Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Hyosung/S&T Kanuni Gv250 Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    YÖRÜK - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW R1200 GS
    iyi akşamlar arkadaşlar.

3) İlker Halil KOCAAKÇA Serik/ANTALYA,Bornova/İZMİR

evet sıradaki

bu arada tarkan dostum eğer imkanın varsa yinede 1900 km de olanı tercih et derim.mont vercek kask vercek falan iyi ama motor önemli..

emrah naptın gidiyormusun istanbul'a?
    SÖZ KONUSU VATAN İSE GERİSİ TEFERRUATTIR!!!

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Selka - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SUZUKI DL650 V-STROM
    1. Selçuk KAYA GV250 ANTALYA/Merkez
    2. Emek KORAY KARATEKE GV 250 AYVALIK VE DARICA
    3. İlker Halil KOCAAKÇA GV 250 ANTALYA/Serik , İZMİR/Bornova
    4.
    5.
    6.
    7.
    SOSYAL BİR MESAJIM KALMADI ARTIK BU İNSANLIĞA

Motosikleti
    BMW R1200 GS
    ben de motorun ismini yazmayı unuttum selçuk abi ekleyiver dicektim ama düzeltmişsin

bu arada bir arkadaşımdan bugün kaskının birini ödünç aldım antalya'ya varınca motorla turlayabileceğim.iyice takılırım artık.çok iyi oldu valla

selçuk abi salı gününden itibaren pazar öğleden sonraya kadar antalya'da olacağım büyük ihtimalle.

emekkoray - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    bmwR1150gs & honda crf250l
    orhanı da yazalım o şimdi uzakta (orko_ye) ORHAN YÜCAL GV 250 İSTANBUL KOZYATAĞI olarak o sonra yeri yanlış yazdıysam düzeltir.. müstakbel gv cilerde katılsınlar bu topic uğurlu insanı tez zamanda gv sahibi yapıyo..
    bir sıcak söz.. bir demlik çay.. işte sevmek bu kadar kolay..

mrock - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Shadow VT750
    Alıntı YÖRÜK adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    iyi akşamlar arkadaşlar.

3) İlker Halil KOCAAKÇA Serik/ANTALYA,Bornova/İZMİR

evet sıradaki

bu arada tarkan dostum eğer imkanın varsa yinede 1900 km de olanı tercih et derim.mont vercek kask vercek falan iyi ama motor önemli..

emrah naptın gidiyormusun istanbul'a?
    kısmetse perşembe sabahı oradayım.Ha bu arada krediyi Akbanktan çektim biraz çingenelik yaptım tabi cuma veya c.tesi sabahı binerek döneceğim kısmetse.Motor uzun süredir yatıyormuş ama yağı suyu falan daha 1500 kmsi varmış bakımına bende gelince hemen kendim anahtarı torna vidayı alıp bakıma başlayacağım.Biraz elden geliyor şükür.Ulaştırma da ikmalci olduğum için göre göre elim alıştı bakım uafak tefek tamir konularına.Zaten bi kaç hafta önce yağ filtresi almıştım.Onuda takıp genel bir bakımın ardından.Motoru hazırlaycağım işte.

İlk öncelik sağ salim evime dönebilmek aslında şimdilik yağış gözükmüyor.Gündüz saatindede yolumu tamamlayacağım için don tehlikesiyle karşılaşacağımı sanmıyorum.Hadi bakalım rastgelsin yola çıkmadan önce bildiğimiz asker donunu içime giyeceğim onun üstüne termal içlik,üstüne normal pantolon,en üstede motosiklet pantolu ve dizlik takıp gelceğim.Biraz labut gibi görüncem ama napalım.Ayaklara biri yün 2 çift çorap ve bildiğimiz naylon poşeti koli bandıyla sarıp uzun bot giyeceğim.Ellerede deri eldivenin üstüne kışlık eldiven takacağım.Yani üstümde bir dolap elbise olacak bakalım nasıl yol alabilceğim merak ediyorum.Heranı fotoğraflayacağım.Değişik bir tecrübe olacak banada gerçekten
    [COLOR="Red"]motorcu değil choppercı olmak.....kıvırtmak değil kafa sallamak::xrock::.... varmak değil yolda olmak.... boyun eğmek değil özgür olmak..... hevesle değil tutkuyla bağlanmak...[/COLOR]
    [IMG] http://www.allstategarage.com[/IMG]

Motosikleti
    emrah gerçi görüşücez ama yinede demeden geçemeyecegim.. sık sık mola verirsin dimi? yavaş yavaş.. inşallah yağışta hiç olmaz.. otobüsle ne kadar sürüyor kütahya istanbul?

Motosikleti
    Shadow VT750
    Alıntı emekkoray adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    emrah gerçi görüşücez ama yinede demeden geçemeyecegim.. sık sık mola verirsin dimi? yavaş yavaş.. inşallah yağışta hiç olmaz.. otobüsle ne kadar sürüyor kütahya istanbul?
    otobüsle 5 saat galiba.toplamda 360 km mesafe var.Aslında daha kısa mesafedede gelirim fakat ana hatlardan ayrılmayayım.Geçen sene emok festivaline giderken girdiğim kestirme yollarda çok sorun yaşadım.Her köy girişinde jandarma kontolüne girdim ve asker olduğum halde baya beklettiler beni ana yolldan şaşmamak lazım. Anadolunun içine yaklaştıkça karasal soğuk dahada belli ediyor kendini.Bu durumda her benzinlikte durup ısına ısına gideceğim.DAha önce sağnak yağmurda uzun bir müddet motor kullanmışlığım var ama gerçekten çok sıkıntı oluyor.Araçların bilhassa tır ve komyonların lastiklerinden kalkan çamurlu sular vizörü kapatıp tehlikeli durumlar yaşatıyor tüm bunlara rağmen temkinli olarak sakin sakin yol alacağım kısmetse...
    [COLOR="Red"]motorcu değil choppercı olmak.....kıvırtmak değil kafa sallamak::xrock::.... varmak değil yolda olmak.... boyun eğmek değil özgür olmak..... hevesle değil tutkuyla bağlanmak...[/COLOR]

Motosikleti
    BMW R1200 GS
    evet ya orhan'ı da ekleyelim.

emrah sen o kıyafetlerle hayatta üşümezsin yaw bu akbank bana kazık attı o zaman.bana masrafsız 2.08'den verdi.ulen birde müdür yardımcısı bayan(bizim filonun bankası) bana ısrarla telini bıraktı.bulmuş telimi aradı birkaç kez sonra ben nişanlıyım falan dedim hoş birkaç hafta sonrada yıldırım nişanı yaptı gemide çalışan bir astsubay arkadaşla neyse çok dağıttım.uzun lafın kısası KAZIK yemişim

koray abi daha başka fotolar da bekliyoruz.bende eve gider gitmez herşeyi çekicem motorla ilgili.

koray abi senin kaskın iç astarı çıkartılıp yıkanabiliyor dimi?birde yanında askılı taşıma torbası gibi bişi oluyor bezden.o tarz bişi verdiler mi?

Motosikleti
    bu da ev sahibinin motoru.. beni motor aşkıyla zehirleyen efsane.. kullandıgım ilk motor..

Motosikleti
    Shadow VT750
    koray abi o motor neymiş öyle ya bende bir fotoğraf çekilmek istiyorum

Motosikleti
    BMW R1200 GS
    yaw bu tam antika tarzında klasik bir model.çok hoşuma gitti.bu arada koray abi sorularım bekliyo

Motosikleti
    Shadow VT750
    Koray abi sigarayı bıraktın demi walla bırakmadıysan dilimize düşersin.Hani motoru alınca bırakacaktın sigarayı???

Motosikleti
    BMW R1200 GS

arkadaşlar gv 250'nin orjinal koruma demiri bu motordaki ile aynı dimi?nerden yaptıracaz bunu yaa

Motosikleti
    ya ilker görmemişim abi kusura bakma.. içi çıkartılıyor dediler.. taşıma çantası yoktu ben rica ettim orada bi tane varmış onu verdiler. sende siparişi verirken bi rica et kıracaklarını sanmıyorum.. valla görmedim ilker soruları kusura bakma kardeşim.. emrah ben bununla darıcadan ağvaya gittim.. yani marmara kıyısından karadeniz kıyısına.. o gün dedim ben motor sahibi olmalıyım biye.. bu alet zehirledi işte beni.. perşembe günü geliyosun işte fotoğrafda çekiliriz sesinide dinleriz.. kullanamıyoruz depoda şuan.. ama yaza kullanırızda.. emrah ben 1 pakete yakın içiyordum motoru aldığımdan beri 3 tane hakkım var günde.. ve uyuyorum kuralımada.. yavaş yavaş biticek o iş.. kararlıyım.. İLKER; tarkanın baktığı güngörendeki motorun koruma demiride bundan.. emrahın eski motordaki koruma demiri benim hoşuma gidiyodu ilker o tip bişey yaptırmak istiyorum. orhanda yaptıracak..

Motosikleti
    BMW R1200 GS
    abi bence de biran önce bırak sigarayı.alkole eyvallah sosyal içici olarak devam ama sigara çok kötü.yöntem güzel ama bozmadığın sürece.şöyle bir ay sonra günde teke düşür.daha sonra da tamamen bırakırsın.devam

ya feyzioğlu'na telefon edeyim versinler bir tane.çok kullanışlı bişi bugün arkadaşımda gördüm.

abi ben de ilk olarak koruma demirini yaptırmayı şart görüyorum.sonra ön cam ve çantalar alacam.emrahınkini hatırlamıyorum dur bakayım eski sayfalara..

Motosikleti
    LS diye bi kask markası varya ondan bendeki taşıma torbası.. evet çizilmelere karşıda korur.. ilker motora binebilsem hiç içmiycem.. aklıma geldiğinde hemen bi tur atarım diye düşünüyodum havaları hesaba katmamışım.. ama kararlıyım..

Motosikleti
    BMW R1200 GS
    ya marka önemli diil.vermezlerse terzi askerim var.kumaş tarzı bişi alıp diktirmeyi düşnüyorum abi dediğim gibi arkadaştan kask aldım ödünç.eve gider gitmez bizimkilerle hesret gidermeyi müteakip motora bineceğim.içime içlik ve pantolon,üzerime de içlik kazak ve kaban giyip 20-30 km'lik küçük geziler yapacağım.aklımdan bunlar geçiyor.fırsat bulabilirsem selçuk abi de müsait olursa onunla görüşmek istiyorum.yaw valla ailemi görmek için diil ama motora kavuşmak için içim nasıl kıpır kıpır.yarın akşam olsa da otobüse binsem biran önce diyorum

Motosikleti
    allaaaah süper bende heyecanlandım yarınmı gidiyosun ilker?

Motosikleti
    BMW R1200 GS
    emrah senin elinde gv250'den kalan yedek parçalar vardı.daha önceden de söylemiştim ben onlara talibim diye hala duruyolar mı?

abi arabayla ayvalık'a giderken köpeğe çarpmıştım ya.dün servise bıraktım birkaç problemi var onları halledecekler kasko ödeyecek,o yüzden otobüsle yarın gece 23:20 de çıkacağım inşallah.

Motosikleti
    Shadow VT750

bendeki koruma demiri böyleydi işte.Çok önemli bir aksesuardır kendileri...

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 5 kullanıcı var. (0 üye ve 5 misafir)

Bu Konudaki Etiketler