Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Hyosung GT 250 R Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    gugukk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2011 Beyaz Gt250r - Fiat 500L Living
    @gokocan92 hayırlı olsun sıfır motorunda tadı başkadır. Bende ful beyaz ve mavi stickerlı aramaktan canım çıkmıştı en sonunda bende buldum ve aldım en güzel modeli bence
    2011 Hyosung GT250R EFI Beyaz

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Alper Kaya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 600 FA (2011) Honda CBR 500R (2014)
    Alıntı eod adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    sanada hayırlı olsun , şekli çok hoş , rengide motorunla uyumlu güle güle kullan kazasız belasız
    saol arkadaşım daha iyisi senin olsun

Alıntı initiO adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    900 sayfaya bakmakmi daha kolay yoksa iki kelime etmekmi daha kolay ?

Neyse ilk günlerden polimik yapmim benzin menzin dinlemedim gittim tanıdıktan çok iyi durumda hyo gt250r aldım 40km yaptım çok ağır geldi bana hiç bukadar tedirgin minmemistim motora son kilometrelere doğru baya alıştım ama sanırım kol ve bilek çalışmak lazimmis baya birde arka sol basamak yok nereden bulabilirim ?

Saygılar
    google diye bişey var ona hyosung gt250r yakıt değerleri die yazarsanız bu sayfa çıkar ztn :D die belirtmişim sonuna yanlış anlama + olarak hyo gelişen bi model olduğundan nerdeyse her yılda 3 aşa 5 yukarı yakıt farklılıkları var nerdeyse her sene yeni beyin çıkarıyolar
    bir yere gitmek için arabaya binilir motora binmek için her yere gidilir Önemli Olan Varmak Değil Yolda Olmaktır...

Motosikleti
    FZ6
    Alıntı initiO adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Cok tesekkurler
    Birde benzin göstergesi iki dış gösteriyordu madem yeni aldık fulliyelim dedim eve yakın biryerden benzin aldım ama gösterge boş gösteriyor 2 km gittim aynı evin önünde rolantide çalıştırdım yine aynı sabah denicem sizce bir problemmi vardır ?
    şamandırasından kaynaklanıyor diye duymuştum , ciddiye alınacak bi problem değil bildiğim kadarıyla .
    bilen arkadaşlar yardımcı olacaktır

ustavolkan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Hyosung GT250R'ı vardı
    Alıntı Görkem_ adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Dün istanbul capadan geçtinizmi ?
    yok ya çapa değil de bağcılar cennet ve florya tarafına gittim

gokocan92 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Hyosung ->FZ6 Fazer -> YBR 125 -> MT 07
    @gugukk Çok teşekkürler. Tadı bambaşka gerçekten umarım her isteyene nasip olur.

culcu07 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    hyosung gt 250r
    Ben ekrandakı saatı ayarlıyorum daha sonraları fark etmeden saat degısıyor. Yanlıs bı saat gosterıyor? Sızce sorun neden ?

Motosikleti
    SUPERSHADOW 250 / ASYA 150 T1
    göktuğ hayırlı olsun kazasız belasız bin... tütüüt tüüüüüüüühhhhhhh maaşaallahhhhhh
    [B][I][COLOR="#FF8C00"]MOTOR BİR ARAÇ DEĞİL BİR TUTKUDUR... [/COLOR][/I][/B] ::tutkuy:: BİZE DELİ DİYENLER BİNSELER BİR KERE O MOTORA NELER KAÇIRDIKLARINI ANLASALAR OZAMAN BAKALIM NE DİYECEKLER ... ::pokey::

zenon - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda nc700xa
    Hey masallah allah kazasız belasız kullanmayıo nasip etsin
    Ötenazi hakkımı yaşayarak kullanıyorum. Z @ B ! T
    Gideceği yeri bilmeyene hiç bir GPS yardımcı olmaz!...

Tolga Can - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kymco Xciting 250i
    Sele demiri bence bizim motorlarda önemli bi detay, o olmadan kötü duruyo kuyruk, o sağlı sollu boşluklar falan.
    Benim eski alette ben aldığımda yoktu, 80 tl ye ikinci el almıştım, sahibindende kovala bence bulursun 70-100 tl aralığında.
    150 TL manetlere, Bakıma da 150 TL = 300 TL verdikten sonra kuyruk demirine 180 TL hiç veresim gelmedi. 100 Tl bile vermem. Ağım şahım bir şey de değil.
    Yokluğunu çok da aratmıyor. Zaten artçıda taşımıyorum

Bir kere taşıdım. Gaza bastım. Adam Allah dedi. Ayaklarını kulaklarımın yanında gördüm. Frene bastım. Bu seferde Allah sözünü ensemde duydum.
    3. sözü burda paylaşmak istemiyorum. Ondan sonra hemen indi zaten

Alıntı ustavolkan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar yeni aldığım motorum, birkaç resimde benden bildiğiniz stok haliyle kırmızı-siyah gt250R'ım. Kısmet olursa şimdilik sadece halojen taktırmayı düşünüyorum.
    Alıntı gokocan92 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Veeeeeeeeee Benim taka geldi. Fotoğrafları yüklemeye çalıştım ama inşallah olmuştur
    Hayırlı olsun Arkadaşlar Allah Kaza Bela Göstermesin. Motorun bir yerine nazar boncuğu takın.

Alıntı culcu07 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ben ekrandakı saatı ayarlıyorum daha sonraları fark etmeden saat degısıyor. Yanlıs bı saat gosterıyor? Sızce sorun neden ?
    Benimde öyle oldu bir kere düzeltim. 1 haftadır sorun yok . kontağı gereksiz bi şekilde hızla aç kapa yaptıysan yapabilir belki.
    2006 Peugot -2010Kenbo125 - 2011Racer 200s- 2012GT250R -2014Xtreme Max- 2015: Snappy x Cub
    2016 Asya Shark 150- 2017Cbf150 -2018 BMW F650GS / Snapyy x- 2019 Kymco Xciting250i

Motosikleti
    ogi, zenon ve Tolga Can çok teşekkürler. Nazar boncuğu alıcam bugün 1 tane yapıştırıcam motora. Kötü gözle bakanın gözü çıksın :D :D :D

Motosikleti
    Kymco Xciting 250i
    Ben o tür şeylere inanmam. Annemin zoruyla çengelli iğne ile motorun yan tarafına nazar boncuğu astım. 41.5 kere maşallah, haaakkkkk puuuu dedim.
    Kan akıtmaya peta üyesi olarak karşıyım. Sağlıklı yaşamdan yana olduğum için kimseye tatlı da almadım
    Tamda yuhhh çekilecek biriymişim kendimden tiksindim
    2006 Peugot -2010Kenbo125 - 2011Racer 200s- 2012GT250R -2014Xtreme Max- 2015: Snappy x Cub
    2016 Asya Shark 150- 2017Cbf150 -2018 BMW F650GS / Snapyy x- 2019 Kymco Xciting250i

Görkem_ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    600 RR
    Nazar boncuğu işini abartıp görüntüyü bozmayında .

Motosikleti
    Alıntı Tolga Can adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ben o tür şeylere inanmam. Annemin zoruyla çengelli iğne ile motorun yan tarafına nazar boncuğu astım. 41.5 kere maşallah, haaakkkkk puuuu dedim.
    Kan akıtmaya peta üyesi olarak karşıyım. Sağlıklı yaşamdan yana olduğum için kimseye tatlı da almadım
    Tamda yuhhh çekilecek biriymişim kendimden tiksindim
    Hocam sende neymişsin ya vallaha

bende annemin gönlü olsun diye alıcam ufak çıkartma şeklinde olanlardan iç tarafa bir yere yapıştırıcam
    Tolga Can bunu beğendi.

Motosikleti
    Kymco Xciting 250i
    Nazar boncuğu işini abartıp görüntüyü bozmayında .
    Görkem ne yaptın yaww, motoru harcamışsın resmen, yoğurdun üstündeki kara sinek gibi durmuş Çıkar onu ordan

Alıntı gokocan92 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hocam sende neymişsin ya vallaha
    bende annemin gönlü olsun diye alıcam ufak çıkartma şeklinde olanlardan iç tarafa bir yere yapıştırıcam
    Ben debriyaj hortumu mu ? fren hortumu mu bir yere tutturmuştum. zaten küçüktü. ben bile yerini unuttum.
    Etiket yapıştırma

fearlesboyy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YAMAHA MT
    150 TL manetlere, Bakıma da 150 TL = 300 TL verdikten sonra kuyruk demirine 180 TL hiç veresim gelmedi. 100 Tl bile vermem. Ağım şahım bir şey de değil.
    Yokluğunu çok da aratmıyor. Zaten artçıda taşımıyorum

Bir kere taşıdım. Gaza bastım. Adam Allah dedi. Ayaklarını kulaklarımın yanında gördüm. Frene bastım. Bu seferde Allah sözünü ensemde duydum.
    3. sözü burda paylaşmak istemiyorum. Ondan sonra hemen indi zaten

Hayırlı olsun Arkadaşlar Allah Kaza Bela Göstermesin. Motorun bir yerine nazar boncuğu takın.

Benimde öyle oldu bir kere düzeltim. 1 haftadır sorun yok . kontağı gereksiz bi şekilde hızla aç kapa yaptıysan yapabilir belki.
    manet olayını bence ebaydan çözün sanırım 35-40 dolar arası zaten sizin aldığınız yerlerde orayan getirtiyorlar..yada alternatif link vereyim uyar sanırım

http://www.motoliz.com/index.php?p=s...3&k_id=0&kn=#0

Motosikleti

Ben debriyaj hortumu mu ? fren hortumu mu bir yere tutturmuştum. zaten küçüktü. ben bile yerini unuttum.
    Etiket yapıştırma
    O halde ufak bir tane alırım bende asarım bir tarafına minicik
    Tolga Can bunu beğendi.

Felon - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yeni oyuncakları gelenlere hayırlı olsun. Ah birde benimki gelse bayrak rengine boyayacağım forum sayfalarını fakat hala bekliyorum
    https://www.youtube.com/alifeyizoglu

Zippo's - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2011 600F ABS
    Alıntı Ali Feyizoğlu adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Yeni oyuncakları gelenlere hayırlı olsun. Ah birde benimki gelse bayrak rengine boyayacağım forum sayfalarını fakat hala bekliyorum
    Aynen,yeni motorlarını alan arkadaşlara hayırlı olsun iyi günlerde kullanın inşallah.Ali, bende senin motoru çok merak ediyorum ya.Senden fazla bekliyorum gelmesini

Motosikleti
    Kymco Xciting 250i
    Alıntı fearlesboyy adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    manet olayını bence ebaydan çözün sanırım 35-40 dolar arası zaten sizin aldığınız yerlerde orayan getirtiyorlar..yada alternatif link vereyim uyar sanırım
    http://www.motoliz.com/index.php?p=s...3&k_id=0&kn=#0
    e-bay den baktım ama olmaz diye tırsmıştım. , Neyseki taktıkları hoşuma gitti. Parası o kadar koymadı

Felon - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı Zippo's adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Aynen,yeni motorlarını alan arkadaşlara hayırlı olsun iyi günlerde kullanın inşallah.Ali, bende senin motoru çok merak ediyorum ya.Senden fazla bekliyorum gelmesini
    Beklemedeyim geldiği gün eklerim detaylı inceleme ve resimleri
    https://www.youtube.com/alifeyizoglu

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 2 kullanıcı var. (0 üye ve 2 misafir)

Bu Konudaki Etiketler