Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Honda ANF 125 İnnova Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    satoyama - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Gilera Runner / Aprilia Sr GT200
    arkadaşlar benim motorda bakıma girdi

arka salıncak burçları debriyaj balatası değişti kalbülatör temizlendi motor çok düzeldi o pis titreşim gitti şimdi 80 le giderken rahat süzülüyor hemen 100km hıza çıkıyor biraz zorlarsam 120km diyor
    geçen gün hem honda activa hemde yamaha r6 göstergeleri ile kıyaslama yaptık ibre birebir aynı ve doğru ben ibreden biraz şüphelenmiştim ama doğruymuş günahını almışım

motoru yapan usta ön dişliyi 1 numara büyük takmak istemiş fakat bulamamış bu hafta bulunca ön dişliği 1 numara büyük takıcaz 1. vites çok kısa ve gereksiz güçlü motor dahada rahatlayacağını söyledi şu anda durum iyi gibi önceki hali ile arasında dağlar var artık motor aşırı komprsyona binmiyor..
    benzin filtresini değiştirdik kendi filtresinin içinde bişey gördüm benzin sandım iyice baktım içinde bişey var söktüm yenisini taktım diğer filtreyi kesip açtım bide ne göreyim resmen örümcek parçalara ayrılmış filtrenin içinde örümcek ölüsü var inanamadım!!
    hava filtresinden acayip su çıktı bu arada! sanırım yıkama sırasında girmiş. motorun gidişi baya düzeldi ustanın dediği gibi kalbülatör çok kötü durumdaymış resmen motorun çalışma sesi değişti.. şimdilik bukadar yakıtı kontrol etmedim ama baya azalacağına eminim
    zengin veya fakir farketmez, apaçilik ya da ezik alt kültürün, motosiklet üzerinde hiç bir izahı ve bahanesi olamaz... ) (3 litre benzin koyuyorum bir hafta geziyorum diyen adamlardan ve motorlarından uzak durun)

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    ilhan007 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YBR 125 '08
    selam arkadaşlar epedir aranızda yoktum...nasılsınız görüşmeyeli??

innova'yı babama devredip R26 alasım vardı,,bayağı kararsız kaldım..

cevran07 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA İNNOVA ANF 125,Honda CBF150. v strom inşalla
    Alıntı aykan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    seni ucuzcu cevran orjinali 45 litra neden gidiyon yanlış yola...

---------- Mesaj ekleme zamanı: 18:26 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 18:24 ----------

kardeş aleykümselam,
    20/50 çok kalın bir yağ vitesler ilk çalıştırmada vs zor geçiyor ama yazın şart.

---------- Mesaj ekleme zamanı: 18:28 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 18:26 ----------

Güle güle eskit mustafa bakım şart dişliyi takınca haber ver ..

---------- Mesaj ekleme zamanı: 18:31 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 18:28 ----------

Sus bakıyım ağzına biber sürerim senin bak şurda kardeş kardeş oyalanıyoruz olm ne alıp veremediğiniz ikinizide seviyorum saygı duyduğum arkadaşlarımsınız şurda kardeş kardeş takılıyoruz arayı düzeltmesseniz bidaha hiçbirinizin topiğine yazmam kardeş kardeş devamona göre.
    Alıntı satoyama adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ben muhattab olmuyorum murat artık şimdi bişey yazmayacağım
    Alıntı motorhocası adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Senin bilgin var mı ki ihtiyaç duymuyosun.Anlayacağı dilden yazdım,savunulacak bir yeri yok,Kymco'nun işi olmaz İnnova topiğinde.
    Git havanı atacak başka konu bul.Tabii bilgin yeterse.
    Alıntı cevran07 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ayar gayar istiyosan söyle aslanım Antalya'dayım kim kimin topiğine yazıyomuş görelim.Burası bilgi paylaşım sitesi kafana göre yazı yazma senin bilgilerine ihtiyacımız yok rahat ol ufaktanda yol alırsan hele öyle bir makbüle geçer ki anlatamam.

Bizi de batağa çekiyorsun kendin girdin çamura bizide çekiyosun Hareketlerine dikkat et.Kontrol edemiyosan gel Antalya'yaya sana güzel bi ayar gayar çakalım o ayarda gidersin
    <<<<<VEDALAR HEP ZAMANSIZDIR..!!>>>>>

İnnova 125i ilk çıktığında huysuzluk yapanların başında sen geliyordun.
    Motosikletinin ikinci elini düşünüp yeni gelecek bir modeli görmezden gelmek hatta bunu karbüratörlü innova topiğinde işi ne var diye kabaca uyarılar yapan bir kafadan bu şekilde tehditler savurmasını gayet normal karşıladım.
    O andan itibaren yok gibi yazmıştım, şimdiden sonra da öyle olacak.

söyle bi baktımda yapılan yorum kymcoyla ilgili?ha su var edinmiş oldugu deneyimler izlenimlerden bişeyler alınabilir o da ayrı tabi...

diyorumki innovaya dönsek artık,yakın zamanda bir sorunla karsılasan oldumu mekanik vs...bi ara lastik sıkıntısı vardı o soruna bir cözüm buldunuzmu ırc hariç ben daha servise ugramadım ve dolayısıyla da soramadım?

aykan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA PCX/HONDA NF
    Alıntı emrekrbrn adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    söyle bi baktımda yapılan yorum kymcoyla ilgili?ha su var edinmiş oldugu deneyimler izlenimlerden bişeyler alınabilir o da ayrı tabi...

diyorumki innovaya dönsek artık,yakın zamanda bir sorunla karsılasan oldumu mekanik vs...bi ara lastik sıkıntısı vardı o soruna bir cözüm buldunuzmu ırc hariç ben daha servise ugramadım ve dolayısıyla da soramadım?
    üstad arka aynı ebat önde %5 farklı bi ebat aklımda diğil ancak serviste gördüm duroydu ama..

satoyama - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Gilera Runner / Aprilia Sr GT200
    arkadaşlar başta, verdiğim rahatsızlıktan dolayı hepinizden özür dilerim!!

bilen bilmeyen arkadaşlar için tekrar yazayım eski bir innova ve honda cub kullanıcısıyım eski sayfalara bakarlırsa yazılarımı çabalarımı samimiyetim ortadadır, @aykan ve @cevran beni daha yakın tanırlar. innovayı satsamda kendileriyle bağımı kopartmadım, motorsuz olduğum siteye girmediğim dönemlerde hal hatır sordular sağolsunlar eskilerden bide @mikuni ve @mondializzet vardı değerli arkadaşlar hepsi sağolsunlar hiç kalbimi kırmadılar..
    belki yaptığım etik bişey değil tamam innova topiğinde kymco nun ne işi var!? denilebilir böyle alışıla gelmiş bir durum var doğalda fakat innovayı sattıktan sonra örneğin aldığım aprilia scooterin teknik paylaşımını da bu topic de yapmadım, değilmi ? çünkü alakasız bi model ve tarz..
    eski innova kullancısı olarak eski kafa dengi cub dan anlayan paylaşımcı arkadaşlar burada olduğu için bende şuan bir cub kullandığım için kullandığım cub un innovaya göre artılarını ve eskilerini yazmak sizlerden fikir almak kısacası paylaşım yapmak istedim sonuçta benim motorumdan kullanan çok az kişi var zaten bunllarda siteye üye değil. @tolme nickli bir arkadaş var sağolsun kymcoya olan yabancılığımı giderdi bazı paylaşımlarda bulundu haa! şimdi kymco topiğine yazssam kaç tane cub var ck125 kullanan adamda oraya yazıyor xciting kullanan adamda !? ne anlar cub un dilinden değilmi ? yada ben onlara ne anlatabilirim

unutmadan sadece sitede üye ve fazla aktif olmaya yakın arkadaşım @batuhan35 activ110 kullanıcısı onunlada zaten reel hayatta görüşüp paylaşım yapıyoruz..

durum bundan ibaret ortada bilmemden bi hata yaptıysam tekrar kusura bakmayın

gelelim konuya
    sorunlu insanlarla burada polemik yapmak istemiyorum, 2006 dan beri bu sitede kimse ile ters düşmedim zıt gitmedim kırmadım! herkesin geçmişi ortada. ben bukadar laf duysam burada istenmesem değil innova topiği, bana altından innova yapsalar daha bu siteyede bu topiğede girmem.
    zengin veya fakir farketmez, apaçilik ya da ezik alt kültürün, motosiklet üzerinde hiç bir izahı ve bahanesi olamaz... ) (3 litre benzin koyuyorum bir hafta geziyorum diyen adamlardan ve motorlarından uzak durun)

Çok korktum,laf ebeliğini bırak o şahıs bana yazdı akıllı ol ve güzelce oku yazıları.

Motosikleti
    HONDA PCX/HONDA NF
    Alıntı satoyama adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadaşlar başta, verdiğim rahatsızlıktan dolayı hepinizden özür dilerim!!

bilen bilmeyen arkadaşlar için tekrar yazayım eski bir innova ve honda cub kullanıcısıyım eski sayfalara bakarlırsa yazılarımı çabalarımı samimiyetim ortadadır, @aykan ve @cevran beni daha yakın tanırlar. innovayı satsamda kendileriyle bağımı kopartmadım, motorsuz olduğum siteye girmediğim dönemlerde hal hatır sordular sağolsunlar eskilerden bide @mikuni ve @mondializzet vardı değerli arkadaşlar hepsi sağolsunlar hiç kalbimi kırmadılar..
    belki yaptığım etik bişey değil tamam innova topiğinde kymco nun ne işi var!? denilebilir böyle alışıla gelmiş bir durum var doğalda fakat innovayı sattıktan sonra örneğin aldığım aprilia scooterin teknik paylaşımını da bu topic de yapmadım, değilmi ? çünkü alakasız bi model ve tarz..
    eski innova kullancısı olarak eski kafa dengi cub dan anlayan paylaşımcı arkadaşlar burada olduğu için bende şuan bir cub kullandığım için kullandığım cub un innovaya göre artılarını ve eskilerini yazmak sizlerden fikir almak kısacası paylaşım yapmak istedim sonuçta benim motorumdan kullanan çok az kişi var zaten bunllarda siteye üye değil. @tolme nickli bir arkadaş var sağolsun kymcoya olan yabancılığımı giderdi bazı paylaşımlarda bulundu haa! şimdi kymco topiğine yazssam kaç tane cub var ck125 kullanan adamda oraya yazıyor xciting kullanan adamda !? ne anlar cub un dilinden değilmi ? yada ben onlara ne anlatabilirim

unutmadan sadece sitede üye ve fazla aktif olmaya yakın arkadaşım @batuhan35 activ110 kullanıcısı onunlada zaten reel hayatta görüşüp paylaşım yapıyoruz..

durum bundan ibaret ortada bilmemden bi hata yaptıysam tekrar kusura bakmayın

gelelim konuya
    sorunlu insanlarla burada polemik yapmak istemiyorum, 2006 dan beri bu sitede kimse ile ters düşmedim zıt gitmedim kırmadım! herkesin geçmişi ortada. ben bukadar laf duysam burada istenmesem değil innova topiği, bana altından innova yapsalar daha bu siteyede bu topiğede girmem.
    Mustafa, samimiyetine güvendiğim inandığım bi dostumsun, burada paylaşımcı olmak demek, altında innova olması demek diğil!! ee bendede şu an cup var wave, ama buraya yazmaya devam ediyorum, kimsenin ayar vermesiyle biyere gidemessin kardeş ve başlık altında yazmaya devam etmeni diliyorum biraz sağ duyulu olun lütfen..

Motosikleti
    HONDA PCX/HONDA NF
    Alıntı cevran07 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bi çapulcunun sözlerinden dolayı kendine yol gösteriyosan benm söyleyecek sözüm yok.Bu topiği terk edecek birisi varsa motorhocası denilen kendini kaf dağında zanneden şahıs.

Bana bak sahtekar.Bu topiğe seni yar etmem adımlarına dikkat et.Senin kafana göre milleti yönlendirmen benim canıma tak dedirtdi kimler gitti bu topicten sen sanki innovacımısın lafta innovacısındır ama ondan şüphem yok rahat ol adımlarına dikkat et ansızın ensende biterim.
    cevranım değerli dostum,birbirinize hakaret etmekten vazgeçip lütfen aklınızı başınıza alın burası inanın yeri diğil böyle tartışmaların şahsen bu tür şeyleri gördükçe üzülüyorum hepimiz aynıyız hiçbirimizin birbirinden farkı yok arkadaşız neyin kavgası bu ortaya atın sorunu çözelim..

Alıntı aykan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Mustafa, samimiyetine güvendiğim inandığım bi dostumsun, burada paylaşımcı olmak demek, altında innova olması demek diğil!! ee bendede şu an cup var wave, ama buraya yazmaya devam ediyorum, kimsenin ayar vermesiyle biyere gidemessin kardeş ve başlık altında yazmaya devam etmeni diliyorum biraz sağ duyulu olun lütfen..
    Murat görmüyor musun laf bana geliyor,biryere gittiği yok benim için gitmesi gerek diyor aklı sıra.Tercüme ister misin.

Motosikleti
    HONDA PCX/HONDA NF
    Gökhan, ben bişiy demiyorum kardeş birbirinizi yiyin...

Motosikleti
    honda-ınnova cbf 150
    ben geldim arkadaşlar.şoförlükten emekliyim.bilgilerimizi paylaşırsak ne mutlu bana 2008. 8.ayda edremit bayiden aldım motorumu garantisi devam ettiği içinkenddim bakım yapamıyorum.hava filtresi temizlemesi buji temizlemesi nekadar tutar teşekkürler.

Motosikleti
    Alıntı motorhocası adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Çok korktum,laf ebeliğini bırak o şahıs bana yazdı akıllı ol ve güzelce oku yazıları.
    Yazık.COLOR="Silver"]

---------- Mesaj ekleme zamanı: 22:12 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 22:08 ----------

[/COLOR]
    Alıntı ınnowa adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ben geldim arkadaşlar.şoförlükten emekliyim.bilgilerimizi paylaşırsak ne mutlu bana 2008. 8.ayda edremit bayiden aldım motorumu garantisi devam ettiği içinkenddim bakım yapamıyorum.hava filtresi temizlemesi buji temizlemesi nekadar tutar teşekkürler.
    Fazla tutmaz Antalya'da olsa 15.20 lira ama orayı bilemeyiz.

Motosikleti
    Alıntı mustafa01 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hacı banımızı kaldırmadılar biladerin hesabından girmeye başladım
    Gel gel hoşgeldin.

Motosikleti
    honda-ınnova cbf 150
    eyvallah.tşk.

mete_han - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Melmeket Uşak/Manisa.2020 NC 750 X DCT/2015 CBF150
    sizler için iki yalandan fotolar çektim...

innovanın hatrı büyüktür bende...

cupların ağababası resmen...Ferrarı testarosa yan hava kanalları geldi aklıma...nerdenn nereye dimi...

http://upload.wikimedia.org/wikipedi...TAROSSA-02.jpg

Gerçekler acıdır/Metehandro acıtır//Pinokyo/BMX/Star103/Cobra105/Dt125/İnnova125/Lıberty200/Ybr125/CBF150/PCX/Activa/Inazuma/NC700S/750S/750 X/750SDCT
    (1992/2020) Köftestar&Pandastar&Banstar

Metehan fuarda bakındım durdum seni göremedim,2 tane sahten vardı topsakalı kesilmiş,birine gidiyordum az alsın ,çakma Metehan'dı galiba takım elbisesi de yoktu.

Diğer modellerin hepsi yalan, İnnova gerçekten en kaliteli üründü, 45,000'lik Honda'lardan Bmw'lerden kalite yönünden eksiği yok fazlası çok.

ilhan007 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YBR 125 '08
    anaa..ben görmeyeli topic de kavga çıkmış ya

metehan abi valla ekliyon resimleri içimiz gidiyor ya

Motosikleti
    HONDA PCX/HONDA NF
    meto sağol resimler için, ne olursa olsun iyi makinadır innova ben daha sağlam motor göremiyorum şu sıra piyasada yanlız o resimde km neden 20 de takılı kalmış anlmadım ....

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler