Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Hyosung/S&T Kanuni Gv250 Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    emekkoray - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    bmwR1150gs & honda crf250l
    gadaşım hanımda hasta zaten.. onunda ses gitti konuşamıyor bile..sizinkilerede geçmiş olsun gadaşım.. 1 saat sonra sevkimizi alıp gidicez hastaneye.. akşamları daha zor oluyor nefes alamıyorsun ya en gıcık şey o.. neyse sıkı bir bakımla cumartesiye yetiştirmeye çalışıcam kendimi.. burak ben bi kere yakalandım.. o eski bmw ile ağvadan dönerken jandarma çevirdi.. benim ehliyet dosya halinde idi o zaman.. kasklar kafada ( nazi kaskı ) ehliyet varmı dedi bana .. bende nasıl oldu bilmiyorum o an var dedim.. hangi sınıf ehliyet kullanır bunu dedi bende a 2 dedim .. afferin dedi bana ehehehehehe yemin ederim sözlüye kaldırmış gibi.. bi yandan gıcık oluyorum bi yandan da korkuyorum bakayım diyecek diye.. neyse saçma sapan bir dizi sözlü sorusundan sonra bıraktı gittik.. şans.. başka birşey değil...
    bir sıcak söz.. bir demlik çay.. işte sevmek bu kadar kolay..

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Orko_ye - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    -
    Yengeye de geçmiş olsun kardeşim. Tez vakitte iyileşirsiniz inşallah.

Cumartesi buluşması içinde biliyorsunuz durumumu, motorla gelemesemde nişanlımla koşturmaca arasında mutlaka gelip tanışmak istiyorum hepinizle. Sanırım o gün için kardeşimin arabayı rezerve edicem kendime Motorsuz keyfi olmuyor ama napalım.

Bende bu perşembe cuma işyerinden izinliyim, bu 2 günde yapacak bi sürü işim var, elektrik-su-doğalgazı kendi üzerime alıp açtırmam lazım, boyacı ve tesisatçı bulup evi göstermem lazım. Ayrıca kapının kilidinin değişmesi lazım. Eğer hava güzel olursa (inşallah) bu koşturmacaları motorla yapmayı düşünüyorum. Özledim valla gidon tutmayı
    ..::.. GO ..::..

Motosikleti
    tatlı teleşlar gadaşım bitipte yerleşince yuvana tadını çıkaracaksın inşallah.. alah mutlu mesut huzurlu oturmayı nasip etsin.. daha birsürü zamanımız var nasıl olsa üzme kendini sıkıştırma.. bu arada benimde yapabileceğim şeyler olursa yada ne bileyim arabaya falan ihtiyaç olursa benim arabam senin arabandır gadaşım.. bir telefonla getirir bırakırım..

Motosikleti
    -
    Alıntı emekkoray adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    tatlı teleşlar gadaşım bitipte yerleşince yuvana tadını çıkaracaksın inşallah.. alah mutlu mesut huzurlu oturmayı nasip etsin.. daha birsürü zamanımız var nasıl olsa üzme kendini sıkıştırma.. bu arada benimde yapabileceğim şeyler olursa yada ne bileyim arabaya falan ihtiyaç olursa benim arabam senin arabandır gadaşım.. bir telefonla getirir bırakırım..
    Eyvallah kardeşim benim. Amin hayırlısıyla bitirip içine oturalımda ondan sonra misafirimizsiniz zaten. Keyfini hep birlikte çıkarırız.
    Bu arada yaza doğru (tayininiz çıkmazsa tabiki) bir büyük rakı alıp gelirim eşimle sizin balkonda içmeye, balıklar senden rakı benden

HeruNolweo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj Boxer 150
    Alıntı Orko_ye adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Eyvallah kardeşim benim. Amin hayırlısıyla bitirip içine oturalımda ondan sonra misafirimizsiniz zaten. Keyfini hep birlikte çıkarırız.
    Bu arada yaza doğru (tayininiz çıkmazsa tabiki) bir büyük rakı alıp gelirim eşimle sizin balkonda içmeye, balıklar senden rakı benden
    Hop bi dakka teessüf ettim şimdi ben de bizim minik bahçemize mangala beklerim o zaman (minik derken gerçekten minik apartmanın arkasında beton yapcakları yere eşim küçük bir alan bizim dairenin arkası diye toprak attırmış ama ne de iyi etmiş bahardan sonra insanı rahatlatıyo akşamları )
    Ehliyet konusunda da tavsiyelerinizi mutlaka dinliycem arkadaşlar
    Ride hard or stay at home

Motosikleti
    -
    Alıntı HeruNolweo adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hop bi dakka teessüf ettim şimdi ben de bizim minik bahçemize mangala beklerim o zaman (minik derken gerçekten minik apartmanın arkasında beton yapcakları yere eşim küçük bir alan bizim dairenin arkası diye toprak attırmış ama ne de iyi etmiş bahardan sonra insanı rahatlatıyo akşamları )
    Ehliyet konusunda da tavsiyelerinizi mutlaka dinliycem arkadaşlar
    Allahhh.. Buraklarda var bu yaz bol bol mangaldayız o zaman desene

Atlarız demir atlarımıza dayanırız kapınıza Burak

R_E_B_E_L - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    B M W R 1 2 0 0 G S
    Arkadaşlar merhaba, bu topic ne kadar hızlı işliyor hızınıza yetişemiyorum.Koray geçmiş olsun.Benim yüzümden hasta olmadın umarım.Yav bi gün geldik görüştük ertesi gün koray hasta.Orko-ye zor işlerle uğraşıyorsun.Evlilik hazırlıkları yorar insanı ama neticesi muhteşemdir.
    Arkadaşlar, mangal konusunda mütevazi olamayacağım, marmara bölgesinde bende iyi mangalcı bulamazsınız......Yaşadığım yerde bu işe çok müsait. Tanışmadan sonraki ilk buluşma için hepinizi ben davet ediyorum, herkesi bekliyorum.
    !! DİKKAT !! EJDERHA ÇIKABİLİR

Motosikleti
    anlaştık gadaşım.. bakalım tayin olayı ne olacak.. ben çok istemiyorum aslında ama.. tam tanışıcaz sonra ben gidicem iyi olmayacak.. gerçi hayırlısı belkide çıkmayacak sizin nikah olsun eve yerleşin ilk yatılı misafirliğiniz bize.. rakıyı al gel.. çok güzel çıpra yaparım.. roka lı salata türlü türlü ege otları.. akşamda kalırsınız araba derdide olmaz.. güzel olucak gadaşım havalar düzelsin ve sen yuvana yerleş sonra hepsini yapıcaz planların.. hatta bütün arkadaşlar hatunları alır gelir bahçede piknik yaparız.. olmazmı ( yoksa eşimin motosiklete binememesinden dolayı ben hiç eşimle gelemeyeceğim ) bahçe ;

yok muratcım ben 1 haftadır böyleydim zaten tavan yaptı akşam.. okul hafta sonlarında kalorifer yanmadığından pazartesi ısınana kadar buz gibi oluyor.. okulda üşüdüm çok.. o zaman herkezde 1 er hafta buluşalım..

Motosikleti
    -
    İnşallah kardeşim hele bir atlatayımda şu işleri. Bakalım senin tayin için de hayırlısı olur inşallah, kaderde varsa mesafelerin uzaması çare yok, önemli olan gönül mesafemiz uzamasın
    Ben şahidim Koray ların bahçe çok güzel arkadaşlar

Murat bu kadar iddalıysan tamam abi, ilk mangalı sizin orda yakarız Toplanırız burdan cümbür cemaat, gideriz ya Maşukiye'ye, ya Yuvacık'a yada senin bildiğin başka güzel bir yere

HeruNolweo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj Boxer 150
    Koray sendeki de bahçeymiş ama bizimki minyatür bahçe Eh İstanbul'da da bu kadar oluyor napalım Ama söyliyim çok şahane domateslerim vardır Bu sene çilek de ekicez inşallah sorun olmaz tutar da hepberaber yeriz Hayırlısı olur inşallah bu arada tayin işinde
    Murat desene burda herkesler mangal konusunda iddalı Bu yaz bol bol mangal yapcaz desenize
    Ride hard or stay at home

Motosikleti
    işte abi tek beklenen şu 2 buçuk aydır yağan havanın durması.. :( burak toprak olsunda gerisi önemli değil.. bakalım balıkesirdede böyle bahçeli ev bulabilecekmiyim.. gadaşım gönlümüz hep yan yana.. hakkın ödenmez..( murata bahsettim o günden )

nightshift - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha MT - 07
    koray bahçe süpermiş...
    o zaman yaza doğru yazlığa beklerim silivriden 10km ileride hem sakin havuz var deniz var. ordan buraya zevkli bir sürüş de var.
    et var mangal var...rakı desen zaten tekirdağ tarafındayız
    mutlaka beklerim kapım sonuna kadar açık. oldukça sakin ama bir o kadar da güzeldir.
    enjoy your ride and enjoy forever

Motosikleti
    tarkan süper.. her hafta biyerdeyiz o zaman.. şu havalar bir düzelsinde yaparız inşallah düşündüklerimizi.. buluşma nasıl olur görsün millet biz eşimle hastaneye gidip geliyoruz..

Motosikleti
    -
    Oyyy oyyy oyyy... Herkeste bi güzel yer varmış ne güzel, bende bir tek betondan ev var maalesef o da daha tamamlanmadı, koşturuyoruz işte yapmak için Tamam Tarkan sana da geliriz, Kumburgaza kadar gitmiştik arabayla ama motorla hiç nasip olmadı. Yaza orayada gideriz inşallah.

Korayım kardeşim ne demek dostum önemli bişey yapmadık ki
    Hadi git-gel bakalım ne diyecek doktor, ilaç ve rapor verip gönderecek büyük ihtimalle ilaçlarını kullan aksatma da bir an önce iyileş kardeş

Motosikleti
    B M W R 1 2 0 0 G S
    Buluşma günü yaklaştıkça hevesim artmaya başladı.Koray'ın da bahsettiği gibi, pazar günü Koray 'la ilk karşılaştığımızda sanki kırk yıllık dostmuşuz gibi hissettim ve hiç susmadan bişeyler anlattık birbirimize.Eminim ki diğer arkadaşlarımla görüşüncede aynı duyguları hissedeceğim.
    Orko_ye davetim hepinize ve iş olsun diye yapılmış bir davet değil.Mangaldan sonra da gezeriz.İzmit güzel yerdir.Hatta Karadeniz kıyısındaki Kefken , Kerpe bile 40-50 dk. sürer ki bilmeyenler için tavsiye ederim.

Motosikleti
    -
    Alıntı R_E_B_E_L adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Buluşma günü yaklaştıkça hevesim artmaya başladı.Koray'ın da bahsettiği gibi, pazar günü Koray 'la ilk karşılaştığımızda sanki kırk yıllık dostmuşuz gibi hissettim ve hiç susmadan bişeyler anlattık birbirimize.Eminim ki diğer arkadaşlarımla görüşüncede aynı duyguları hissedeceğim.
    Orko_ye davetim hepinize ve iş olsun diye yapılmış bir davet değil.Mangaldan sonra da gezeriz.İzmit güzel yerdir.Hatta Karadeniz kıyısındaki Kefken , Kerpe bile 40-50 dk. sürer ki bilmeyenler için tavsiye ederim.
    Murat tahmin edebiliyorum dostum. Korayla bende ilk buluştuğumuzda aynı dediğin gibi çok eski dostmuşuz gibi hissettik kendimizi.

Davetin içinde sağolasın. İzmiti bilmem mi ben, hemde çok severim. 2 sene kaldım ben Kullarda üniversite zamanı, bilirsin Yuvacık'a giderken. Ayrıca Kerpe-Kefken'i de iyi bilirim çok güzel yerler. Motorla gezmeye birebir güzergah. Hatta dönüş akşama kalmazsa kefken-ağva arası müthiş virajlı bir yol var ağaçların içinde. Motor keyfi için süper bir yol. Ben akşam geçtim o yolu ama gündüz çok daha keyifli olur.

Motosikleti
    B M W R 1 2 0 0 G S
    Orko_ye bilirim elbette kullardaki okulu 1994-1998 yılları arasında oradaydım.Sen hangi zaman aralığında Kullar 'da bulundun.Sence birbirimizi tanırmıyız.

Motosikleti
    -
    Alıntı R_E_B_E_L adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Orko_ye bilirim elbette kullardaki okulu 1994-1998 yılları arasında oradaydım.Sen hangi zaman aralığında Kullar 'da bulundun.Sence birbirimizi tanırmıyız.
    Ben 1999-2001 arası ordaydım Muhasebe bölümünde. Maalesef aynı dönem değilmişiz. 1 ay kadar önce eski üniversite arkadaşlarıyla Kartepeye gittik otobüsle, o ara Kullar'a da uğradık eski günleri andık. Ara ara iyi geliyor insana.

nightshift - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha MT - 07
    orhan valla istanbul içinden daha zevklidir bizim bu yazlığın çevrelerinde motor ile gezmek. gelin pişman olmazsınız. bekliyorum. ben zaten yazın 5 ay yazlıkta kalıyorum kışın da yılın geri kalanını istanbulda geçiriyorum aklınıza estiği an basıp gelin valla. gerçi havalar düzelsinde hatırlatırım ben gene size...

bu arada topici sizce nereye açayım ya. moto sohbet iyimi yoksa duyurulara mı???
    fikir verin bana

güzel sürüşler bizi bekliyor. gerçi sen çok yoğunsun ama senin içinde gaz açarım :D yok yok inşallah fırsatını bulup bizimle gelirsin.

Ayın 7 sindede hava ne olacak acaba
    enjoy your ride and enjoy forever

Motosikleti
    akraba çıkacaksınız biraz daha konuşursanız.. geldik hastaneden.. aldık ilaçları başladık kullanmaya.. biraz dinlenir dikkat edersem cumartesiye bişeyim kalmaz.. bu arada cumartesi günü olan derslerin saatlerini biraz daha erkene almaya çalışıcam.. eğer olursa bende tam saatinde orada olabilirim.. tarkan hergün değişiyor hava durumu.. inşallah açar..

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 9 kullanıcı var. (0 üye ve 9 misafir)

Bu Konudaki Etiketler