Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Suzuki Inazuma Gw 250/ Inazuma F Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    Yamaha X-Max 250
    Rüzgarlık yok, uzun yolda yorar.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

2. el fiyatlarında çok az oynuyor o yüzden sıfır daha iyi olur gibi, ve kesinlikle fotoğraflarda göründüğü gibi değil, hyosung g 250r la kawasaki ninja 250 arasında bi makine Kesinlikle bıkana kadar sorunsuz sizi var gücüyle gezdiricektir motor için nakit sınırım 6 bin değil de 9 bin olsa en azından 2. el alırdım kesinlikle bitane, sym wolf a da bakabilirsiniz aynı lar nerdeyse sym de bu olayı muhteşem başarmış. Hayırlı günler Kazasız belasız
    ozanghost bunu beğendi.

arslan26 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda NC700XA
    Arkadaşlar uzun yol 214km, ortalama hızım 110km/sa, motor devrini 7000d/d altına düşürmedim ara sıra kısa mesafeli 130 140 km/sa hızlara çıktım.. Kısaca 9,98lt benzin ile 214km

E-TEKİN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KTM Duke200
    Alıntı arslan26 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar uzun yol 214km, ortalama hızım 110km/sa, motor devrini 7000d/d altına düşürmedim ara sıra kısa mesafeli 130 140 km/sa hızlara çıktım.. Kısaca 9,98lt benzin ile 214km
    4.6lt yakmışsın 100km de hocam

brooklynnn - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    yeşil fıstık 300
    Çok gibi geldi yakıt

Motosikleti
    Honda NC700XA
    Evet bencede yakıt çok gibi fakat yapacak bişey yok çift silindir keyfine değermi? Bence değer... Bu arada yakıt ölçümünü gayet dikkatli yapmaya çalıştım, sanırım en makul seviyede en ekonomik değerleri yakalamak için 90km/sa hız yeterli inazuma için bu da 6700d/dk ya tekabül ediyor motor devri

ozanghost - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KTM 390 Duke
    Duke 200 yazan arkadaşım aslında 390'a bakıyorum, zira KTM kalitesini ve rahatlığını yaşadıktan sonra 390 alıp bilindik macerama daha güçlü bir şekilde devam etme niyetim var.

Ancak: Bir Inazuma olsun, bir MT-07 olsun veya bir Monster olsun yanyana koyduğumda biraz daha boyut olarak büyük ve oturaklı bir motor daha cazip geliyor. CC'lere fazla takılmadan, yorumlar incelemeler ve videolar izleyerek gerçekten ne istediğimi anlamaya çalışıyorum. Ama 167 sayfada Inazuma ile ilgili olarak kullanıcılardan çok fazla bilgi bulamadım, yazanlara haksızlık olmasın tabii ayrıca teşekkürler. Inazuma hala bir alternatif olarak elimde mevcut. Takipteyim

---------- Mesajlar birleştirildi - 21:34 ---------- bir önceki mesaj zamanı 21:32 ----------

Alıntı ExMachine adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    2. el fiyatlarında çok az oynuyor o yüzden sıfır daha iyi olur gibi, ve kesinlikle fotoğraflarda göründüğü gibi değil, hyosung g 250r la kawasaki ninja 250 arasında bi makine Kesinlikle bıkana kadar sorunsuz sizi var gücüyle gezdiricektir motor için nakit sınırım 6 bin değil de 9 bin olsa en azından 2. el alırdım kesinlikle bitane, sym wolf a da bakabilirsiniz aynı lar nerdeyse sym de bu olayı muhteşem başarmış. Hayırlı günler Kazasız belasız
    Yanıtın için teşekkürler 2. el piyasasına aklım fikrim ermedi bu sebeple sorma ihtiyacı hissettim, benim durumumda olan diğer insanlar ne düşünüyor diye. Sanırım insanlar motorlarını çok sevdiler, satmak istemedikleri için yüksek fiyat yazıyorlar

Motosikleti
    Honda NC700XA
    Arkadaşlar inazuma için 10-40 mı 10-50 mi önerirsiniz sebebi ile bilgilendirirseniz sevinirim, 10-50 diğerine göre daha pahalı.. Ayrıca motoru yaz kış farketmeksizin tüm yıl kullanıcam

aonal - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YBR125 esd idi
    Arkadaşlar slmlar bu forumda araştırıp fikir alıp ybr125esd sahibi oldum 10.000km yaptım şimdide Suzuki inazuma almak istiyorum uzun yol yapmayı

severim titreşim-yakıt-çok aşırı olmasada bastığımda 120 gibi bir süratte zorlanmadan sabit gitmek önemli bnm için sizce(kullanan arkadaşlara

soruyorum) almalımıyım yada bu değilde bence şundan dolayı şu motor daha iyi senin için diyebileceğiniz bir tavsiyeniz varmı?
    arslan26 bunu beğendi.

Motosikleti
    Honda NC700XA
    Alıntı aonal adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar slmlar bu forumda araştırıp fikir alıp ybr125esd sahibi oldum 10.000km yaptım şimdide Suzuki inazuma almak istiyorum uzun yol yapmayı

severim titreşim-yakıt-çok aşırı olmasada bastığımda 120 gibi bir süratte zorlanmadan sabit gitmek önemli bnm için sizce(kullanan arkadaşlara

soruyorum) almalımıyım yada bu değilde bence şundan dolayı şu motor daha iyi senin için diyebileceğiniz bir tavsiyeniz varmı?
    Herkesin fikir ve anlayışları farklı olabilir fakat imkanınız varsa almanızı tavsiye ederim, önce motoru kullanın test edin bunu şiddetle tavsiye ederim tabi motorunu emanet edecek birini bulursanız ;)

Söyleyeceklerim kısaca şunlar;

Motor emsallerine göre ağır sıkışık trafikte 125 lik motor gibi kıvrak olamazsınız bunu unutun, titreşim yok 250cc içinde tam bir uzun yol motoru (cam siperlik şart), ben uzun yolda 214km de 9,98 lt yakıt harcadım ( buna kim ne derse desin ben ölçtüğümü bilirim)
    Bir 250cc için şehir içinde gereğinden fazla tork var fakat çok güzel araba tokatlıyorsunuz ;)
    Satın alırsanız tam bir keyif motoru sahip olmuş olursunuz...
    aonal bunu beğendi.

Motosikleti
    Honda NC700XA
    İnazumanın arka freninden pek memnun değilim, bana göre yetersiz arka frene ne kadar yuklensemde hissiyat yok, arka fren için iyileştirme yapan varmı?

Kocaeli İl Temsilcisi Ezio41 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2016 Yamaha XJ6 Diversion F ABS
    Alıntı arslan26 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    İnazumanın arka freninden pek memnun değilim, bana göre yetersiz arka frene ne kadar yuklensemde hissiyat yok, arka fren için iyileştirme yapan varmı?
    Orjinal lastikleri değiştirin , yumuşak hamurlu bir lastik alın ve o zaman fren mesafeniz baya kısalır .
    Honda CBF 150 < Kawasaki Z 250 SL < Yamaha MT-25 < Yamaha XJ6 Diversion F

Motosikleti
    Honda NC700XA
    Alıntı Ezio41 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Orjinal lastikleri değiştirin , yumuşak hamurlu bir lastik alın ve o zaman fren mesafeniz baya kısalır .
    Teşekkür ederim, lastikler fena değil ama sıkıntı frenlerde, daha asfalt yolda arka teker kilitleyenedim

Motosikleti
    Suzuki Inazuma GW250
    Arkadaşlar selamlar, inazumam ile edemit, bodrum, antalya, kaş a gittim.135kmh yapan motor la 120kmh yle 370 tl lik radar yedim.motorsikletin max 88kmh oldugunu bilmiyordum pahali yoldan ögrettiler;)neyse mala gelsin.izlenimlerim sunlar; tum ihtiyaclarimi sirt cantamda toplayabildim.zaten ne kadar az o kadar dertsiz.7 saatte 600km rahat gittim.fakat siz siz olun sakin otobanlara yazin girmeyin, eski, virajli ve manzarali yollari kullanin.ustune hgs almak istedim,sistem bozuk gecin sonra alinca duser dediler,gittigim hic bir yerde kart bulamadim.aydin otobaninda kuruyup kalacagim sandim.200 kusur kilometrede bir depoyu fulledim.beni en cok yoran tabiki ruzgar oldu.seneye uzun yol oncesi almayi dusunurum, sart da degil tabi.u
    zun yol disindaki negatif izlenimlerim;
    Arka fren gercekten hayal kirikligi.
    Gereginden ağır olmasi.
    Pozitif olanlari zaten çokça yaziyorlar arkadaşlar.OY verip dönmek icin 1 gunlugune otobusle memlekete geldim ve aklim hep motorumda. bende bu duygulari biraktiysa.darisi basiniza dostlar.

_SAKALLI_ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    facebook.com/S4K4LL1
    Siperlik 150 tl
    Radyatör koruma 70-80-90 TL farklı modeller mevcut
    Gidon Pad 15 tl farklı modeller mevcut
    Motor koruma takozu 120 tl
    Yan pad 30 tl farklı modeller mevcut

Detaylı resim için tıklayın : Siperlik

toujours09 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBF150-İNAZUMA-MT9 SP
    http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-motosiklet-suzuki-sahibinden-aksesuar-paketli-inazuma-175182561/detay
    Arayan arkadaşlara:
    Fazer S2 veya GS 650 YE Geçiyorum .
    E-TEKİN bunu beğendi.

brooklynnn - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    yeşil fıstık 300
    On çamurluk bağımsızlığını ilan etmese güzel benim için.

adem80 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha x-city 250
    13 bin kmdeyim. Zincir ve arka fren balataları moku yemiş durumda

orhanerdogan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki GSX650F
    Alıntı adem80 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    13 bin kmdeyim. Zincir ve arka fren balataları moku yemiş durumda
    Hemşerim biraz erken değil mi ? Bende aynı kilometrelerde motorumu sattım ama bu tarz bir durum yoktu.

adem80 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha x-city 250
    Zincirdeki sesi kesemiyorum. Değişecek. Arka balatalar baya bi incelemiş değişecek. Yapacak bişey yok.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)