Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Hyosung GT 250 R Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    jonturka - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2010 Hyosung GT250R
    Benim 1 sene 5 ay garantisi vardı daha...7000km'deydi..6650 tl ye almıştım.

Ama garantiye tav olmuyorum ben..nasılsa garantilik işi çıkmıyo motorun..herşey garanti dışı anasını satıyım..şimdi ekrandaki göstergede mesela en soldaki digit'in yarısı yanmıyo...gidip göstergeyi mi değiştirteyim napıyım...zaten yeni motor garantilik çok sorun çıkmıyor bilmiyorum garantiyi ne kadar kullanan var..sizin bildiğiniz örnekler varsa yazın.
    - Abi 1000'lik mi bu ?

-

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    osman_22 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Hyosung Gt 250 R
    İlanın pasif durumda şimdi süresi dolmuş galiba, şansa bak keşke sabah link verseydim direk.Coğunuz biliyodur zaten ilanı önce 8000 tl yazmıştı uzun bi süre, sonra uzun bi sürede 7500 tl yazıyodu, kanuni>gt 250 r bölümündeydi hyosung bölümünde değil.Uzun uzun konuştuktan sonrada 6800 e bırakabileceğini demişti.Tekrar ilan güncellenip yayına girerse link veririm.

Alıntı jonturka adlı üyeden alıntı Mesajı göster

Ama garantiye tav olmuyorum ben..nasılsa garantilik işi çıkmıyo motorun..herşey garanti dışı anasını satıyım..şimdi ekrandaki göstergede mesela en soldaki digit'in yarısı yanmıyo...gidip göstergeyi mi değiştirteyim napıyım...zaten yeni motor garantilik çok sorun çıkmıyor bilmiyorum garantiyi ne kadar kullanan var..sizin bildiğiniz örnekler varsa yazın.
    O zaman iyi almışsın.Garanti konusunda da benim arkadaşlarda cbf 150 var(iki tane), zırt pırt gidiyolar, yok düz yolda giderken ayna düştü.Yok motordan ses geliyo bi ayar cekin (subab ayarımıdır nedir tam hatırlamıyorum adını)

Dediğin sorunu anlamadım, dijital göstergenin komple sol yarısımı yanmıyo ?
    Gitme konusunda da niye şüphelisin garanti kapsamına girmez diyemi ?
    Sen düşüp etmediğin sürece bozulan her aksam garanti kapsamında değilmi ?

Cok sordum ama ben bu garantiye cok güveniyorum heralde.

Alper Kaya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 600 FA (2011) Honda CBR 500R (2014)

garantiyi aykut cok kullanıyor beyni farı konvertörü çoğu şeyini değiştirdi garanti işliyor yok öle garanti dısı
    bir yere gitmek için arabaya binilir motora binmek için her yere gidilir Önemli Olan Varmak Değil Yolda Olmaktır...

Motosikleti
    FZ6
    motorum sorun çıkarmadı dedim nazara geldim :D

arkadaşlar marş hiçbir şekilde basmıyor , motoru vurdurarak çalıştırıyorum çok zahmetli iş :D

akü bitti diye tahmin ediyorum çünkü biraz yol yaptıktan sonra tek marşta alıyor...

tavsiye edeceginiz akü varmı ^_^

Motosikleti
    2010 Hyosung GT250R
    010000 yazıyo ya kilometrede..o 0'ın yarısı yanmıyo sadece..bazen yanıyo bazen yanmıyo önemi yok yani..

benim de debriyaj tam ayırmıyor..gitsem hor kullanmışsın dicekler.
    egzoz'un içi biraz dağılmış..önemi yok ama ses yapıyor..sen bunla oynamışsın dicekler..
    - Abi 1000'lik mi bu ?

-

speedy46 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    yok :(
    [QUOTE=zonta;2571877]selam yarın ugramaya çalışırım.sanırım motorla çıkamayacagım ama biraz önce öyle bir sagnak yagışa denk geldimki eve zor attım kendimi.yagmur ve E-5 trafigi insanlıktan çıkarıyor adamı.kontak anahtarını zor çıkardım motordan valla.gecede kar yagışı bekleniyor İstsnbulda.sen adamla görüştünmü neye bakıcaz.etrafımı kolaçan edeyim yani adam yaparmı yapamazmı bir izlenim alalım istiyorsun sanırım.[/QUOT

motoru farı bir görsün istiyorum ne yapacak nasıl yapcak kaça yapacak bir bilgi ilgilenirseniz sevinirim özelden tel atarsanız ararım sizi teşekler..
    GöLgELErDe ıŞıKlAr kaDaR ÖnEmLiDiR.

Felon - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    010000 yazıyo ya kilometrede..o 0'ın yarısı yanmıyo sadece..bazen yanıyo bazen yanmıyo önemi yok yani..

benim de debriyaj tam ayırmıyor..gitsem hor kullanmışsın dicekler.egzoz'un içi biraz dağılmış..önemi yok ama ses yapıyor..sen bunla oynamışsın dicekler..
    Bütün bunları çözmek için çocukluğuna inmek lazım
    https://www.youtube.com/alifeyizoglu

Motosikleti
    2010 Hyosung GT250R
    ben inmem ustalar insin..garantili motor ne de olsa.
    - Abi 1000'lik mi bu ?

-

herkese hayırlı sabahlar aranızda yenıyım ve sıtede olmaktan mutluyum cok guzel paylasımlar var cunku.. bu arada sıze sorum olcak hyo lardan almayı dusunuyorumda bı kac ılan var acaba lınk gondersem bı ıncelermısınız..yada satan arkadas varmı motosıklet??

http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...73210319/detay

http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...73139071/detay

http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...71580769/detay

Felon - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    farkımız,garantimiz diyosun
    Alıntı DRNKCK adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    herkese hayırlı sabahlar aranızda yenıyım ve sıtede olmaktan mutluyum cok guzel paylasımlar var cunku.. bu arada sıze sorum olcak hyo lardan almayı dusunuyorumda bı kac ılan var acaba lınk gondersem bı ıncelermısınız..yada satan arkadas varmı motosıklet??

http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...73210319/detay

http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...73139071/detay

http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...71580769/detay
    bu ilanların hiçbiri alınacak gibi değil şöyle bi 100-150sayfa geriden okumaya başlarsan başlığı nasıl motor alınır vs hepsi anlatılmış
    https://www.youtube.com/alifeyizoglu

neden alınmıcak gıbı degıl yada motorların eksıklerı neler sızce? bu madel ve marka ıle ılgılı herseyı okudum hemen hemen.. bıraz acıklama yaparmısınız? yada gtr250 de onercegınız motosıklet varmı satılık? yazılanları okuyorum ama benım sorularımın cevaplarını pek goremedım neye dıkkat etmelıyım yada 5000 tl lık onercegınız marka model varmı=?

---------- Mesajlar birleştirildi - 11:47 ---------- bir önceki mesaj zamanı 11:27 ----------

yada ılanlarda ele avuca gelecek gtr250 varmı?

Pain - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 1000 RR
    kardeşim bende senle aynı durumdayım,ama 5000 civarında temiz hyo bulmak zor,ben uzun zamandır takip ediyorum 3 tanesinede bakmaya gittim,aradığım gibi bulamadım henüz.
    altenatif olarak honda cbr 125 var yeni kasaları güzel ama bana küçük kalıyor o yüzden ben almayı düşünmüyorum ama sana uygunsa onada bak derim

Motosikleti
    Hyosung Gt 250 R
    Alıntı Pain adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    kardeşim bende senle aynı durumdayım,ama 5000 civarında temiz hyo bulmak zor,ben uzun zamandır takip ediyorum 3 tanesinede bakmaya gittim,aradığım gibi bulamadım henüz.
    altenatif olarak honda cbr 125 var yeni kasaları güzel ama bana küçük kalıyor o yüzden ben almayı düşünmüyorum ama sana uygunsa onada bak derim
    Alıntı DRNKCK adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    neden alınmıcak gıbı degıl yada motorların eksıklerı neler sızce? bu madel ve marka ıle ılgılı herseyı okudum hemen hemen.. bıraz acıklama yaparmısınız? yada gtr250 de onercegınız motosıklet varmı satılık? yazılanları okuyorum ama benım sorularımın cevaplarını pek goremedım neye dıkkat etmelıyım yada 5000 tl lık onercegınız marka model varmı=?

---------- Mesajlar birleştirildi - 11:47 ---------- bir önceki mesaj zamanı 11:27 ----------

yada ılanlarda ele avuca gelecek gtr250 varmı?
    Bence şuan önerilcek pek bi ilan yok 5000 tl ve civarında.Yanlız net 5000 tl niz varsa, 5500-6000 tl lik ilanlarada bakabilirsiniz malum pazarlıksız alışveriş olmadığından, pazarlığı en sevmeyen adam bille mecbur belli bi pay bırakıyo.

Alper Kaya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 600 FA (2011) Honda CBR 500R (2014)
    senin garanti ne vakit bitiyor ya kaç ayın kaldı :D
    bir yere gitmek için arabaya binilir motora binmek için her yere gidilir Önemli Olan Varmak Değil Yolda Olmaktır...

Motosikleti
    ninja 250
    alper sen demiştin ya sefaköyde kız sordu beni durağa kadar bırakırmısın diye,

geçen gün capacity den çıkarken adamın biri geldi,bi yola baktı bi bana baktı,beni çıkışa kadar bırakırmısın dedi,gel ak dedim gel

pekı bu hondanın veya suzukının yada yamahanın 5-6000 tl lık 90 kusur modellı motosıkletler nasıldır? 250 ccve ustu ılk defa kullancagım ıcın ve motosıklerde nelere dıkkat edılmesını pek anlamadıgım ıcın soruyorum.. cok soru soruyorum hakkınızı helal edın

Motosikleti
    HusaberG Sf650
    beyler herkese merhabalar...
    2010 model 2100 km'de gt 250r sahibi olduk...
    motoru Bursa'dan aldım, gelirken baya deneme şansım oldu...
    hız olarak 165'i gördüm...
    aldığım arkadaş motordan pek anlamıyordu, frenler hava yapmış...
    frenleri deneme şansım olmadı...
    lastikler biraz sertleştiğinden virajlarda yatırırken sıyırmalar oldu...
    genel itibariyle beklediğimden çok daha iyi çıktı motor...
    herkese kazasız belasız sürüşler dilerim...

my91 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Hyosung Gt250R
    Hayırlı olsun unnamed km.si oldukça düşükmüş , fren işini de bian önce hallet sıkıntı olmasın sonra. Güle güle kazasız belasız kullan.
    33 KDC 64
    Mustafa YERLİKAYA B rh+ /İTÜ Uçak Mühendisliği-2009

Motosikleti
    Hyosung Gt 250 R
    @-unnamed- hayırlı olsun.

@Frank Lucas Bende bi ara cin malı cross vardı cok dandik külüstür birşey, artık cocuklar motor dandik diyemi yüz buluyo napıyosa zırt pırt ilkokullu cocuklar gelirdi abi oraya kadar atsana şuraya kadar atsana, hepsinede gel dedim tabi 10 tane falan olmuştur rahat.
    Aynı dakdik motorla öyle mahallede durup arkadaşımla konuşurken bi kadın gelmişti 25 yaşlarında bende o aralar 15 yaşında falandım.Elinde pazar torbaları falan, beni şuraya bırakırmısın diye, sordu e ona da olur tabi dedim.Yoluda bilmiyodum, burdan sağa burdan sola diye diye gittik.
    Onun haricinde kuzenim Yıldız Teknik ünide öğretim görevlisi onu bırakmıştım hyo'yla ordada büyük bi cocuk demişti okuldan cıkıcaksan benide bırakırmısın diye, 1-2 km falan uzaklıkta, ilk defa ona hayır diyesim gelmişti nedense de gene alıştığım huyumdan vazgecmedim aldım onuda.
    Sonra gene ortaköyde bu yaz hyoyla işten cıkmıştım deli trafik vardı, kaskı koluma alıp yavaş yavaş gidiyodum aralardan yer buldukca, bi eğlence mekanından cıkan bi kadın bildiğin seyir halindeyken önümü kesip sordu taksime bırakabilirmisin diye, bende aldım tabi, 25-30 yaşında falan sandım, yolda giderken baya konuştuk, zaten baya sarhoştu, yaşını sorduğumda hemen söylemek istemedi ama sonra söyledi 42 yaşındaymış, bi şaşırdım dedim nooluyo

Birde bu konuda birşey merak ediyorum, bazen cok acelem oluyo yaya olarak, iki üc defa aklımdan gecirdim "ulan şu motorluya sorsammı tamda gidiceğim tarafa gidiyo" diye.Ama hic yapmadım o yüzü bulamadım kendimde, acaba benmi cekingen davranıyorum, yoksa onlarmı cok rahat bilmiyorum.

Motosikleti
    FZ6
    aküüüüü :((((((((

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 3 kullanıcı var. (0 üye ve 3 misafir)

Bu Konudaki Etiketler