Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Hyosung GT 250 R Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    ysfist - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2015 xt660z TENERE
    Chronix ne dersin bu ucuz egzozlar dert açar mi başa. Hos bana tigerdan baskasi scooter sesinden farkli sesi hissettiriyor ya neyse.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    enxdesign - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ducati 1198SP - "biradam binRR"
    Selamünaleyküm arkadaşlar

2007 model, 12.000km hyosung gt250R, boyalı. Muayene yeni yapılmış. Fiyatı 5750.
    Yalnız motor sahibinin yakın arkadaşından duyduğum kadarıyla kranktan ses geliyormuş ve adını hatırlayamadığım birşeyin vidaları yalamaymış. KM orjinal dendi. Hatta orjinal fabrika lastikleri üzerinde. Motorun duruşu güzel, krenajların bağlantı yerleri, araları falan düzgün.

Bu 2 sorun önemli bir sorun mudur? 1 sene sorun çıkarmadan idare eder mi? Yoksa uzak mı durmak lazım?

Motosikleti
    2015 xt660z TENERE
    Alıntı enxdesign adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Selamünaleyküm arkadaşlar

2007 model, 12.000km hyosung gt250R, boyalı. Muayene yeni yapılmış. Fiyatı 5750.
    Yalnız motor sahibinin yakın arkadaşından duyduğum kadarıyla kranktan ses geliyormuş ve adını hatırlayamadığım birşeyin vidaları yalamaymış. KM orjinal dendi. Hatta orjinal fabrika lastikleri üzerinde. Motorun duruşu güzel, krenajların bağlantı yerleri, araları falan düzgün.

Bu 2 sorun önemli bir sorun mudur? 1 sene sorun çıkarmadan idare eder mi? Yoksa uzak mı durmak lazım?
    uzak dur. 6.5-7 bin arasi temiz motorlara bak. kilometrelerin % 80 i cekilmis durumda. 5-6 yasindaki motor 10000 de falan olamaz. ben 3 ayda 5 bin yaptim.

Gnuk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ducati Scrambler Nightshift
    hoca birisi su egsozu alsin denesin de bizde bakalim neymis. Chronix ustadin dedigi dogru, egsoza uyumlu bi parca yaptirip bizim egsoz borusunu kestirmeden yapilabilir aslinda, bayagi kritigini yaptik bugun ama, sanirim biri denemeden almayacagim :p

---------- Mesajlar birleştirildi - 20:46 ---------- bir önceki mesaj zamanı 20:44 ----------

Alıntı Chronix adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    yalnız üzerindeki kaplama çok kötü gösteriyor egsozu bende düşünüyorum bundan, alırsam muhtemelen üzerindeki kaplamayı efekt kaplama ile değiştirebilirim.
    aynen abi, en kotu karbon kestirir kendin cekersin ustune, zaten ufak bisey kac para tutar ki.

yakuza_64 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    hyosung gt250r 2012...
    Alıntı Gnuk adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    hoca birisi su egsozu alsin denesin de bizde bakalim neymis. Chronix ustadin dedigi dogru, egsoza uyumlu bi parca yaptirip bizim egsoz borusunu kestirmeden yapilabilir aslinda, bayagi kritigini yaptik bugun ama, sanirim biri denemeden almayacagim :p

---------- Mesajlar birleştirildi - 20:46 ---------- bir önceki mesaj zamanı 20:44 ----------

aynen abi, en kotu karbon kestirir kendin cekersin ustune, zaten ufak bisey kac para tutar ki.
    garanti bozulmayacak mı o şekıldeee?

gugukk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2011 Beyaz Gt250r - Fiat 500L Living
    valla şu egsoz kestirme olayı olmasa alacağımda egsoza uygun bağlantı nasıl yapılacak birisi yardım ederse alıp denerim

hisvarlar - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Tracer 900
    Motor satılmazsa alıp deneyebilirim bu egzosu. Orjinal bağlantıları ellemeden araya bir aparat uydurulur, o sorun değil. Gidin herhangi bir egzoscuya hallederler.

Motosikleti
    2015 xt660z TENERE
    bu kadar talep varken bu egzosu getirip satan firma bir video cekip koysa iyi olur aslinda. 125 ten cikan sese bakılırsa bizim motorlarda hic fena durmayacaga benziyor.

can33545 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    gt250r (2007)
    Ya 125 lik makinelerden muazzam bir ses aliniyor acaba bizim motorlar icin nasil olur bir bilsek enaz hep beraber bi 10 tane spariş veririz

Motosikleti
    abi tum egsozcular Halil in dedigi gibi araci parcayi yapar onda bisey yok, istanbuldan alan olursa gunune benide cagirsin yaninda olmak isterim

sekohtc - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    hyosung gt250r
    arkadaşlar o egzozu zamanında chronixle konuşmuştuk hatta o da çinden bir tri oval egzoz göstermişti bu dediğiniz malı arkadaşım cbr 125e taktı ses harika ama egzoz ucu plastik bizim makinelere gelmez erir gider boşuna 100 tl çöpe atmaya değmez

Motosikleti
    ilan sahibine mesaj attim, illaki geri donecektir.

sekohtc - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    hyosung gt250r
    Alıntı Gnuk adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ilan sahibine mesaj attim, illaki geri donecektir.

http://i44.tinypic.com/sg4x21.jpg
    kendi gözünle görebilirsin o egzozu çoğu kenar mahalle motorcusunda vardır adanada camgöz var orda boğazdan satıyor http://www.camgoz.com.tr/asp/product...N-EKSOZ-KARBON
    RAKİBİNİ GEÇ, SINIFINI GEÇ , AMA GÜLÜP GEÇME..

Motosikleti
    2015 xt660z TENERE
    tiger dan gerisi yalan bizim motorlara da iste fiyat fazla geliyor

Motosikleti
    gt250r (2007)
    işte bilemedigimiz bir çok soru var insallah Furkan kardesimizin sorusuna satıcıdan cevap gelirse biraz daha ısınacagız fiyat ve görüntü bence 10 numara performnsta fiyatına göre olursa gerçekten çok mükemmel olur Tiger egzoz nerden baksan 3 katı fiyata :(

Motosikleti
    2015 xt660z TENERE
    hangi 3 katindan bahsediyorsun 5.5 kati.
    fearlesboyy bunu beğendi.

Motosikleti
    gt250r (2007)
    her neyse sonuc olaraktan aralarında fiyat farkı çok aşırı bu egzozun peşini bırakmayalım

Motosikleti
    Yamaha Tracer 900
    Tiger ra 900 350 tl den satılıyordu 3 ay öncesine kadar. Hatta pazarlıkla falan 300e alınıyordu. O fiyat olsa bende alıcaktım ancak küçük motorların egzoslarına büyük paralar isteniyor anlayamıyorum.

Motosikleti
    gt250r (2007)
    Alıntı hisvarlar adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Tiger ra 900 350 tl den satılıyordu 3 ay öncesine kadar. Hatta pazarlıkla falan 300e alınıyordu. O fiyat olsa bende alıcaktım ancak küçük motorların egzoslarına büyük paralar isteniyor anlayamıyorum.
    aynen katılıyorum sana .s çok büyük paralar isteniyor 600luk motorların egzozuyla aynı paraya egzoz alıyoruz biraz saçma bu yüzden altarnatifleri degerlendirmeye çalışıyoruz umarım bu 100 liralık egzoz bizim motorumuzda ses ve dayanıklılık konusunda performans gösterirde bizde kurtuluruz

Motosikleti
    Yamaha Tracer 900
    http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-motosiklet-hyosung-temiz-servis-bakimli-sifir-ayarinda-gt250r-121856475/detay/

Forumdan alana egzos parasını düşeceğim Takip ettiğim makine satılmadan bu işi bitirelim

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler