Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Honda ANF 125 İnnova Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    satoyama - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Gilera Runner / Aprilia Sr GT200
    Alıntı aykan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    dylan yakıyor ama ona görede gidiyor ben 2007 de dylan almaya niyetlendim çok ama olmaadı bi şekilde...sonra tipsiz ps geldi yerine artık almam zaten ama dylan bu kasada enjeksiyonla gelsin 1 dakka düşünmem alırım yaktı dip gazda fena gerçekten ama su sogutma 16 bg makina kombine fren sistemi çok güzel makina

---------- Mesaj ekleme zamanı: 02:57 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 02:55 ----------

Gökhan valla çok hoşuma gitti makina yaa aşık oldum resmen ...

---------- Mesaj ekleme zamanı: 03:01 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 02:57 ----------

http://www.honda.co.jp/SUPERCUB/supe...0/?from=rcount

şurdada bisürü ıvır zıvır var ne manyakmış bunlar yaa adamlar cupcu resmen
    dylan, 200cc 16hp olsaydı daha az yakardı fakat bu engine ile 200cc olursa yaklaşık 21hp denk geliyor ozaman yine aynı hesap eder (bence güzel scooter)
    zengin veya fakir farketmez, apaçilik ya da ezik alt kültürün, motosiklet üzerinde hiç bir izahı ve bahanesi olamaz... ) (3 litre benzin koyuyorum bir hafta geziyorum diyen adamlardan ve motorlarından uzak durun)

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    aykan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA PCX/HONDA NF
    Alıntı satoyama adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    dylan, 200cc 16hp olsaydı daha az yakardı fakat bu engine ile 200cc olursa yaklaşık 21hp denk geliyor ozaman yine aynı hesap eder (bence güzel scooter)
    aynen 200cc giderdi bu alete vespa bile o küçük kasaya 300 cc koymuş görünce inanamadım ps tipsiz motor bu bir gerçek..anlamadığım şey ps arkadan aynen mondial scooter gibi gözüküyor bu hoş değil dylanla yan yana geldiğinde sanki dylan daha yeni tasarım gibi bu hondaya akıl erdirmek zor ha bide dylanda dijital odo metre varken ps enjeksiyonlu olmasına rağmen numerik çok ilginç..

---------- Mesaj ekleme zamanı: 12:41 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 12:37 ----------

Alıntı cevran07 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Üff triger değişecek bekliyoruz bakalım bi İnnovacı kolay gelsin heyacanlanacak hiç bişey yok 8 adet dubaya gidip geleceksin zigzag çizdirecek.Forum'un kokusu.Aldı başını yürüdü be maşallah maşallah On numara resimler var yaa içim gitti resmen yok öle bi resimler hele siyahlı tam asalet.
    sen o zinciri değiştirmeden gergiyi bir kontrol ettir bence geçenlerde ben wavenin eksantrik gergisini serviste değiştirdim hışır huşur çalışıyordu motor şimdi normale döndü 35 tl ye mal oldu..

bu kapağı açarken çok dikkat etsinler orada işaretli vidalar kolay bırakmaz çekiçle bir iki defa kafasına vurmak istiyor eksantrik ziniciri ve gergisi bu kapağın altında görünüyor zaten (bu bir c90 motoru ama sistem aynı)

innovacı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    honda 600rr
    ehliyeti almaya hak kazandım onbeş gün sonra setifika verecekler emniyetten gidip ehliyetimizi alacakmışız hayırlısı ile darısı ehliyeti olmayanların başına

Alıntı innovacı adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ehliyeti almaya hak kazandım onbeş gün sonra setifika verecekler emniyetten gidip ehliyetimizi alacakmışız hayırlısı ile darısı ehliyeti olmayanların başına
    Şimdiden hayırlı olsun,ceza yemedikçe sormazlar,kaskın sürekli takılı olsun,şehirde ters yollara girip araçlara makaslar atma, İnnova ile gül gibi yol alırsın,istersen Kars'a kadar gidebilirsin.

Motosikleti
    HONDA PCX/HONDA NF
    Hayırlı olsun innnovacı, iyigünlerde kullan.

ubuntu67 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Pulsar NS200
    selam... benim makinenin yakıt tüketimi , rodaj yağını değiştirmeden önce 1 litre ile 60 km idi... çok bastığımda 55 e düştü... yavaş kullandığımda 65 e çıktı , bu aralıkta yani...

yağını değiştirdikten sonra daha deneyemedim , depo bitmedi henüz...

Alıntı ubuntu67 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    selam... benim makinenin yakıt tüketimi , rodaj yağını değiştirmeden önce 1 litre ile 60 km idi... çok bastığımda 55 e düştü... yavaş kullandığımda 65 e çıktı , bu aralıkta yani...

Herhangi bir 125i kullanıcısına ulaşabildiniz mi,sadece bu tüketim bile bu eşsiz makineyi almak için sebep.

cevran07 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA İNNOVA ANF 125,Honda CBF150. v strom inşalla

sen o zinciri değiştirmeden gergiyi bir kontrol ettir bence geçenlerde ben wavenin eksantrik gergisini serviste değiştirdim hışır huşur çalışıyordu motor şimdi normale döndü 35 tl ye mal oldu...
    Şu sıralar gene bi götüreyim pek fazla işleri yokken!...

Şok oluyorum şok demekki 45 50 km süratle gidildiği zaman 70 km rahat gidecek yav psi150 nasıl acaba!
    <<<<<VEDALAR HEP ZAMANSIZDIR..!!>>>>>

innovacı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    honda 600rr
    Alıntı aykan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hayırlı olsun innnovacı, iyigünlerde kullan.
    teşekkür ederim ne kadar isabetli bir iş yapmışım şu innovayı almakla az daha gidipte suzikian125 alacaktım innovanın yerini hiçbir şekilde doldurmazmış

Motosikleti
    teşekkür ederim ne kadar isabetli bir iş yapmışım şu innovayı almakla az daha gidipte suzikian125 alacaktım innovanın yerini hiçbir şekilde doldurmazmış
    her şey bir yana, 100km en az 1 lt fazladan yakardı an125 inovaya göre ve daha yavaş gittiği halde scooterin tek güzelliği var oda ayağına su çamur soğuk gelmiyor ve biraz daha rahat
    zengin veya fakir farketmez, apaçilik ya da ezik alt kültürün, motosiklet üzerinde hiç bir izahı ve bahanesi olamaz... ) (3 litre benzin koyuyorum bir hafta geziyorum diyen adamlardan ve motorlarından uzak durun)

Motosikleti
    HONDA PCX/HONDA NF
    her şey bir yana, 100km en az 1 lt fazladan yakardı an125 inovaya göre ve daha yavaş gittiği halde scooterin tek güzelliği var oda ayağına su çamur soğuk gelmiyor ve biraz daha rahat
    Şu kış günlerinde sh 300 i iyi giderdi mustafa birer tanecupla giderken çok soguk alıyor insan scooter rüzgarı baya bir kesiyor..

Motosikleti
    her şey bir yana, 100km en az 1 lt fazladan yakardı an125 inovaya göre ve daha yavaş gittiği halde [SIZE="1scooterin tek güzelliği var oda ayağına su çamur soğuk gelmiyor ve biraz daha rahat"][/SIZE]
    Kesinlikle çok doğru katılmamak elde değil. Geçenlerde babama dedim Psi150 yi satarız senin karakaçanı demesinmi! Accayip şekilde üzüldüm.Eller sürecek bende yetim gibi gördükce kahrolacağım. Vazgeçtim Psi'den Yakışır sana İnnova diyerek yoluma devam ediyorum...

Motosikleti
    Pulsar NS200
    arkadaşlar, depo yine bitti fulledim, 180 km de 3,10 litre yakmış bu sefer... yani 1 lt ile 58 km gitmiş... biraz fazla bastım sanırım... 100km hızın üstüne çıkmaya çalıştım bu aralar, ama bir türlü olmadı, 100 ün üstüne milim çıkmıyor, tam gaz gitmeme rağmen... yol düz, hava güzel, ben de 67 kiloyum öyle ağır da değilim, yağı da yeni değişti... neden 120 yapmıyor benim innova, acaba daha açılmadı mı motor? şuan 1200km de...

bu bir sorun mudur, tabiki 120 yapma delisi değilim, uzun yolda en fazla 80 ile giderim, hız meraklısı değilim, ama altımdaki aletin de tam performans sergilemesini isterim , eğer 100 geçememesi sorun ise servise danışacağım?

Cevabını biliyorum ama sen bana cevap yazmadığından söylemem

Motosikleti
    Pulsar NS200
    Ne cavıbı hocam ? bir soru mu sordun , kusura bakma görmemişimdir...

Motosikleti
    klx 250/xl 200/wr 125 çelişkisinde
    arkadaşlar geçen sabah bir kalktım benim innovanın ön teker gitmiş...
    hayırdır inşallah dedim benzinliğe kadar beraber yürüdük kendisiyle
    bir hava bastım 1-2 saat snra yine fısss..
    artık dedim patlak götürdüm bi lastikçiye tamir için meğerse sibobun ordan pas yapmış dibinden çürütmüş ordan kaçırıyor iç lastik...
    5 liraya bir içlastik aldık hallettik sorunu..
    yalnız bana bir de iyi bir dış lastik lazım ön için.
    yavaş yavaş o da gidiyor.
    götürdüğüm yer michelin satıyordu fakat onlarda yokmuş 2,75 17''
    galiba michelinin yok o ebatlarda.. hep 18 vardı...
    temin edebileceğim bir yer var mı bildiğiniz?

Motosikleti
    arkadaşlar, depo yine bitti fulledim, 180 km de 3,10 litre yakmış bu sefer... yani 1 lt ile 58 km gitmiş... biraz fazla bastım sanırım... 100km hızın üstüne çıkmaya çalıştım bu aralar, ama bir türlü olmadı, 100 ün üstüne milim çıkmıyor, tam gaz gitmeme rağmen... yol düz, hava güzel, ben de 67 kiloyum öyle ağır da değilim, yağı da yeni değişti... neden 120 yapmıyor benim innova, acaba daha açılmadı mı motor? şuan 1200km de...

bu bir sorun mudur, tabiki 120 yapma delisi değilim, uzun yolda en fazla 80 ile giderim, hız meraklısı değilim, ama altımdaki aletin de tam performans sergilemesini isterim , eğer 100 geçememesi sorun ise servise danışacağım?
    öpte başına koy 3,10lt ile 180km valla süper! sanırım yeni innova125i bu

benim motorun 3.5lt deposu var 3lt ile ortalama 120km gidiyor gitmiyor

Motosikleti
    Hmm gayet makul 3 litreyle 180 km yol 100 km's geçmemeside normal daha henüz 1.200 km de. biraz daha açılacak.

victorist - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBF 150
    Alıntı jop adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadaşlar geçen sabah bir kalktım benim innovanın ön teker gitmiş...
    hayırdır inşallah dedim benzinliğe kadar beraber yürüdük kendisiyle
    bir hava bastım 1-2 saat snra yine fısss..
    artık dedim patlak götürdüm bi lastikçiye tamir için meğerse sibobun ordan pas yapmış dibinden çürütmüş ordan kaçırıyor iç lastik...
    5 liraya bir içlastik aldık hallettik sorunu..
    yalnız bana bir de iyi bir dış lastik lazım ön için.
    yavaş yavaş o da gidiyor.
    götürdüğüm yer michelin satıyordu fakat onlarda yokmuş 2,75 17''
    galiba michelinin yok o ebatlarda.. hep 18 vardı...
    temin edebileceğim bir yer var mı bildiğiniz?
    Öne 2.50 taktırman lazım 2.75 daha geniş olduğundan Çamurluğun kenarlarına değiyor ani fren yaptığınzaman caaart diye ses çıkarıyor
    ama 2.50 orta iç tarafı geldiğinden çamurluğa sürtmüyor ve öne Irc al yeter benden sana tavsiye

Motosikleti
    HONDA PCX/HONDA NF

Normal endişelenicek bi durum değil, motor 4000 km den sonra açılacak daha tam randıman vermez bence bi 2000 km daha zorlama sonra düzde 110 eğimde 120 der..ama düzde 120 gördü diyende var ben düzde kendi motorumla en fazla 110 gördüm..eğimde 125..

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler