Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Honda Ses Dylan 150 Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    -BSI- - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SH 300
    Oh be. geziden sonra anca kendime gelebildim. Hafif soğuk çarpmışta. Neyse buyrun fotolar ve bilimum aksiyon sahneleri.

Ne kahvaltı yaaaa.

Yorum yok.

Yaz

Ve kış....

Ve son olarak yakında vizyona girecek olan "Keçi" isimli filmin kısa bir fragmanını gururla sunarız. Başrolde Servet, Sözer ve Dylan. Kameraman, ışıkçı, rejisör, montaj vs vs geri kalan herşey bendeniz.

Google Video
    Hata: Eğer bu videoyu izleyemiyorsanız, Google Video sitesinde hata oluşmuş ya da flash programı bilgisayarınızda yüklü değildir. .
    Okadar dengeli ki durunca ayaklarıma ihtiyaç duymuyorum..

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    Honda SES 150 Dylan
    arkadaşlar selamlar..ben yeni gelecek ps150 yada sh150 konusunda pek umutlu değilim..buda bence ybr250 gibi bişey olur 6bin-7bin gibi fiyat beklenirken yamaha 9400 çekti..bazı arkadaşlar fiyatı az olur filan yazmış bence imkansız böyle birşey çünkü enjeksiyon sistemi fiyatta baya bi artış yapar bence 6000tlden aşağı olacağını sanmam..fazla umutlanmayın derim ben..dylan alacak olanlarda gönül rahatlığıyla alsınlar bence bu motorun modası kolay kolay geçmez diyorum..

arkadaşlar dylana hafif bir modifiye yapmak istiyorum kalkışı daha iyi yapmak için siz neler önerirsiniz?? debriyaj balatası mesela malossi filan nasıl olur sonuçta orjinalide bitmeye başlamıştır motor 25binde..iridyum buji,varyatör filan maksimum 500liraya neler yapabiliriz??
    ne kadar hızlı gittiğini ancak fren yapınca anlarsın..:cat:

ErdoganAktas - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW F650 GS
    100 liraya kayış al, malossiye 10 çeker
    Hayatonda

celıl ybr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Ses Dylan (07)
    bence bı dayco kayıs taktır gerısını bsver

ozeronder - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBF 1000 BEYAZ+ Kymco Super 8
    Aslında konu açılmışken bu konuda benim de sizin tecrübelerinize ihtiyacım var. Bu 100ytl'lik kayış değişimi ile motorda ne gibi kazanımlar elde ediyoruz bana bu konuda yardımcı olabilirmisiniz?? Forumun geçmiş sayfalarında bu bilgi varda ben atlamış isem lütfen beni yönlendirin. Merak ettiklerim;
    1-*Performansa etkisi ne kadar
    2-*Son hız üzerinde bir değişim oluyor mu
    3-*Motorumuz garanti dışı kalıyor mu
    4-*Samsunda bu kayışı bulamassam İstanbuldan kargo ile temin imkanı var mı
    5-*Yakıta olumlu yada olumsuz bir etkisi var mı
    İlginiz için şimdiden teşekkürler.

ErdoganAktas - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW F650 GS
    Önceki sayfalarda da detaylı bilgi vardı ama olsun..
    alttaki linke tıkla, videodaki motosikletin km saatine dikkat et. Hızlanma süresi belli.. Övünmek gibi olmasın motosikleti kullanan ve videoyu çeken benim

http://www.alorulman.com/honda_dylan_kayis/index.htm

Motor garanti dışı kalmaz italyan malı orjinal kayışıdır. Şu an üzerinde bulunandan çok az kısadır. Bu da doğrudan çekişi etkiliyor.

Çekişi ciddi derecede etkiliyor, son hızdan bahsetmeme gerek yok. videoyu izleyin.

İstanbul'dan kargo ile göndeririz onu dert etme, servisine götür hemen takarlar. servislerde problem etmiyor.

Yakıtta anormal birşey farketmedim ben.
    Hayatonda

ozeronder - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBF 1000 BEYAZ+ Kymco Super 8
    Yardım için teşekkürler. Deneyip sonuçları siz ileteceğim. Yeni sezona yeni aktarma kayışı ile gireceğim anlaşılan.
    Bu arada martta ki motoshow fuarına 3 arkadaş gelmeyi düşünüyoruz. Sizin geçen seneden fuarı takip ettiğinizi biliyorum. Bu senede bi organizasyon var mı acaba???

bilemir - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Dylan 150
    hadin yaw nerelerdesiniz:D

koray gfb - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda dylan - CBR 250R
    serkan
    gezi fotorafları çok güzel ehliyet almama az kaldı benide bekleyin gelicemmm
    Yarını düşünmeden, özgürlüğe yelken açmışcasına..

Motosikleti
    İlk=2008 Honda Beat, İkinci= 2008 Honda Dylan 150
    Dylancıların gezileride bi başka oluyor Artık Beat ile arkanızdan gelme devrim kapandı. Yarın 2008 DYLAN 150 geliyor . Ehliyette çıktı.
    İlk fotoları burada paylaşacağım.
    Saygılar & Sevgiler.
    4 ay önce Motosiklet karşıtı, dün Honda Beat, Bugün Honda Dylan, daha sonra Hyosung GTR 250, ve daha sonra da, Yamaha R6..

Motosikleti
    honda beat
    jonti kardeş dogru söylüyo

bilemir - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Dylan 150
    benim hoşuma gitti :D

?? nasıl

arkadaşlar scooter dünyasına hızlı bir dönüş yaptım haberiniz olsun

http://www.motosiklet.net/forum/tazi...gistirdim.html

bu arada geziniz gerçekten süper olmuştebrik ederim sizi o karda kışta iyi show yapmışsınız

Motosikleti
    Arkadaşlar işte yeni aldığım Dylan ve yanında eski motosikletim beat.

4 ay önce Motosiklet karşıtı, dün Honda Beat, Bugün Honda Dylan, daha sonra Hyosung GTR 250, ve daha sonra da, Yamaha R6..

Motosikleti
    SH 300
    Valla Ali abi hayırlı olsun Dylan. Fotoğraf makineside süper olunca ee konu mankenide süper olunca harika fotolar çıkmış. kazasız belasız eskit. Hondalar sırt sırta vermiş maşallah.
    Murat sende tekrar hoşgeldin. CBF le pek uğramıyordun artık silverwingle uğrarsın buralara inşallah.

Bu arada sade kırmızı dylana acaba siyah jant nasıl olur diye düşünen varsa şöyle bir paintte üstünkörü çalıştım. Biraz fikir sahibi olabilirsiniz.

celıl ybr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Ses Dylan (07)
    my beat o avatarındakı foto koray gfb nın degılmı motorda onun fotoda

Motosikleti
    adamı tanımıyorum netten bulmuştum : ) Ok düzelttim kendiminkini koydum. Bu arada Plakam çıktı ya ne bahtsızım 34 FB ... :((((

Motosikleti
    SH 300
    Ali abi plakandan memnun değilsen plakaları değiştirebiliriz. 34 DP 6930. Plaka masrafları benden. He bu plakadan kurtulayım da ne olursa olsun masrafları ben ödemeye razıyım dersen oda kabulümdür.

Motosikleti
    Alıntı ErdoganAktas adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar Beat'imi dün akşam sattım. Yeni motorumu da hayırlısı ile yarın teslim alıyorum ancak su geçen 3-4 gün nasıl geciyor bende anlamıyorum. Gecem gündüzüm dylan oldu. Resmen Dylan ile yatıyor Dylan ile uyanıyorum rüyamda bile Dylan var. Yarın nasıl olcak bilmiyorum. İnşallah yakında uzun yol hikayeleri ve resimleri ile yine birlikte olacağız motoru aldık diye burdan kopmak yok.

Erdoğan Hocam 17-05-2006, 10:49 AM tarihinde yazdığın bu mesaja rastladım Bende bu son 3 - 5 günde aynı hisleri yaşıyorum. Demekki Beat'ten Dylan'a geçince herkes kendini böyle hissediyor. Ne acayip birşey bu motosiklet böyle. Koca bi nazar boncuğu takmalıyız

Alıntı -BSI- adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ali abi plakandan memnun değilsen plakaları değiştirebiliriz. 34 DP 6930. Plaka masrafları benden. He bu plakadan kurtulayım da ne olursa olsun masrafları ben ödemeye razıyım dersen oda kabulümdür.
    Sevgili BSI valla kendimi tuhaf hissediyorum. Diyorumki kadıköy'den geçerken tamam da , mecidiyeköy'den geçerken ne oladak bizi taşa tutmasınlar

Ben bir kaç sene önce Galatasaraylıydım. Ama şimdi pekte umursamıyorum takım tutmayı fanatik falan hiç bi zaman olmadım.

Şimdi FB plkası bana avantajmı sağlayacak yoksa zararı olur mu diye harbi düşünüyorum. Plakayı görecek olan insanların düşünceleri :

- Adama bak motora özel plaka almış FB vay canına...
    - Fener oleyy oleyyy şampiyooonn.... ( Arabanın canımdan sarkmış seyir halinde yanımdan geçerken yapılan tezahürat )
    - Abim fenerlim helal olsun yakışır....

İŞİN DİĞER TARAFI
    - Ulan pis fenerli taşlayın lan şu motoru
    - Aha bi fenerli sür arabayı üstüne sür sür sür..
    - Ulan Fener bu sene şampiyon oldu tüm özel plakalıları bulup çizelim. Aha dur bakayım işte bitane park etmiş of hemde motosiklet lan bu. Çiz..

BSI şimdi hala istiyorsan değiştirmeyi bi araya gelelim konuşalım. Bi çare düşünelim.
    -

Motosikleti
    SH 300
    valla benim plakada aslında bu tepkileri veya övgüleri alabilecek bir plaka. İlk aldığımda bende biraz kuşkulandım dedim şimdi bu partiyi seven sevmeyen gelirmi yanıma ama kimseden daha ne üzerime süreni gördüm nede gelip tebrik edeni. Tabi fb ile nekadar kıyaslanır benim dp plaka ama yinede pek birşey olacağını sanmıyorum. Ama iyi hava atabilirsin bu plakayı almak için kaç bit ytl verdiğimi bir bilseniz diye. Bence yüksek bir ücreten satabilirsin fanatiklere.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 2 kullanıcı var. (0 üye ve 2 misafir)

Bu Konudaki Etiketler