Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Hyosung GT 250 R Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    Pain - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 1000 RR
    Aranızda bizim motorun plakalığı sökebilen varmı,motor tamircileri sökebiliyormu? Ben video bulmuştum onu telefondan izleye izleye yapmaya başladım,daha artçının tutunma yerlerini sökmede kaldım,bende o vidayı açacak bilek yok:D Belki lokma takımım yanımda olsa yapardım ama,anahtarla olmadı...

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    Honda CBF 600 ABS
    benden sonra 4 tane mesaj atılmış ama birisi kalkıp şukadar yakar deme zahmetinde bulunmamış ne hikmet..

Zippo's - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2011 600F ABS
    Alıntı initiO adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    benden sonra 4 tane mesaj atılmış ama birisi kalkıp şukadar yakar deme zahmetinde bulunmamış ne hikmet..
    Zahmet olucak sayfaları dolaş biraz.Her hafta en az 1 kez konuşuluyo ne kadar yakacağı.

Pain - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 1000 RR

AHahahh birde kızmışsın,kendinden sonraki 4 cevaba bakmışsın ama,kendinden önceki 4 sayfaya baksan yokuş yukarı yakıt tüketimini bile bulursun:D

---------- Mesajlar birleştirildi - 12:17 ---------- bir önceki mesaj zamanı 12:11 ----------

Alıntı Pain adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Aranızda bizim motorun plakalığı sökebilen varmı,motor tamircileri sökebiliyormu? Ben video bulmuştum onu telefondan izleye izleye yapmaya başladım,daha artçının tutunma yerlerini sökmede kaldım,bende o vidayı açacak bilek yok:D Belki lokma takımım yanımda olsa yapardım ama,anahtarla olmadı...
    Bu arada bunu yanlış yere kopyalamışım,cbr250 ye kopyalacaktım,dikkate almayın...

Motosikleti
    KAWASAKİ NİNJA 300
    Alıntı Tolga Can adlı üyeden alıntı Mesajı göster

Sticker ile debriyaj müşürü alacağım. yüklü alışveriş şimdilik düşünmüyorum. lazım olursa aklımda bulunsun diye sordum.

zaten pahalı olduğundan stokta genelde parça oluyor diğerlerinde yoksa oraya başvuracaksın yoksa alınmaz ))
    Okumak cehaleti giderir, öküzlük bakidir.

Tolga Can - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kymco Xciting 250i
    Alıntı OZ@N-GT250R adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    zaten pahalı olduğundan stokta genelde parça oluyor diğerlerinde yoksa oraya başvuracaksın yoksa alınmaz ))
    Gereksiz parça almaktansa hiç almam daha iyi, Müşür 6 TL başkada ihtiyacım yok. Gereksiz ucuz bir şey baktım baktım sıkıldım. İhtiyaç olmaması güzelde, almaya kalkınca kötü :(
    Sele demiri alayım dedim aklıma geldi. 180 TL vışşş oda ne len dedim. Bi anda demirden soğudum. Fiyatlar harbiden kazıııkkkk...!!!!
    2006 Peugot -2010Kenbo125 - 2011Racer 200s- 2012GT250R -2014Xtreme Max- 2015: Snappy x Cub
    2016 Asya Shark 150- 2017Cbf150 -2018 BMW F650GS / Snapyy x- 2019 Kymco Xciting250i

Görkem_ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    600 RR
    Alıntı Tolga Can adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Gereksiz parça almaktansa hiç almam daha iyi, Müşür 6 TL başkada ihtiyacım yok. Gereksiz ucuz bir şey baktım baktım sıkıldım. İhtiyaç olmaması güzelde, almaya kalkınca kötü :(
    Sele demiri alayım dedim aklıma geldi. 180 TL vışşş oda ne len dedim. Bi anda demirden soğudum. Fiyatlar harbiden kazıııkkkk...!!!!
    Sele demiri bence bizim motorlarda önemli bi detay, o olmadan kötü duruyo kuyruk, o sağlı sollu boşluklar falan.
    Benim eski alette ben aldığımda yoktu, 80 tl ye ikinci el almıştım, sahibindende kovala bence bulursun 70-100 tl aralığında.

ustavolkan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Hyosung GT250R'ı vardı
    Arkadaşlar yeni aldığım motorum, birkaç resimde benden bildiğiniz stok haliyle kırmızı-siyah gt250R'ım. Kısmet olursa şimdilik sadece halojen taktırmayı düşünüyorum.

ogi, Felon, Görkem_ ve 2 diğerleri bunu beğendiler..

ReiZzZ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı ustavolkan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    hayırlı olsun çok güzel motor 5-6 yıl sonra bende almayı düşünüyorum
    ogi bunu beğendi.

Motosikleti
    SUPERSHADOW 250 / ASYA 150 T1
    Alıntı ReiZzZ adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    hayırlı olsun çok güzel motor 5-6 yıl sonra bende almayı düşünüyorum
    öyle deme üstad hayırlısı de. Bakarsın loto çıkar daha iyisini alırsın ... Allah kazasız belasız süreceğimiz bir motor nasip etsin ... Herkesin gönlünde yatan bi aslan vardır onu versin ...
    [B][I][COLOR="#FF8C00"]MOTOR BİR ARAÇ DEĞİL BİR TUTKUDUR... [/COLOR][/I][/B] ::tutkuy:: BİZE DELİ DİYENLER BİNSELER BİR KERE O MOTORA NELER KAÇIRDIKLARINI ANLASALAR OZAMAN BAKALIM NE DİYECEKLER ... ::pokey::

Alper Kaya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 600 FA (2011) Honda CBR 500R (2014)
    SONUNDA PARAYA KIYDIM ADAM GİBİ Bİ KASK ALDIM http://www.mototas.com.tr/urunlistel...98&o=82&s=1258 :D vizörü kapatınca motorun sesi duyulmuyor ama tuzlu :D

---------- Post added at 21:43 ---------- Previous post was at 21:37 ----------

siz zahmet edip bakınsaydınız bu 1100 sayfa içinde 900 sayfada geçen bi konuşma millet bıktı google diye bişey var ona hyosung gt250r yakıt değerleri die yazarsanız bu sayfa çıkar ztn
    bir yere gitmek için arabaya binilir motora binmek için her yere gidilir Önemli Olan Varmak Değil Yolda Olmaktır...

gokocan92 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Hyosung ->FZ6 Fazer -> YBR 125 -> MT 07
    Veeeeeeeeee Benim taka geldi. Fotoğrafları yüklemeye çalıştım ama inşallah olmuştur

Felon, Zippo's, eod ve 7 diğerleri bunu beğendiler..

Görkem_ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    600 RR
    Alıntı ustavolkan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar yeni aldığım motorum, birkaç resimde benden bildiğiniz stok haliyle kırmızı-siyah gt250R'ım. Kısmet olursa şimdilik sadece halojen taktırmayı düşünüyorum.
    Dün istanbul capadan geçtinizmi ?

Motosikleti
    FZ6
    hayırlı olsun , çok güzel bir duygu olmalı 000000 km ))

MF-Hyo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2012 GT250R - 2008 150HS
    Ustavolkan
    Gokocan92
    Hayırlı olsun kazasız belasız sürüşler..
    Full beyaz mavi sticker benim de hayalim umarım olur
    150HS > 2008 ST > 2012 ST >

Motosikleti
    FZ6
    Alıntı Alper Kaya adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    SONUNDA PARAYA KIYDIM ADAM GİBİ Bİ KASK ALDIM http://www.mototas.com.tr/urunlistel...98&o=82&s=1258 :D vizörü kapatınca motorun sesi duyulmuyor ama tuzlu :D

siz zahmet edip bakınsaydınız bu 1100 sayfa içinde 900 sayfada geçen bi konuşma millet bıktı google diye bişey var ona hyosung gt250r yakıt değerleri die yazarsanız bu sayfa çıkar ztn
    sanada hayırlı olsun , şekli çok hoş , rengide motorunla uyumlu güle güle kullan kazasız belasız

Motosikleti
    Honda CBF 600 ABS
    Alıntı Alper Kaya adlı üyeden alıntı Mesajı göster

900 sayfaya bakmakmi daha kolay yoksa iki kelime etmekmi daha kolay ?

Neyse ilk günlerden polimik yapmim benzin menzin dinlemedim gittim tanıdıktan çok iyi durumda hyo gt250r aldım 40km yaptım çok ağır geldi bana hiç bukadar tedirgin minmemistim motora son kilometrelere doğru baya alıştım ama sanırım kol ve bilek çalışmak lazimmis baya birde arka sol basamak yok nereden bulabilirim ?

Saygılar

Motosikleti
    FZ6
    900 sayfaya bakmakmi daha kolay yoksa iki kelime etmekmi daha kolay ?

Neyse ilk günlerden polimik yapmim benzin menzin dinlemedim gittim tanıdıktan çok iyi durumda hyo gt250r aldım 40km yaptım çok ağır geldi bana hiç bukadar tedirgin minmemistim motora son kilometrelere doğru baya alıştım ama sanırım kol ve bilek çalışmak lazimmis baya birde arka sol basamak yok nereden bulabilirim ?

Saygılar
    sanada hayırlı olsun :D
    ilk zamanlar bende çok zorlanmıştım bileklerim fln epey ağrıyordu , merkezyedekparca'da fln vardı diye hatırlıyorum basamak

Motosikleti
    Honda CBF 600 ABS
    Cok tesekkurler
    Birde benzin göstergesi iki dış gösteriyordu madem yeni aldık fulliyelim dedim eve yakın biryerden benzin aldım ama gösterge boş gösteriyor 2 km gittim aynı evin önünde rolantide çalıştırdım yine aynı sabah denicem sizce bir problemmi vardır ?

gokocan92 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Hyosung ->FZ6 Fazer -> YBR 125 -> MT 07
    MF-Hyo ve eod, Çok teşekkürler. Gerçekten süper bir duygu, herkese nasip olur inşallah

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 3 kullanıcı var. (0 üye ve 3 misafir)

Bu Konudaki Etiketler