Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Suzuki Inazuma Gw 250/ Inazuma F Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    Tsubasa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Demir At
    ben baya bi inceledim motosikleti dokundum ettim filan
    parca kalitesi hoşuma gitmedi bir kaç yerinde de hata gibi bişiler gördüm
    daha kaslı ebatlı bişiler bekliyordum acıkcası
    ducati monster gibi bişi beklerken böyle bişi görmek hoşuma gitmedi
    motosikleti yakından görmeyen arkadaşlar için yarın son gün gidip bakın derim
    # motosikletle.blogspot

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    K o r @ y - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ATOM KARINCA
    Alıntı F54 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    koray sen ne yazıldığına çizildiğine bakma artık iş işten geçti
    şemsiye bi kere......... girdi
    bence bu motor parasına hakketmiyor sebebi ise bu ülkede ki 250cc kıtlığı eğer tr de adam gibi honda yamaha kawasaki 250cc motor getirse bu motor inan ki 8500 tl civarı olurdu
    herkez adam gibi motor alır kullanırdı
    bok atanlara çinli muamelesi yapanlar da yere göğe sığdıramayanlar ise motor daha 1 km bile yapmadan ezbere konuşmasalar bence iyi olur çünkü yarum yapanların %50 si yanılacak ama hangisi bunu zaman gösterecek
    benim fikrim ise sadece görünüş olarak herkezin dediği gibi ön çamurluk far tipsiz
    gerisini kullananlar anlatacak

olum kelebek, bi motordan ne istediğin önemli.. 10,000 e bu kadar köfte veriliyor.. iyisiyle kötüsüyle.. malzeme bu.. şurası şöyle olmalıydı burası böyle olmalıydı diyenler ; ya hayatında 500cc ve üstü japon motora oturmamış, yada hayal dünyasında gazlayan kişiler.. benim cebimde 20,000 TL vardıda ; kle 650 versys, er6 n, xj 6 mı almadım yaww.. ülkemizin daha büyük sorunu adam cbf 150ye 4800+plaka+topcase+full koruma demiri takıyor.. nereden baksan 6000-6500 veriyor.. demek ki bu motor da 10,000 eder be hacı.. 100,000 km gitsin ,yolda bırakmasın en önemlisi allah kaza bela vermesin yeter.. yılda 20,000 yapıyorum bu da 5 seneye tekabül eder.. ee o zamana kadar başka motora çoktan geçmiş oluruz..
    ayrıca mini mini duyumlarıma göre fazer 150 gelecek(miş) geldiği zaman onu al kanka

delileoo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    koray şu motor gelsin ben de alayım ulen tek silindir cbr 250 almak istemiyorum bunun çift silindir olduğunu unutmuşum

Drayke - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ER6N
    Alıntı K o r @ y adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    olum kelebek, bi motordan ne istediğin önemli.. 10,000 e bu kadar köfte veriliyor.. iyisiyle kötüsüyle.. malzeme bu.. şurası şöyle olmalıydı burası böyle olmalıydı diyenler ; ya hayatında 500cc ve üstü japon motora oturmamış, yada hayal dünyasında gazlayan kişiler.. benim cebimde 20,000 TL vardıda ; kle 650 versys, er6 n, xj 6 mı almadım yaww.. ülkemizin daha büyük sorunu adam cbf 150ye 4800+plaka+topcase+full koruma demiri takıyor.. nereden baksan 6000-6500 veriyor.. demek ki bu motor da 10,000 eder be hacı.. 100,000 km gitsin ,yolda bırakmasın en önemlisi allah kaza bela vermesin yeter.. yılda 20,000 yapıyorum bu da 5 seneye tekabül eder.. ee o zamana kadar başka motora çoktan geçmiş oluruz..
    ayrıca mini mini duyumlarıma göre fazer 150 gelecek(miş) geldiği zaman onu al kanka
    Koraycım şöyle bir laf vardır (Kuzguna yavrusu şahin görünürmüş),yüklü miktarda ön ödeme yaptığın ve vazgecemediğin için inatla motorun gösterişine ve kalitesine övgüler yağdıryor olmayasın )) gidp canlı kanlı yerinde görenlerden beğenen birini söylermisin bana...ki bu kişiler motordan anlayan motor tecrübesi,bilgisi olan kişiler...Gel inat etme vazgeç bu fanatiklikten sonra üzüleceksin çünkü sende maşallah 1,80 üzeri boy var bu motor altında kaybolacak ve sırıtacak... hele evleniyorsun birde 2 kişi bineceksin, iyice bisiklete binmiş fil gibi durmayasınız üzerinde er6n diyordun bir ara,uygun fiyata temiz bulunur iş işten gecmeden...

Ramazan Can - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW GS 1200 / Honda Africa Twin dct1000L- VESPA LX
    Alıntı sedat_57 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkada 140 önde 110 gayet fazla ybr de 130-100 maluk tek silindir
    bence gayet güzel....
    Fuzuliye sormuşlar "sevmek mi daha güzel sevilmek mi?" Sevişmiyorsanız ikisi de fuzuli demiş... SEMTİN HAYLAZI

hocaseko - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2011 XJ6 , 2014 MT 07 abs , 2018 cbr 650 FA
    bence yeni bir gn250 vakası olacak...gelince millet almak için sıraya girecek...
    her fırsat elinde vardı,o ise sadece milletini düşündü.....

Motosikleti
    ATOM KARINCA
    Alıntı Drayke adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Koraycım şöyle bir laf vardır (Kuzguna yavrusu şahin görünürmüş),yüklü miktarda ön ödeme yaptığın ve vazgecemediğin için inatla motorun gösterişine ve kalitesine övgüler yağdıryor olmayasın )) gidp canlı kanlı yerinde görenlerden beğenen birini söylermisin bana...ki bu kişiler motordan anlayan motor tecrübesi,bilgisi olan kişiler...Gel inat etme vazgeç bu fanatiklikten sonra üzüleceksin çünkü sende maşallah 1,80 üzeri boy var bu motor altında kaybolacak ve sırıtacak... hele evleniyorsun birde 2 kişi bineceksin, iyice bisiklete binmiş fil gibi durmayasınız üzerinde er6n diyordun bir ara,uygun fiyata temiz bulunur iş işten gecmeden...
    mehmet abi, fanatiklikle bi ilgisi yok.. kalite olarak sym nin altında değilse benim için iyidir.. tipi önemli değil göreceli bi kavram.. tüm 250 cc motorlar gibi kalıbı gerekli ölçülerde.. st kanuni, sym wolf, ybr 250, vtr 250,cbr 250r gibi ülkemize gelmiş geçmiş ve hala satışta olan 250 segmentindeki motorlardan ebat bakımından artısı var eksiği yok.. beni az çok tanırsın kötü motora para vermem.. örneğin spor ayakkabı alırken nike, adidas gibi markaların mağazalarına gider kaliteye bakmadan ( ki zaten kalite belli) model beğenirsin değil mi? buda öyle suzuki mağazasına gittik motor aldık.. adidasa gittik spor ayakkabı aldık

motoseyyah - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbf 500
    Birkaç gün foruma girememiştim bakalım "Bizim" Inazuma hakkında neler yazmışlar diye
    Inazuma'ya ben de yazıldım ne zaman gelirse bekliyoruz yaza kadar yolu var.
    Müstakbel motorumuz olacağından değil elbette sözümüz ,ama bu motoru (kendi klansmanında) beğenmeyen varsa ya bir şey bilmiyordur ya da muhtemel olasılıklarla kulaktan dolma bilgilerle yorum yapmaya çalışıyordur.
    Bu motosiklet 250 cc - 250 cc - 250 cc......
    250 cc motosikletten beklentileriniz nedir ,muadil motosikletleri karşılaştırdınız mı ? Düşük cc naked motosikletlerin olmazsa olmazları nelerdir,ya da minimum olması gerekenler nelerdir detaylı incelediniz mi ?
    Naked motorda Suzuki rüştünü kanıtlamış bir markadır. Gn 250-gs 500-gsr 600- vs. vs.... gibi motosikletleri incelediğiniz zaman bu durum daha iyi anlaşılacaktır.Bazı arkadaşlar marka fanatikliğinden bahsetmişler. Marka elbette çok çok önemli bir unsurdur. Bir Suzuki,bir yamaha ya da kawasaki bir model çıkaracakları zaman çinliler gibi gece görüp sabah taklidini yaparak motor üretmezler.Onbinlerce km testleri yapılır artıları eksileri ,olması gereken ağırlığı ,sürati, daha bir çok mekanik ya da kozmetik parçaları testlerden geçer ,konsept uzmanları üzerinde çalışır.Dünyadaki rekabet ortamına dimdik çıkacak,rakiplerini zorlayacak hatta öne geçecek modellerle çıkmak için yarışırlar.
    Şimdi efendim motora elledim pek hoşuma gitmedi kavun karpuz mu seçiyoruz,yada iri değil ; ne bekliyorduk ki 250 cc motorun cüssesinden enduro değil ki bu ,bunun gibi pek çok yorum okudum. Daha önce de söylemiştim tabi ki herkes kendi bildiğince yorum yapabilir ama bilir bilmez de olmuyor be arkadaşlar.Mesela ben de ön farı beğenmedim ama bütün bunlar sadece göreceli şeyler. Bu motosikletin özelliklerini incelediğimizde Uzun yıllar sorunsuz sıkıntısız binilebilecek şehir içi -şehir dışı rahatlıkla (beklentiler dahilinde) tatmin edecek Markasının verdiği güvenle kullanılacak orta sınıf bir motosiklet olarak kuşku götürmeyecektir. En azından motosiklet üretiminde batı dünyasından geride kalmayan hatta bir adım önde olan Japon uzman ve mühendisler bizim gibi yorumseverlerden daha iyi biliyordur diye düşünüyorum.
    '' Baki kalan bu kubbede bir hoş sada imiş ''

Motosikleti
    CB500 F
    geçde olsa bir kaç fuar çekimi de ben ekleyeyim ... Buarada görüştügüm satış personeli bayan şubat diyor geliş tarihi .

Hayabusa Abla

birde kısa video kerata herkesten şanslı
    Adem Balkan bunu beğendi.

mustimi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBF 250
    Suzuki Inazuma yı medya da beğenmiş. http://www.gazetepress.com/2012/11/1...dirimi-inzuma/

sedat_57 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2000 ford
    Suzuki sayesinde Irc lastikleride iyi prim yaptı hee..normalde kimse yüzüne bakmaz suzuki kullanınca bakıyorum millet modeline kadar ezberlemiş çok markacıyız ya ben dahil
    https://www.youtube.com/watch?v=GGatfgQkPGY

Motosikleti
    ATOM KARINCA
    Alıntı mustimi adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Suzuki Inazuma yı medya da beğenmiş. http://www.gazetepress.com/2012/11/1...dirimi-inzuma/
    iyi bu yazıda plastik aksamına, motor ömrüne laf atanlara kapak olsun.. adam 30,000 km motor garantisi vermiş.. var mı honda da böyle bi garanti..

---------- Post added at 22:03 ---------- Previous post was at 22:01 ----------

Suzuki sayesinde Irc lastikleride iyi prim yaptı hee..normalde kimse yüzüne bakmaz suzuki kullanınca bakıyorum millet modeline kadar ezberlemiş çok markacıyız ya ben dahil
    ulem kelebek, irc lastik kötüdür falan diye araştırdım bu winner hakkında çok iyi yorumlar var ha.. hem yabancı sitelerde hemde bizim sitelerde.
    yani lastiği bitirip değişiriz artık

çelikatlı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    bugün 30.000km garantiyi çoğu marka veriyor. abartılacak bişey yok. hatta 30bin az bile garanti vermişler (suzuki için)

Motosikleti
    ATOM KARINCA
    Alıntı çelikatlı adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bugün 30.000km garantiyi çoğu marka veriyor. abartılacak bişey yok. hatta 30bin az bile garanti vermişler (suzuki için)
    ee 100,000 verecek hali yok ya.. eti ne butu ne motorun.. artı bişey sayılır..

çelikatlı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    artı bişeymi sayılır

Motosikleti
    2000 ford
    ee 100,000 verecek hali yok ya.. eti ne butu ne motorun.. artı bişey sayılır..
    servisleri kaliteli olsun bişey arıza yaptımı sen bozdun demesinde.. kmnin ne önemi olur..servis dediğin HONDA gibi olmalı..bozuldumu fabrikadan parçayı istemesini yeri gelirse kullanıcı hatası bile olsa adamı mağdur etmeden fabrikadan söke söke almasını bilmeli..

Motosikleti
    ATOM KARINCA
    Alıntı çelikatlı adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    artı bişeymi sayılır
    alışmışınız tamirci yoluna ondan bilmezsin işte. motosiklet camiasında en iyi dostu tamirci olan arkadaşlara allah sabır versin

---------- Post added at 22:32 ---------- Previous post was at 22:28 ----------

servisleri kaliteli olsun bişey arıza yaptımı sen bozdun demesinde.. kmnin ne önemi olur..servis dediğin HONDA gibi olmalı..bozuldumu fabrikadan parçayı istemesini yeri gelirse kullanıcı hatası bile olsa adamı mağdur etmeden fabrikadan söke söke almasını bilmeli..
    adam sürümden kazanıyo olum, adi malı satıyo servis ve yedek parçadan ciroyu katlıyo. fabrikadan çıkan motosiklet arızalı olur mu yahu ..garanti dediğin nedir ki ..
    bitane kaşe lazım. zaten firma bildiği için arızalanan parçaları ellerinde bol bol tutuyorlar.. motor dediğin servis saaati haricinde servis yolu görmemesi lazım.

Motosikleti
    2000 ford
    alışmışınız tamirci yoluna ondan bilmezsin işte. motosiklet camiasında en iyi dostu tamirci olan arkadaşlara allah sabır versin

---------- Post added at 22:32 ---------- Previous post was at 22:28 ----------

adam sürümden kazanıyo olum, adi malı satıyo servis ve yedek parçadan ciroyu katlıyo. fabrikadan çıkan motosiklet arızalı olur mu yahu ..garanti dediğin nedir ki ..
    bitane kaşe lazım. zaten firma bildiği için arızalanan parçaları ellerinde bol bol tutuyorlar.. motor dediğin servis saaati haricinde servis yolu görmemesi lazım.
    Hep yamahadan bahsediyorsun ama suzukiye yazılıyorsun

Motosikleti
    ATOM KARINCA
    Hep yamahadan bahsediyorsun ama suzukiye yazılıyorsun
    varsa bu segmentte yamaha ondayım.. ama suzukiyide distbüretörü yüzünden sevmiyorum.. yoksa iyi motor yapar... kawa ve suzuki capanlar arasında başı çeker.

Motosikleti
    2000 ford
    varsa bu segmentte yamaha ondayım.. ama suzukiyide distbüretörü yüzünden sevmiyorum.. yoksa iyi motor yapar... kawa ve suzuki capanlar arasında başı çeker.
    WR 250 ye bin ozaman yada ybr al 3 bin liranda cebinde kalır

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)