Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Honda Ses Dylan 150 Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    sero35 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda TRANSALP 07
    tamam Alı sımdı oldu,dısk deyınce bır tuhaflık hıssettım.bu arada taktıgın balata ne markaydı hatırlıyormusun.bu ıslerle ugrasan kendı bıransında uzman bır arkadasım var.en ıdeal hangı markaysa ogreneyım.bıldırırım.Şeref
    MOTOR bence bır hastalıktır.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Deryali - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha MT-09
    Motoru aldığımda üzerinde orjinal balatalar vardı. ve ön balatalar tam 21.000km sorunsuzca gitti.

21bin de Honda Güngör motorda 35 yada 55 liralık tam hatırlayamadım bir balata taktılar. Bu balata 5000km gitti ve tamamen bitti.

Konşuk Motora gittim. Onlar CBF'lerde kullanılan balatayı 37 liraya taktılar. Orjinali 70 lira civarıymış. Birde buna bakalım kaç km gidecek. Olmazsa en iyisi orjinalini almak.
    "Özgür yaşayanların bakış açısı" Motojektif

arkadaşlar herkese merhaba.dylanım için aldığım kappa ön camı satmak istiyorum.sadece cam ile 2 gün kullandım ama sonra şehiriçinde günde 7-8 km kullanınca bana pek gerekli olmadığına karar verdim.aslında çok şık olan bu aksesuarı değerlendirmek istiyorum.orjinal takma aparatları ile birliktedir üzerinden etiketlerini bile sökmedim kesinlikle çiziksiz sıfır bir cam.

Motosikleti
    Honda Dylan 150
    Non stop...Dylan'a sevgim hergün biras daha artıyor.

mevlutgs - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    xmax250abs Er6f650ABS ninja250R Cbr125R Today50
    deryalı abi sen pendikdemi oturuyorsun ya seni hiç görmüyorum bide güngöre gelmişsin:

Motosikleti
    Yamaha MT-09
    Arkadaşlar Dylan'da hiç gaz teli takılması yaşadınız mı ?
    :( Of off

mevlutgs - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    xmax250abs Er6f650ABS ninja250R Cbr125R Today50
    gaz teli takılması derken herhalde gazın takılması ?? demek istediniz? bi ara benim todayde olmuşdu dahada hiç karşılaşmadım

Alıntı Deryali adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar Dylan'da hiç gaz teli takılması yaşadınız mı ?
    :( Of off
    Ali abi bn hiç yaşamadım, allahta yaşatmasın..Senin başına gelmiş galiba.
    GEçmiş olsun..

Motosikleti
    Yamaha MT-09
    Alıntı CBA adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ali abi bn hiç yaşamadım, allahta yaşatmasın..Senin başına gelmiş galiba.
    GEçmiş olsun..
    evet geldi yaw :(
    http://www.motosiklet.net/forum/moto...i-kalinca.html

Alıntı mevlutgs adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    gaz teli takılması derken herhalde gazın takılması ?? demek istediniz? bi ara benim todayde olmuşdu dahada hiç karşılaşmadım
    mevlüt gaza basıyorsun ve bıraktığında hatta eski haline çevirdiğinde bile motor hızlanmaya devam ediyor. Artık buınun ismi ne ise başıma gelen şey o.

Ayrıca geçen haftaya kadar sürekli Güngör motora giderdim. Artık Maltepeye taşındım ve konşuk motora gidiyorum.

sero35 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda TRANSALP 07
    cok gecmıs olsun ALI.olsun sana bısey olmamısya,motorundada fazla bırsey yok allahtan.bu arada nazara geldın galıba.Şeref
    MOTOR bence bır hastalıktır.

merhaba arkadaşlar egzos arıyorum 2.el leovince yada orjinal egzos dylan'a plspls..

erol 62 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    R1200GS
    deryali geçmiş olsun, gaz teli takılma sebebini de tamirden sonra yazarsan bizlerde önlem almaya çalışırız. umarım bir an önce dylan'a kavuşursun. motorun dylan olmayıpta başka bir marka olsaydı; hem sen hem motor pert olurdu. tekrar geçmişolsun....
    MUTLU OLAMIYORSAN BAHANE ÜRETME, KAFANI DEĞİŞTİRMEYİ DENE..

Alıntı ATAYTUMER adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    merhaba arkadaşlar egzos arıyorum 2.el leovince yada orjinal egzos dylan'a plspls..

Kardeş sahibinden.coma bak orda bi tane satılık leovince egzos vardı ama hala duruyopmu bilmiyorum..Geçenlerdede antalyadan bi arkadaş aldı leo 2. el 250 liraya almış..Ben demiştim onada var diye..Sende bak bitane olması lazım 600tl ama. Sıfırada 750 olması lazı..
    Mototal da sıfır satılıyor haberin olsun..

izel - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Dylan
    sadece 2000km kullanılmış orjinal egzoz var,
    ilgilenen arkadaş bana özelden pm atsın.
    34 BC 8561
    http://www.motosiklet.net/forum/showthread.php?p=371100
    Honda Dylan Kullanıcıları Sohbet Köşesi

Motosikleti
    Yamaha MT-09
    Arkadaşlar gaz teli ortadan kopmuş ve garantiden değiştrildi. Kopma nedeni belkide yağmur çamur karda hergün 100km motor kullanmamdır. 27.000km yine iyi idare etti.

erol 62 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    R1200GS
    Alıntı Deryali adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar gaz teli ortadan kopmuş ve garantiden değiştrildi. Kopma nedeni belkide yağmur çamur karda hergün 100km motor kullanmamdır. 27.000km yine iyi idare etti.

arasıra gaz teline elciklerin oradan wd-40 sıkıyorum yağlama maksadı ile, deryali nin başına gelen bu olaydan sonra 25 bine gelmeden gaz telini mutlaka değiştireceğim.
    MUTLU OLAMIYORSAN BAHANE ÜRETME, KAFANI DEĞİŞTİRMEYİ DENE..

ErdoganAktas - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW F650 GS
    Arkadaşlar merhaba, belki pek çoğunuzu biliyorsunuzdur. İstanbul'da Dylan kullanan bir grup öncülüğünde bir site kurmuştuk. Burada gezilerimizi planlayıp. gezilebilecek yerlerin bilgisini verdiğimiz bir gezi sitesi. 1 yılda çok fazla geliştik ve çok sıkı dostluklar edindik. Bunda payı olan herkese teşekkür ederiz.
    Her motorcunun üzerinde bulunmalı diye düşündüğümüz bir reflektif yelek yaptırırken hayallerimiz genişledi ve hayatonda logolu özel baskılı ve nakışlı çeşitli ürünler yaptırdık. Bu ürünleri görmek ve sipariş etmek için aşağıdaki adrese tıklayabilirsiniz.
    http://www.hayatonda.com/detay.asp?id=141
    Hayatonda

mete_han - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Melmeket Uşak/Manisa.2020 NC 750 X DCT/2015 CBF150
    Alıntı ErdoganAktas adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar merhaba, belki pek çoğunuzu biliyorsunuzdur. İstanbul'da Dylan kullanan bir grup öncülüğünde bir site kurmuştuk. Burada gezilerimizi planlayıp. gezilebilecek yerlerin bilgisini verdiğimiz bir gezi sitesi. 1 yılda çok fazla geliştik ve çok sıkı dostluklar edindik. Bunda payı olan herkese teşekkür ederiz.
    Her motorcunun üzerinde bulunmalı diye düşündüğümüz bir reflektif yelek yaptırırken hayallerimiz genişledi ve hayatonda logolu özel baskılı ve nakışlı çeşitli ürünler yaptırdık. Bu ürünleri görmek ve sipariş etmek için aşağıdaki adrese tıklayabilirsiniz.
    Erdoğan Bey geçenlerde MT den bir arkadaş beni aradı ve size ulaşmak istediğini belirtti...bilmiyorum dedim...bilmiyordumda...profile cebinizi yazsanız sorun olurmu...
    Gerçekler acıdır/Metehandro acıtır//Pinokyo/BMX/Star103/Cobra105/Dt125/İnnova125/Lıberty200/Ybr125/CBF150/PCX/Activa/Inazuma/NC700S/750S/750 X/750SDCT
    (1992/2020) Köftestar&Pandastar&Banstar

ErdoganAktas - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW F650 GS
    hmmm, profilime yazdım ama görünüyormu bilemiyorum
    Hayatonda

Motosikleti
    Honda Silverwing 400 - 2006 Model
    Alıntı ErdoganAktas adlı üyeden alıntı Mesajı göster

Erdoğan merhaba, geçen yıl siteye yazabildiğim halde şu an şifremi giriyorum ama tanımıyor. Şifremi unuttuğumu zannetmiyorum ama neticede yazamıyorum. Akşamları okuyorum sizleri, bende katılmak isterim yeniden. Buraya yazabildiğim gibi diğer siteye de (hayat onda) da yazabilmem iççin gerekeni yapabilirsen sevinirim, ürünlerle ben de ilgiliyim teşekkürler iyi çalılşmalar....

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler