Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Hyosung/S&T Kanuni Gv250 Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Hyosung GV 250
    Alıntı timoti adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    YÖRÜK hocam verdiğiniz güzel bilgiler için teşekkür ediyorum. Arkadaşlar her 5000 km de hava filtresini ve her iki yağ değişiminde de yağ filtresini değiştirmeyi unutmayınız.
    Kullanım kılavuzunda 12.000 km yazıyor hava filtresi için. Erken değiştirmekten zarar gelmez ama kılavuzun 12.000 dediği parça için 5.000 çok düşük değil mi?

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    YÖRÜK - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW R1200 GS
    hakan hocam rica ederim.ama 5000 km hava filtresi için bana da az geldi.ben her yağ değişiminde filtreyi de değiştiriyorum bu da 4 bin km de bir demek.hava filtresi de normalde 12 bin km de değiştirilsin deniyor ama onu da iki yağ değişiminde bir yani 8 bin km de bir yapmayı planlıyorum..
    SÖZ KONUSU VATAN İSE GERİSİ TEFERRUATTIR!!!

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    ÇaPPıR..../XGJAO-200-8

TAYFUNBORA - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ktm 690 Sm
    Alıntı mototor adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadaslar bazi motosikletlerde on camurlugun uzerinde, kenarlarinda demir gibi bisey oluyor, etrafini sariyor, cok guzel duruyor. bundan taktiran var mi gv250'ye?

bir de tam olarak ismi ne o zamazingo'nun? nerden bulunur?
    Uygun bir fiyata burada yaptırabilirsin belki

http://www.ercanmotorcycle.com/index.html

Yada iyi bir paraya buradan alabilirsin

http://www.hudsonderi.com/?urun-1884...torsiklet.html

Yada dükkan dükkan gezersin

---------- Mesaj ekleme zamanı: 12:09 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 11:54 ----------

Arkadaşlar merhaba.

Motorda en çok yaşadığım sıkıntı artçım ile rahat konuşamamaktı.Zorunlu durumlardada bağırarak kafayı yana çevirmeninde tehlikeli olduğunu düşünüyordum

Bende intercom cihazları araştırdım.Kablosuz seçenekler kalitesine göre 100 tl den başlıyordu.200 tl gibi bir rakam verince 2 km çekim alanı dahi olanı bulmuştum.Bu hem artçı hemde çift motor için kullanılabiliyordu.

Neyse ben bu seçenekleri Ağustosta yapacağım İstanbul-Artvin turunda kullanmak üzere alacağımdan şu an erteledim.

Kablolu olsun dedim ve 30 tl ye bir ilan gördüm.Ürün geldi şahane.KArdeşimle baya test ettik.Full trafiğinin içinde dış ses hiç kesilmeden çok rahat sohbetimizi yaptık.Ek olarak bir girişte cep tel mp3 çalar vs için.Bunuda kullandık gayet başarılı.

Almayı düşünen arkadaşlar vardır diyerek paylaştım.Linkide aşağıya kopyalıyorum.

http://urun.gittigidiyor.com/motosik...QQidZZ39185968

İyi sürüşler dilerim herkese
    https://www.youtube.com/user/funtay34
    http://instagram.com/tayfunboralegend/
    https://www.facebook.com/tayfun.bora

mototor - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    NC 750 X
    @tayfunbora

abi sagol, arastiracagim, hudsonderi'deki cok pahaliymis.

bu arada kablolu dedigin, iki kask arasinda kablo mu duruyor? zor olmuyor mu?

Motosikleti
    Ktm 690 Sm
    @tayfunbora

abi sagol, arastiracagim, hudsonderi'deki cok pahaliymis.

bu arada kablolu dedigin, iki kask arasinda kablo mu duruyor? zor olmuyor mu?
    Evet çok pahalı.Çok uygun fiyata illa satıyordur birileri.

Valla hiç zor olmuyor.Sistem belli.Kablo mesafesi yeterli.Artçında sürekli aynı kişi olursa zaten çok kolay.

Farklı bir artçı bincek ise zaten yapması ve yapmaması gereken şeylere kulaklık kulağındayken inme demeyi ekliyorsun hepsi bu

Motosikleti
    BMW R1200 GS
    Alıntı TAYFUNBORA adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar merhaba.

Motorda en çok yaşadığım sıkıntı artçım ile rahat konuşamamaktı.Zorunlu durumlardada bağırarak kafayı yana çevirmeninde tehlikeli olduğunu düşünüyordum

Bende intercom cihazları araştırdım.Kablosuz seçenekler kalitesine göre 100 tl den başlıyordu.200 tl gibi bir rakam verince 2 km çekim alanı dahi olanı bulmuştum.Bu hem artçı hemde çift motor için kullanılabiliyordu.

Neyse ben bu seçenekleri Ağustosta yapacağım İstanbul-Artvin turunda kullanmak üzere alacağımdan şu an erteledim.

Kablolu olsun dedim ve 30 tl ye bir ilan gördüm.Ürün geldi şahane.KArdeşimle baya test ettik.Full trafiğinin içinde dış ses hiç kesilmeden çok rahat sohbetimizi yaptık.Ek olarak bir girişte cep tel mp3 çalar vs için.Bunuda kullandık gayet başarılı.

Almayı düşünen arkadaşlar vardır diyerek paylaştım.Linkide aşağıya kopyalıyorum.

http://urun.gittigidiyor.com/motosik...QQidZZ39185968

İyi sürüşler dilerim herkese
    iyi akşamlar..dostum aynından bende almıştım ebayden.oldukça iş görüyor.kablosuzlar daha güzel ama fiyatları da çok güzel o yüzden kablo iyidir,güzeldir.hayırlı olsun..

Motosikleti
    NC 750 X
    arkadaslar ben motoru aldigim gun servise biraktim, beyinde sorun varmis, 1 hafta olacak nerdeyse hala bekliyorum, servisten parcanin gelmesi falan, bu isler boyle uzun mu suruyor?

bi defa binip siftah yaptim, sonra biraktim servise, damagimda kaldi tadi.

motoru biraktigim yeri bikac defa aradim, daha servisten cevap bekliyoruz, sonra da parca var mi ona bakacaklar, yoksa isteyecekler falan dediler. ikide bir arayip sikbogaz etmek istemiyorum. yok mudur bunun online takibi falan?

Motosikleti
    Ktm 690 Sm
    Alıntı YÖRÜK adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    iyi akşamlar..dostum aynından bende almıştım ebayden.oldukça iş görüyor.kablosuzlar daha güzel ama fiyatları da çok güzel o yüzden kablo iyidir,güzeldir.hayırlı olsun..
    Aynen çok güzel valla.Kablo olayıda alışınca sorun olmuyor

Motosikleti
    BMW R1200 GS
    arkadaslar ben motoru aldigim gun servise biraktim, beyinde sorun varmis, 1 hafta olacak nerdeyse hala bekliyorum, servisten parcanin gelmesi falan, bu isler boyle uzun mu suruyor?

bi defa binip siftah yaptim, sonra biraktim servise, damagimda kaldi tadi.

motoru biraktigim yeri bikac defa aradim, daha servisten cevap bekliyoruz, sonra da parca var mi ona bakacaklar, yoksa isteyecekler falan dediler. ikide bir arayip sikbogaz etmek istemiyorum. yok mudur bunun online takibi falan?
    bence kendin sipariş versen daha çabuk gelirdi.şimdi onlar belki de bekletecekler,sırf senin için yurt dışından sipariş vermezler eğer ellerinde yoksa.online sistem yok diye biliyorum.hayırlısı bakalım..

Motosikleti
    NC 750 X
    @yoruk

abi garanti kapsaminda degisecegi icin mecbur servise verdim. bugun de aradim, ellerinde yokmus, siparis vermisler, gelecekmis falan filan dediler. kacirdilar tum hevesimi.

timoti - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Hyosung GV250 idi, Honda VT750 oldu
    Alıntı Slayerrr adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Kullanım kılavuzunda 12.000 km yazıyor hava filtresi için. Erken değiştirmekten zarar gelmez ama kılavuzun 12.000 dediği parça için 5.000 çok düşük değil mi?
    Hocam kılavuzda 3000 de bir temizleyin 12000 de değiştirin diyor. Ben se hiç temizlemeyip 5000-6000 de değiştiriyorum. Biraz araştırmıştım hava filtresi temizleme solüsyonları falan vardı ama hava filtresinden daha pahalıydı. Bir kere de basınçlı havayla temizlemiştim onda da randıman alamadım. Filtreyi değiştirince motor rahatlıyor biraz.
    En umutsuz köle, köle olduğunu bilmeyendir.

turkmath - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki Versys 650 - Kawasaki z250sl
    Arkadaşlar koruma demirinin fiyatı 215 lira'ya çıkmış hayırlı olsun En azından bana öyle fiyat verdi, şu herkesin yaptırdığı usta

Arkadaşlar merhaba.Daha öncede bir msj yazmıştım.Şu sıralar motor bakıyorum.uygun bişey bulursam alıcam inşallah.Benim bir sorum olacaktı.GV 250 nin 2008 modelinin tutulmadığını duydum enjeksiyonlu olduğu için acaba ne kadar doğru.Bilgilendirirseniz memnun olurum.

Motosikleti
    BMW R1200 GS
    mototor,
    o zaman servisi beklicez haklısın.ama onları sürekli sıkıştırman lazım hatta şimdiden arayabilirsen müşteri hizmetleri falan varsa onları da taciz et ara,şu servisinizde motorum şu kadar gündür yatıyor falan de,sürekli oyalıyorlar falan de.eğer cidden profesyonel ise kuralkan-hiç sanmıyorum ama hayırlısı-sana yardımcı olacaktır.

aşkar hoşgeldin tekrar,motorun 2008 modelleri tutulmuyor diye bişi yok.enjeksiyonlular 2008 ve sonrası üretilmeye başlandı.kullanan arkadaşlarımız da mevcut.

---------- Mesaj ekleme zamanı: 22:59 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 22:57 ----------

Alıntı turkmath adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar koruma demirinin fiyatı 215 lira'ya çıkmış hayırlı olsun En azından bana öyle fiyat verdi, şu herkesin yaptırdığı usta
    hocam eleman coşmuş talep artınca daha 2 gün önce baktım ilana 195 tl idi.o fiyattan verirsen alırım diye konuşmakta fayda var diye düşünüyorum.

turkmath - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki Versys 650 - Kawasaki z250sl
    mototor,

hocam eleman coşmuş talep artınca daha 2 gün önce baktım ilana 195 tl idi.o fiyattan verirsen alırım diye konuşmakta fayda var diye düşünüyorum.
    Bencede coşmuş Ustanın dediğine göre maliyet arttığı için fiyatta artmış, zaten 2 saat saydı bana şöyle gerekli böyle gerekli asla binilmez onsuz, yani fiyatına değer v.s. Ama ilandaki fiyat aklıma gelmedi ben 180'den tutturdum olmaz v.s dedi. Bende kalsın şimdilik, ilerde bakarız artık dedim...

Ha bu arada alacağım motorla ilgili birkaç soru yönelttim kuralkana tatmin edici cevap alamadım, bende koreye yazdım, ertesi gün cevap yazmışlar! Mesajı aynen kuralkana forward edip, bak bu adam sizin müşteriniz lütfen cevap verin, bizi de bu konuda bilgilendirin diye...Sorularımda oldukça basitti halbuki;
    birincisi çok önemli değil ama merak ettiğimden, yeni gelecek motorlar 2011 mi/12 mi? diye sordum
    iknicisi yenilerde dijital vites göstergesi var mı?
    üçüncüsü, kuralkan neden aksesuar satmıyor yönünde bir soruydu.., gerçi satsa belki yurtdışından daha pahalıya gelecek belki ama yok gümrüğe takıldı, yok ulaşmadı uğraşılmamış olacak .

Motosikleti
    BMW R1200 GS
    bence kuralkan daha bu konularda profesyonelleşememiş.hala küçük bir motor mağazası gibi kar amaçlı çalışıyor,müşteri memnuniyeti çok söz konusu değil,ya ikinci ya da üçüncü planda.hayırlısı...

Yasoe - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki EN500
    bence kuralkan daha bu konularda profesyonelleşememiş.hala küçük bir motor mağazası gibi kar amaçlı çalışıyor,müşteri memnuniyeti çok söz konusu değil,ya ikinci ya da üçüncü planda.hayırlısı...
    Selamlar Arkadaşlar,

Bazı arkadaşlar beni hatırlar, GV 250 imi satana kadar birçok paylaşımımız olmuştu bu başlık altında. Hala başlığı takip ederim ara sıra..

Dün itibariyle Kawasaki EN500 ile tekrar yollara döndüm. Umarım sizlerle yollarda karşılaşırız..

Başta İlker ve Hakan olmakla birlikte tüm arkadaşlara selamlar...

İyi günle dilerim..

Motosikleti
    Artık Yok...
    eski motorlarımdan biri en500 çok yakar ama çokda güzel gider..sürerken çok keyif veren bir motordur..

Motosikleti
    BMW R1200 GS
    Alıntı Yasoe adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Selamlar Arkadaşlar,

Bazı arkadaşlar beni hatırlar, GV 250 imi satana kadar birçok paylaşımımız olmuştu bu başlık altında. Hala başlığı takip ederim ara sıra..

Dün itibariyle Kawasaki EN500 ile tekrar yollara döndüm. Umarım sizlerle yollarda karşılaşırız..

Başta İlker ve Hakan olmakla birlikte tüm arkadaşlara selamlar...

İyi günle dilerim..
    yasin abi hayırlı olsun yeni motorun.walla artık ondan da hevesini alınca enduro yaparsın artık..allah kaza bela olmadan binmek nasip etsin.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 10 kullanıcı var. (0 üye ve 10 misafir)

Bu Konudaki Etiketler