Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
9. sayfa BirinciBirinci ... 78910111959109 ... SonuncuSonuncu

Honda ANF 125 İnnova Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    aykan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA PCX/HONDA NF
    malesef durum bu yollarımız çok bozuk....

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Motosikleti
    HONDA PCX/HONDA NF
    2 gündür yağış altında bodrum daha innovanın huyunu suyunu tam öğrenmedim ama bu lastiklerin çok kayacağına eminim bu havalarda ..

Motosikleti
    Honda Dylan 150
    Alıntı aykan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    2 gündür yağış altında bodrum daha innovanın huyunu suyunu tam öğrenmedim ama bu lastiklerin çok kayacağına eminim bu havalarda ..
    Metzeller .

Motosikleti
    HONDA PCX/HONDA NF
    Alıntı mondializzet100 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Metzeller .
    metzeller iyidir ama açıkçası üzerindeki lastiklerin limitlerini denemeye vaktim olmadı...

Motosikleti
    Honda ANF 125 İnnova
    beyler bugün 60 km kadar uzun da demiyeyim artçıyla beraber yol yaptım gittiğim mesafe bodrum gümüşlük gidiş geliş 60 km falan ancak yollar delik deşik kamyonlar falan eşelemiş yolu bi çukurdan diğerine içim dışıma çıktı akşam dönüşte motorun konsolundan cızırtılar çok sinirimi bozdu artçınında arkadan fırlayıp gidecek gibi olması beni korkuttu bu motorla uzun yola çıkılmaz....haşat bu türkiyenin yolları motordada suç yok valla en kıral mercedes olsada traş....

valla sana ne dıyecegımı bılemıyorum.yol nası olursa olsun senın gıttıgın sürat cok onemlı.ılk once bu motorsıklet onu dusunmek lazım.arabayla gittiğin süratte gıdemezsın.artçı konusuna katılmıyorum.orda tutma yerlerı var arkada rahatça tutunuyor.yollar konusunda haklısın bozuk.motordan gelen cızırtılar konusunda sana yardımcı olurum cunku aynı titizlik bendede var.

Motosikleti
    HONDA PCX/HONDA NF
    Alıntı oster adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    valla sana ne dıyecegımı bılemıyorum.yol nası olursa olsun senın gıttıgın sürat cok onemlı.ılk once bu motorsıklet onu dusunmek lazım.arabayla gittiğin süratte gıdemezsın.artçı konusuna katılmıyorum.orda tutma yerlerı var arkada rahatça tutunuyor.yollar konusunda haklısın bozuk.motordan gelen cızırtılar konusunda sana yardımcı olurum cunku aynı titizlik bendede var.
    dostum nerdesin sen yavv bıraktın gittin topiği..
    benim şu an tek sorunum cızırtılar başka bişey yok onuda uygulamalı bikaç fotograf çekersen hallderiz..

mete_han - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Melmeket Uşak/Manisa.2020 NC 750 X DCT/2015 CBF150
    biz cbf150 ciler olarak AYKAN dan kurtuldukk...ohhhh beee....
    Gerçekler acıdır/Metehandro acıtır//Pinokyo/BMX/Star103/Cobra105/Dt125/İnnova125/Lıberty200/Ybr125/CBF150/PCX/Activa/Inazuma/NC700S/750S/750 X/750SDCT
    (1992/2020) Köftestar&Pandastar&Banstar

Motosikleti
    HONDA PCX/HONDA NF
    Alıntı mete_han adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    biz cbf150 ciler olarak AYKAN dan kurtuldukk...ohhhh beee....
    meeeeeeeeee

ya kardeşim gitsene kendi topiğine çekil dükkanın önünden kalabalık etmesene yavvv

Motosikleti
    Honda ANF 125 İnnova
    ok ... sana foto göndercem ama inan işlerim çok aşırı yoğun siteye bile giremez oldum yeni yeni buralardayım.sana yardımcı olucam merak etme ... bu arada yağ konusunda servisin kullandırdığı haricinde başka bişi kullanma.adamlar standart neyse onu kullanıyor dogrusuda bu.ben şimdi hakan dan filitre aldım onu taktırcam eğer performans alırsam sanada tavsiye etcem

Motosikleti
    HONDA PCX/HONDA NF
    ok ... sana foto göndercem ama inan işlerim çok aşırı yoğun siteye bile giremez oldum yeni yeni buralardayım.sana yardımcı olucam merak etme ... bu arada yağ konusunda servisin kullandırdığı haricinde başka bişi kullanma.adamlar standart neyse onu kullanıyor dogrusuda bu.ben şimdi hakan dan filitre aldım onu taktırcam eğer performans alırsam sanada tavsiye etcem
    ok dostum tamam filtreyi düşünebilirim yardımların için saol

Motosikleti
    ya kardeşim gitsene kendi topiğine çekil dükkanın önünden kalabalık etmesene yavvv

sana yemin şimdi bana 0 İnnova versinler kendi makinamın devir masrafını bile ödeyerek veriririm ...
    Gerçekler acıdır/Metehandro acıtır//Pinokyo/BMX/Star103/Cobra105/Dt125/İnnova125/Lıberty200/Ybr125/CBF150/PCX/Activa/Inazuma/NC700S/750S/750 X/750SDCT

Motosikleti
    HONDA PCX/HONDA NF
    Alıntı mete_han adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    sana yemin şimdi bana 0 İnnova versinler kendi makinamın devir masrafını bile ödeyerek veriririm ...
    meto bak bitmeden al hasta etme adamı hayret bişey ya bitarafımızı yırtıyoz var bildiğimiz bişeyy....

Motosikleti
    Honda ANF 125 İnnova
    şu makinayı 150 cc yapsalar ne vardı.bizde uğraşmazdık filtre bilmem ne diye performans için

Motosikleti
    HONDA PCX/HONDA NF
    şu makinayı 150 cc yapsalar ne vardı.bizde uğraşmazdık filtre bilmem ne diye performans için
    bence yeterli ybr yi cbf i hallediyo yolda ...ama biraz daha güç olsa fena olmazdı...

Motosikleti
    kanka benim makinanın ederi taş çatlasın 2500 gayme...üzerinede eklemeye gerek yok dimi...artık seneye kısmetse...ama o zamanda 0 bulunmaz...

Motosikleti
    Honda ANF 125 İnnova
    sadece 2 beygir güç istiyorum okadar.sürat için değil sadece hızlanma için

BWSTÜRK - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Bws
    Alıntı BBRR adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    innova hondanın cup modelidir yaklaşık 1 ay önce discovery tarihteki en iyi motor hangisidir diye bir araştırma yapmıştı
    honda cup modeli birinci seçildi ekonomik sağlam olması da en önemli özellikleri arasında idi. adamlar test sürüşünden önce şanzımandan yağı boşalttılar içine yanmış kızartma yğı koydular. motor banamısın demedi (oysa bir motora yapılabilecek en büyük eziyettir) kaldırımlara çıktılar her türlü eziyeti yaptılar en son 4 katlı bir binanın terasından motoru aşağı attılar tekerlekler falan yamuldu ama motor ısrarla çalışmaya devam etti.

Arkadaşım o bahsettiğin motor HONDA C 90 CUP MODELİ ;) ve gerçektende çok sağlam bir motor
    Yamahaşk 😍

Motosikleti
    Honda Dylan 150
    Alıntı BWSTÜRK adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşım o bahsettiğin motor HONDA C 90 CUP MODELİ ;) ve gerçektende çok sağlam bir motor
    .

celıl ybr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Ses Dylan (07)
    Alıntı BWSTÜRK adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    yıl gecti be yıılll
    İKİTEKER hastalığında tedaviyi bünyem kabul etmiyor

jönysf - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    bence güzl bir motor .

REKLAM ALANI
9. sayfa BirinciBirinci ... 78910111959109 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler