Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Hyosung/S&T Kanuni Gv250 Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    Levent E. - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Hyosung gv 650
    O kapaktansa sorun degil içindeki rodaj yagi normalden daha ince,bir de trafikte fazla kalınca ısınmıştır iyice,biraz sizdirmistir merak etme.aksam serinliğinde biraz yol yapıp rodajini tamamla hava cok sıcak oluyor

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    gv650i - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    GV 650 HYOSUNG AGUİLA
    Alıntı natila adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    doğru ben de anlamadım, bu yağ meselesi için servise götürdüm yağ filtre kapağını açıp contanın üzerine sıvı conta sıkıp öyle kapattılar böylece kaçırmayacak dediler
    hangi servis yaptı merak ettim oringin üzerine sıvı conta sıkılmaz oring ezilmiştir yenisi takılır bu sıvı conta kullanan tamircilerden uzak durun derim sıvı connta malzemeyi sıkınca fazlası içeriye taşıyor ve gidip bir yerleri tıkıyor sonra al eline makinayı ugraş dur.

koruma demiri ve sisibarları msa ya ben yaptırıyorum kromdan aynı mamuldür bilginize.

Motosikleti
    Hyosung gv 650
    Arkadasın bahsettigi kapağa sıvı conta gerekebiliyor,motor yeniyken aynı yerden kaçırıyor hemen hepsi,oring değiştirince de kesmiyor,sıvı conta ise yarıyor..rodajdan sonra kendiliğinden kesiliyor,oring değiştirmeseniz de sıvı contaya ihtiyac duyulmuyor.benim motorum 40binde,tıkanan bir yeri olmadı hala..
    Sisibar ve koruma demirini msa'ya herkes yaptırıyor zaten parasını verip,bunlari kendinize mal etmeyin bence;ticari yaklaşmak doğru degil diye düşünüyorum,zira bunun yeri bu sayfa degil,alışveriş siteleri oluyor,orada ilan verirseniz daha iyi olur..
    Gitmek istedikten sonra her yer yakındır.

Motosikleti
    GV 650 HYOSUNG AGUİLA
    Alıntı Levent E. adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadasın bahsettigi kapağa sıvı conta gerekebiliyor,motor yeniyken aynı yerden kaçırıyor hemen hepsi,oring değiştirince de kesmiyor,sıvı conta ise yarıyor..rodajdan sonra kendiliğinden kesiliyor,oring değiştirmeseniz de sıvı contaya ihtiyac duyulmuyor.benim motorum 40binde,tıkanan bir yeri olmadı hala..
    Sisibar ve koruma demirini msa'ya herkes yaptırıyor zaten parasını verip,bunlari kendinize mal etmeyin bence;ticari yaklaşmak doğru degil diye düşünüyorum,zira bunun yeri bu sayfa degil,alışveriş siteleri oluyor,orada ilan verirseniz daha iyi olur..
    ticaret yaptıgımızı nerden çıkardın da bana yol gösteriyorsun kendince arkadaşım.maksadımız ticaret değil burdaki arkadaşlara yardımcı olmak msa ya yaptıran benim karşıda olanlar ordan alabilir,farketmez.Biz harem garaj olarak arkadaşlara yardımcı olmaya çalışan bir gurubuz.Sıvı conta kararında kullanınca işe yarıyan bir malzeme ama çogu kararını bilmez fazla sıkar sonra zarar olur.tekerin düzgün dönsün saglıcakla kalın.

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Alıntı gv650i adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ticaret yaptıgımızı nerden çıkardın da bana yol gösteriyorsun kendince arkadaşım.maksadımız ticaret değil burdaki arkadaşlara yardımcı olmak
    https://eksisozluk.com/inanma-seni-sikecek--448022

Motosikleti
    Hyosung gv 650
    Biz arkadaşlarla ücreti karşılığında yardımcı olmuyoruz,zaten o yardımın adı ticari iliski oluyor.ayrintiya girmek istemiyorum;sadece koruma demiriyle ilgili ornek vereyim:lazım olan arkadasa verirsin imal eden yerin ismini telefonunu,arar sipariş verir yaptırır,sana da tesekkur eder yardımcı olmak boyle olur,hala ben yaptırıyorum diyorsun bu ne demek?su demek;ben orda yaptırıp sana satarım,al bu da telefonum ara da alışveriş yapalım demek.bu konulara girmek istemiyorum,sen de nereden çıkardığımı sormaya devam etme hocam,ben bilmediğim konuda atıp tutmam,alışverişinizi de özel mesajla yapınız,faydalı olacak bilgilerinizi gormek isterim,her olayda paylaştığınız telefon numaranızı degil,saglicakla..
    Gitmek istedikten sonra her yer yakındır.

Alıntı gv650i adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ticaret yaptıgımızı nerden çıkardın da bana yol gösteriyorsun kendince arkadaşım.
    maksadımız ticaret değil burdaki arkadaşlara yardımcı olmak.
    Biz harem garaj olarak arkadaşlara yardımcı olmaya çalışan bir gurubuz.
    Şiir versiyonu var bu cümlelerin

Motosikleti
    GV 650 HYOSUNG AGUİLA
    Alıntı Levent E. adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Biz arkadaşlarla ücreti karşılığında yardımcı olmuyoruz,zaten o yardımın adı ticari iliski oluyor.ayrintiya girmek istemiyorum;sadece koruma demiriyle ilgili ornek vereyim:lazım olan arkadasa verirsin imal eden yerin ismini telefonunu,arar sipariş verir yaptırır,sana da tesekkur eder yardımcı olmak boyle olur,hala ben yaptırıyorum diyorsun bu ne demek?su demek;ben orda yaptırıp sana satarım,al bu da telefonum ara da alışveriş yapalım demek.bu konulara girmek istemiyorum,sen de nereden çıkardığımı sormaya devam etme hocam,ben bilmediğim konuda atıp tutmam,alışverişinizi de özel mesajla yapınız,faydalı olacak bilgilerinizi gormek isterim,her olayda paylaştığınız telefon numaranızı degil,saglicakla..
    gereksiz tartışmaya gerek yok msa dan fiat farkı yoktur kanzanç olsa farklı fiata satardım dedim ya anadolu yakasında olduğumuz için bu tarafta olanlar benden temin edebiliyorlar.Gerektiği yerlerde faydası olacak bilgileride paylaşıyoruz.Ögrenmek isteyen soran arkadaşlarda bildiğimiz her şeyi ögretiyoruz.Seni tanımıyorum benim bazı konularda koruma demiri ve sisi barlar ve motor parçaları gv250 ve 650 için koreden vs. getirtip arkadaşlara yardımcı oluyorum kolay ulşabilmeleri içinde telefonumu yazıyorum çok kişide takıldığı yerde her zaman ulaşıp soruyorlar ben rahatsız olmuyorum memnun oluyorum.Çogu kişi telefon v.s vermez gece yarısı yolda kalmış birisi aradıgında da yardımcı olmaz.Tanıyıp bilmeden ticaret vs diyip yorum yapman uygun değil .Rahatsız olma ve lütfen bana ne yapacagımı söyleme yaşım 60 çogunuzdan bilgili ve tercübeliyim motor konusunda.

natila - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbf150 + HD sporster xl 1200 custom cb
    gv650i hocam telefonunu bana özelden atarsan görüşelim ben de üsküdardayım

Selam

Selam Arkadaslar,ben Azeriyim,burada Hyosung modeli yok,bense GV250 modelin sevdim,lakin kiymalter barede yaniliyorum,buradaki arkadaslar 7250 lira soyluyor lakin saytlarda 10250 lira yaziyor,bu kac lira?

Motosikleti
    Bajaj Pulsar 200ns
    Alıntı Azer Kartal adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Selam Arkadaslar,ben Azeriyim,burada Hyosung modeli yok,bense GV250 modelin sevdim,lakin kiymalter barede yaniliyorum,buradaki arkadaslar 7250 lira soyluyor lakin saytlarda 10250 lira yaziyor,bu kac lira?
    http://www.sahibinden.com/motosiklet-hyosung-gv-250 burda motorunu satmak isteyenler ilan vermiş istersen bi incele

cox teselkurler.ben bunlarin hepsini inceledim.lakin islenmis moto qlmaga korkuyorum.cunkicburada servis xidmetide yoxdu.ona gore yenisin almak isterdim.arkadaslar bilen varmi.yeni moto aldikda ve baska ulkeye aparildikda urunun uzerindeki KDV geriye qayyarilirmi?ve birde yenisinin kiymetin bilen varsa yazsin.tesekkurler

Motosikleti
    Gv 250
    Merhaba arkadaşlar. Uzun bir üyelik süreci sonrasında ilk mesajım buraya kısmetmiş
    Sonunda ben de 2009 model enjeksiyonlu bir gv 250 alarak aranıza katıldım. Geçen hafta 1500 km lik bir ege turu yaptım. Toto ağrısı dışında bir sıkıntı olmadı çok şükür. Ancak motoru aldığım zaman konjektör arızası vardı, akü şarj olmuyordu. Konjektörü değiştirince sorun geçti. Ama bazen sabahları çalıştıramıyorum. Bir kere çalıştığında, stop etsem bile tekrar çalışıyor. Bir de gaz vermeden çok nadir çalışıyor. O yüzden bende de alışkanlık oldu. Sürekli gaz vererek çalıştırıyorum. Bu konuda tecrübesi veya bilgisi olan arkadaşlar bilgilerini paylaşırsa sevinirim. İyi forumlar..

ogzcngdk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kuba Dragon 50 - Hero X Pulse 200
    Alıntı DeadLy_TurK adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Merhaba arkadaşlar. Uzun bir üyelik süreci sonrasında ilk mesajım buraya kısmetmiş
    Sonunda ben de 2009 model enjeksiyonlu bir gv 250 alarak aranıza katıldım. Geçen hafta 1500 km lik bir ege turu yaptım. Toto ağrısı dışında bir sıkıntı olmadı çok şükür. Ancak motoru aldığım zaman konjektör arızası vardı, akü şarj olmuyordu. Konjektörü değiştirince sorun geçti. Ama bazen sabahları çalıştıramıyorum. Bir kere çalıştığında, stop etsem bile tekrar çalışıyor. Bir de gaz vermeden çok nadir çalışıyor. O yüzden bende de alışkanlık oldu. Sürekli gaz vererek çalıştırıyorum. Bu konuda tecrübesi veya bilgisi olan arkadaşlar bilgilerini paylaşırsa sevinirim. İyi forumlar..
    toto ağrısı normaldir uzun yollarda bende çok çektim hayırlı olsun hocam
    konjektör arızasıda kronik gibi birşey heralde bir kaç kere denk geldim yeni modellerin konjektör yaktığına..

diğer sorunlar hakkında bilgim yok enjeksiyonlu kullanan arkadaşlar yardımcı olurlar

Arkadas bunun o km nin kiymeti kac lira?

abbasglr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Şimdi: Yamaha Tracer 700, 2013-2018: Gv250
    Arkadaşlar GV250 ile yapmış olduğum. 2300km lik rotanın bir görüntüsünü linkte gönderiyorum. gittiğim yerlerde çadır kamp yaptım. bu istikametlere gitmek isteyen arkadaşlara bildiğim kadarı ile yardımcı olabilirim. kolay gelsin,

https://www.google.com/maps/ms?dg=fe...mid=1409133375

zonta - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    GT 250RR
    Arkadas bunun o km nin kiymeti kac lira?
    Azer kardaş sıfır km nin fiyatı 11.250 tl.buradan inceleyebilirsin. http://satis.kuralkan.com.tr/hyosung.aspx
    Lakin buradan alıp Azerbaycan a nasıl geçireceksin bunu bilmiyorum.Bayagı meşakkatli bir iş trafik şubeye yada gümrük müşaviri varsa aramızda sana yardımcı olurlar..

Kardes bunu cox istiyom.lakin full kover.krom dizlikler cantalar.arka sernisincun arkalik.bunlar.hepisi ne kadar eder?

zonta - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    GT 250RR
    Kardes bunu cox istiyom.lakin full kover.krom dizlikler cantalar.arka sernisincun arkalik.bunlar.hepisi ne kadar eder?
    bu tür aksesuarları internet üzerinden alabilirsin. ebay.com hyosungsource.com aliexpress.com gibi siteleri iyice araştır.anahtar tornavida eline yakışıyorsa montajı kolay olur. kuryakyn kappa givi gibi markalardan alırsan heralde 2 bin tl tutar.ama çok yahşi olar.

Motosikleti
    Gv 250
    Alıntı ogzcngdk adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    toto ağrısı normaldir uzun yollarda bende çok çektim hayırlı olsun hocam
    konjektör arızasıda kronik gibi birşey heralde bir kaç kere denk geldim yeni modellerin konjektör yaktığına..

diğer sorunlar hakkında bilgim yok enjeksiyonlu kullanan arkadaşlar yardımcı olurlar
    Eyw hocam saolasın. Yalnız aküde sıkıntı var galiba. Sanki boşalıyormuş gibi geldi ama satın aldığım kişi belgelerini de vermişti yaklaşık 1,5 ay önce değiştirmiş. Konjektör sorunu yaşarken 7-8 defa aküyü boşaltmıştım. Acaba ondan dolayı akü bozulur mu ki?

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 8 kullanıcı var. (0 üye ve 8 misafir)

Bu Konudaki Etiketler