Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Suzuki Inazuma Gw 250/ Inazuma F Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    K o r @ y - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ATOM KARINCA
    Alıntı sedat_57 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    WR 250 ye bin ozaman yada ybr al 3 bin liranda cebinde kalır
    şu motor gelsinde birlikte yorum yaparız.. iyiyse iyi kötüyse kötü..zaten tırt çıkarsa baharda satar er6 mı alırım artık..uğraşmam bunlarla..ne zaman 600 lükten indik bu muhabbetlerin içine düştük

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    GP500-1st - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Benim kanaatim bu motor kullanıcılarında biraz tatminsizlik yaratacak ve yüksek sarf malzeme fiyatlarıyla yer yer o ekonomisininde tadını kaçıracak...

Yakından isçilik güzel görünüyor ama uzaktan çok sıradan bi silüeti var.. Er-5 lerden de biraz uafak olunca tam commuter duruyor. Tabi bu motoru alacak olanlar öyle şeyleri takacak adamlar olmayacak

c90 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR 500R 2014 HONDA
    slm herkese
    bu segment de İNAZUMA çift silindir olması ile en bariz farkı atmış olacak
    diğerleri hysung gibi,,,, uzatılbilir ss tarzı
    naked+comuterde 250 cc de çift silindir olan var mı ? baya araştırdım bulamadım
    bence bu motor bu sınıfın çift silindir olması ile ön plana çıkacak bir makinadır
    şekle şemale gelince ekzostların çift olması bence gayet iyi bir görünüm sergiliyor
    farlara gelince genel olarak yeni nesil motorlar bu tarz farlara sahip
    aksesuarların pahalılığına gelince eee hamama giren terler
    fiyat konusu
    sym rks hysung kanuni honda fiyatlarına bir bakında öyle konuşalım
    motorun tek eksisi varsa gelmeme problemi
    << bazılarının ki geç gelir>> doğru ama bu kadar geç geleni de aşık usandırır be kardeşim
    bence tek eksisi geldi geliyor gelmiş de azıcık gelmiş yani yan yattı çamura battı olması dışında kanatimce yakışıklı kerata
    gw250-gsr250 diye nette taratın bakın neler yapabiliyormuş görün
    saygı ve sevgilerim ile fikrimdir
    Dachota bunu beğendi.
    KASKINI TAK ki DOSTLUĞUMUZ UZUN OLSUN
    Taşları Bağlamışlar , Köpekler Serbest
    Eşkiya Düze İnmiş , Yiğitler Derdest

motoseyyah - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbf 500
    Arkadaşlar sanırım Inazuma Japonya'da hem gv 250 hem de gsr 250 olarak lanse ediliyor galiba.Birkaç tanıtım videosu seyrettim aralarında görsel olarak bir fark göremedim bayiyi aradım her iki isimde de lanse edilebilir dediler ama Türkiye'de gv 250 olarak satılacak diyorlar.
    http://www.youtube.com/watch?v=WUZWjxc5bdw
    http://www.youtube.com/watch?v=8tPMi...eature=related
    http://www.youtube.com/watch?v=xPPyI...eature=related
    Aralarında olabilecek olası bir görsel farkı fark edebilecek dikkatli gözler varmıdır?
    Adem Balkan bunu beğendi.
    '' Baki kalan bu kubbede bir hoş sada imiş ''

Motosikleti
    ATOM KARINCA
    Alıntı motoseyyah adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar sanırım Inazuma Japonya'da hem gv 250 hem de gsr 250 olarak lanse ediliyor galiba.Birkaç tanıtım videosu seyrettim aralarında görsel olarak bir fark göremedim bayiyi aradım her iki isimde de lanse edilebilir dediler ama Türkiye'de gv 250 olarak satılacak diyorlar.
    http://www.youtube.com/watch?v=WUZWjxc5bdw
    http://www.youtube.com/watch?v=8tPMi...eature=related
    http://www.youtube.com/watch?v=xPPyI...eature=related
    Aralarında olabilecek olası bir görsel farkı fark edebilecek dikkatli gözler varmıdır?
    serdar abi o olayın açıklaması şu :

Avrupa ülkelerine gsr 250 ismiyle satılıyor, asya ülkerine gw250 olarak satılıyor.. ee bizde batı asya ülkesi olduğumuz için gw 250 olarak gelecek..
    neden olduğuna gelince ise harf karakterlerinden dolayı. mekanik olarak, model olarak, özellik olarak tasarım olarak ve kalite olarak motorlar aynı..
    sanıyorum avrupaya satılan motorlarda daha fazla renk seçeneği mevcut.
    Dachota ve Adem Balkan bunu beğendiler.

Motosikleti
    cbf 500
    Durum anlaşılmıştır tam da tahmin ettiğim gibi. Aynı durum yamaha da vardı.Bizdeki yamaha ybr 250 ,Avrupa'da fazer 250 olarak satılıyordu.
    Adem Balkan bunu beğendi.

Motosikleti
    ATOM KARINCA
    Durum anlaşılmıştır tam da tahmin ettiğim gibi. Aynı durum yamaha da vardı.Bizdeki yamaha ybr 250 ,Avrupa'da fazer 250 olarak satılıyordu.
    evet serdar abi, aynen dediğin gibi durum..
    görüşmelerden gelişmelerden beni haberdar et abi

Motosikleti
    cbf 500
    Alıntı K o r @ y adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    evet serdar abi, aynen dediğin gibi durum..
    görüşmelerden gelişmelerden beni haberdar et abi
    Aslında bomba gelişme var ama burada ifşa etmek istemiyorum tel ile görüşürüz.

Motosikleti
    CBR 500R 2014 HONDA
    Aslında bomba gelişme var ama burada ifşa etmek istemiyorum tel ile görüşürüz.
    ne imiş o bomba açıkta patlatın da zayiyat fazla olsun

Motosikleti
    ATOM KARINCA
    Alıntı c90 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ne imiş o bomba açıkta patlatın da zayiyat fazla olsun
    motorları getiren gemiyi korsanlar kaçırmış
    c90 bunu beğendi.

Motosikleti
    cbf 500
    Aslında yeni bir şey değil her şey olması gerektiği tarihte oluyor.

Motosikleti
    CBR 500R 2014 HONDA
    çamur atanlara bir kapak daha
    buyurun inceleyin
    http://www.bikez.com/bike/rating.php?idbike=34857

Motosikleti
    Yamaha X-Max 250
    Alıntı c90 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    çamur atanlara bir kapak daha
    buyurun inceleyin
    http://www.bikez.com/bike/rating.php?idbike=34857
    3 kişinin kişisel değerlendirmesini yazmış. Ne kadar profesyonel olduklarını bilmiyorum, çok ciddiye almak gerekir mi şüpheliyim.

atillapasa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    TVS apache...
    fuarda ilk parti kasım 15 teslim demişlerdi. bi gelişme varmı acaba. alacak arkadaşlar kadar bende merakla bakliyorum. onların tavsiye ve yorumlarına göre ikinci partiye yazılacağım.

jönysf - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    gelmedimi daha şu inezumalar

Motosikleti
    ATOM KARINCA
    Alıntı atillapasa adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    fuarda ilk parti kasım 15 teslim demişlerdi. bi gelişme varmı acaba. alacak arkadaşlar kadar bende merakla bakliyorum. onların tavsiye ve yorumlarına göre ikinci partiye yazılacağım.
    evet bende aldım , şu kimsenin beğenmediği çamur attığı dandik aletten.. ne sapıklığımız kaldı nede parayı harcayacak yeri şaşırdığımız..
    kasım 15 te türkiyeye girecek denildi.. sözleşmemde yazan tarih aralık 15 i ile sonu arası teslim.. bunun dışında gelişme olursa paylaşmaya korkuyorum vallahi, sol gözüme yumruk gelir diye..
    neyse allah kaza bela vermesin , güle güle kullanmak nasip etsin

Ercument - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBF150
    Gidip yerinde inceleyen biri olarak çamur atanları anlamakta güçlük çekiyorum(Beğenmemek ayrı). Bu motor 4 Lt.'nin altında yakarsa efsane olur.
    Dachota bunu beğendi.

Motosikleti
    ATOM KARINCA
    Alıntı Ercument adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Gidip yerinde inceleyen biri olarak çamur atanları anlamakta güçlük çekiyorum(Beğenmemek ayrı). Bu motor 4 Lt.'nin altında yakarsa efsane olur.
    alınca detaylı olarak incelerim.. geçmişte fazeri itin bilmem neresine soktuğum günleri arkadaşlar bilir.. özellikler bellidir, o özellikteki kullanıcı alır sürer ve mutlu olur..
    sürati ve ivmelenmeyi seven adam bu motoru beğenmez tabiki.. görüntü olarak görecelidir..
    sakin kullanımda zaten 4 lt nin altında yakar.. bu motor gelince
    yakıt olarak, malzeme kalitesi olarak, bakım periyotları olarak, güç olarak, çeviklik olarak vb.. şekilde inceleyip geniş bir şekilde yazacağım..
    bence henüz almamış insanlar için iyi olur.. suzuki inazumayıda tepe takla attırmasınıda biliriz yani.. bizim kı....mız başımız oynamaz.. neyse odur..
    hayatımızda ilkkez ne motora binecez, nede bu inazuma ilk motorumuz olacak.. iyi çıkarsa vatana millete hayırlı olsun der, motosiklet tutkunu arkadaşlara öneririz..
    kötü çıkarsa kimseye önermez, yerle bir ederiz.. bu kadar basit yani.. motorun sesini bile duymadan gelen yorumlar ilginç oluyor .. serdar abide aldı motoru , sıkıldı muhabbetlerden..
    şimdi düzeyli şekilde tartışma yapıldığında konuya girecek... kimse kusura bakmasın.. sitede 2 kişi aldık, biri çıkıpta hayırlı olsun demedi.. o gün gelince bakarız, belki bizde herhangi bişey söylemeden sürmeye devam ederiz..

atillapasa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    TVS apache...
    Alıntı K o r @ y adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    evet bende aldım , şu kimsenin beğenmediği çamur attığı dandik aletten.. ne sapıklığımız kaldı nede parayı harcayacak yeri şaşırdığımız..
    kasım 15 te türkiyeye girecek denildi.. sözleşmemde yazan tarih aralık 15 i ile sonu arası teslim.. bunun dışında gelişme olursa paylaşmaya korkuyorum vallahi, sol gözüme yumruk gelir diye..
    neyse allah kaza bela vermesin , güle güle kullanmak nasip etsin
    hocam sen bırak ot atanı ok atanı. bende arkadaşlar faydalansın diye bazen bişeyler yazıyorum bi dayak yemediğim kalıyor. ama kendileri hiç bişey yazamıyor arkadaşlar faydalansın diye.

ben inazumayı çok beğeniyorum. fuarda gördüm üzerine bindim bidaha hayran oldum. bazı çok bilenler cüsse olarak cbf ile aynı yazmış. onlara göz doktoruna gitmelerini tavsiye ediyorum. şimdi enini boyu aynı diyer bazıları. tek ölçü en boymu.. cüsse diyorum kalıplı diyorum belki anlarlar.
    umarım en kısa zamanda teslim alırsınız motorlarınızı. izlenimlerinizide bizimle paylaşırsınız.benimgibi bekleyenlerde zam gelmeden ikinci partide yerimizi alırız.

fuarda sergilenen motor tc demi acaba herhangibir bayide sergileniyormu. yoksa geldiği gibi gittimi. haberi olan varmı...
    Dachota bunu beğendi.

Motosikleti
    ATOM KARINCA
    Alıntı atillapasa adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    hocam sen bırak ot atanı ok atanı. bende arkadaşlar faydalansın diye bazen bişeyler yazıyorum bi dayak yemediğim kalıyor. ama kendileri hiç bişey yazamıyor arkadaşlar faydalansın diye.

ben inazumayı çok beğeniyorum. fuarda gördüm üzerine bindim bidaha hayran oldum. bazı çok bilenler cüsse olarak cbf ile aynı yazmış. onlara göz doktoruna gitmelerini tavsiye ediyorum. şimdi enini boyu aynı diyer bazıları. tek ölçü en boymu.. cüsse diyorum kalıplı diyorum belki anlarlar.
    umarım en kısa zamanda teslim alırsınız motorlarınızı. izlenimlerinizide bizimle paylaşırsınız.benimgibi bekleyenlerde zam gelmeden ikinci partide yerimizi alırız.

fuarda sergilenen motor tc demi acaba herhangibir bayide sergileniyormu. yoksa geldiği gibi gittimi. haberi olan varmı...
    fuardaki motor depolardan birine saklanır.. mtosiklet fuarında da görücüye çıkar.. sonra teşhir ürünü oldğu için 2-3 milyar aşağı verilir..
    zaten cüsse neden bekleniyorki anlamıyorum..
    bu başlangıç motoru, başlangıç motorunda ne cüssesi hızı ivmelenmesinden bahsediyorlar ki..
    motorun canına girince 150 vuruyor.. buda sana şöyle fikir versin.. uzun yolda 110-120 km hızda rahat ve konforlu yol alırım diye düşün ..
    ne kadar çok redline gezen adam varmış yahu..
    bilmiyorum bindiniz mi ,sahibi oldunuz mu ama, naked motorda eğer ön cam yoksa 120 den sonra 1000cc bile olsa rahat yolculuk edemezsiniz..
    adı üstünde naked tarz..

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 2 kullanıcı var. (0 üye ve 2 misafir)