Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Honda ANF 125 İnnova Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    Honda SES 150 Dylan
    vallahi haklısın dostum dylan çok yakıyor özelikle tapa gaz gidersen..80e kadar olan hızlarda çok makul..80-110arası artış var ama dayanılmayacak gibi değil..ama 110dan sonra tam gaz yapıyosun ve yakıtı resmen içiyo diyebilirim anlamıyosun nereye gittiğini innova çok güzel motor ama ben artçılı biniyorum genelde o yüzden dylan daha rahat oluyo..bide titreşim hiç yok o yüzden şuan innova düşünmem ama benzin zamları böle giderse bellide olmaz..şimdilik böle hayırlısı artık..
    ne kadar hızlı gittiğini ancak fren yapınca anlarsın..:cat:

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Şunun Türkçe'ye nasıl çevrildiğini bulsam,şeytan diyor git Japonya'ya şunu al bin gel,ama ufak bir adadan kaçırma problemi var.
    Enjeksiyonlu takmıştır Japon başka satamaz orada.

aykan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA PCX/HONDA NF
    Alıntı choconut adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    vallahi haklısın dostum dylan çok yakıyor özelikle tapa gaz gidersen..80e kadar olan hızlarda çok makul..80-110arası artış var ama dayanılmayacak gibi değil..ama 110dan sonra tam gaz yapıyosun ve yakıtı resmen içiyo diyebilirim anlamıyosun nereye gittiğini innova çok güzel motor ama ben artçılı biniyorum genelde o yüzden dylan daha rahat oluyo..bide titreşim hiç yok o yüzden şuan innova düşünmem ama benzin zamları böle giderse bellide olmaz..şimdilik böle hayırlısı artık..
    dylan yakıyor ama ona görede gidiyor ben 2007 de dylan almaya niyetlendim çok ama olmaadı bi şekilde...sonra tipsiz ps geldi yerine artık almam zaten ama dylan bu kasada enjeksiyonla gelsin 1 dakka düşünmem alırım yaktı dip gazda fena gerçekten ama su sogutma 16 bg makina kombine fren sistemi çok güzel makina

---------- Mesaj ekleme zamanı: 02:57 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 02:55 ----------

Gökhan valla çok hoşuma gitti makina yaa aşık oldum resmen ...

---------- Mesaj ekleme zamanı: 03:01 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 02:57 ----------

http://www.honda.co.jp/SUPERCUB/supe...0/?from=rcount

şurdada bisürü ıvır zıvır var ne manyakmış bunlar yaa adamlar cupcu resmen

Motosikleti
    Honda SES 150 Dylan
    motorhocası hangi model bu?? ben bakıyım..

arkadaşlar bu arada japonyada 600rr 78hp 1000rr 118hp imiş..baya bi kısıtlama yapmışlar nedendir acaba eksoz normu filan mı..

Biraz kalite koksun ortalık.

---------- Mesaj ekleme zamanı: 02:27 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 02:22 ----------

Alıntı choconut adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    motorhocası hangi model bu?? ben bakıyım..

arkadaşlar bu arada japonyada 600rr 78hp 1000rr 118hp imiş..baya bi kısıtlama yapmışlar nedendir acaba eksoz normu filan mı..
    O kadar indirdiklerine göre hız sınırlamasıdır,emisyon için güç kaybı %5 anca olur.

Motosikleti
    Honda SES 150 Dylan
    kesinlikle öyledir sonradan benimde aklıma geldi..bu arada fotolar muhteşem..

Motosikleti
    HONDA PCX/HONDA NF
    off kalite kokuyor ortalık fotolar süper gökhan.

Motosikleti
    Honda SES 150 Dylan
    arkadaşlar bu cublar hondanın yakıt tüketimi konusunda hangi noktaya geldiğininde açık delili..50cc olanlar 1lt ile 110km 110cc olanlarda 63km gidiyo..nostaljik görünümde son teknoloji enjeksiyonlu makina..vallahi helal olsun adamlara..

innovacı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    honda 600rr
    slm millet satoyama merakını gidereyim arkadaşım yaşım 38 (18.07.1972)doğumluyum fotodaki benim oğlum 11 yaşında o bile 7 yaşında değil şimdi motor hocası gökhan arkadaşımın foto barış manço ya kardeş sen barış mançomusun demek lazım daha önceki sayfalarda benim kendi fotomda vardı arkadaşlar belirtmemiş ama önemli değil

Motosikleti
    HONDA PCX/HONDA NF
    Alıntı innovacı adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    slm millet satoyama merakını gidereyim arkadaşım yaşım 38 (18.07.1972)doğumluyum fotodaki benim oğlum 11 yaşında o bile 7 yaşında değil şimdi motor hocası gökhan arkadaşımın foto barış manço ya kardeş sen barış mançomusun demek lazım daha önceki sayfalarda benim kendi fotomda vardı arkadaşlar belirtmemiş ama önemli değil
    Ben demiştim yahu değildir oğlu flndır demiştim netleşti şimdi

Bir yalan da ben atayım dedim,şakadır şaka

satoyama - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Gilera Runner / Aprilia Sr GT200
    eyvallah abi

bu 7 yaş muhabbeti içinde de motorhocasını herzamanki gibi alkışlıyoruz

bu arada 1lt benzinle 55km gittim ben c90 super cup la ortalama 60km ile
    zengin veya fakir farketmez, apaçilik ya da ezik alt kültürün, motosiklet üzerinde hiç bir izahı ve bahanesi olamaz... ) (3 litre benzin koyuyorum bir hafta geziyorum diyen adamlardan ve motorlarından uzak durun)

innovacı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    honda 600rr
    slm arkadaşlar c.tesi sabahı a2 direksiyon sınavı var gerçekten çok heyacanlıyım

Motosikleti
    HONDA PCX/HONDA NF
    slm arkadaşlar c.tesi sabahı a2 direksiyon sınavı var gerçekten çok heyacanlıyım
    Allah kolaylık versin innovacı geçersin zaten 20 soru hep aynı soruları soruyorlar..

---------- Mesaj ekleme zamanı: 20:34 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 20:31 ----------

Alıntı satoyama adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    eyvallah abi

bu 7 yaş muhabbeti içinde de motorhocasını herzamanki gibi alkışlıyoruz

bu arada 1lt benzinle 55km gittim ben c90 super cup la ortalama 60km ile
    olur böyle vakalar alkış hocayamustafa c90 bide 3 vitesti ama tüketim süperdi...

---------- Mesaj ekleme zamanı: 21:01 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 20:34 ----------

adam 145 cc takegava kitle iyi yardırıyo izleyin..

http://www.ktunnel.com/index.php/101...6aab6d52f15324

Ktünel çıkmıyorsa buradan izleyin,
    http://www.youtube.com/watch?v=zFPAKUEuVCE
    Murat izlemiştim bunu ,Midilli'li çocuk,her türlü modifiye imkanı mümkün.

Motosikleti
    HONDA PCX/HONDA NF
    Alıntı motorhocası adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ktünel çıkmıyorsa buradan izleyin,
    http://www.youtube.com/watch?v=zFPAKUEuVCE
    Murat izlemiştim bunu ,Midilli'li çocuk,her türlü modifiye imkanı mümkün.
    yavv bu yunan veletlerin elinde her imkan var innova bi hayat tarzı orda a dan z ye her parça var burda bile kos adasında yer gök c90 innova kaynıyor...bizde 145 cc kiti isteriz bizde beyin isteriz bizde modifiye ekipmanı isteriz sayın muhterem honda

satoyama - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Gilera Runner / Aprilia Sr GT200
    Alıntı aykan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    yavv bu yunan veletlerin elinde her imkan var innova bi hayat tarzı orda a dan z ye her parça var burda bile kos adasında yer gök c90 innova kaynıyor...bizde 145 cc kiti isteriz bizde beyin isteriz bizde modifiye ekipmanı isteriz sayın muhterem honda
    bizde daha o kültür yok! oturmamış orası avrupa kenti kim ne derse desin git yollarına bak utanırsın

---------- Mesaj ekleme zamanı: 04:01 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 03:54 ----------

heyecanlanacak bişey yok! 2 tur atacaksınız tamamdır
    zengin veya fakir farketmez, apaçilik ya da ezik alt kültürün, motosiklet üzerinde hiç bir izahı ve bahanesi olamaz... ) (3 litre benzin koyuyorum bir hafta geziyorum diyen adamlardan ve motorlarından uzak durun)

Motosikleti
    HONDA PCX/HONDA NF
    Alıntı satoyama adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bizde daha o kültür yok! oturmamış orası avrupa kenti kim ne derse desin git yollarına bak utanırsın

---------- Mesaj ekleme zamanı: 04:01 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 03:54 ----------

Bilmezmiyim yollar yol sahiden, bizim yollar krater yolu..

Motosikleti
    Honda Ses Dylan 150
    Alıntı aykan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    dylan yakıyor ama ona görede gidiyor ben 2007 de dylan almaya niyetlendim çok ama olmaadı bi şekilde...sonra tipsiz ps geldi yerine artık almam zaten ama dylan bu kasada enjeksiyonla gelsin 1 dakka düşünmem alırım yaktı dip gazda fena gerçekten ama su sogutma 16 bg makina kombine fren sistemi çok güzel makina

---------- Mesaj ekleme zamanı: 02:57 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 02:55 ----------

Gökhan valla çok hoşuma gitti makina yaa aşık oldum resmen ...

---------- Mesaj ekleme zamanı: 03:01 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 02:57 ----------

http://www.honda.co.jp/SUPERCUB/supe...0/?from=rcount

şurdada bisürü ıvır zıvır var ne manyakmış bunlar yaa adamlar cupcu resmen
    Dip gaz 4 litre yakıyor Aykan kardeş... Hızım genellikle 130*140 oluyor...
    :P

cevran07 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA İNNOVA ANF 125,Honda CBF150. v strom inşalla
    Üff triger değişecek bekliyoruz bakalım bi İnnovacı kolay gelsin heyacanlanacak hiç bişey yok 8 adet dubaya gidip geleceksin zigzag çizdirecek.Forum'un kokusu.Aldı başını yürüdü be maşallah maşallah On numara resimler var yaa içim gitti resmen yok öle bi resimler hele siyahlı tam asalet.
    <<<<<VEDALAR HEP ZAMANSIZDIR..!!>>>>>

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 2 kullanıcı var. (0 üye ve 2 misafir)

Bu Konudaki Etiketler