Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Suzuki Inazuma Gw 250/ Inazuma F Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    solo__ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    xcity
    Alıntı metheav adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar orjinal topcase demiri aldım geçen günlerde. Artçıyla sıkıntı yaşadığım için geri verdim. Nedeniyse motorun koltuğuna kadar yakın gelmesi ve artçıyı aşırı rahatsız etmesiydi. Mutlaka artçınızla denemelisiniz. Kilolu aileler için hiç ideal değil. Daha uzun olsa elbette kaza riskini yükseltiyor. Hala çözüm arayışındayım. Ayrıca makinam ilk bin bakımına girdi yavaş yavaş motor sesinde güzelleşmeler başladı. Rahatlığına söylenecek söz zaten yok. Vites aralıkları birazdaha uzun olsaydı tadından yenmezdi. Orta sehpam orjinal suzukinin ve gerçekten muhteşem ayrıca orjinal motor koruma demiride aldım ve depo üstü orjinal suzuki tank pad ile güzel bir makina oldu. Sırada orjinal camı ve şu topcase olayını halletmek var. Sahibindende aşırı yoğunlukta satışları görür oldum. Millet 9.5 10 binliraya alıp fırsat bilerek kar koyup satıyor. Hem biniyorlar hemde kazanç sağlıyorlar. Oh gel keyfim git
    hocam kappa nın topcase demirini öneririm

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    ectuna - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Versys 650 (İnazuma-YBR125-Honda Ps150i-H.Kinetix)
    bir orjinal dir gidiyor. suzuki koruma demiri mi üretmeye başladı. arka çanta demiri mi?

irfan kardeşimizin ürünlerini yıllardır pek çok arkadaşımız kullandı kullanıyor (ben dahil)
    irf motora bakmadan geçmeyin derim

http://www.irfmotor.com/
    piyanist_irf bunu beğendi.

metheav - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki İnazuma
    http://motosiklet.suzuki.com.tr/pdf/INAZUMA-FOY-GKC.pdf Evet üretti tabi ki. Orjinalide sıkıntılı zaten

altora - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Herkese merhabalar arkadaşlar. inazuma s modeli Türkiye ye gelecek miymiş bilgisi olan varmı.
    saygılar.

kene35 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha YBR 125 - Suzuki İnazuma 250
    Merhaba arkadaşlar, bende inazumaya branda almayı düşünüyorum. 46lt topcase var, hangi marka, beden branda almalıyım ? kullananlar yardımcı olursa sevinirim

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-motosiklet-suzuki-hatasiz-servis-bakimli-full-aksesuar-paketli-166766579/detay/
    ihtiyaçtan ilgilenen arkadaşlara.

orhanerdogan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki GSX650F
    Alıntı tunko07 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-motosiklet-suzuki-hatasiz-servis-bakimli-full-aksesuar-paketli-166766579/detay/
    ihtiyaçtan ilgilenen arkadaşlara.
    Pek ihtiyaç sahibinin verdiği fiyat gibi durmuyor.
    rimbaud ve mc-hot bunu beğendiler.

evural - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Xmax 300
    Topcase varsa brandayı en büyük boy alın. En kötü lastikleri de kapatırsınız. Bende topcase olmamasına rağmen büyük boy aldım. Çok da memnunum.
    kene35 bunu beğendi.

inanın piyasada gideri buralar.

Motosikleti
    suzuki gw250 inazuma
    2. Elleri cok yuksek gercekten

tazy21 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Hedefim DL650 :)
    yok ya gideceğim 10 bin değil 15 bin tl çekeceğim krediyi sıfır inazuma'yı çekecem altıma topcase'miş yan cantaymış kendi zevkime göre döşeyeceğim valla bu ne ikinci el piyasası ne oldu ya 10bin'e alıyor 500 tl'Lik topcase takınca bin tl artıyo fiyatı motorun km arttıkça zam yapıyor eskiden böyle miydi ya

evural - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Xmax 300
    Alıntı tazy21 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    yok ya gideceğim 10 bin değil 15 bin tl çekeceğim krediyi sıfır inazuma'yı çekecem altıma topcase'miş yan cantaymış kendi zevkime göre döşeyeceğim valla bu ne ikinci el piyasası ne oldu ya 10bin'e alıyor 500 tl'Lik topcase takınca bin tl artıyo fiyatı motorun km arttıkça zam yapıyor eskiden böyle miydi ya
    Aynen öyle ben de sırf bu yüzden sıfır aldım. 2.el almanın hiçbir anlamı yok. 10.000 TL altı 2.el yok. 100 TL noter, 100 TL sigorta 100 TL'ye de servise baktırıcan Oldu mu sana 10.300 TL Bayiden ise 12.000 + sigorta dahil 300 TL plaka, ruhsat masrafı ile 12.300 TL'ye sıfır alabiliyorsun. 2.000 TL farkla sıfır motora biniyosun. O da 10.000'e 2.el bulabilirsen. 11.000- 12.000 TL'ye satılanlara hiç girmiyorum zaten. Satan kişi aksesuarları da fiyata dahil ediyo genelde o nedenle yüksek fiyat söylüyolar Fakat satış işleminde aksesuarlar motorun fiyatını arttırmamalı bence Şahsen aksesuarlı 2.el alacağıma aksesuarsız sıfır alırım. Benim şahsi görüşüm. Zaten bu montora çanta filan yakışmıyor. Sadece motor koruma demiri ve puig ön cam yeterli. Onlar da toplamda 500 TL.

tazy21 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Hedefim DL650 :)
    10 bin kredi çekmeyi planlıyorum tamam 12 bin tl çek neden 10bin tl'yle uğraşıyorsun diyebilirsiniz ama kredi bu sonuçta çok borca girip faiz ödemekte istemiyorum bi yandan ama zamanında 2013 modeli 10bin tl'ye sıfır almış 2014 model 12bin tl oldu diye bindiği motoru ederinden 2bin tl fazlaya satmakta biraz garip geliyor açıkcası ben gideceğim sıfır motor alacağım ya zaten çantasıydı demiriydi irfan motor'u düşünüyorum herkes çok memnun topcase yan çanta koruma demiri komple taktırıcam ömürlük motor olcak ondan sonra :D sonra satarsam da 15'e satarım bende !! :-D

Kocaeli İl Temsilcisi Ezio41 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2016 Yamaha XJ6 Diversion F ABS
    Arkadaşlar sahibenden.com'a bakıyorumda 2. el inazumalara , ilanların yüzde 70'i 1000 km'nin altında . Niye bu kadar erken satıyorlar bu motoru ?

Alıntı Ezio41 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar sahibenden.com'a bakıyorumda 2. el inazumalara , ilanların yüzde 70'i 1000 km'nin altında . Niye bu kadar erken satıyorlar bu motoru ?
    Guzel soru gercekten ayni sorunun cevabini bende cok merak ediyorum..Bu motor beklentilere cevap veremiyor mu? Yoksa satin alanlar bi tadina bakayim satarim kafasiylami aliyorlar.Boyle bir motorun bin km lerde satilmasini cok garipsiyorum dogrusu..
    Ezio41 bunu beğendi.

Motosikleti
    Alıntı newmoto76 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Guzel soru gercekten ayni sorunun cevabini bende cok merak ediyorum..Bu motor beklentilere cevap veremiyor mu? Yoksa satin alanlar bi tadina bakayim satarim kafasiylami aliyorlar.Boyle bir motorun bin km lerde satilmasini cok garipsiyorum dogrusu..
    Bende inazuma almayı düşünüyordum ama bu ilanları gördükçe , işgilleniyorum acaba yetersiz mi kalıyor motor diye . Gerçi motoru suzuki bayinde testde ettim gayet güzel , olağan üstü güzel bir motor ama . Her halde 120 130 larda gidince fazla yakıyor sanırsam 4 litre falan . O yüzde de satıyor olabilirler . Tam anlamadım bende olayı

Bende inazuma almayı düşünüyordum ama bu ilanları gördükçe , işgilleniyorum acaba yetersiz mi kalıyor motor diye . Gerçi motoru suzuki bayinde testde ettim gayet güzel , olağan üstü güzel bir motor ama . Her halde 120 130 larda gidince fazla yakıyor sanırsam 4 litre falan . O yüzde de satıyor olabilirler . Tam anlamadım bende olayı
    Aynen oyle bir cekincede benim tarafimda var suan

Ayrica motoru alip ikinci el olmasina ragmen boyle yuksek fiyat isteyenleri de gercek motosikletci olarak gormuyorum maalesef.Suanda inazuma nin konumlandigi yer gerek hemen satilmaya calisilmasi gerekse istenilen tuhaf ikinci el rakamlari nedeniyle oldukca sorunlu gorunuyor ve sirf bu nedenlerle motosiklet dogru kitleyle bulusamayacak gibi..

Motosikleti
    Alıntı newmoto76 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Aynen oyle bir cekincede benim tarafimda var suan

Ayrica motoru alip ikinci el olmasina ragmen boyle yuksek fiyat isteyenleri de gercek motosikletci olarak gormuyorum maalesef.Suanda inazuma nin konumlandigi yer gerek hemen satilmaya calisilmasi gerekse istenilen tuhaf ikinci el rakamlari nedeniyle oldukca sorunlu gorunuyor ve sirf bu nedenlerle motosiklet dogru kitleyle bulusamayacak gibi..
    Ben eğer sabredersem biraz daha tecrübe yaptıktan sonra inazuma değilde , Yamaha mt 07 almayı düşünüyorum . Çok bi fark yok aralarında

Ben eğer sabredersem biraz daha tecrübe yaptıktan sonra inazuma değilde , Yamaha mt 07 almayı düşünüyorum . Çok bi fark yok aralarında
    Tecrube ne kadar bilemiyorum ama MT 07 sakasi olmayacak kadar guclu bir tork performans makinesi.Bu nedenle 5 yilin altinda bir tecrilube var ise Turkiye kosullarinda onermem.İnazuma uysal motosiklet 250 cc kararinda guc ancak mt07 surus deneyimi kesinlikle ister.

İnazumadan bu hemen satilmaya calisilmasi nedeni ile bende sogudum ve acikcasi sehirici yeterli pratiklikte sym wolf u dusunmeye basladim

Felis Leo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HHH
    Çok basit bir sebebi var, inazuma gerçekten bu fiyata ciddi bir motor, çalışması sesi bile bambaşka tabi masrafıda biraz tuzlu, alanlar pek kendi yağ değişme olayına falan cesaret edemiyorlar, motorun masrafından ve parçalarının pahalı olmasından tırstıkları için satmaya çalışıyorlar, satanlar genelde satıp daha ucuz motor alıyor, sitede bir çok örnekleri var, birde kredi ile alan çok, ödemekte zorlananlar satıyor, ben inazumayı apache den sonra aldım, inazumanın yanında apache , parçası bakımı bedava gibi bir şeydi, amaaaaa bu inazuma mükemmel bir şey çok çok komforlu, kaliteli, gerçek bir motora bindiğini hemen anlıyorsun, birkere binip sadece oturup bir gaz vermeniz yeterli.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 3 kullanıcı var. (0 üye ve 3 misafir)