kendinizi satıcı yerine koyun kimse kolay kazanmıyoki kolay versin.ama ticaret bu 3binede verirsin keyif meselesi
    ayrıca verdiğin link 7500.
    : )) Lafım sana değil felon kardeş...genellemem allah kımseyı yüksek aldığı malı yokluktan yada aciliyetten zararına satmayı nasip etmesin tabiki de eger fiyat cok düşük ise 2 katı dikkat etmek lazım uygun alırken kazalı veya baska şekilde kafa ağrıtacak motor alınmamamlı

anladım abi zaten 7bine alan arkadaşıda daha motoru almadığından uyarmak için söyledim.Yoksa ben motoru aldım 7bine dese iyi günlerde kullansın onun 7ye almasından ne karım nede zararım olur.Ama bu motorun piyasasını uzun yıllardır takip ettiğimden tecrübeme dayanarak söylüyorum.Her pahalı alınanda iyi olacak değil 2.el alım satım çok zor iş. motosiklette daha zor

Motosikleti
    YAMAHA MT
    anladım abi zaten 7bine alan arkadaşıda daha motoru almadığından uyarmak için söyledim.Yoksa ben motoru aldım 7bine dese iyi günlerde kullansın onun 7ye almasından ne karım nede zararım olur.Ama bu motorun piyasasını uzun yıllardır takip ettiğimden tecrübeme dayanarak söylüyorum.Her pahalı alınanda iyi olacak değil 2.el alım satım çok zor iş. motosiklette daha zor
    nazarın degdi felon kardeş ötv artmış buda fiyatlarıda etkiler sanırım : )aynen 2 el tamamen şans ama uzun binilmeyeceksede asla sıfırı tavsiye etmem temiz 2 el satarkende iyi olur

---------- Mesajlar birleştirildi - 13:54 ---------- bir önceki mesaj zamanı 13:26 ----------

Alıntı fearlesboyy adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    nazarın degdi felon kardeş ötv artmış buda fiyatlarıda etkiler sanırım : )aynen 2 el tamamen şans ama uzun binilmeyeceksede asla sıfırı tavsiye etmem temiz 2 el satarkende iyi olur
    neyse sevınelım sadece 1600 cc üzeri araçlardaymış sanırım motosiklet ibaresi görmedim umarımda öyle olsun

Alper Kaya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 600 FA (2011) Honda CBR 500R (2014)
    7500tl olan ilanda bence gayet makul satan arkadaşta pazarlık için aramayın sonfiyattır diye belirtmiş zaten gidilir görülür burdan temiz gibi 5000km motor sonucta
    bir yere gitmek için arabaya binilir motora binmek için her yere gidilir Önemli Olan Varmak Değil Yolda Olmaktır...

Teknika - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2013 Model Hyosung GV250 EFI Aquila Full Siyah

Aslında daha bir çok detaylı ve komple foto var ava şimdilik bu kadar.
    *** 2013 Model Hyosung Gt250r EFI Full Kırmızı Racing ***

gugukk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2011 Beyaz Gt250r - Fiat 500L Living
    Teşekkürler dostum biliyorum beni düşündüğün için yazdın dediğin gibi henüz almadım zaman bulursam motoru inceliycemde işten vakit bulamıyorum

---------- Mesajlar birleştirildi - 20:46 ---------- bir önceki mesaj zamanı 20:41 ----------

allah nazardan saklasın çok güzel, kırmızısıda ayrı bir güzel oluyor. Benim eski gt250r de kırmızıydı motorda kırmızıya bayılıyorum

@teknika
    çok güzel olmuş özellikle yeni gidona gidon pad ayrı bi hava katmış
    @gugukk
    saolasın hocam gönlündeki motoru bulursun umarım

Motosikleti
    Çok teşekkürler. Aslında arka kuyruk ve daha diğer yerlere yapılan uygulamaların ve genel görünüş fotoları da var. Onları da yarın ekliyeceğim. Beni ayar etti bu foto paylaşım yükleme siteleri.

jonturka - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2010 Hyosung GT250R
    Alıntı Teknika adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Çok teşekkürler. Aslında arka kuyruk ve daha diğer yerlere yapılan uygulamaların ve genel görünüş fotoları da var. Onları da yarın ekliyeceğim. Beni ayar etti bu foto paylaşım yükleme siteleri.
    çok çok güzel olmuş..özellikle gidon efsane..bir de motorun uzaktan resmini çekersen komple onu da merak ettim.
    - Abi 1000'lik mi bu ?

-

Motosikleti
    2 tane daha ekliyeyim!

Sepetçioğlu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KAWASAKİ VERSYS 650
    Alıntı Teknika adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    2 tane daha ekliyeyim!

Çok güzel olmuş kardeş, güle güle kullan
    Olduğunuz yerde durarak, olmak istediğiniz yere varamazsınız!

osman_22 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Hyosung Gt 250 R
    @teknika gidon pad ve kuyruk cok güzel...
    Yan yatmada motoru korusun diye demiştin bide, havalandırmanın devamı şeklinde olan işe yarar ve yan yatmada (Allah göstermesin) yere ilk temas edip cizilen bölge GTR yazısının(orjinal stickerdaki) grenajdaki boşluğa en yakın dikey uzunluğu....

jonturka - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2010 Hyosung GT250R
    Alıntı osman_22 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    @teknika gidon pad ve kuyruk cok güzel...
    Yan yatmada motoru korusun diye demiştin bide, havalandırmanın devamı şeklinde olan işe yarar ve yan yatmada (Allah göstermesin) yere ilk temas edip cizilen bölge GTR yazısının(orjinal stickerdaki) grenajdaki boşluğa en yakın dikey uzunluğu....
    boğaz trafiği gibi isim tamlaması yapmışsın kardeşim
    - Abi 1000'lik mi bu ?

-

bugay - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı my91 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Geç cevapladım ama tüvtürk alıyo diye biliyorum. O kadar fazlamıymış yahu gecikme faizi
    Alıntı Slayerrr adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Muayenenin gecikme zammını da muayene ücretiyle beraber Tuvturk'e veriyorsun. Ama aylık %5 gecikme alınıyor. Yani 1-30 gün arası gecikme için 3,48 TL yapar.
    Sağolun yaptırdım muayeneyi ben nette rezervasyon yaparken 50 küsür TL ceza falan göründüydü aynen 3.5TL fazla aldılar niye o kadar göründü bilmiyorum.

yashukawa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 250r
    @teknika
    hocam süper olmuş gerçekten manyak duruyo ben cok begendim

Motosikleti
    Alıntı yashukawa adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    @teknika
    hocam süper olmuş gerçekten manyak duruyo ben cok begendim
    Teşekkür ederim. Sağolasın.

Fotoları şöyle bir toparlıyayım.

Motosikleti
    BMW F800S
    soru: bu akü bizim motorlara uyarmı?
    http://www.akusepeti.com/12-Volt-12-...-Aku,PR-8.html

Motosikleti
    YAMAHA MT
    uygun yenı kasa arayan arkadaşlar için bir kaç link belki birilerinin işine yarar.

http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...1138635/detay/

http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...0205932/detay/

siyah olanda extra tiger egsozda varmış zaten hyolardan en iyi sesi tigerle elde ediliyor sanırım en azından bizim motorda öyleydi tok bir sesi vardı

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 5 kullanıcı var. (0 üye ve 5 misafir)

Bu Konudaki Etiketler