Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Hyosung/S&T Kanuni Gv250 Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    YÖRÜK - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW R1200 GS
    alırım abi ama öncelikle çıkartmanın boyutuna karar vermemiz lazım.eğer sayfadaki gibi küçük bişi olursa trafikte farkedilmez.büyütmek lazım.sonra 200 adetlik fiyat alırız.

abi olur ben bir araştırma yapayım ama antalya'dayken fırsat bulamayabilirim.malum motorumla içli dışlı olucam ama akşamlar arkadaşlarla takılmazsam hep nette olurum.görüşmek üzere.yola çıkma vakti.herkese iyi akşamlar
    SÖZ KONUSU VATAN İSE GERİSİ TEFERRUATTIR!!!

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    nightshift - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha MT - 07
    ilker umarım sağ salim ulaşmışındır arkadaşım. Pazar ı iple çekiyorum ve bakalım hangisine karar vereceğim.
    Koray ya bu işi kendimiz yapmaya kalkarsak sanki biraz külfetli olacak gibi ama ...
    ama dediğin gibi bir bulabilirsem o tipte stickerlardan önce kendi arabama sonrada herkezin arabasına otobüs duraklarına heryere yapıştırmak isterim.
    enjoy your ride and enjoy forever

perishte - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    maalesef...
    nightshift yaya olup, hyoyu görüp de hyocu olmayı istememek mümkün mü ya. piyasalar geçen seneki gibi olsaydı çoktaaan altımda küheylanla geziyor olurdum. ama olsun hala ciddi gezi planları yapacak kadar umudum var şükür.
    Zalim olsa ne rütbe bi perva yine bünyad-ı zulmü biz yıkarız
    Merkez-i hâke atsalar da bizi küre-i arzı patlatır çıkarız

Motosikleti
    Yamaha MT - 07
    amam aman asla umudumuzu yitirmemeliyiz...
    benim hayalimdi böyle motorlu geziler. Bir dönem motorum vardı küçüktü... gezilecek gibi değildi yani ama onunlada mutluydum.
    Ya artık da hyoLARımızla güzel geziler yapmak hayalden ziyade yavaş yavaş gerçek olmak üzere...
    perishte sen ne kadar bütçe ayırdın buldunmu???

gerçekten hyo tip olarak da süper , kaslı güçlü makina. seviyorum daha benim olmadan sevdim makineyi yaaa
    aslında buradaki arkadaşlarında sıcak kanlı davranışları da sevdirdi biraz da

Motosikleti
    maalesef...
    Alıntı nightshift adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    amam aman asla umudumuzu yitirmemeliyiz...
    benim hayalimdi böyle motorlu geziler. Bir dönem motorum vardı küçüktü... gezilecek gibi değildi yani ama onunlada mutluydum.
    Ya artık da hyoLARımızla güzel geziler yapmak hayalden ziyade yavaş yavaş gerçek olmak üzere...
    perishte sen ne kadar bütçe ayırdın buldunmu???

gerçekten hyo tip olarak da süper , kaslı güçlü makina. seviyorum daha benim olmadan sevdim makineyi yaaa
    aslında buradaki arkadaşlarında sıcak kanlı davranışları da sevdirdi biraz da
    biraz özel olacak ama bütçe ayırma meselesini şöyle izah edeyim. babamla birlikte çalışıyorum, konfeksiyon üzerine iş yerlerimiz var. ilçede "marka" çalıştığımız için aşırı derecede sıkıntımız olmuyor. ancak yapılan planlamalar olumsuz bir takım sebeplerden dolayı tutmayınca sıkıntı yaşanır ve daha "ertelenebilir" olan masraflar bir süre gözardı edilir. olay bu yani. işler rayına otursun o arabayı değiştirecek ben motor alacağım. ve bu iki yılın acısını çok pis çıkaracağım.

hyo virüsü de bana burada bulaştı. önceleri profesyonel biri çıksa da test edip yayınlasa biz de aydınlansak diye bekledim. sonradan kullananların beğenilerini okuya okuya buna da ihtiyaç kalmadı. hayran oldum çıktım çünkü şu denklemde ondan daha üstününün olduğunu sanmıyorum: estetik ve performans / fiyat ve tüketim. bilmem haksız mıyım??

emekkoray - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    bmwR1150gs & honda crf250l
    peristhe bu kadar isteyince mutlaka olur.. insanın bir motora aşık olması avantajlı bişey.. elinde paran olup allahım neye binsem demek var.. bide param olur olmaz buna sahip olucam demesi var.. bence 2. si daha keyifli.. ben motorumu hiç kullanmadan aldım.. ama verdiği tat hayalimdekindende güzel.. tez zamanda sahip olursun inşallah..
    bir sıcak söz.. bir demlik çay.. işte sevmek bu kadar kolay..

Motosikleti
    maalesef...
    Alıntı emekkoray adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    peristhe bu kadar isteyince mutlaka olur.. insanın bir motora aşık olması avantajlı bişey.. elinde paran olup allahım neye binsem demek var.. bide param olur olmaz buna sahip olucam demesi var.. bence 2. si daha keyifli.. ben motorumu hiç kullanmadan aldım.. ama verdiği tat hayalimdekindende güzel.. tez zamanda sahip olursun inşallah..
    tabi ki hocam tabi ki aynen ben de öyle düşünüyorum. aslında sıfır çinli bi motoru şu anda iki taksitle nakit alma imkanım mevcut. veya ikinci el temiz bir ybr de aynı şekilde iki taksit trink para alabilirim. ama ne diye gönlümden geçen küheylan yerine başka birşeye bineyim ki değil mi. ben motoru aldığım zaman onunla bütünleşeceğim. uygun olan her küçük fırsatta yollara düşeceğim. büyük fırsatlarda da belki 2000 km yol gideceğim gezeceğim göreceğim. şu anda güzergah olarak çizilmiş iki büyük gezi planım var. hatta tarif edeyim:

biri izmir tireden başlayıp aydın muğla ve oradan kıyı şeridinden adanaya uzanıyor. dönüşü torosların kuzey tarafından olacak ve (genel anlamda) geçtiğim bir yoldan bir daha geçmediğim bir gezi olacak. diğeri yine tireden başlıyor çanakkaleye. şehitlik ziyaretinden sonra trakyada avrupa turu olacak. sırasıyla tekirdağ kırklareli edirne. sonra istanbuldan kocaeli bursa manisa ve ev. tüm bu uzun yollarda yol arkadaşım kadar motorumu da gerçekten gönülden sevebilmeliyim ki gezimin keyfini tam hissedeyim. yanlış mı?????

hem nişanlım da seviyor keratayı. izmir fuara gelen sekiz on tane motordan biriydi orada göstermiştim. ben daha nee diye başka hülyalara dalayım ki dimi yani hocam?

Motosikleti
    ilkeeeeeeeeerrrr hadi anlat abi.. perishte , çanakkaleye giderken ayvalıktan geçiliyor.. şimdiden söyleyeyimde sonra tüh uğrayamadım deme

Motosikleti
    BMW R1200 GS
    iyi akşamlar arkadaşlar.ben sağ salim geldim çok sağol tarkancım eve geldim arkadaşlar daha uyuyup dinlenmeden hemen attım kuzenimle kendimi garaja karaca'm beni bekliyordu.aldım elime bezi önce zincirini yağladım sonra toz içinde kalan motorumu bir güzel temizledim.tozlarını aldım.işte günün ilk fotoları
    garajı açıp ilk selamlaşmamız..

temizliğe başlamadan önce seleye oturup pozumu verdim.tozluydu biraz ama çok huzurluydum

evet temizlik başlasın

bu da diğer fotolar ve son olarak temizlik bittikten sonra biraz dolaşıp koydum karaca'yı garaja..

evet şimdilik benden bu kadar yorumları alayım?

ya bu arada tip olarak batık bir haldeyim saç sakal karıştı iyice.kusura bakmayın.hastane postane derken fırsat bulamadım.ayrıca mesai olmayınca hergün traş olmaktan biraz uzaklaşayım dedim

Motosikleti
    heeeeeeyyyyyyyytttttt İLKEEEEEERİMMM süper yaaaaa... gözler ışıl ışıl olmuş bizim hepimizin buluşması şart bu yaz... hadi gözün aydın İLKER.... motor şahane pırıl pırıl... kazasız belasız mutlu günlerde sevdiklerinle kullan inşallah.. çok yakışmışsınız birbirinize.... hemen bi küçük nazar boncuğu al..

Motosikleti
    BMW R1200 GS
    abi ben ilker

Motosikleti
    yaaaaaaaaaaaaa
    heyecandan karıştırdım.. EHEHEHEHEHE bu arada senin avatardaki resim seninmi ilker?

Motosikleti
    BMW R1200 GS
    evet yoğun net probleminden sonra girebildim nete.kuzen modemi evin en uç odasına taşımış.ordan zar zor görebiliyorum ama şimdi başardım

koray abi o benim foto evet.şimdi değiştirdim.

Motosikleti
    Yamaha MT - 07
    iyi akşamlar beyler
    ya ilker valla çok süper olmuş ya. resimler harika motor süper sende üstüne bayaa yakışmışın.
    allah kaza bela vermesin tekerin düz bassın.

valla kıskanmaya başladım ya bi bende yok yaa
    bi de perishte de yanlız değilim ,

Motosikleti
    BMW R1200 GS
    ee?hani nerde millet yaa?nerdesiniz arkadaşlar tam netin problemini hallettim bu sefer gruptan kimse yok

tarkan darısı inşallah sizin başınıza.acele etme hayırlsıyla oluyor zaten.önemli olan uygun içine sinen bişi olması.bugün bakmaya gittin mi herhangi birine?

Motosikleti
    çok acil koruma demiri olayına girmek lazım.. 3 tane yaptırırsak indirim yaparlarmıki? hatta yeni alacaklarla beraber sayı artar belki.. ilker fotoğraf makinasıda iyiymiş.. pozlarıda iyi yakalamışsınız.. naaptınız profosyonel fotoğrafçımı tuttunuz ? bide yan yana hepsini birden fotoğrafladıkmı tam olacak.. inşallllaaaaahhh.... tarkan, aklıma motorum geldiği zaman hemen sizin içinde tertemiz birer gv alırlar tez zamanda diye dua ediyorum..

Motosikleti
    BMW R1200 GS
    abi fotoğraf makinesi benim telefon özel fotoğrafçım da amcamın oğlu abi koruma demiri benim ilk yaptıracağım şey olacak ama nasıl toplu olarak yaptıracağız?walla inşallah yaza hepsini dizeriz motorların sonra bir uçtan diğer uca çekeriz çok süper olur ya cidden senin de dediğin gibi koray abi; "bir başka olur gv'cilerin gezisi" diyeceğiz inşallah

Motosikleti
    ilker 2 yer var benim bildiğim.. ikiside bize yakınmış yani istanbul anadolu yakasında.. biri sahibindende ilanı olan birinin koruma demirini sipariş veriyosun yapıyor.. birinide orhan söyledi siz ne istediğinizi gösterin yapalım demişler.. ilki 170 tl.. orhanın dediği yer 200 tl.. eğer ortak bi model begenirsek.. hem buluşma gibi olur buraya gelirsin misafir ederiz seni.. hemde koruma demirini alırsın.. takılması problem olmaz sanırım.. diğer arkadaşlarda hep istanbulda zaten.. ( alacak olanlar )

Motosikleti
    BMW R1200 GS
    ya ben nasıl yaptıracağım ama ben tek başıma garip kaldım izmir'de bende başımın çaresine bakayım o zaman..

Motosikleti
    ya tamam ben gelirim kardeşim ayıp ettin.. bende alırım motorumu koruma demirimi izmirde taktırırım noolcek http://www.sahibinden.com/onemli_bil...XQQdisplayitem bu link te kask testleri sonuçları vermişler ama doğrumudurki?

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 10 kullanıcı var. (0 üye ve 10 misafir)

Bu Konudaki Etiketler