Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Hyosung GT 250 R Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    hisvarlar - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Tracer 900
    Bu motoru hiç forumda görmemiştim zaten forumdan olsa o egzosun sesini muhakkak videoya çekip koymuş olurdu

Bu arada bugün debriyaj manetini söküp halatını yağladım oldukça yumuşadı. En son 1500 km önce yapmıştım bu işlemi o günden bugüne yine sertleşmiş. Şehir içinde dur kalk yaparken debriyaj cidden eli yoruyor.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Yanagisawa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Triumph Tiger 800XC gitti Hayabusa Alma Arifesinde
    Alıntı hisvarlar adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bu motoru hiç forumda görmemiştim zaten forumdan olsa o egzosun sesini muhakkak videoya çekip koymuş olurdu

Bu arada bugün debriyaj manetini söküp halatını yağladım oldukça yumuşadı. En son 1500 km önce yapmıştım bu işlemi o günden bugüne yine sertleşmiş. Şehir içinde dur kalk yaparken debriyaj cidden eli yoruyor.
    Sizce nasıl motorun durumu ?
    Yarı durgun olmamalı deniz; ya durgun olmalı,yada kudurmalı..

Selamün aleyküm millet yeni üye oldum buraya . gayet sıcak bir forum okuduklarımdan dolayı söylüyorum . Ben hyosung hastasıyım 1 aylık bir dönemde kullanmıştım sadece .şimdi ise kesin karar verdim birtane bende alacam bu canavarlardan . 5000 -5500 TL arası çıkabiliyorum şuan başka çıkamıyorum tamda sıkıntı burda başlıyor . http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-motosiklet-hyosung-acil-fiyat-full-orjinal-emsalsiz-temiz-kullanilmis-gt-250r-124025435/detay mesela su motoru gıdıp alsam veya baska bir 2007 2008 model . 2-3 sene bınebılırmıyım bunu ogrenmek ıstıyorum en azından unı bıtene kadar 2. sınıftayım . Balıkesirde yaşıyorum hiç samimi oldugum motorcu tanıdıgım yok hanı beraber gıdıp bakabılecegım bır ınsan yok . bu cevrede olan varsa ayrıca facebookda verebılırım yardımlarınızı beklıyorum teşekkür ederim ..

Phoenixs - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    S1000RR
    Alıntı LoTo adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Selamün aleyküm millet yeni üye oldum buraya . gayet sıcak bir forum okuduklarımdan dolayı söylüyorum . Ben hyosung hastasıyım 1 aylık bir dönemde kullanmıştım sadece .şimdi ise kesin karar verdim birtane bende alacam bu canavarlardan . 5000 -5500 TL arası çıkabiliyorum şuan başka çıkamıyorum tamda sıkıntı burda başlıyor . http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-motosiklet-hyosung-acil-fiyat-full-orjinal-emsalsiz-temiz-kullanilmis-gt-250r-124025435/detay mesela su motoru gıdıp alsam veya baska bir 2007 2008 model . 2-3 sene bınebılırmıyım bunu ogrenmek ıstıyorum en azından unı bıtene kadar 2. sınıftayım . Balıkesirde yaşıyorum hiç samimi oldugum motorcu tanıdıgım yok hanı beraber gıdıp bakabılecegım bır ınsan yok . bu cevrede olan varsa ayrıca facebookda verebılırım yardımlarınızı beklıyorum teşekkür ederim ..
    kardeşim bunu buldum fiyatı gayet uygun
    http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-motosiklet-hyosung-acilll-126065539/detay/

benim eski motorum dur sağa yatması vardır bundan dolayı sağ grenaj boyalı sağ depo da minik bi göçük vardır ama tertemiz motordur aklınızda bulunsun

nasıl 2010 model 5000 TL oluyor ?

sailor33 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    VFR 800 (INTERCEPTOR)
    Ucuza sağlam motor bulmak zor bana göre Bende hyosung alıcam ama ya 2013 ün 2. el e düşmesini beklicez yada sıfır alacaz

adam acil diyor samsun balıkesir arası var baya ama eğer motor saglam ise direk alırım sıkıntı degil bu akşam ulaşayım bi satan kişiye

Motosikleti
    VFR 800 (INTERCEPTOR)
    adam acil diyor samsun balıkesir arası var baya ama eğer motor saglam ise direk alırım sıkıntı degil bu akşam ulaşayım bi satan kişiye
    Kardeş zor dedim sadece imkansız değil ama her ne olursa olsun çok çok iyi anlamıyorsan yanında bir ustayla git yada orada bir ustaya göster
    Önemli olan nereye gittiğin değil, seni bekleyenlere sağ sağlim dönmektir.

once bı adamla konusayımda sozune guveneyım sonra gıderım dıyecemde orda ustaya gotur dıyorsun bence burdan goturulmelı aılem full araba tamırcısı sayılır motorsikletten anlayacak tek adam yok cevremde bilmiyorum çok zor alması yani çözüm için bu foruma geldim

Motosikleti
    VFR 800 (INTERCEPTOR)
    once bı adamla konusayımda sozune guveneyım sonra gıderım dıyecemde orda ustaya gotur dıyorsun bence burdan goturulmelı aılem full araba tamırcısı sayılır motorsikletten anlayacak tek adam yok cevremde bilmiyorum çok zor alması yani çözüm için bu foruma geldim
    Bi çaresine bakman lazım işte senin için en kolay hangisi olursa onu yapıcan mecbur

Çok güzel 2010 falan da sıkıntılı dedigim gibi .. balıkesirde yasıyorum balıkesirden almak en mantıklısı gibi geliyor 2010 olmaz 2008 olur sorunsuzsa alınır emin olunur

Phoenixs - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    S1000RR
    http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-motosiklet-hyosung-samsun-dan-mustafa-kardesime-motor-satilmistir-112983951/detay/

hocam o arkadaşa motoru satarki ilanım ayrıntıyı burada görebilrisin ek olarak xenon taktırmış ben orjinbal aynalı vermiştim ilan dada var aynalar değişmiş yani yatırmış olabilir

buda kontrol et bi istersen

http://www.motosiklet.net/forum/moto-sohbet/107681-hyosung-gt250r-vs-kawasaki-ninja250r-resimli-karsilastirma.html

ysfist - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2015 xt660z TENERE
    geziyonuz heralde beyler forum tirtladi yine :-)

çelikatlı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    herkez bizmi la gezecek

ysfist - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2015 xt660z TENERE
    :-D:-D bos kalmayalim 150 km bana misin demiyor di mi

5 000 tl cıvarı 2008 ustu hyosung alınır https://www.facebook.com/sktrrrrln face adresim bu ulasın lütfen ..

hisvarlar - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Tracer 900
    Alıntı ysfist adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    geziyonuz heralde beyler forum tirtladi yine :-)
    Bugün 180 km kendi motorumla 100 km cbf500 ile yol yaptım. Resimleri yüklüyorum şuan. Bitince buraya link atarım.

---------- Mesajlar birleştirildi - 01:29 ---------- bir önceki mesaj zamanı 01:12 ----------

Moto23'ün bugün ki gezisinin resimleri

https://www.facebook.com/media/set/?...1&l=5156ccf38e

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    kawasaki ninja 250r
    hyosung ve stkanuni 250 kullananlar nedense

yakıt depolarındaki ve motorlarındaki bütün marka stlckerlarını söküyorlar acaba markalarından utanıyorlarmı?bazılarıda heralde markalarından utandıkları için 4 büyü

k japon markalarından birinin stickerını

motorlarına yapıştırıyorlar.hyosunga blnlyorum one kardeşim stkanuniye biniyorum one kardeşim birde hiç çekinmeden 4büyük japon markasından birini söylerseniz vay be diyenler çıkabilir.onun için utanmadan sıkılmadan motorlarınıza bu 4 büyük markadan birinin stikerını yapıştırabilirsiniz böylece karşınızdakilere bir eziklik yaşamazsınız

Desvandi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki Z800
    Alıntı muratlion adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    hyosung ve stkanuni 250 kullananlar nedense

yakıt depolarındaki ve motorlarındaki bütün marka stlckerlarını söküyorlar acaba markalarından utanıyorlarmı?bazılarıda heralde markalarından utandıkları için 4 büyü

k japon markalarından birinin stickerını

motorlarına yapıştırıyorlar.hyosunga blnlyorum one kardeşim stkanuniye biniyorum one kardeşim birde hiç çekinmeden 4büyük japon markasından birini söylerseniz vay be diyenler çıkabilir.onun için utanmadan sıkılmadan motorlarınıza bu 4 büyük markadan birinin stikerını yapıştırabilirsiniz böylece karşınızdakilere bir eziklik yaşamazsınız
    bunu bilen sallıyorm bu hyosung ezik neden yamaha yazdın demezmi bence bu daha büyük bi eziklik olur bence hyosung gayet şık ve güzel duruyor soranada kore malı pek bilinmiyor buralarda deip geçiyorum bi yere koyduğumda herkez etyrafına toplanıyor

Motosikleti
    VFR 800 (INTERCEPTOR)
    Alıntı Desvandi adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bunu bilen sallıyorm bu hyosung ezik neden yamaha yazdın demezmi bence bu daha büyük bi eziklik olur bence hyosung gayet şık ve güzel duruyor soranada kore malı pek bilinmiyor buralarda deip geçiyorum bi yere koyduğumda herkez etyrafına toplanıyor
    Sticker olayına fazla kaptırmayın kendinizi. Tvs yi de çoğu insan bilmiyor ama bana göre hepsinden iyi gidiyor sınıfında. Bizler motosiklete sevdalı adamlarız motosikleti bilen zaten bilir sticker yapıştırmışsın yapıştırmamışsın mesele değil. Bende hyosung alıcam ama hyosung kawasaki den yada suzuki den iyi olduğu için değil hyosung u sevdiğim için alıcam. Önemli olan kullandığınız makinayı benimsemenizdir. Eziklik diye bir tabir de bence abes niye eziklik duysun kardeşim? O zaman sen yanında 600 luk makina durunca hepten eziklik hissediyorsun? 12 binlira ona verene kadar niye 600f falan almadın? Kawasaki kullanıyorum sen kore malı kullanıyorsun geçin bunları gerçek motor tutkusu bu değil. Senin gibiler zaten fazla türedi forumda motoru hava atma aracı olarak görenler. Neyse bu polemiklere girmeyin arkadaşlar. En güzel motor sizin olandır(desvandi kardeş aslında mesajın bir bölümü sana son kızımları sen üstüne alma)
    Gnuk bunu beğendi.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 3 kullanıcı var. (0 üye ve 3 misafir)

Bu Konudaki Etiketler