Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Honda Ses Dylan 150 Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    izel - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Dylan
    benimde akü bitti. gıy gıy etti pazar sinir oldum.
    mayıs 2006 çıkışlı 18-19 ay olmuş. şarj etme yoluna gidicem bakalım bi faydası olursa yazarım.
    olmazsa cezamızı ödiicez seve seve
    34 BC 8561
    http://www.motosiklet.net/forum/showthread.php?p=371100
    Honda Dylan Kullanıcıları Sohbet Köşesi

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    freenautilus - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha X-City 250
    İzel bende mayıs 2006 çıkışlıyım Sanki kodlanmış bu zamanda tırtlamaya Garantiyle uğraşıyorum bakalım.Belki kabul ettiririz.
    Eğer yeni akü alırsanız mutlaka yeni üretim olmasına ve ilk şarjının güzelce yapılmasına dikkat edin.Mutlu akünün de aynı tip aküleri var,bakımsız tip.Ama boyutları ne kadar uyar bilmiyorum.Bakmak lazım.Ama fiyatı 55 ytl gibi bişeydi.

izel - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Dylan

aküde garanti olmaz diye biliyorum. mekanik bi parça değil ve kullanımına göre değişen ömrü olduğundan.
    Olumlu gelişme olursa haber ver lütfen.
    Ben herhalde bu hafta unutmazsam aküyü şarj ettiricem.
    eskisi gibi olursa ii, olmazsa havalar düzelene kadar binmem herhalde.
    Arabanın rahatlığına ve performansına alışınca motor 2. planda kalıyor ayıptır sölemesi
    34 BC 8561
    http://www.motosiklet.net/forum/showthread.php?p=371100
    Honda Dylan Kullanıcıları Sohbet Köşesi

freenautilus - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha X-City 250
    Akülerimiz 2 sene garantili.Bu süre içinde şarj tutmama gibi birtakım garantiye sokmayı sağlayacak ibareler gösterirse ve servisin deyimiyle:"test cihazları bazı değerler verirse" garantiye girebiliyor.Gelişme olursa buradan yazarım..

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    HONDA DYLAN
    arkadaşlar ben mototalle görüştüm aküyü getirin şarja bağlayalım dediler egr aynı sorunu tekrarlarsa garantiden değişmek zorunda dediler bilginiz olsun sakın parayla almayın

bilemir - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Dylan 150
    selam arakadaşlar demin yatağıma uzanmış gözlerimi dinlendirirken aklıma bir şey geldi şim bu topicde dylanla ilgili her türlü bilgi,karşılaştırma vb şeyler var demi forumumuza diyelim yeni bir dylancı kayıt oldu ve bu motor hakkında bir bilgi araıyor bu bilgiyi bula bilmek için bu 147 sayfalaık topiğin içine bakmasımı gerekcek ?? bence yeni bir topic açıp ordan devam edelim hemde o tpic devamlı güncellensin dylancıların isimleri fotorafları falan eklensin sizce mantıklı değilmi. bu benim görüşüm

saygılarımla

Motosikleti
    Honda Ses 150 Dylan ( Henüz Yok )
    Ohoo girmeyeli dylan topiği artık gezi yazılarından çok çin motorları topiklerinde olduğu gibi problem sayfası olmuş noluyo bu dylanlara ya kış mı yaramadı ?

Fikret abi diyor ki ;

Ne oldu erdoğan hoca kontağı açık unutmuşundur , Fikret abi garantiden değiştirmiş hemde orjinali gibi markasız değilmiş , made in japon yazısına takılmış , ekstradan bişiler mi taktın diyo yoksa diyo , senin laflarını sana geri iade etti.Gözlerinden öpremiş Kıkır kıkır gülüyo, onunla kafa buluyomuşun ha , hemde makinası tıkır tıkırmış kopçaya basmadan etşleniyomuş hayvancağız .
    Emeğe saygı gösterelim... :cat:

ErdoganAktas - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW F650 GS
    Bayramdan evvel aceleyle 1 saatlik şarja koymuştuk. Bayram ertesi tekrar şarja bağlayalım demişlerdi. İhmal ediyorum ama sağolsun bi adilik etmedi epeydir.
    Hayatonda

Motosikleti
    Honda Dylan 150
    bütün dylancılara iyi yıllar(konu 1.sayfaya gelsin :D)

Motosikleti
    Honda SES 150 Dylan
    dylancılar yaşıyomusunuz yahu?? topik 3.sayfalara kadar düşmüş..bugünlerimide görcektik..
    ne kadar hızlı gittiğini ancak fren yapınca anlarsın..:cat:

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    inşallah dylan olcak
    peeehhhh dylancılar olmus nerdeyse 3-4aydır 140 larda yuzuyoruz bı cbf 150 nın topıgıne bakıyorum sızden sonra acmıslar ama adamlar 200ü gecmıs

Motosikleti
    Honda Dylan 150
    havalar soğuduya o yüzdendir ;)

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    inşallah dylan olcak
    heralde havalar agustostan berı soğuk sende bı alemsın be bilemir

Motosikleti
    İlk=2008 Honda Beat, İkinci= 2008 Honda Dylan 150

Dylan sele modifiyesi

Arkadaşlar Selam

Dylan ın uzun yol için daha konforlu kılmak için ( 2 kişi )
    Seleye yaslanma yeri yapılabilir mi ?

Yani şehir içi ideal bir motosiklet evet ancak çok uzun yollarda ( 1000 km + ) maksimum konfor için başka neler yapılabiir.

Modifiyeli resimlerinizi paylaşmanız dileğiyle..

Motosikleti
    Honda SES 150 Dylan
    şimdiye kadar hiç görmedim öyle bişey yapan..ben 1 günde 375km yaptım 2kişi dylanda tam sınırdı diyebilirim bana göre daha fazlasına gerek yok gibi dylanda çünkü amaç şehiriçi ulaşım bunlarda..yapmaz mı yapar o ayrı ama zorlar bünyeyi..öyle yüksek kmler yapacaksan daha büyük scooterlere baksan iyi olur..
    ne kadar hızlı gittiğini ancak fren yapınca anlarsın..:cat:

Motosikleti
    İlk=2008 Honda Beat, İkinci= 2008 Honda Dylan 150
    Alıntı choconut adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    şimdiye kadar hiç görmedim öyle bişey yapan..ben 1 günde 375km yaptım 2kişi dylanda tam sınırdı diyebilirim bana göre daha fazlasına gerek yok gibi dylanda çünkü amaç şehiriçi ulaşım bunlarda..yapmaz mı yapar o ayrı ama zorlar bünyeyi..öyle yüksek kmler yapacaksan daha büyük scooterlere baksan iyi olur..
    Bilgiler için teşekkürler
    Bende de Beat var ve 300 km yaptım. Bence o da sınırdı.
    Ancak ben Dylan la bir günde 1000 km yapmayı düşünmüyorum. Konaklayarak toplam 2-3 günde yapacağım bi km.

Ayrıca genel olarak iş amaçlı kullanacağım yani şehir içi otoyolları kullanacağım ortalama günde 70 - 80 km

Bunun dışında hafta sonları yakın yerler ve yılda 2 kez de uzun yol ve bazen de tek seferde 500 km.

İşte bu şartlara uygun olması açısından dylan diyorum. Daha yüksek bi motosiklet sonuçta beni şehir içinde Dylan kadar rahat ettirmeyecek yada siz biliyorsanız söyleyin öyle bi motor ve tabi fiyat olarak dylan la 2 kat farkı olmaması lazım.

Üstelik dylan yakıt bakımından üstün olduğu gibi nerede ise arızada çıkartmıyor.

Motosikleti
    honda innova 2007
    arkadaslar bende bi honda ınnova war akıllara zarar satmayı dusunuyom resim gönderebılırım...

Motosikleti
    Honda Dylan 150
    sersin forum bölümü açılcakmı oraya ?

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    HONDA DYLAN
    forum bölümü var zaten girip incelerseniz gezi resimlerimiz de var geçen yaz gittiğimiz her yer var burada hem daha sıcak bir ortamımız var
    ama buluşmalarımıza gelirseniz daha kalabalık bi rgrup olmayı planlıyoruz

alonso_51196 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YOK

satılık honda

beyler ilgilenenler için sahibinden siyah 2006 model dylan 150 lastikler yeni italyadan getirildi yanında orjinalleride verilecek kazasız temiz son fiyat 3.900 ytl tel: 505 255 83 26

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler