Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Hyosung GT 250 R Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    Gnuk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ducati Scrambler Nightshift
    abi bizim motora en babasi tiger tri 800 karbon. 890lira fiyat isiyorlar. Dusunmuyomusun be adam?? Bu motor zaten 10bin lira. 1000lira neden vereyim egsoza ki ben? 500 yaparsin hem adin prim yapar hem para kazanirsin. Satis stratejisini anlamak imkansiz. 900 lira tigera verecegime, az daha koyar two bros alirim. Hem motorumun degeri artar, hem icim rahat eder. Ne biliyim bi ilginc bu isler. bide tri800 u cbr250ye vermis, 900 demis. motor zate 8.5k ya satiliyo sifir. Bi hoslar ya

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    can33545 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    gt250r (2007)
    ya millet tuttugunu öpmeye çalısıyoru emin ol o parayı veren insanlar vardır. . ve o insanlar oldugu için biz o egzozlara yaklasamıyoruz

Motosikleti
    Günaydın herkese, dün egsoz için attığım mesaja cevap geldi aktarıyorum;

gugukk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2011 Beyaz Gt250r - Fiat 500L Living
    adam güzel açıklamış denemek lazım toplu alımlarda bir indirim isteyelim ozaman egsoz borusu ile birlikte 10 tane alıcaz diyelim 10 kişilik bir grup olalım ve fiyatıda 90 tl diyelim zira bunun kargo ücretide olacak egsozlar gelincede toplu olarak egsozcuya gideriz

---------- Mesajlar birleştirildi - 09:54 ---------- bir önceki mesaj zamanı 09:52 ----------

Bu arada http://www.camgoz.com.tr/asp/product...-EKSOZ-KARBON# burada daha ucuz ve sanki egsoz borusuda içinde gibi duruyor

Arkadaşlar motorumu araba almak için satıyorum ilgilenenlere http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...5550771/detay/

Motosikleti
    Alıntı gugukk adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    adam güzel açıklamış denemek lazım toplu alımlarda bir indirim isteyelim ozaman egsoz borusu ile birlikte 10 tane alıcaz diyelim 10 kişilik bir grup olalım ve fiyatıda 90 tl diyelim zira bunun kargo ücretide olacak egsozlar gelincede toplu olarak egsozcuya gideriz

---------- Mesajlar birleştirildi - 09:54 ---------- bir önceki mesaj zamanı 09:52 ----------

Bu arada http://www.camgoz.com.tr/asp/product...-EKSOZ-KARBON# burada daha ucuz ve sanki egsoz borusuda içinde gibi duruyor
    Zaten ilan sahibi de demiş, egsozun borusu var, boru ile beraber 103TL'ye gelir diye. Fiyatı kırarız onda sıkıntı yok da önce denemek lazım. Birisi cesaret toplayıp bi denese de görsek

leventgocukl - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    '13 gt250r '08 gt650 '11 monster 696
    şu egzoz olayına bı acıklık getırelım bende almayı dusunuyorum

ysfist - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2015 xt660z TENERE
    ben bir duysam sesi beğenirsem aynı gun alicam. boruyla birlikte almam ama tup alir aparat uydurturum o dert degil.

Motosikleti
    gt250r (2007)
    Almak isteyen cok kisi var neguzel neguzel ah bide durusuunu sesini duysakkkk

gugukk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2011 Beyaz Gt250r - Fiat 500L Living
    ilan sahibine yakın kimse yokmu gidip deneyebilir bizde bilgi sahabi oluruz

Motosikleti
    gt250r (2007)
    Kimse yok sanirim ya satan bircok kisi var daha uyguna satanlarda var yanliz sesi duymadigimiz icin kimse cesaret edemiyor .s 125lik motorda var video oda ise yaramaz bizm v motorda denemek lazim .s yakin olanda yok arastirmalar devam ediyor

Motosikleti
    Alan arkadaşa her türlü desteği yapmaya hazırım, pazarlık olur ne biliyim elimden ne gelirse. Birisi alsın da deneyelim bizde alalım. Öncülük edin bize

Hatta şöyle de yapabiliriz uygunsa. İstanbul da ikamet eden arkadaşlar yaklaşık 10 kişi falanız. Kafa başı 10 lira atalım, alalım egsozu. Hem beraber aktivite yapmış oluruz hemde denemiş oluruz?

enxdesign - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ducati 1198SP - "biradam binRR"
    Alıntı enxdesign adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Selamünaleyküm arkadaşlar

2007 model, 12.000km hyosung gt250R, boyalı. Muayene yeni yapılmış. Fiyatı 5750.
    Yalnız motor sahibinin yakın arkadaşından duyduğum kadarıyla kranktan ses geliyormuş ve adını hatırlayamadığım birşeyin vidaları yalamaymış. KM orjinal dendi. Hatta orjinal fabrika lastikleri üzerinde. Motorun duruşu güzel, krenajların bağlantı yerleri, araları falan düzgün.

Bu 2 sorun önemli bir sorun mudur? 1 sene sorun çıkarmadan idare eder mi? Yoksa uzak mı durmak lazım?

Alıntı ysfist adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    uzak dur. 6.5-7 bin arasi temiz motorlara bak. kilometrelerin % 80 i cekilmis durumda. 5-6 yasindaki motor 10000 de falan olamaz. ben 3 ayda 5 bin yaptim.
    Burası ufak bir yer. Çok fazla km yapmamış olması muhtemel. Orjinal lastikler kaç bin dayanıyor normalde?

Bu kranktan ses geliyor olması ciddi bir sorun mu?

Motosikleti
    2015 xt660z TENERE
    Alıntı enxdesign adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Burası ufak bir yer. Çok fazla km yapmamış olması muhtemel. Orjinal lastikler kaç bin dayanıyor normalde?

Bu kranktan ses geliyor olması ciddi bir sorun mu?
    orjinal lastikler 20-25 bin km gidiyor. ama orjinalleri söküp satarken onları tekrar takan tipler çok fazla. ya da sonradan bir çift orjinal lastik almak çok masraflı iş degil. lastiklerin tarihine bak.

tabi ki ciddi sorun. şöyle örnek vereyim. masraf açacak parçaları bir an için unut. sırf işçilik olarak motor açılıp toplandığında min 400-500 tl ister iyi bir usta. kranktan ses gelmesi demek motorda başına gelebilecek en kötü durumlardan biridir. birçok problemi tetikler çünkü. teknik bilgisi çok iyi arkadaşlar var onlar daha detaylı yazarlar.

Chronix - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ducati Monster 1200
    bu ay motorla ilgili genel bir bakım yapmayacak olsam egsozdan 2 tane alıp takıcaktım. şu an kullandıklarımda ciddi bir ağırlık söz konusun 10 kg'dan fazla.temmuz'a kadar sorun çıkmaz,birileride alıp takmazsa artık burdan yazarım.

Motosikleti
    gt250r (2007)
    Alıntı hisvarlar adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bildiğin cg egzosu. Karbon değil anca kaplama olur bundan.
    Alıntı can33545 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Iyi geceler arkadaslar birsey danişmak istiyorum sizlere bir sahibinden de bir egzoz dikkatimi cekti acaba kullanan varmi yada bilen duyan goruntusu ve fiyati dikkatimi cekti satici cok fazla sattigini soyluyor ne dersiniz bir bakabilirmisiniz
    http://www.sahibinden.com/ilan/yedek...4163142/detay/ simdiden tesekkurler
    Alıntı Gnuk adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Alan arkadaşa her türlü desteği yapmaya hazırım, pazarlık olur ne biliyim elimden ne gelirse. Birisi alsın da deneyelim bizde alalım. Öncülük edin bize

Hatta şöyle de yapabiliriz uygunsa. İstanbul da ikamet eden arkadaşlar yaklaşık 10 kişi falanız. Kafa başı 10 lira atalım, alalım egsozu. Hem beraber aktivite yapmış oluruz hemde denemiş oluruz?
    Arkadasin dedigine katiliyorum ben varim 10 lira atar deneriz enazindan herkes 100 lira verip husran olacagina 10 liramiz gider icimiz yanmaz guzel kaliteliyse 110 vermis oluruz ki saten het turlu uygun fiyati hadi arkadaslar toplanalimm
    zenon bunu beğendi.

Motosikleti
    2015 xt660z TENERE
    ben de atarim 10 tl

Motosikleti
    gt250r (2007)
    Etti 30 pamuk eller cebeeee

zenon - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda nc700xa
    Alıntı can33545 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadasin dedigine katiliyorum ben varim 10 lira atar deneriz enazindan herkes 100 lira verip husran olacagina 10 liramiz gider icimiz yanmaz guzel kaliteliyse 110 vermis oluruz ki saten het turlu uygun fiyati hadi arkadaslar toplanalimm
    Mantıklı objektif birinin kullanması avantaj bir paket sigara parası :D sonucta :D 10 TL den benden gelsin bakalım nasil birsey

Motosikleti
    Hadi bakalım 40 oldu, Levent'i de sayıyorum 50 diyelim biz ona Dimi Levent??

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 4 kullanıcı var. (0 üye ve 4 misafir)

Bu Konudaki Etiketler