Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Honda Ses Dylan 150 Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    freenautilus - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha X-City 250
    Arkadaşlar akü ile ilgili haber geldi sonunda.Garantiye giriyor.Yakında yeni aküme kavuşacağım

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    freenautilus - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha X-City 250
    Daha önce yan yatan motorumda sol ucunu boyadığım kafa grenajını gayet de güzel olduğu halde aşırı titizlik huyumdan dolayı dayanamayıp yenisi ile değiştim.Çıkan parçayı ilgilenen olursa cüzzi bir rakama verebilirim.Parçanın yenisi 140 küsur ytl bu arada.Resimler aşağıda..
    freenautilus@yahoo.com

izel - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Dylan
    bende akü işini çözdüm gibi,
    c.tesi günü şarj ettirdim ve canavar gibi çalışıyor (şimdilik)
    ön camı da tekrar taktırdım soğuk gelmesin die.
    20 ytl verdim hepsine hadi hayırlısı
    34 BC 8561
    http://www.motosiklet.net/forum/showthread.php?p=371100
    Honda Dylan Kullanıcıları Sohbet Köşesi

kadiRR_delisi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    merak ettim hiç dylan'ının kayışı kopan varmı aranızda.

-BSI- - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SH 300
    Duymadım ben kayışı kopan. Kayış değişme kmleri zaten hep üst sınırların baya altında verilir ki kopma olayı yaşanmasın.
    Bu arada forum çok sessiz kalmış. Olmuyor böyle bugüne kadar yaptığımız gezilerin fotoğraflarını içeren bir slaytla canlandıralım şu forumu
    Google Video
    Hata: Eğer bu videoyu izleyemiyorsanız, Google Video sitesinde hata oluşmuş ya da flash programı bilgisayarınızda yüklü değildir. .
    Okadar dengeli ki durunca ayaklarıma ihtiyaç duymuyorum..

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    HONDA DYLAN
    beyler bu pazar sabah saat 8:00 de maltepe mcdonalds karşından hareket ederek istanbul deresine gidiyoruz gelmek isteyen olursa bekleriz

Motosikleti
    HONDA DYLAN
    baskan 4 motoru geçmeyecek belli oldu kimseden bir tepki yok yakın bir yerde olabilir fikri olan buraya yazsın sadece okumasın beyler düşüncelerinizi bekliyoruz

kadiRR_delisi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    sormmın sebebi benim dylan 30000 km'de ben daha kayışı değişmedim ondan.

ErdoganAktas - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW F650 GS
    Şekerpınarda ocakbaşına sıcak yaklaşabilirim. Ama oraya da sabahın köründe gidilmez. Sizin kurtlarınız kaynamış belli, iyi eğlenceler.

Merak etme Kadir, bence bi 30 daha gider yine de koptuğu yerde km. sine bakıp buraya yazarsın, böylece kaç km. gittiğini hep beraber öğrenmiş oluruz.
    Hayatonda

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    HONDA DYLAN
    başkan aynı kahvaltıyı burada yakın bir yerlerde veren bir yer varsa buralarda olması tabi daha iyi olur hem benzine vereceğimiz parayı burada yeri bir araştırsan diyorum

Motosikleti
    kymco downtown
    arkadaşlar aranıza dylan alıp katılmak istemiştim ama bugün birşey öğrendim ve şok oldum ilk sizinle paylaşmak istedim siz duydunuzmu bilmiyorum ama dylan marttan sonra honda modelleri arasında yok.dylan yerine fuarda yeni 150liki tanıtcaklarmış oda işte 150 bilmem ne resimlerini falan inceledim dylandan üçbeş kuruş daha aşşağı fiyat olcak(MIŞ) dylana benzer kalıp ama baya baya rötuşlü.ya o çıkınca incelenir ama asıl mesele dylan yok ve benim bikaç ay içinde alcağım motor

dylan ilk çıktığında sevmiştim bu topicle ve sizle acayip rüyalarıma girdi motor şimdi sıfır alma ihtimalimin çok azalması falan
    Kymco Kymco Partizani

ozeronder - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBF 1000 BEYAZ+ Kymco Super 8
    Siz ekibi istanbulda kurmuşsunuz, bizede buradan gıptayla izlemek kalıyor. En sonunda buraya bi mesaj atmak nasip oldu. Aslında epeydir Dylan kullanıcısıyım ama uzak coğrafyada kalınca anca sizi takip etmekle yetiniyoruz. Gelelim konuya;
    bende Hondanın 2008 ürün gamına enjeksiyonlu bi 150 lik scooter(Adı PS 150i) koyduğunu duydum ama Dylanda satışa devam ediyor.

Motosikleti
    kymco downtown
    bayi toplantısında mart sonrası dylan satılmıcak denilmiş burdaki honda bayisine.açık ve net bir bilgi yani.
    Kymco Kymco Partizani

Motosikleti
    SH 300
    Bence ürün gamından kaldırılacak bile olsa Dylanın alınmasında bir sakınca yok ya da bana öyle geliyor. Eğer ki tip ve enjeksiyon konusunda fikirleriniz netse ve dylan hoşunuza gidiyorsa satıştan kalkacak diye almamak hata olur. Fiyatı ne olur bilmiyorum ama herşey göz önünde bulundurularak şahsen Dylan almakta karar vermişsem ben Dylan alırdım. Sonuçta satıştan kalkınca yedek parçalarının veya servislerinin kalkma gibi bir durumu olamaz. Ama tabikide bekleyip fiyatının ne olacağı öğrenilmeli diye düşünüyorum ben. Sonuçta enjeksiyonlu olması güzel birşey. Diğer taraftan fiyatı Dylan satıştan kalktıktan sonra açıklanır da aralarında çok fark çıkarsa ben Dylan almak istiyorum gibi bir seçenekte kalmıyor işin kötü tarafı. Karışık bir durum.
    Benim fikrim aynı fiyat olursa ve ben de yeni alacak olsaydım, görünüşü bir tarafa bırakıp enjeksiyonlu olduğu için PS yi tercih ederdim tabiki. (Dylanın görünüşü çok daha güzel) Ama yeni almayacak olduğum ve Dylanla aramızda duygusal bir bağ olduğu için ikiside aynı fiyat olsa da enjeksiyonlu olmasına rağmen PS yi bir kenara iter Dylan alırdım. Sonuçta fazlada yaksa bir yaşanmışlık var aramızda. (Tamamıyla benim fikrim herkesin fikirlerine saygı duyarım.)

Motosikleti
    Honda Silverwing 400 - 2006 Model
    Serkan, cığım nasılsın bakalım.

Çok dengeli olduğun belli, ayaklarını bile yere basmıyorsun
    Uzun zamandır görüşemiyoruz. İyimisiniz, bizim motorları eskitemezler kolay kolay çünkü onlar ESKİMEYEN DOST hoşçakal.

Motosikleti
    SH 300
    Saolasın Ahmet abi. İyiyim. Sen nasılsın? Hiç uğramıyorsun artık forumlara. İşlerin bitmedi mi hala? Ne zaman gurbetten dönüş?

ozeronder - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBF 1000 BEYAZ+ Kymco Super 8
    Alıntı beytbaba adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bayi toplantısında mart sonrası dylan satılmıcak denilmiş burdaki honda bayisine.açık ve net bir bilgi yani.
    Evet Arkadaşın Haklılık payı var. Bende araştırdım Dylan satıştan kakacakmış. Sizi bilmem ama bence daha çok yeniydi Türkiyede, niye satıştan çekiyorlar anlamadım.
    Ben satıştan kaldırmak bir yana Hondanın Dylan'a alternatif motor seçeneklerini sunmasını beklerdim. Avrupada 125i modeli vardı ama oradanda kaldırmışlar.

Ben sıfır alacak arkadaşlara biraz beklemelerini öneririm, bence satıştan kalkacaksa Honda Dylan'a güzel bi kampanya yapacaktır. Ve yine bence bu motor satıştan kalksada efsanesi daha uzun yıllar devam edecek, çükü ne eskiyeceğini nede tipinin demode olacağını sanmıyorum. Hondanın klasikleri arasına girdi şimdiden.

Ayrıca Dylan'ın yerine getirecekleri PS modeli daha güçlü değil fakat kilosu daha fazla, biraz yakıt ekonomisi olabilir ama performans olarak yine tercih edilecektir. Özellikle karbüratörlü motorların alt devirlerdeki performansının enjeksiyonlu motorlardan daha fazla olduğunu düşünürsek yine de vazgeçilmezimiz olacaktır.
    Yedek parça içinse hiç endişelenmiyorum; Birincisi zaten arıza sorunumuz yok, İkincisi, model satıştan kalktıktan sonra dahi firma 10 yıllık yedek parça temini yapmak zorunda kanunen.

Yinede Hondanın Dylan'ı satıştan kaldırmasına hala inanamıyorum.

Motosikleti
    kymco downtown
    bayi dylan 150 türkiyeye özel üretildi zaten dedi kafam karıştı.
    Kymco Kymco Partizani

Motosikleti
    kymco downtown
    biliyorum erdoğan abi oyüzden kafam karıştıya.italyada üretiliyo evet ama türkiyeye özel ses dylan 150 dedi.yalnız yirmi küsür yıldır bu işi yapan honda bayisi olarak iyi bağlantıları olan birisi benim tanıdım kadarıyla.heralde bizim bilmedimiz bir ayrıntıyı biliyor diye düşündüm durduk yere yalan sölicek hali yokya ihtiyacıda yok
    Kymco Kymco Partizani

ErdoganAktas - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW F650 GS
    Yani ancak söyle olabilir, Dylan uzun zamandır dünyada var. Türkiye'ye sonradan geldi. Yurt dışı üretiminin durduğu, yeni enjeksiyonlu modellere yoğunlaşıldığı uzun zamandır bilinen ve söylenen birşeydi. geçen yılki arşivlere bakacak olursanız bu konuşmalar aynen geçen senelerde de konuşulmuştu. 2008 den sonra yeni modeller üretilmeyecek ve satılmayacak, stoklardaki ürünler tüketilecek olabilir. Bu da bayilerden daha düşük fiyatla alabileceğiniz anlamına gelir. Bence bahar beklenmeli marttan sonra fiyatlarda kesin oynama yapılır.
    Açıkçası sh150i pek sevemedim ben.
    Hayatonda

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler