Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Honda ANF 125 İnnova Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI

Alıntı ercaan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    yutube bağlantı sorunun çözüldü sanırım

evet adam ibreyi yapştırıyor güzel video ama bizdende yapan var o hızları
    ben 135'e kitledim de mondializzet ibreyi sona yapıştıranlaradan birisi
    Nasıl hızlanır bu kadar ben ağır ağır bişey bekliyorum 100km/h a 12 sn'de çıkıyor alet ya

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

İnnova'i nin videosu güzelmiş gerçekten sesi süper param olsada koşarak almaya gitsem.

Alıntı G.BEREKET adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    İnnova'i nin videosu güzelmiş gerçekten sesi süper param olsada koşarak almaya gitsem.
    Sende de innova hasalığı bürüdü anlaşıldı ,sırf yakıt tüketimi için düşünüyorsan hiç düşünme. Dinamiklik,hafiflik ve kullanışlılık bakımından düşünüyorsan tek geç.

satoyama - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Gilera Runner / Aprilia Sr GT200
    arkadaşlar bunu daha öncede dile getirdim ilk gördüğüm zaman dikkatimi çekti aslında motor olarak yeni innovada bariz bir fark var buda tork farkı

normal innova 5000rpm 10nm tork veriyor (ki bu harika bitork 125cc göre)

yeni innova 3000rpm 10nm tork veriyor (bu inanılmaz bi tork diyebilirim ve hp den kayıp olmadan)

Alıntı ercaan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    yutube bağlantı sorunun çözüldü sanırım

evet adam ibreyi yapştırıyor güzel video ama bizdende yapan var o hızları
    ben 135'e kitledim de mondializzet ibreyi sona yapıştıranlaradan birisi
    rampa aşşağı yatarak bende ibreyi diblemiştim hatta tekirdağ girişinde
    zengin veya fakir farketmez, apaçilik ya da ezik alt kültürün, motosiklet üzerinde hiç bir izahı ve bahanesi olamaz... ) (3 litre benzin koyuyorum bir hafta geziyorum diyen adamlardan ve motorlarından uzak durun)

Bir de tork bandı devirlere yayılmıştır bunların,o zaman tadından yenmez

http://www.youtube.com/watch?v=7il6am7QuMc

Motosikleti
    2011CBR125R almalı :)
    yani yeni innovalar daha güçlü ve daha ekonomik olucak...güzel haber
    [B]Düş peşindeysen, [U]DÜŞ PEŞİME[/U][/B] :bounce:

aykan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA PCX/HONDA NF
    yeni innovanın sesi baya tokmuş ama eski innovadan çokta bi farkı yok bence bu motordaki bikaç fark enjeksiyon farlar grenajlar, şase vs aynı.......

Motosikleti
    evet sesi güzele benziyor...

satoyama - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Gilera Runner / Aprilia Sr GT200
    tork yükseldikçe yada düşük devirde tork yükseldikçe ses daha toklaşır

Deposu küçük ama 3.7 litre ile bayağı bir yol yaparsın heralde dimi 150km kadar hele enjeksiyonlu model ile bence o eksisi olmamalı.Motora haksızlık etme eksilerini fazla gösterme.
    dostum normal innova ile 186 km gittim bitimine kadar 3.7 lt ile max rekorum 186km ama 160 da ışık yanar gider doldurusun innova 125 i %20 daha az yakar derim
    zengin veya fakir farketmez, apaçilik ya da ezik alt kültürün, motosiklet üzerinde hiç bir izahı ve bahanesi olamaz... ) (3 litre benzin koyuyorum bir hafta geziyorum diyen adamlardan ve motorlarından uzak durun)

Alıntı satoyama adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    tork yükseldikçe yada düşük devirde tork yükseldikçe ses daha toklaşır
    Çok doğru ,düşük devirde torkun yüksek olması daha güçlü-tok-hoş ses verir.

dostum normal innova ile 186 km gittim bitimine kadar 3.7 lt ile max rekorum 186km ama 160 da ışık yanar gider doldurusun innova 125 i %20 daha az yakar derim
    Bir yerde rastgelmişti bana, tam olarak %25 yakıt tasarufu,%15 fazla performans veriyor

Motosikleti
    HONDA PCX/HONDA NF
    tork çok önemli eger motorun sesi dahada toklaştıysa almam için tek neden olabilir normaldede gayet tok pata pata vuruyor enduro gibi çalışıyor.......

Motosikleti
    innova 125i ile yaklaşık olarak 50 km daha fazla yol yaparız yani 200 km yi normal bir kullanıcı rahat gececektir

Motosikleti
    Honda Dylan 150
    Yeni Innova'ya kanım ısınamıyor...

Alıntı motorhocası adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Sende de innova hasalığı bürüdü anlaşıldı ,sırf yakıt tüketimi için düşünüyorsan hiç düşünme. Dinamiklik,hafiflik ve kullanışlılık bakımından düşünüyorsan tek geç.
    Aslında bu siteye ilk üye olduğumdan beri scooter düşünüyordum hatta aklımdaki tek model kymco agility city 125'ti ama şu anda aklımda çok fazla model var aslında çok fazla model değil neredeyse scooterdan vazgeçicem ve vitesli alıcam.Vitesli olarak da fazla model yok aklımda ya ybr 125 ya innova alırım eğer para problemim olursada çinli cup. Ama umarım para problemim olmazda 2 modelden birini seçebilirim.

Motosikleti
    HONDA PCX/HONDA NF
    Aslında bu siteye ilk üye olduğumdan beri scooter düşünüyordum hatta aklımdaki tek model kymco agility city 125'ti ama şu anda aklımda çok fazla model var aslında çok fazla model değil neredeyse scooterdan vazgeçicem ve vitesli alıcam.Vitesli olarak da fazla model yok aklımda ya ybr 125 ya innova alırım eğer para problemim olursada çinli cup. Ama umarım para problemim olmazda 2 modelden birini seçebilirim.
    inşallah iyisini alırsın dostum...

Bence innovanın artıları cok fazla, fakat bugün farkettim üzerinde çok plastik kullanıldıgı için okadar nazikki nekadar iyi bakarsanız bakın bişiler çatlayabiliyor motorun bütün grenajları plastik oldugundan cok fazla özen istiyor, farkettiğim ön grenajın arka tarafındaki kapak vida altından 1,5 cm kadar çatlamış ama önemli diğil nasısa daha başına neler gelecek plastik sonuçta....

Alıntı aykan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    inşallah iyisini alırsın dostum...

Bence innovanın artıları cok fazla, fakat bugün farkettim üzerinde çok plastik kullanıldıgı için okadar nazikki nekadar iyi bakarsanız bakın bişiler çatlayabiliyor motorun bütün grenajları plastik oldugundan cok fazla özen istiyor, farkettiğim ön grenajın arka tarafındaki kapak vida altından 1,5 cm kadar çatlamış ama önemli diğil nasısa daha başına neler gelecek plastik sonuçta....
    Bilgilendirmen için teşekkürler alırken düşünmek lazım tabi bunları.

Baştan beri senin seçimlerinle benimkilerin örtüştüğünü görüyorum, hiç kafanı meşgul etmesin bunlar, emin ol doğru motorsikleti alacaksın. Ben uzun seneler binmek için düşünüyorum,aldı mı bir kere alayım dursun 2. motor olsun dyorum o yüzden kalite istiyorum, en iyisi diyorum ama markalar üzerlerine düşen görevi yapabiliyor mu ,elimizi kolumuzu bağlayan en büyük neden bu bence. Ben İnnova'nın daha gelişmişini istiyorum

Motosikleti
    HONDA PCX/HONDA NF
    Baştan beri senin seçimlerinle benimkilerin örtüştüğünü görüyorum, hiç kafanı meşgul etmesin bunlar, emin ol doğru motorsikleti alacaksın. Ben uzun seneler binmek için düşünüyorum,aldı mı bir kere alayım dursun 2. motor olsun dyorum o yüzden kalite istiyorum, en iyisi diyorum ama markalar üzerlerine düşen görevi yapabiliyor mu ,elimizi kolumuzu bağlayan en büyük neden bu bence. Ben İnnova'nın daha gelişmişini istiyorum
    yahu hoca 4200 ytl lik geliştirme tuzlu bi geliştirme

Alıntı aykan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    yahu hoca 4200 ytl lik geliştirme tuzlu bi geliştirme
    Aykan, beraber birer tane almıyacak mıyız nasılsa filo indirimi yaparız

Motosikleti
    HONDA PCX/HONDA NF
    Aykan, beraber birer tane almıyacak mıyız nasılsa filo indirimi yaparız
    topikteki adamları toplayıp hondanın kapısına bide pankart ''indirim istiyoruz filo kuracaz''mt filosu

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler