Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Honda ANF 125 İnnova Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI

Alıntı aykan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    topikteki adamları toplayıp hondanın kapısına bide pankart ''indirim istiyoruz filo kuracaz''mt filosu
    Dur Aykan, fırçayı yiyecez yine Mondializzet'ten aman dikkat, gözünü seveyim

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    aykan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA PCX/HONDA NF
    Alıntı motorhocası adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Dur Aykan, fırçayı yiyecez yine Mondializzet'ten aman dikkat, gözünü seveyim
    haha izzet iyi çocuktur abisi bu aralar pisikolojik bunalımdagibime geliyor ....kayıp adam msn dede yok hehe

Alıntı aykan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    haha izzet iyi çocuktur abisi bu aralar pisikolojik bunalımdagibime geliyor ....kayıp adam msn dede yok hehe
    İnnova'yla 141 basamadı mı daha millet bekler, 145 bastı mı diye soruyalardı en son

Motosikleti
    HONDA PCX/HONDA NF
    İnnova'yla 141 basamadı mı daha millet bekler, 145 bastı mı diye soruyalardı en son
    innovayla o sürati yaptıysa aramak farz oldu sağlık durumundan endişeliyim

Aykan, senin istediğin renk bu değil miydi
    Motor nereden çıktı bir bak.
    http://www.motosiklet.net/forum/satm...ifir-gibi.html

Motosikleti
    HONDA PCX/HONDA NF
    Aykan, senin istediğin renk bu değil miydi
    Motor nereden çıktı bir bak.
    http://www.motosiklet.net/forum/satm...ifir-gibi.html
    aynen budur cok iyi bi renk benim bu renk wave vardı yıkayıp pastayı cekince ışıl ışıl oluyordu kiri belli etmez çizildiğinde boyanın tamiri cok kolaydır
    zaten tr de satılan gri renklerin sayısı o yüzden çok fazla....

satoyama - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Gilera Runner / Aprilia Sr GT200
    dün akşam motoru sattığım elemanı gördüm 23000km gelmiş motor biraz pasaklıydı ama hala ben burdayım diyor sattığım eleman bana dua ettiğini söyledi ve şaka maka bu motor iyi kaçıyor diyor
    zengin veya fakir farketmez, apaçilik ya da ezik alt kültürün, motosiklet üzerinde hiç bir izahı ve bahanesi olamaz... ) (3 litre benzin koyuyorum bir hafta geziyorum diyen adamlardan ve motorlarından uzak durun)

Arkadaşlar,innova testi mevcut değil ister siz bişeyler döktürün yada ben dayanamam şimdi olmayan İnnovamla test yapacağım

Motosikleti
    2011CBR125R almalı :)
    Alıntı mondializzet100 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Yeni Innova'ya kanım ısınamıyor...
    sana katılmamak elde değil izzet...her gün yeni bir şey duyuyorum ve kızıyorum
    1-> Neden bu motor en son bizim ülkemize geliyor(hatalımı stok fazlasımı nedir bu) üretiminin üzerinden 1.5 yıl geçti biz eskiyle devam
    2-> Plastik aksamın eskisinden kötü olduğunu duydum bilmem doğrumudur
    3-> Daha performanslı motor diyorlardı ama performans kitleri ayrı...onlara da 2000 tl versen yaklaşık 6.500 tl yi bulucak ki o paraya temiz Hyo gt250r bile alırım
    4-> 4200 - 4500 bence bu motor için çok fazla...aynı sınıf motoru olmasada cbr125 her zaman innovadan daha güçlü daha dinamik daha gösterişli motordur...4500 tl ye sıfır km kalitesinde cbr125 alınabilir bu tercih meselesidir benim tercihimde böyledir
    bende bu sebeplerden ısınamıyorum aslında yeni innovaya

bugün bir arkadaşımı gördüm innovası 37.000 küsürde iş için kullanıyor motoru sadece plastik aksamlarda yıpranmalar var onlarada hafta sonu pasta atıcakmış ve hala çinli motordan daha gösterişli duruyodu
    biz innovayı alıyoruz neden en başta motoru sağlam sonrada dış aksamı
    ben anamıyorum bu işi motoru güçlendiricez diye orasından burasından çalmak doğru gelmiyor bana

Innova 125
    Innova 125i
    [B]Düş peşindeysen, [U]DÜŞ PEŞİME[/U][/B] :bounce:

Peki yeni innovanın gücünde bir artış varmı yoksa motor aynımı?

Alıntı G.BEREKET adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    2008 İnnova 125i

Max. Power Output 6.84kW/7,500min-1 (95/1/EC)
    Max. Torque 10.1Nm/3,000min-1 (95/1/EC)

2007 İnnova 125

Power: 9.00 HP (6.6 kW)) @ 7500 RPM
    Torque: 10.00 Nm (1.0 kgf-m or 7.4 ft.lbs) @ 5000 RPM

Honda Cup C90 ve çılgın aşıklar videosu

http://www.timsah.com/CILGIN-ASIKLAR/C00MPnr7256

Knight_eagle - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda İnnova ANF-125/ Yamaha YZF R25 Race Blu 2016
    arkadaşlar sormak istediğim birşey var dün bir motor tamircisyle lafladım haliyle muhabbet motor üzerine oldu ben innovam ne zaman açılacak daha 3900 km de dedim laflarken iş yerine bir kurye geldi kullandığı motorda innova 2007 model onada sordum max sürat ne kadar diye 100 de kalıyor diyor bende de aynı sorun var çok hızlı bir şekide 100 km ye geliyor fakat ondan sonra gitmiyor gücünü hissettiriyor ama gitmiyor.kuryenin motoru 18000 km de ve 100 km yi geçmiyor dedi tamirci abimiz de sibob ayarlarından diyor çok sıkı sibob ayarlarından kaynaklandığını söylüyor gerekli sibob ayaları yapılınca böyle bir sorun olmayacağını söylüyor ve yakıtdada bir değişiklik olmaz dedi.Sizce bu doğrumu, motora böyle bir uygulama yaptırtmak doğru olur mu ?

Alıntı Knight_eagle adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadaşlar sormak istediğim birşey var dün bir motor tamircisyle lafladım haliyle muhabbet motor üzerine oldu ben innovam ne zaman açılacak daha 3900 km de dedim laflarken iş yerine bir kurye geldi kullandığı motorda innova 2007 model onada sordum max sürat ne kadar diye 100 de kalıyor diyor bende de aynı sorun var çok hızlı bir şekide 100 km ye geliyor fakat ondan sonra gitmiyor gücünü hissettiriyor ama gitmiyor.kuryenin motoru 18000 km de ve 100 km yi geçmiyor dedi tamirci abimiz de sibob ayarlarından diyor çok sıkı sibob ayarlarından kaynaklandığını söylüyor gerekli sibob ayaları yapılınca böyle bir sorun olmayacağını söylüyor ve yakıtdada bir değişiklik olmaz dedi.Sizce bu doğrumu, motora böyle bir uygulama yaptırtmak doğru olur mu ?
    Arkadaşım kimse yok bir ben varım
    Forumu takip ettiğim kadarıyla rodaj işleminin harfiyen uygulanması, yüksek hızlara çıkışta en etkili unsur. Rodajı da burada daha önceki sayfalardan sen bul artık, nerelerdesin bu vakte kadar sen,burada hiç yoklamalara katılmamışsın

Knight_eagle - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda İnnova ANF-125/ Yamaha YZF R25 Race Blu 2016
    konuyu 27.sayfadan beri takip ediyorum motorumu o zaman almıştım :D hergün mutlaka bir kere girerim bu konuya ne var ne yok diye rodaj işlemini elimden geldiği kadar dikkat ettim.Konuda pek mesajım yok takipçiyim burada çok şey öğreniyorum sağolun

konuyu 27.sayfadan beri takip ediyorum motorumu o zaman almıştım :D hergün mutlaka bir kere girerim bu konuya ne var ne yok diye rodaj işlemini elimden geldiği kadar dikkat ettim.Konuda pek mesajım yok takipçiyim burada çok şey öğreniyorum sağolun
    Çekinilecek bişey yok kardeşim, gel katıl matrak burası, uzak durma

satoyama - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Gilera Runner / Aprilia Sr GT200
    arkadaşım için rahat olsun innovanın treddütsüz her koşuldaki sabit hızı 100km/h dir bu yol hava şartlarna göre 125 km bile çıkar ama en güzel durum innovanın göstergesi %100 doğrudur 87km/h ile gidip 100km/h ile gittiğini sanmazsın bunu unutma "rodaj önemli" rodajı nasıl yaptın bilmiyorum fakat ilk zaman özellikle ilk 500km motoru çok sıkıştırmışsan + yanlış yağ+ antalyanın sıcağında biraz motor sıkışmışsa +kilolu biriysen rodaj talihsiz geçmiş olabilir çünkü antalyanın sıcağında eğer innova gibi bir motora 10w-40 yada daha kötüsü 20w-40 numara yağlar koymuşsan motorun bi takım ayarları aşırı ısınmadan bozulmuş olabilir ben antalyada yaz kış 15w-50 tavsiye ederim buna dikkat et ustanın dükkanındaki yağı satmak için sana "yok yaaa o olurmu!" diyecektir eğerki elinde 15w-50 varsa "tamam koyalım diyecektir" buna dikkat et yağ çok önemli özellikle hava soğutmalı motor ve sıcak memleketlerde önemlidir için rahat olsun ayarlar tamsa rodaj iyi ise zaten motorun standart olarak düzde max 115-120 yapar

Alıntı G.BEREKET adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    hp olarak yarım hp lik bi artış var tork olarak fark çok çünkü aynı torku 3000rpm gibi düşük bir devirde veriyor ama binmeden bişey diyemem binersem aradaki farkı alarım
    zengin veya fakir farketmez, apaçilik ya da ezik alt kültürün, motosiklet üzerinde hiç bir izahı ve bahanesi olamaz... ) (3 litre benzin koyuyorum bir hafta geziyorum diyen adamlardan ve motorlarından uzak durun)

Motosikleti
    Honda Dylan 150
    Ahh ahh..!

Nerede eski Innovacılar...

Şimdi ki kullandığım Innovayı asla yenisine değişmem...

Tabii herşey belli değil kararım da değişebilir motoru görmedik bile...

Eyy ahali..Ps150 ile Dylan arasında yakıt yönünden farkı söylermisiniz ?

Görüşmek üzere...

Motosikleti
    HONDA PCX/HONDA NF
    Alıntı mondializzet100 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ahh ahh..!

Nerede eski Innovacılar...

Şimdi ki kullandığım Innovayı asla yenisine değişmem...

Tabii herşey belli değil kararım da değişebilir motoru görmedik bile...

Eyy ahali..Ps150 ile Dylan arasında yakıt yönünden farkı söylermisiniz ?

Görüşmek üzere...
    İzzet ne içtiysen banada ver

Bu arada ben de İnnova 125i'yi geldği zaman incelemeden almayacağım,performans ve malzeme farkı azsa İnnova Anf 125'ye yöneliyorum.

İnnova ile yapılabilecek hızlar videolarda açıkça görülüyor.

http://www.youtube.com/watch?v=58coYfsgROQ&NR

http://www.youtube.com/watch?v=7ebSUn31rfA&NR=1

http://www.youtube.com/watch?v=FGp3I...eature=related

http://www.youtube.com/watch?v=mCQeW...eature=related

cevran07 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA İNNOVA ANF 125,Honda CBF150. v strom inşalla
    sübap ayarı emme 0,5 sıkıştırma'da 0,5 olacak..
    <<<<<VEDALAR HEP ZAMANSIZDIR..!!>>>>>

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler