Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Hyosung GT 250 R Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    ramzey125.zealsungs200.. s&t gt250r
    TÜM ARKADAŞLARIMIN BAYRAMINI KUTLAR SAĞLIK VE ESENLİKLER DİLERİM...

ARKADAŞLAR BAYRAM SEZONU BİTTİ..sıra benim motorun bu gaz yememe sorununu çözmeye geldi arkadaşlar allah aşkına bi çare yaw..hani teşhisi yapsam hemen servisten parça getirtecem ama sorun nerde bilmiyorum...sabah çalıştığında rölantide güzel ama gaz verince 3bin devrin üzerine çıkmıyor..15-20 dakika bindikten sonra yacaş yavaş açılıyor bu sefer egzosta patlamalar oluyor..gazı almıyor bi alıyor pat pat ses çıkarıyor anlamdım gitti yokmu benim derdime bir çare :( valla hi bayramı buruk geçiriyorum.. plaseee
    [B][I][COLOR="Red"]Yüreğini [COLOR="RoyalBlue"] mavi [COLOR="Red"] tut... [COLOR="Black"] (Mehmet KAVAN) :cat:[/COLOR][/COLOR][/COLOR][/COLOR][/I][/B]

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    ==Honda CBR 600F Tricolour==
    Herkesın Bayramını kutlar sağlıkı ve afiyet dilerim....

Motosikleti
    CBR 600F
    herkese sağlıklı ve huzurlu bir bayram geçirmelerini dilerim.iyi bayramlar

cakalaz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR1000RR "2017
    Hepinize iyi bayramlar !
    Ya KASK TaK ; Ya ÖL

Motosikleti
    Alıntı copy_x adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    TÜM ARKADAŞLARIMIN BAYRAMINI KUTLAR SAĞLIK VE ESENLİKLER DİLERİM...

ARKADAŞLAR BAYRAM SEZONU BİTTİ..sıra benim motorun bu gaz yememe sorununu çözmeye geldi arkadaşlar allah aşkına bi çare yaw..hani teşhisi yapsam hemen servisten parça getirtecem ama sorun nerde bilmiyorum...sabah çalıştığında rölantide güzel ama gaz verince 3bin devrin üzerine çıkmıyor..15-20 dakika bindikten sonra yacaş yavaş açılıyor bu sefer egzosta patlamalar oluyor..gazı almıyor bi alıyor pat pat ses çıkarıyor anlamdım gitti yokmu benim derdime bir çare :( valla hi bayramı buruk geçiriyorum.. plaseee
    topic açtım bi el atın lütfeeenn...http://www.motosiklet.net/forum/mt-a...ml#post1878565
    [B][I][COLOR="Red"]Yüreğini [COLOR="RoyalBlue"] mavi [COLOR="Red"] tut... [COLOR="Black"] (Mehmet KAVAN) :cat:[/COLOR][/COLOR][/COLOR][/COLOR][/I][/B]

Motosikleti
    ybr125
    Beykoz da oyuruyorum ybr 125 sahibiyim,gt250r almak istiyorum ama kullanmadan da almak istemiyorum acaba beykoz tarafında oturan yada buraya gelebilecek varsa aranızda hem gider mangal yaparız anadolukavağında hemde ben bi gt250r kullanmış olurum.

Motosikleti
    XVS 650 DragStar Classic
    Arkadaşlar herkeze hayırlı bayramlar....

Arkadaşlar acaba gtr250r nin aynalarından rahatsız olan varmı yani ben daha motoru yeni aldım fakat aynalardan yana sıkıntı yaşıyorum çok iri bi adam olmasamda anca kendi omuzlarım aynada
    Aynı sıkıntıyı yaşayan ve çözüm bulan ark varsa ve paylaşırsa sevinirim ...
    Ben şu ara uzun ayna falan arıyorum bakalım sevgiler saygılar .....

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    artık yok
    daha önceki sayfalarda yazmıştım, ben aynalarımdan birisi kırılınca, yenisinin tanesine 100 lira vermek yerine ebay'dan (takımı) 75 liraya karbon kaplamalı ve sinyalli 600RR aynası aldım. şu an onları kullanıorum ve kesinlikle orjinal aynasından hem daha şık hem de daha geniş açılı gibi geliyor bana...

Motosikleti
    GT250R
    Oziee o sorun aynanın daha sportif görüksün diye kırpılmasından kaynaklanıyor yuvarlak 600F aynası tam sana göre olur. ama bu aynalarıda biraz daha ileri itip geniş açılı baktırabilirsin
    "Hayallerinin olması önemli bir şey..." Das Experiment
    [B]34 YVV 98[/B]

Motosikleti
    HONDA CBR 600F
    aldığım çocuk aynasız kullanıyodu motoru. sadece birini buldu verdi baktım kötü. fiyattan düştüm, bi çift 600f aynası taktım. daha iyii

Motosikleti
    Alıntı copy_x adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    topic açtım bi el atın lütfeeenn...http://www.motosiklet.net/forum/mt-a...ml#post1878565
    yokmu derdimize çare gardaşlar...

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    artık yok
    copy_x, senin motorun enjeksiyonlu. burdan bir şey söylemek hem zor olur, hem de doğru olmaz. bir servise gidip, beyni diagnostik cihazına bağlatıp, orda kayıda düşmüş arıza loglarına bakmak lazım. ancak orda çıkar sorunun ne olduğu.

sensörlerden mi, beslemeden mi, ateşleme mi kesiyor? ancak orda anlaşılır...

belki basit bir sorundur, belki çok daha karmaşık. burdan ne söylesek boş olur...

Motosikleti
    Alıntı aya adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    copy_x, senin motorun enjeksiyonlu. burdan bir şey söylemek hem zor olur, hem de doğru olmaz. bir servise gidip, beyni diagnostik cihazına bağlatıp, orda kayıda düşmüş arıza loglarına bakmak lazım. ancak orda çıkar sorunun ne olduğu.

sensörlerden mi, beslemeden mi, ateşleme mi kesiyor? ancak orda anlaşılır...

belki basit bir sorundur, belki çok daha karmaşık. burdan ne söylesek boş olur...
    sanırım haklısın... az önce bayii sahibiyle görüştüm servis ona bağlı diyarnakır arkaş motor..ellerinde o cihazın olmadığını..ama motoru getirmemi ve ne olursa olsun halledeceklerini söylediler...valla allahıma şükür
    servisten yana sıkıntım yok..imkanlar dahilinde çok ilgililer..

---------- Mesaj ekleme zamanı: 21:43 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 19:50 ----------

arkadaşlar resim istemişti :(

Motosikleti
    düşünme aşamasında
    iyi bayramlar herkese
    [B][COLOR="Green"]1908 Üsküdar İnfaz 1908[/COLOR][/B]

İSTANBULU İZLİYORUM ÇAMLICADAN

Motosikleti
    GT250R
    egzoz güzelmiş, geçen trafikte giderken gördüm turuncu bi hyo sesi benimkine 100basar, çaldım korna yanaştık kenara tanıştım HFC den Kadir, tiger egzoz var motorda sendekinin beyaz olanı, vallahi sese hayran kaldım bu motordan bu ses çıkacağını düşünmüyordum, en kısa zamanda egzoz işine giriyorum
    "Hayallerinin olması önemli bir şey..." Das Experiment
    [B]34 YVV 98[/B]

Motosikleti
    HONDA CBR 600F
    gir bakalım hayırlısı.. benim egsoz devil. düşük devirde biraz öksürüyo ıksırıyo ama 4-5 devirden sonra mükemmel açılıyo sesi..

geçen gün Eminönü'nde bir ninja 250 gördüm. ışıkta ara gazı veriyo filan.. ses yüksekti ama iğrençti.. sanırım egsozu değişmeden orjinal egsoz üzerinden birşeyler yapmıştı.

Motosikleti
    CBR1000RR "2017
    Alıntı SAd0 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    egzoz güzelmiş, geçen trafikte giderken gördüm turuncu bi hyo sesi benimkine 100basar, çaldım korna yanaştık kenara tanıştım HFC den Kadir, tiger egzoz var motorda sendekinin beyaz olanı, vallahi sese hayran kaldım bu motordan bu ses çıkacağını düşünmüyordum, en kısa zamanda egzoz işine giriyorum
    Bu dediğin hangi egzozdur sado ? Ben de duydum Tiger sesi 7-8ooo den snra iğrençleşiyodu
    Ya KASK TaK ; Ya ÖL

saffet - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW F650 GS
    iyi bayramlar arkadaşlar yazılarınızı okuyorum .

Motosikleti
    Alıntı cakalaz adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bu dediğin hangi egzozdur sado ? Ben de duydum Tiger sesi 7-8ooo den snra iğrençleşiyodu
    ula çako herşeyede muhalefetsin yaw valla ben aldım aldığım parada helal olsun diyorum..her halde sen 600cclerle kıyaslıyosun kardeşim orjinale göre on numara yaw

Motosikleti
    CBR1000RR "2017
    Dostum 6oo ile neden kıyaslayayım? Ben tiger egzozun sesini duydum ve beğenmedim. Yoshimura duydum motofestte onun sesi cok daha cekiciydi...

Ama belki de tigerden tigera fark vardır bilemem
    Ya KASK TaK ; Ya ÖL

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler