Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Hyosung GT 250 R Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    HusaberG Sf650
    genel bir sorudur?
    bakımda hangi yağı kullanıyorsunuz?
    ve bir depo ile kaç km yol gidiyorsunuz?

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    gugukk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2011 Beyaz Gt250r - Fiat 500L Living
    Bgün yollar bomboştu basmayı özlemişim acayip zevk aldım keşke istanbul hergün böyle olsa haliçten erenköye 15 dk da geldim
    2011 Hyosung GT250R EFI Beyaz

Alper Kaya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 600 FA (2011) Honda CBR 500R (2014)
    Alıntı -unnamed- adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    genel bir sorudur?
    Petronas ve castrol arası değişiyor 2000km 1 değiştiriyorum 1 depo ile min 350 max 400 veya biraz daha fazla gitmesi lazım kullanıma göre ama 350kesin
    -unnamed- bunu beğendi.
    bir yere gitmek için arabaya binilir motora binmek için her yere gidilir Önemli Olan Varmak Değil Yolda Olmaktır...

Motosikleti
    Hyosung GT 250 R
    Merhaba arkadaşlar izmir'de gerçekten hyosungu çözmüş işini iyi yapan ve özellikle iş ahlakın sahip bildiğiniz servis var mı?

Alper Kaya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 600 FA (2011) Honda CBR 500R (2014)

By alperkaya1991 at 2012-04-23
    bir yere gitmek için arabaya binilir motora binmek için her yere gidilir Önemli Olan Varmak Değil Yolda Olmaktır...

gokocan92 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Hyosung ->FZ6 Fazer -> YBR 125 -> MT 07
    Alıntı warlockk adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Merhaba arkadaşlar izmir'de gerçekten hyosungu çözmüş işini iyi yapan ve özellikle iş ahlakın sahip bildiğiniz servis var mı?
    Bu banada lazım olucak yakın zamanda ( 2-3 hafta)

Motosikleti
    Hyosung GT 250 R
    Herkese lazım üstad. Gerekirse 20 tl fazla alsın ama işi iyi yapsın ve yaptığı işin arkasında olsun benim tek düşüncem bu

Motosikleti
    SUPERSHADOW 250 / ASYA 150 T1
    Ben de hyo yok yanlız benm devamlı gittiğim bir servis var karşıyakada çok servis dolaştım ama o işinin ehli ve beni hiç yarı yolda bırakmadı. Ve ona söyledim hyo da alınca ilk göstereceğim insandır kendisi. Hyo dan da anlıyor çünkü 250 r ı ilk orda görmüştüm ben. Bi konuş derim zaten seversin. Muammer usta ismi dükkanıda nergis metronun girişinin tam köşesi tavsiye ederim. Benim slm ı mıda iletirsen fiyatta da yardımcı olur. Amaç tabiki para kazanmaktır yanlız muammer abi aldığı parayı hakeden bir insan. İşini tam yapmadan emin olmadan seni göndermez.
    [B][I][COLOR="#FF8C00"]MOTOR BİR ARAÇ DEĞİL BİR TUTKUDUR... [/COLOR][/I][/B] ::tutkuy:: BİZE DELİ DİYENLER BİNSELER BİR KERE O MOTORA NELER KAÇIRDIKLARINI ANLASALAR OZAMAN BAKALIM NE DİYECEKLER ... ::pokey::

Motosikleti
    ST kanuni GT250R
    arkadaşlar benzin ışığı yandıktan sonra ortalama kaç km daha gidiyor?

Motosikleti
    Hyosung GT 250 R
    Kirmizi isik yandiktan sonra depoda 3.4 lt daha benzin olur.
    tesekkurler ogi haftasonu ilk isim oraya gitmek olacak cok sagol
    ogi bunu beğendi.

gokocan92 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Hyosung ->FZ6 Fazer -> YBR 125 -> MT 07
    Teşekkürler ogi Resmen heyecan bastı benide motorun gelmesine 10 gün kaldı Ve haala kask alamadım :(
    ogi bunu beğendi.

Görkem_ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    600 RR

eod ve ogi bunu beğendiler.

Motosikleti
    FZ6
    r125 bizim motorun yanında çok cılız duruyor mu çok merak ediyorum açıkcası ? resimlerde pek sıska değil ama yan yana bariz bir fark oluyor mu

cakalaz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR1000RR "2017
    Arka kuyruk haricinde pek bi farkı yok
    Ya KASK TaK ; Ya ÖL

Motosikleti
    600 RR
    Alıntı eod adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    r125 bizim motorun yanında çok cılız duruyor mu çok merak ediyorum açıkcası ? resimlerde pek sıska değil ama yan yana bariz bir fark oluyor mu
    Arkadan biraz ince duruyo, kuyruk ince, lastik ince ama öyle cbr gibi aman aman ufak kalmıyo.Hemde cok sportif duruyo.
    Yandan ise depodan bi kaybediyo.
    Önden kalıp aynı zaten, hatta cift kafa farları daha spor gösteriyo r 125' i .
    Genel olarak bakıldığında r125 gayet kalıplı alet, gt 250 r la boy ölçüşemesede ufakta kalmıyo.
    Yanlız şöyle birşey var, r125'in grenajları emanet gibi, yani icerdeki aksama oturmuyo, dıştan cıkıntılı geniş duruyo.Yani bu durumu şuna benzetebiliriz, zayıf birinin kat kat giyinerek kalıplı gözükmeye calışması gibi, yada steroid basarak vucut geliştirme yapmak gibi .
    eod bunu beğendi.

Zippo's - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2011 600F ABS
    Şahsi fikrim r125 kalıp olarak daha estetik.En az hyo kadar kalıplı.Hyosung'un deposu daha büyük olabilir ama bence hoş bi görüntü değil.Ki benim istediğim motor ne kadar hyo olsa bile deposu biraz fazla kaba gibi.Aynı boyutta olup daha estetik şekilli olsa iyi olurmuş.Motorun çizgilerine bakarsak yzf 125 çok daha estetik.Hyo sanki biraz daha eski model gibi kalıyo.
    ogi bunu beğendi.

Ramazan Can - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW GS 1200 / Honda Africa Twin dct1000L- VESPA LX
    hangi aklın ürünü..
    rx 115 le gelip abi kapışalım mı derki?
    tövbe ya...
    paşa rx115 i küçümseme.. zamanının ölüm makinesidir ibresini hop görür.... tabi temiz ve bakımlı isi işin zor anca uzun mesafe kapışarak geçebilirsin.... hele rx 135 kinglerler sakın kapışma dost tavsiyesi ebubekir.... bu arada senin mondial bizim mahallede....
    -unnamed- bunu beğendi.
    Fuzuliye sormuşlar "sevmek mi daha güzel sevilmek mi?" Sevişmiyorsanız ikisi de fuzuli demiş... SEMTİN HAYLAZI

UNdocab - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Hyosung GT650, RT125
    genel bir sorudur?
    Şimdiye kadar IPONE ve Casrol Power 1 kullandım.

Saatte 110km hız ile giderken ortalama 3.2lt/100km benzin yakıyorum.
    17lt /3.2 = 5.31 yapar.
    5.31*100 dersek = Bir depo ile 531km yol yapabilirim.
    Ama şimdiye kadar depoyu hiç tamamen bitirmedim.Hep 4lt kadar benzin varken yakıt aldım km hesabı yaptım çoğunlukla 3.2 ila 3.5 arası yakıt tüketiyorum.
    -unnamed- bunu beğendi.

Ramazan Can - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW GS 1200 / Honda Africa Twin dct1000L- VESPA LX
    ]

bu arada bende 415 km ankara otobanı.. ablamlara uğramam ordan geri elmadağ üzerinden yozgat a ulaşmam esnasında 515 km yakıt almıştım....

---------- Mesajlar birleştirildi - 19:04 ---------- bir önceki mesaj zamanı 19:02 ----------

durun bir kaç foto atayım....

Uploaded with ImageShack.us

çok zorlu şartlarda kullandım.. 2000 km de 300grm yağ yakmıştı birde amartisör keçesi patlattı..2007 model di katalizörü sökmüştüm...

1,5 sene yada 2 sene oldu motoru satalı... vay be zaman akıp geçiyor...
    UNdocab bunu beğendi.
    Fuzuliye sormuşlar "sevmek mi daha güzel sevilmek mi?" Sevişmiyorsanız ikisi de fuzuli demiş... SEMTİN HAYLAZI

Motosikleti
    600 RR
    Alıntı Zippo's adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Şahsi fikrim r125 kalıp olarak daha estetik.En az hyo kadar kalıplı.Hyosung'un deposu daha büyük olabilir ama bence hoş bi görüntü değil.Ki benim istediğim motor ne kadar hyo olsa bile deposu biraz fazla kaba gibi.Aynı boyutta olup daha estetik şekilli olsa iyi olurmuş.Motorun çizgilerine bakarsak yzf 125 çok daha estetik.Hyo sanki biraz daha eski model gibi kalıyo.
    Hocam şahsi fikriniz demişsiniz ama bu iş kişiden kişiye göre değişen yoruma acık birşey değilki, Ölcüler ortada, hatta direk cm cinsinden ortada.

R125 bencede daha sportif duruyo, modern cizgilerle keskin hatlara sahip.Zaten Yamaha'nın tasarımına laf ettirmem, benim hyosung'la birlikte favorimdir.
    Hyosung'umun herşeyine laf söyletirim, depoma dokundurtturmam, son derece kaslı ve şekilli.Hatta bi ara r6 ya r1 e geçme fikrim vardı, o zaman bile düşünüyodum, hyosung'un deposunu özlerim, cok ararım diye.

---------- Mesajlar birleştirildi - 20:14 ---------- bir önceki mesaj zamanı 19:46 ----------

@TEKTEKER_RAMÇO Alet güzelmiş ya, özelliklede rengi . Yanlız nası yüklemişsin öyle kamyon gibi, ben park halindeyken üstüne kask koymaya kıyamıyorum...

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler