Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Hyosung/S&T Kanuni Gv250 Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    Selka - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SUZUKI DL650 V-STROM
    Naklov güle güle bin hayırlı olsun. Ben 3 aydır kullanıyorum. Bi'çok arkadaş ilk başta çok güçlü gelen motor gücü belli bir süre sonra normal gelir demişlerdi. Evet aynen öyle. Ancak eklemedikleri şey ise; insanın motoruna duygusal anlamda bağlanması. Ben öyle anlar yaşadığıma inanıyorum. Ben GV'ime baktığım an mahsun gir genç kız görmeye başladım. Motoru çalıştırıp üzerine binince eksozundan gelen sesi ise azmış bir boğanın böğürtüsüne benzetmeye başladım... Ne bileyim.. İşte böyle. GV 650 alabilecek maddi imkanım var. Hatta çok iyide teklif aldım. 2008 model 430 km de bir gv 650 motora benim gv 250+5000 lira paraya ok dediler.. Ama...
    SOSYAL BİR MESAJIM KALMADI ARTIK BU İNSANLIĞA

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    GV 250
    Alıntı emekkoray adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    artçı koltuğu istendiğinde takılabiliyor tarkan.. yağı değiştirirken sisibarı parlatmak için söktüler o zamanda acayip değişti görüntüsü.. typhoon merhaba.. doğru söylüyorsun gerçekten yakışıklı bizim oğlanlar.. o güç zaten ancak zincirlerle halatlarla zaptedilebilir.. iyi sabitlemişsin... nereden nereye götürdün onu? bu arada eskişehirde 2 buçuk sene kaldım.. inönü ilçesinde çalıştım.. hamam yolunda oturdum.. ve güzel bir şehir eskişehir.. kazasız belasız güzel sürüşler..
    Antalya' dan aldım ancak Burdur' a kadar getirebildik. Hava şartlarından dolayı daha sonra orada bir gece kaldıktan sonra bir kamyoncu bulup Eskişehir e getirdik. Daha gezmek nasip olmadı kapalı garajda yatıyor ne yazık ki...
    :mrgreen:

emekkoray - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    bmwR1150gs & honda crf250l
    volkan tekrar hayırlı ve uğurlu olsun.. mutluluk gözlerden okunuyor gezide harika olmuş.. bu arada aynı egzostlardan bendede var eski sahibi arkadaş verdi çok gürültü oluyor ben kullanmadım dedi.. ama merak ediyorum nasıllar diye.. gerçekten çokmu çıkıyor sesi? TYPHOON, hayatımda hiç hava durumuyla bu kadar yakından ilgilendiğimi hatırlamıyorum bende hava bi türlü düzelmiyor.. düzeldiği günlerdede sabahtan akşama dersim oluyor.. gelsin artık nisan mayıs.. sende güle güle kullan motorunu..
    bir sıcak söz.. bir demlik çay.. işte sevmek bu kadar kolay..

Motosikleti
    gv 250
    Alıntı Mamnaris adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    naklov baya güzel bir gezi olmuş güle güle bin Allah kaza bela vermesin. Bu arada egzozlar çok güzelmiş. Sesi nasıl çıkıyo?
    sesi çok hoşuma gidiyor ama bi ara normal orjinal egzozun sesi ile karşılaştırırsam o zaman tam olarak bi fikrim olacak izmirde bulunan bir gv 250 ci ile kısmet olurda görüşürsek o zaman daha kesin birşey söyleyebilirim

Alıntı Selka adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Naklov güle güle bin hayırlı olsun. Ben 3 aydır kullanıyorum. Bi'çok arkadaş ilk başta çok güçlü gelen motor gücü belli bir süre sonra normal gelir demişlerdi. Evet aynen öyle. Ancak eklemedikleri şey ise; insanın motoruna duygusal anlamda bağlanması. Ben öyle anlar yaşadığıma inanıyorum. Ben GV'ime baktığım an mahsun gir genç kız görmeye başladım. Motoru çalıştırıp üzerine binince eksozundan gelen sesi ise azmış bir boğanın böğürtüsüne benzetmeye başladım... Ne bileyim.. İşte böyle. GV 650 alabilecek maddi imkanım var. Hatta çok iyide teklif aldım. 2008 model 430 km de bir gv 650 motora benim gv 250+5000 lira paraya ok dediler.. Ama...
    gv 250 ilk makinanız mıydı

vıceroy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    gv650 - RKS 150-kuba xf139
    Volkan hayırlı olsun.
    Selçuk 430 km sıfır sayılır.Teklif fena değil.Benzeride bana teklif edildi bir ay önce belkide aynı sebepten kıyamadım 5.000ytl+gv250
    Takasta öngörülen motora 5 dakikalığınada olsa sakın binme aklın fikrin 180 derece ters döner,hastalık bu nede olsa. Saygılar,sevgiler..
    Hedefi olmayan gemiye hiçbir rüzgar yardım edemez...

Motosikleti
    SUZUKI DL650 V-STROM
    Viceroy çok doğru.. Bu motor sıfır diyebilrim.. Sahibinden.com da.. İstanbulda.. Aslında 5000 YTL nakite bırakmazlardı ama malum kriz sanırım nakitte çok şey yapabiliyor. Eşime danıştım ancak eşimde daha ne oldu ki! Değiştiriyorsun şeklinde cevap verince beklemede kaldım.. Dediğin gibi 5 dakika binse insanın aklı mantığı terk edecektir.. Ama 5000 YTL nakitte çok mantıksız değil... Ne bileyim en azından GV 250 im ile bu yaz gezmek isterim.. Nede olsa piyasa olmayan para! Motor her sene var...
    Kalın Sağlıcakla..
    Vıceroy kardeşim ama GV 650 nin yakıtı nedir... Bilgi verebilirmisin.. Kusura bakma forumda muhakkak vardır ancak küçük bir bilgi alabilmek için tüm forumu okuyabilecek vakiti bulamıyorum. Kusura bakma... Bu arada benim gv 3.80 LT/100 KM GİBİ bir rakam olmakta..

YÖRÜK - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW R1200 GS
    selam millet bakıyorum da ben olmayınca yavaşlamış bu başlık yav şifrem değişmiş bir türlü giremedim bende tekrar üye oldum.artık yeni nikim bu arkadaşlar bu arada ben ilker hatırlamadıysanız :D
    SÖZ KONUSU VATAN İSE GERİSİ TEFERRUATTIR!!!

Motosikleti
    gv650 100 km de ortalama 5 litre yakıyor.Aradaki ciddi performans farkına bu yakıt farkı değiyor bence. Yeni fiyatın 18.454 ytl olması 2. eli değiştirir o nedenle ya almak yada tamamen vaz geçmek gerekecek ortası yok gibi

Motosikleti
    SUZUKI DL650 V-STROM
    Viceroy sana hak veriyorum. Lakin motosiklet işi ne istediğini bilmek işi. Aslında kafam F650GS ve GV650 arasında mekik dokuyor. İrana bu sene olmasada seneye kesinlikle gitmeyi düşünüyorum. hatta bir ara izin alırsam kuzey avrupa yapacağım. O sebeble torklu bir motor hoş olacaktır. Ancak bir taraftanda GV250 mi kullanmayıda istiyorum. Ancak haklısın galiba tam karar verme anı.

Motosikleti
    Artçını alıp uzun km yorulmadan keyifle gezeceksen enduro son nokta dl650 veya fgs650 doğru tercih. gv650 ile damak tadı farklı olduğundan gereksiz yere kendimi borca soktum ben ya 6 ay sonra rahatım inşallah.

Motosikleti
    ilker nerdesin abi sen ya.. avatara bakar bakmaz anladım sen olduğunu.. orhanında dönmesi lazımdı oda yok sende yoksun.. neler yaptın anlat bakalım.. bu arada yarın gidip a2 yi ehliyete işlettiricem.. balıkesirdeyim..

Motosikleti
    SUZUKI DL650 V-STROM
    Viceroy anladığım kadarı ile DL650 ile beraber GV650 yide kullanmaktasın. İki motor hem külfetli hem zor olabilir. Ancak senin tecrübene ihtiyacım var. F650GS yada GV650 yada DL650 hatta Transalp 600 desem hangisi derdin? Yada yukarıdan aşağıya sıralama yap.. En kötü ihtimalle 2009 sonu Kasım yada Aralık gibi bunlardan birine sahip olmayı istiyorum... Bu arada DL650 nin yakıtı nasıl? Tekrar teşekkürler..
    Not; Arkadaşlarım lütfen kusura bakmayın. Elbette bu başlık altında ilgisiz gibi görünsede bu mailler hoş olmayabilir. Takdir edersiniz ki bu motor işi hep bir arayıştır.. Bence GV250 ciler belli bir süre sonra arayışlara başlıyor.. Belki o an bu mesajlarda onlara kaynak olabilir.. Benim GV250'im mi? Hala o benim nazlı kızım!!

Orko_ye - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    -
    Selam arkadaşlar...

Nihayet döndüm yurduma. Herşeyi o kadar özledim ki, bu sabah indim motorumu çalıştırdım aldım elime bezi sildim sağını solunu. Kediler girmiş brandanın içine koltuklarını felan temizledim. Yaklaşık bir 10 dk çalıştırdım ama daha kullanacak fırsatım olmadı maaselef :( Havada bozdu akşama doğru..

Geçmiş sayfaların hepsini tam olarak okuyamadım, işyerinde de siteye yoğunluktan dolayı pek girebileceğimi sanmıyorum. Akşamları takılırım artık..

Herkes iyidir umarım. Koray kardeşim evet ben geldim sen gitmişsin sağlık olsun. Sen gelene kadar havalar düzelirde toplanır kafa kafaya verir kısa bir turlarız inşallah
    ..::.. GO ..::..

Motosikleti
    GV 250
    Motorumu tanıdık ustamız Alaattin abimize göstermek için götürdüm hayran kaldı bir de fotoraf çek dedi, işte...

Motosikleti
    orhan hoşgeldin kardeşim.. mesajda attım almadın sanırım.. özledim abicim iyiki geldin.. motor olsun olmasın gelicem döner dönmez kardeşimin yanına.. SELÇUK ; vistromu acayip tavsiye ederim sana.. darıcadan mattepeye bir seyahat ettim onunla.. makina acayip güçlü ve insana ( artçıyken ) acayip konforlu geliyor.. muhtemelen sen eşinle düşünüyorsun bu gezileri.. ben artçı koltuğunun çok konforlu olduğunu test ettim.. TYPHOON , ustan acayip temiz yüzlü bir adama benziyor.. sanki usta değilde odtüde fizik profösörü.. ben insanları tanıyabiliyorum sadece gözlerinden.. bu adam işini bilen bir ağabeyimiz.. belli.. çok selam et bizlerden ona.. BU AKŞAM ÜTOPİC OLSA DA HAYALİMİ BULDUM.. İLK DEFA HAYALİMDEKİ MOTORLA TANIŞTIM.. İLK DEFA HABERİM OLUYOR BU MOTORDAN.. VE HADİ BİRİ DESİNKİ BENZEMİYOR GV İLE ALAKASI YOK BU MOTORUN.. KESİNLİKLE BENZİYOR ; http://www.motosiklet.net/forum/yeni...ef-2009-a.html

Motosikleti
    GV 250
    Koray arkadaşım tebrikler gerçekten insanları yüzünden tanıyorsun...Alaattin usta gerçek bir beyefendi kendisinin gezi arkadaşlarıda hep doçentler doktorlar falan...Haa bu arada resmi de facebook a koymuş...
    Bir de V-Strom müthiş bir makine kankamda var onun artçısı olarak Uzun yol gezilere gittim müthiş rahat bir motor hele o yüksek oturuş pozisyonu çok keyifli...Bu sene GV 250 ile ona nasıl ayak uydururum diye de kara kara düşünmekteyim...Resimde yandaki motor Ustam(ayvalık bu ekim ayı.)

Motosikleti
    burası adanın üstü yani biz adalıların deyimiyle fahrisin evininin orası.. yani senin sağ tarafında korkunç bir deniz manzarası var.. doğrumu ? tam yanınızda bir çam ağacı var en dertli günlerim onun altında geçer.. ve boğazdaki fenerleri seyrederek atarım kederimi ben.. çok özledim oraları.. çarşamba oradayım inşallah.. bu yazki cunda buluşmasında oradada piknik yapıcaz dediğin gibi vstrom güzel.. güçlü.. ve rahat bir makina...

Motosikleti
    SUZUKI DL650 V-STROM
    Teşekkürler Koray'cığım.. Ama benim ki hala hayal işte .. Ama seneye bu hayalimi gerçekleştireceğim. Bakalım kısmet.. Bilgiler için ayrıca teşekkürler.. Evet ben bu gezileri eşimle beraber düşünüyorum.. Artçı sele rahatlığı çok önemli. Ama hele bir nazlı kızım GV250 imle biraz km yapayaım.. Acele etmeyeceğim yavaş yavaş sindire sindire çünkü motorusuz değilim ya!
    Şimdilil 250cc motorum beni fazlası ile tatmin ediyor. Güneydoğuya gidip bu siteden resimlerimi paylaşacağım.. Ayrıca Antalya-Konya-Kayseri-Erzincan-Kars-Rize-Ordu-Samsun-Ankara-Eğirdir-Antalya geziside bu sene nazlı kızım GV ile ve eşimle olacak. 1. gezimi Mayıs 2. Gezimi Haziran gibi düşünüyorum...
    Yinede allah herkese gönlündeki motoru nasip etsin.. Bilmem belki GV mi hiç satmam....

Motosikleti
    Selka dostum, ben gv650 alırken istanbul’dan getirilmiş 2001 model 9000 km de garajda paslanmaya terk edilmiş bir Bmw seçeneğim vardı.8000 ytl fiyattan alabiliyordum üstelik. Arıza yada kazası yoktu.

Bu motoru almamamda 2 neden vardı,birincisi tek silindire verilmiş çift buji teknolojisiyle yüksek devirlerde yaratabileceği titreşim ve performans yetersizliği,ikincisi ise aklımın gv 650 nin çekiciliğine takılması olmuştu.Sonuçta birisi 651 cc yani bir cc den dolayı vergi dilimi farklı ve o farkın performans tadını vermediği gibi parçaları tuzlu,sonuçta 7 yaşında nede olsa genç gelin değil.Ne zaman neresinden arıza verebilir!! Ama yazın Olympos gezisinden sonra gv650 nin keyifli ve heyecanlı olmasına rağmen oturuş pozisyonundan dolayı uzun yol motoru olmadığına karar verip,sıfırıda ikinci elide Reşat altını misali pek değer kaybetmeyen,gv gibi kendine kategori bulmakta zorlanan melez Dl 650 aldım. Gv gibi seri, sağlam ve 2. Elde diğer alternatifleri gibi maddi anlamda ciddi değer kaybına uğramayan ve her zaman alıcısı olan bir tercih yaptım.100 km de gv gibi 5 litre yakıyor.

2008 sonunda 2009 model olarak almıştım.2500 km de 17.000 ytl den aldım,15.000 ytl veren var!
    Sonuç senin dediğin yere çıkıyor! Ne aradığını ve ne istediğini bilmeye.Sağlıcakla…

nightshift - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha MT - 07
    arkadaşlar c.tesi günü kadıköyde 1900km dekine baktım valla süpermiş ve çok yeni ve temiz
    lastiklerin sakalları bile üstünde duruyor.
    sizce 1900km de sakal kalırmı lastikte???
    sanırım o motoru alıcam
    enjoy your ride and enjoy forever

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 6 kullanıcı var. (0 üye ve 6 misafir)

Bu Konudaki Etiketler