Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Hyosung/S&T Kanuni Gv250 Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    cancalskan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    S&T kanuni Gv 250
    Bayram yogun olacağımı yazmıştım, işte yeni sorumluluklar aldık artık boş oturmuyorum telefondan fırsat buldukça girip okuyorum arada özledim ahmet ten arada haber alıyorum Mesut nasıl acaba ameliyat oldumu nasıllar ?

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    kilitci - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW F650GS
    Rıdvan makinen hayırlı olsun güzel güzel fotoğraflarlar çek allah deklanşörüne zerval vermesin Bence fotoğraf merakı olanların motosiklet merakı da olmalıdır arabayla heryere gidilmiyor yürüyerekte çok yorucu olur motorla istediğin yere gidip aha ışık kaçmadan şu kareyi yakalayım dediğin yerde durup çekersin.

YÖRÜK - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW R1200 GS
    herkese iyi akşamlar..

Alıntı wallaby adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    günahına girmek istemedim, haklı olabilirsin
    15dk içinde ilk yapması gereken otopilotu devreden çıkartacak, yukarıdan elden kumandaya geçecek olmadı mı? makine otomasyon olduğu için vardiya tutan yok aşağıya birilerinin inmesi hadi 5dk sürse.
    köprüüstünden kötüsü makine stop yapsa en azından hız keser crash astern bile verebilir istese ama ne bileyim garip bir olay. dediğin gibi hayırlısı.
    bende birkaç kez otopilotun kendiliğinden devreden çıkmasıyla oluşan kazaları duymuştum..çok da yorum yapmaya gerek yok olmuş artık..geçmiş olsun tekrar..

Alıntı Dr.Aequitas adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bu arada ilker, transalp konusunda gelişmeler var mı, istanbulda incelediğin çok güzel mavi bi alet vardı.. geçenlerde bi arkadaşın gs 1150 sine bindim.. bizim aletlerin oturuş/sürüş pozisyonuna öyle alışmışım ki birden racing motora biniyormuşum gibi hissettim.. hatta motor koruma demirinin oralarda vites topuzu filan aradım bi süre, meğer hemen selenin alt hizasındaymış kendi kendime acaba bi daha chopper/cruiser tarzından başka motorlara binemicem mi ki diye sormadım değil..
    hüseyin walla o istanbuldaki motor ile ilgileniyorum hatta prensipte anlaştık diyebilirim ama elemandan bir daha ses çıkmadı..hayırlısı bakalım.walla aslına bakarsan bende bir tane beyaz r1150gs buldum nette 2003 model 60.000 km'de.ama onu tartamam gibi geliyor.şimdilik xl650 daha mantıklı olacak.kısmet hayırlısı..

rıdvancım gönül isterki seninle sürekli muhabbet edelim ama ne yapalım işten geldik,yemek yedik falan derken bu saatleri buluyor.ahmet olsaydı canın sıkılmazdı..
    bu arada nerede ahmet?birşeyi yoktur umarım..yoksa sokacam derken başına bişi mi geldi ki umarım herşey yolundadır..
    SÖZ KONUSU VATAN İSE GERİSİ TEFERRUATTIR!!!

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Hyosung GV 250
    Alıntı kilitci adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Rıdvan makinen hayırlı olsun güzel güzel fotoğraflarlar çek allah deklanşörüne zerval vermesin Bence fotoğraf merakı olanların motosiklet merakı da olmalıdır arabayla heryere gidilmiyor yürüyerekte çok yorucu olur motorla istediğin yere gidip aha ışık kaçmadan şu kareyi yakalayım dediğin yerde durup çekersin.
    Sağol, bakalım nasıl fotoğraflar çekecez.

Alıntı YÖRÜK adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    hüseyin walla o istanbuldaki motor ile ilgileniyorum hatta prensipte anlaştık diyebilirim ama elemandan bir daha ses çıkmadı..hayırlısı bakalım.walla aslına bakarsan bende bir tane beyaz r1150gs buldum nette 2003 model 60.000 km'de.ama onu tartamam gibi geliyor.şimdilik xl650 daha mantıklı olacak.kısmet hayırlısı..
    Bence xl650 aramaya devam et, 1150 gs her açıdan daha maliyetli olur.

Alıntı YÖRÜK adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bu arada nerede ahmet?birşeyi yoktur umarım..yoksa sokacam derken başına bişi mi geldi ki umarım herşey yolundadır..

mitmuallim - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mondial RX3i EVO
    mevzu fotoğraf makinasındn açılmişken ben yaz başında nikon s9100 kompack bir makina almıştım. şarjı bile bir kez bitti ve "objektif hatası" vermeye başladı karfo garantili olduğu için aldığım yerden sevise gönderdik 25 gün oldu hala bir ses yok .. Birde nette servisle ilgili hayırlı olmayan görüşleri okuyunca iyice pirelendim bana kullanıcı hatası deyip fatura çıkarmalarından ya .. bekleyelim be sonuç çıkacak..
    Rıdvan umarım benim yaşadığım sorunları yaşamadan makinanı güzellikleri çekerek kullanırsın..
    İlker bey, en doğru kararı vermeni bekliyorum motor konusunda.. zevkle ve mutlulukla kullanacağın bir motor sahibi olursun umarım en kısa zamanda..
    Diğer katılımcılarada selam eder hoş sohbetler dilerim..
    vesselam..
    "Yolculuk bir fersahda olsa cehennemden bir parçadır" ..... seyyah pirimiz Evliya Çelebi

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Hyosung GV 250
    Alıntı mitmuallim adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    mevzu fotoğraf makinasındn açılmişken ben yaz başında nikon s9100 kompack bir makina almıştım. şarjı bile bir kez bitti ve "objektif hatası" vermeye başladı karfo garantili olduğu için aldığım yerden sevise gönderdik 25 gün oldu hala bir ses yok .. Birde nette servisle ilgili hayırlı olmayan görüşleri okuyunca iyice pirelendim bana kullanıcı hatası deyip fatura çıkarmalarından ya .. bekleyelim be sonuç çıkacak..
    Rıdvan umarım benim yaşadığım sorunları yaşamadan makinanı güzellikleri çekerek kullanırsın..
    İlker bey, en doğru kararı vermeni bekliyorum motor konusunda.. zevkle ve mutlulukla kullanacağın bir motor sahibi olursun umarım en kısa zamanda..
    Diğer katılımcılarada selam eder hoş sohbetler dilerim..
    vesselam..
    Güzel makineymiş ama neredeyse bir SLR parası. İnşallah bir sorun çıkmadan kısa zamanda alırsın servisten.

Motosikleti
    gv250 olacak. :D
    slayerrr, fotoğraf makinen hayırlı olsun.

bir iki gündür gelemedim kusura bakmayın. gerçi niye kusura bakacaksınız, bensiz çok da bir şey kaybetmemişsinizdir.

adım ulaş barış. siz nasıl istiyorsanız öyle hitap edebilirsiniz.

aklıma gelenleri sorayım: aquila motorun yeni modellerinin takma adı mı? yoksa hepsinde mi var bu isim?

bir de, s&t nedir, kanuni nedir, bunlar ne ara birleştiler, bu hyosung için iyi bir şey mi, nedir ne değildir anlatırsanız sevinirim.

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    S&T Kanuni GV250 Aquila (2009)
    cok ters bi gunun aksamindan merhaba herkese... ben dustum yere sonra motorumda dayanamadi atti kendini yere bi iki saat sonra yere... acayip ters bi gundu... ama hala makineyim, affetmem pompalarim ;oP

Motosikleti
    BMW R1200 GS
    Alıntı mitmuallim adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    mithat hocam öncelikle saygılar..
    iyi dilekleriniz için çok sağolun.ben de beklemekteyim,araştırıyorum ama transalp olacak büyük ihtimalle..hayırlısı bakalım..

bu arada fotoğraf makineniz için üzüldüm..umarım en kısa zamanda çözülür problem..

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    300 500 sayfa gecmiste dolu dolu ve defalarca ustunden gecilerek anlatildi bu konular ulas, sana zahmet biraz merak ve azimle... antipatik olmak istemem ama bende ayni yolu izledim ve cok tatmin edici bilgilere ulastim merakimdan otesine ulastim.

Motosikleti
    BMW R1200 GS
    geçmiş olsun ahmet..motorda yada sende varmı ciddi bir sıkıntı?

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Hyosung GV 250
    Alıntı fuuzzle adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    slayerrr, fotoğraf makinen hayırlı olsun.

bir iki gündür gelemedim kusura bakmayın. gerçi niye kusura bakacaksınız, bensiz çok da bir şey kaybetmemişsinizdir.

adım ulaş barış. siz nasıl istiyorsanız öyle hitap edebilirsiniz.

aklıma gelenleri sorayım: aquila motorun yeni modellerinin takma adı mı? yoksa hepsinde mi var bu isim?

bir de, s&t nedir, kanuni nedir, bunlar ne ara birleştiler, bu hyosung için iyi bir şey mi, nedir ne değildir anlatırsanız sevinirim.
    Ahmet doğru söylüyor, forumun eski sayfalarında aklına takılan çoğu şeyi bulabilirsin. Ama boş bir insan olarak tekrar yazabilirim
    Aquila Gv250 modelinin adı. Eskisi yenisi yok, hepsi aquila. Stkanuni olayı da; Hyosung motorları 2008 yılından itibaren distribütör olarak Kanuni getirmeye başladı ve bir anlaşmazlık yüzünden Hyosung markasını kullanamadı. Sonuç olarak aynı motorlara ST (üretici firma adı) Kanuni (distiribütör) birleşimi STKanuni markasını basmaya başladılar. Tabi bu marka anlaşmazlığı sadece Türkiye'de olduğu için Stkanuni markası sadece Türkiye için gerçerli. Dünyada halen hyosung olarak satılıyor aynı motorlar.

Alıntı Batuizm adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    cok ters bi gunun aksamindan merhaba herkese... ben dustum yere sonra motorumda dayanamadi atti kendini yere bi iki saat sonra yere... acayip ters bi gundu... ama hala makineyim, affetmem pompalarim ;oP
    Sen düşerken motorlar beraber mi düştün? Motor niye düştü? Sendeki ve motordaki hasar nedir? Niye foruma girip de cevap yazmıyorsun?
    İyi sorguya çektim

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    hiçbirşeyimiz yok... haa söylemeyi unuttum, motorun yan ayağını açtım koydum, üstünden indim... iki adım attım yan devrildi... allahtan yan çantalar, el ve ön rüzgarlık vs vardı da depoya vs hiçbiyerine zarar gelmedi pamuk gibi yuvarlandı yana doğru ;oD ama içim hopladı, canım dedim bukadar mı içerledin benim düşmeme diye geçirdim içimden ;oD bende düz yolda yürürken ağzım açık havalara bakınırken önümdeki koca dubayı görmeyip takıldım ve yerle bir oldum ;oD sonuç: güzel 2 tecrübe...
    1) yürürken ya yola bak ya da dur etrafı izle... hareket halinde sağa sola bakma...
    2) motorunu park ettiğinde ayağının açık olması ayakta kalmasına yetmeyebiliyormuş, düşmeyeceğinden emin olmadan başından ayrılma ;oD

StyLeOscaR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Hyosung GV 250
    selamlar arkadaşlar..

malum işler yoğunluğundan giremiyordum, şimdi de 20 lik diş olayından dolayı fazla pc başında kalamıyorum..hafta başından beri doğru düzgün yemek yiyemiyordum, önce dişten dolayı olduğunu anlamamıştım, sonra bir bakmışımki aradan 3-4 gün geçmiş hala aynı.. bende bugün izin alıp işten hemen bi ağız ve diş sağlığı merkezine gittim, malum devlet hastanesinde uğraşacak ne vaktim vardı ne de onların bana bakmak için vakitleri..dişin çekilmesi gerekmiş..bakalım ilacı kullanıp biraz düzelsin en azından şişkinliği insin damağında ondan sonra duruma göre hareket edeceğim..

öncelikle Armağan geçmiş olsun diyeyim, sende baya yoğun olacaksın belli..hayatta her an herşey olabiliyor, kafaya takmamak lazım..sana kolay gelsin diyeyim..

Rıdvan; foto makineni güle güle kullan, çok bahsediyordunuz bu makine olayından ama pat diye alacağını tahmin etmezdim en azından pantalondan sonra falan diye düşünürdüm..ama boşver iyi etmişsin içine dert kalmamış olur en azından netten araştırmak yerine biraz makine hakkında bilgi ve foto koyarsan makbüle geçer

İlker abi; boşver bmw yi sen transalpten şaşma derim..en azından şu an için en iyisi transalp olacaktır sana

Can; tabi sende müdür oldunya artık arada takılıyon buralarda artis şey seni

Ahmet; zaten senin böyle olacağın belliydi ( kendin düşme konusunda ).. elin şeyinde gezerken tabi manitalara gördün oralarda, önüne de bakmayınca çakıldın yere kendine gel biraz müdürr, sen lazımsın bize (pompacı Ahmet olarak değil )

Herkese İyi Geceler..
    Motor Aşkı Ayrıdır Herkes Bilemez..

Kanuni Storm 150 / Mondial Mct 250 / Hyosung Gv 250 / Honda Cbr 600 F

Motosikleti
    BMW R1200 GS
    Alıntı StyLeOscaR adlı üyeden alıntı Mesajı göster

Ahmet; zaten senin böyle olacağın belliydi ( kendin düşme konusunda ).. elin şeyinde gezerken tabi manitalara gördün oralarda, önüne de bakmayınca çakıldın yere kendine gel biraz müdürr, sen lazımsın bize (pompacı Ahmet olarak değil )

Herkese İyi Geceler..
    uğurcum tam ben yazacaktım ki sen benim klavyemden aldın cümleleri sen benden daha çok yaşayacaksın.

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Hyosung GV 250
    Alıntı StyLeOscaR adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    .bakalım ilacı kullanıp biraz düzelsin en azından şişkinliği insin damağında ondan sonra duruma göre hareket edeceğim..
    Geçmiş olsun.
    Reçeteni yazıyorum, Largopen 1g, Apranax Fort 550gr. Her 12 saatte birer tane, eğer çok ağrırsa Apranax'ı 8 saatte bir alabilirsin. 1 Hafta kullan.
    Bu dediklerimi yaparsan dişin şişliği geçecek, sen de dişçiye tekrar gitmekten vazgeçeceksin.

Şaka bir yana çok yüksek ihtimalle dişçi de bunları vermiştir. Bu ilaçlardan toplamda kaç kutu içtiğimi ben bile bilmiyorum.

Eğer dişçi çekmeye nazlanırsa psikopat bir dişçi biliyorum, her türlü dişi çekiyor.

Motosikleti
    Hyosung GV 250
    iyi geceler beyler nasılsınsınz
    ! Rock'N Roll !:bounce:

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Hyosung GV 250
    Alıntı Fonder adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    iyi geceler beyler nasılsınsınz
    Nerelerdesin sen ya. Motorla aran nasıl, alıştınız mı?

Motosikleti
    Hyosung GV 250
    Alıntı Slayerrr adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Nerelerdesin sen ya. Motorla aran nasıl, alıştınız mı?
    bayram mayram fln girdi aç - kapa 12 saat çalıstırıdlar vs.vs derken giremedim bayadır..alıstık ya seviorz birbirmizi evlencez
    ! Rock'N Roll !:bounce:

myhammer - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha xmax250
    cumleten gunaydin otobusten sesleniyorum size tosunuma kiyamadim temiz kalsin

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 10 kullanıcı var. (0 üye ve 10 misafir)

Bu Konudaki Etiketler