Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Hyosung/S&T Kanuni Gv250 Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    Permatiq59 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KapÇık
    aldığımda üzerinde vardı

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    GV250
    Alıntı DeathRacer adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bayram da İstanbul'dan Danişment, Keşan'a gitmeyi planlıyorum, rotayı görünce sevindim, ahaa dedim benden önce birisi yapmış.. Tecrübeli bi insanın tavsiyerine ihtiyacım var Yollar nasıl, gideceğim rotayı kısaca yazabilir misin ? Otobandan Kınalı çıkışı, Tekirdağ Malkara yolunu takip et vs gibi kolay tariflere ihtiyacım olacak ilk defa gidiyorum o taraflara..
    Bunların dışında bilmem gereken bir şey var mı ? Yol üzerinde uğranacak yemek-mola yerleri falan :=)

Teşekkürler şimdiden.
    bugün direksiyon sınavına girdim. kısmetse bayramdan önce gelecek ehliyet. ben de katılabilirim eger senin için de uygunsa!

---------- Mesajlar birleştirildi - 11:54 ---------- bir önceki mesaj zamanı 11:43 ----------

Alıntı emperor42 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bugün direksiyon sınavına girdim. kısmetse bayramdan önce gelecek ehliyet. ben de katılabilirim eger senin için de uygunsa!
    bu arada ben trakyada yaşıyorum yolları detaylı olmasa da bilirim. güzel yollar. ehliyeti alınca çıkmak istediğim ilk güzergah diyebilirim. geneli duble yol.

bugun akşama doğru istanbul izmit seferi

lion05 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    yamaha XVS650A
    deltadan aldıgım koruma demırını motora uymadıgı ıcın gerı ıade etım onun yerıne alt basamak ve on camurluk koruma demırı gonderecekler tabı ben gene su koruma demır ısını halledemedım ))

Motosikleti
    KapÇık
    erikliye doğru yola cıktık işi biraz abarttık.. artçılı günü birlik balıkesir bayramiç ayazma gittik geldik 720 km topladı.. Motorlarınızın kıymetini bilin Tık demedi maşallah gittik geldik
    hyo kenan bunu beğendi.

Motosikleti
    GV250
    1 ltr benzinle şehir içi 25,1 km yol gayet makul geldi bana. bu benim ilk ölçümümdü. hatta motoru zorladım diyebilirim sınırları görmek için. 2. viteste 85 km/s, 3. viteste 110 km/s yaptım. devir 8000 rpm civarındaydı. 4.vitese gerek duymadım hiç. 5. viteste 150 km/s cok rahat görür gibi. her konuda beklentilerimin üzerine çıkıyor makine. maşallahı var.

bide asıl sormak istediğim yakıt pompasının sesini çok duyabiliyorum. benim pompa gidici mi yoksa benim duyduğumu siz de duyuyor musunuz_?

---------- Mesajlar birleştirildi - 00:28 ---------- bir önceki mesaj zamanı 00:25 ----------

çok rahat duyabiliyorum yazacaktım. eksik olmuş cümle :D

Darklore - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Vt750 Shadow
    Alıntı emperor42 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    1 ltr benzinle şehir içi 25,1 km yol gayet makul geldi bana. bu benim ilk ölçümümdü. hatta motoru zorladım diyebilirim sınırları görmek için. 2. viteste 85 km/s, 3. viteste 110 km/s yaptım. devir 8000 rpm civarındaydı. 4.vitese gerek duymadım hiç. 5. viteste 150 km/s cok rahat görür gibi. her konuda beklentilerimin üzerine çıkıyor makine. maşallahı var.

bide asıl sormak istediğim yakıt pompasının sesini çok duyabiliyorum. benim pompa gidici mi yoksa benim duyduğumu siz de duyuyor musunuz_?

---------- Mesajlar birleştirildi - 00:28 ---------- bir önceki mesaj zamanı 00:25 ----------

çok rahat duyabiliyorum yazacaktım. eksik olmuş cümle :D
    5. viteste 150 görüyor lakin cok zorlaman lazım normal şartlarda130 140 zorlamadan görüyor ama 150 de biraz çırpınıyor gerçi camsız o sürate ulaşmıştım eskişehir gelişinde şimdi cam taktıgımda kanımca daha rahat görebilirim. Birde şu sis farı olayını çözmem lazım ama nerden temin etmem gerektiği konusunda hiç bilgi sahibi değilim. Sadece hyosungsource dan mı alabiliriz yoksa farklı alternatifler var mı

Motosikleti
    KapÇık
    Alıntı Darklore adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    5. viteste 150 görüyor lakin cok zorlaman lazım normal şartlarda130 140 zorlamadan görüyor ama 150 de biraz çırpınıyor gerçi camsız o sürate ulaşmıştım eskişehir gelişinde şimdi cam taktıgımda kanımca daha rahat görebilirim. Birde şu sis farı olayını çözmem lazım ama nerden temin etmem gerektiği konusunda hiç bilgi sahibi değilim. Sadece hyosungsource dan mı alabiliriz yoksa farklı alternatifler var mı
    sanayiden her hangi bir oto aksesuarcıya git nikelaj sis farı beğen.. birde röle al.. elektrikcine bağlat
    Gidonda Eşşek Varsa , Deponun Altında Kaç Beygir Olduğunun Bir Önemi Yoktur..

Motosikleti
    Honda Vt750 Shadow
    Alıntı Permatiq59 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    sanayiden her hangi bir oto aksesuarcıya git nikelaj sis farı beğen.. birde röle al.. elektrikcine bağlat
    peki farları nereye monte edeceğiz ? yani bir dmir fln yaptırmak gerekmiyor mu

Motosikleti
    KapÇık
    benim sis farları koruma demirine montajlı zaten genelde herkez koruma demirine koyar.

Motosikleti
    GV250
    genelde koruma demirine bağlıyorlar ama farın yanına istersen dediğin aparattan alman gerek. ben de düşünüyorum sis farı takmayı ama gece çok kullanmadığım için beklemede.

Motosikleti
    Honda Vt750 Shadow
    Dediğim aparatı işte nerden bulup yada nereye yaptırabileceğimle ilgili soru işaretleri var. Koruma demirine istemiyorum direk far yanına ama bu işte biraz uğraştıracak hyosungsource da 290 lira . Hadi parasını geçtimde gümrük uygulayıp uygulamayacakları olayı beni caydırıyor

Motosikleti
    KapÇık
    sis farı hayat kurtarır dün gece balıkesirden dönerken far kesti. sislerle döndüm.. olmaz olmaz demeyin..

gv650i - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    GV 650 HYOSUNG AGUİLA
    Dediğim aparatı işte nerden bulup yada nereye yaptırabileceğimle ilgili soru işaretleri var. Koruma demirine istemiyorum direk far yanına ama bu işte biraz uğraştıracak hyosungsource da 290 lira . Hadi parasını geçtimde gümrük uygulayıp uygulamayacakları olayı beni caydırıyor
    koreden ben gümrük meselesi olmadan istersen getirtirim ama bence burdan daha uygun fiata temin edebilirsin sisleride led oolmasında büyük fayda var.

g_gokhan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Hyosung GV250
    Alıntı Thracian adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ben geçen sene 200cc 2007 model eski motosikletime 25 TL ye yaptırmıştım sigortayı bu sene Bursa kayıtlı Gv 250 mi 116 TL ye yaptırdım.Benim neler hissettiğimi ve ne tarz küfürler ettiğimi sanırım tahmin edebilirsiniz.Bu senenin başlarında sigorta ile ilgili kanunlar değişti.Sigorta şirketleri devlet tarafından serbest bırkıldılar şu anda tuttuklarını ısırıyorlar.Kısaca Hüloogg Burası Türkiye ne güzel burası.Hep faiz lobisini işi bunlar.
    Yapacak birşey yok o zmn senenin parasını sımdıden bırıktırmeye baslım,babamla papaz olmak ıstemıyorum =)

---------- Post added at 19:44 ---------- Previous post was at 19:40 ----------

erikliye doğru yola cıktık işi biraz abarttık.. artçılı günü birlik balıkesir bayramiç ayazma gittik geldik 720 km topladı.. Motorlarınızın kıymetini bilin Tık demedi maşallah gittik geldik
    Yakıt tüketimini hesapladınız mı ?
    Permatiq59 bunu beğendi.

Motosikleti
    KapÇık
    Alıntı g_gokhan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Yapacak birşey yok o zmn senenin parasını sımdıden bırıktırmeye baslım,babamla papaz olmak ıstemıyorum =)

---------- Post added at 19:44 ---------- Previous post was at 19:40 ----------

Yakıt tüketimini hesapladınız mı ?
    4.97 benzin litresi 100km 'de 22 lira yaktım. yani 100km de 4.42 litre. 2 kisi çantalar full dolu 110 km/h hızdan aşağı hiç düşmedik. yer yer 120-130 la da seyir ettik
    hyo kenan bunu beğendi.

4.97 benzin litresi 100km 'de 22 lira yaktım. yani 100km de 4.42 litre. 2 kisi çantalar full dolu 110 km/h hızdan aşağı hiç düşmedik. yer yer 120-130 la da seyir ettik
    baya yakıyormus ya araba maşşallah arkadaslar benzın gostergesinde e harfine düştüğü zaman kaç kilometre daha yol yapıyor bu alet ben e yi görünce panikliyip hemen benzin alıyorumda benzin göstergesi dijital olanlardan bu arada
    Permatiq59 bunu beğendi.

Motosikleti
    KapÇık
    Alıntı xonurhanx adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    baya yakıyormus ya araba maşşallah arkadaslar benzın gostergesinde e harfine düştüğü zaman kaç kilometre daha yol yapıyor bu alet ben e yi görünce panikliyip hemen benzin alıyorumda benzin göstergesi dijital olanlardan bu arada
    sizin yakıt tüketimi kaç 2 kişi 110 la seyirde çantalar full yüklüyken 100km de ?

---------- Mesajlar birleştirildi - 21:55 ---------- bir önceki mesaj zamanı 21:53 ----------

yolda 3 motorduk bir sym evo i 250. bir yamaha xmax 250 i birde benim koca oğlan.. diğer 2 makinada injeksiyonlu.. yakıtlarımızı ölctük 3 defa benzin aldık onlar 4 litre yakıyorsa ben 4.5 litre yaktım hep 100km'de 400-500 gram fazla yaktım onlardan
    gv250 karbüratörlü modeller sakin kullanımda 4.1 yakıyor demekki 110dan asagı düşmeyip ara ara 120-130 la seyirde 4.42 yakıyormuş artçılı yüklü

hyo kenan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ramzeyQm250, GV250, cbf1000
    valla kardeşim geçekten güzel görünüyo bayrak direklerin nereden temin ettin?
    Permatiq59 bunu beğendi.
    live to ride...ride to live...

Motosikleti
    KapÇık
    Alıntı hyo kenan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    valla kardeşim geçekten güzel görünüyo bayrak direklerin nereden temin ettin?
    bayraklarla birlikte bütün halde bisikletçiden aldım direk bayrak 5 lira bayağı bisikletçi gezdim ama bir moto mağazadan almaya kalksam 5 liraya zordu
    hyo kenan bunu beğendi.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 8 kullanıcı var. (0 üye ve 8 misafir)

Bu Konudaki Etiketler