Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Suzuki Inazuma Gw 250/ Inazuma F Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    Felis Leo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HHH
    Çanta maxem 45litre 130tl ye aldım , koruma demiri ve çanta demirini bursa da bir arkadaşım yaptı aynısından kendi inazumasındada var.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    on the road - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki Inazuma
    Alıntı evural adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Pazar günü Tuğmen ile buluşup Göksu Park'a gittik. Ankara'da buluşmalara gelecek olan 4-5 kişi oldu anladığım kadarıyla. Telefon numaralarını eklerseniz güzel havalarda haftasonları buluşabiliriz.
    Merhaba, ben de varım Yarın (25Ekim2014) eryamanda ev bakmaya gideceğim, önümüzdeki ay içerisinde Ankaraya taşınıyorum inşallah. sonrasında havalar müsaade ettikçe ankarada buluşma ve gezilere katılmak isterim. Profilime tel. numaramı ekledim. Görüşmek üzere..

evural - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Xmax 300
    Alıntı on the road adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Merhaba, ben de varım Yarın (25Ekim2014) eryamanda ev bakmaya gideceğim, önümüzdeki ay içerisinde Ankaraya taşınıyorum inşallah. sonrasında havalar müsaade ettikçe ankarada buluşma ve gezilere katılmak isterim. Profilime tel. numaramı ekledim. Görüşmek üzere..
    Ben de eryamandayım. Buraya taşınırsan sık sık gezeriz motorla. Telefonu not ettim.

---------- Mesajlar birleştirildi - 13:26 ---------- bir önceki mesaj zamanı 13:21 ----------

Ankarada olup da buluşmalara katılabilecek olan Onurördek, suat2014, tuğmenünsal ve on the road telefon numaralarınızı kaydettim. Ankara içi buluşma gezi filan olursa mesajla irtibat kurabiliriz.
    onurordek ve SUAT.2014 bunu beğendiler.

Motosikleti
    suzuki gw250 inazuma
    yok mu istanbul da etkinlik?

Motosikleti
    Suziki İnazuma
    ok. bende bahsi gecen arkadaşların numaralarını kaydettim ,havalar güzel olduğunda ve buluşma düşünüldüğünde haberleşelim.
    selamlar,

Kocaeli İl Temsilcisi piyanist_irf - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    kawasakı versys,honda wın-go
    Alıntı adem80 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Tapagaz 5 litre duydum ama hiç o kadar yakmadım. Herhalde formüla pistinde gider gibi gitmiş yakan. 4.1 yaktım en çok.

ademcim öylesine aval aval bakınırken profilin gözüme çarptı gömü mü buldun kardeşim hayırdır , helal sana sym wolf, inazuma ,pulsar biliyon ağzının tadını her çiçekten balımı alırım diyorsun yani
    | ▌▌| ▌▌▌| ▌▌| ▌▌▌| ▌▌| ▌▌▌|
    |_|_|_|_|_|_|_|_|_|_|_|_|_|_|_| http://www.irfmotor.com/

adem80 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha x-city 250
    Alıntı piyanist_irf adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ademcim öylesine aval aval bakınırken profilin gözüme çarptı gömü mü buldun kardeşim hayırdır , helal sana sym wolf, inazuma ,pulsar biliyon ağzının tadını her çiçekten balımı alırım diyorsun yani
    İrfan abi alemsin haa sym Wolf değil o. Salcano Wolf iş pazar bakkal çakkal motoru. İnazuma gezi zevk motoru, pulsar benim üstüme ruhsatı aradada biniyorum ama birader biniyor. Ruhsatı benim motor biraderin. üçününde ruhsatı benim üstüme.gömü bulmadım abi. Daha 4 ay inazumanın taksiti var. Bi bitsin bakalım.
    asuvara bunu beğendi.

Motosikleti
    Suzuki Inazuma GW 250
    23.10.2014 Tarihinde bayi den teslim aldığım Inazumamla aranızdayım. Herkese selamlar
    kene35 ve ozgurcakici bunu beğendiler.

leon99 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Gt250R-İnazuma-Mt25-Fazer8
    İyi akşamlar arkadaşlar.
    -Ankara'da inazumanizi hangi servise götürüyorsunuz?
    -10.000 km bakımında km'yi aşinca motorum garanti dışında kalır mı?

on the road - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki Inazuma
    Alıntı Inazuma76 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    23.10.2014 Tarihinde bayi den teslim aldýðým Inazumamla aranýzdayým. Herkese selamlar
    Hayırlı olsun, Allah kaza beladan saklasın..

---------- Mesajlar birleştirildi - 00:43 ---------- bir önceki mesaj zamanı 00:28 ----------

Alıntı leon99 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ýyi akþamlar arkadaþlar.
    -Ankara'da inazumanizi hangi servise götürüyorsunuz?
    -10.000 km bakýmýnda km'yi aþinca motorum garanti dýþýnda kalýr mý?
    Ben rodaj bakımı (1000 km) için Endo motors a götürmüştüm. Ipone yağ kullandılar, 126 tl aldılar. Yani fiyat olarak beklediğimden daha uygun oldu. Ancak işçilik ve ilgi alaka konusunda beklentileriniz yüksek olmasın, inazuma'ya "motor mu lan bu" şeklinde yaklaşıyorlar. Diğer sorunuz konusunda kesin bir bilgim yok, 10000 km'yi ne kadar aştığınıza da bağlı. Ancak Suzuki Türkiye ile birkaç ay önce mail yoluyla görüştüğümde bende bıraktıkları izlenimden hareketle; motorda büyük bir sorun çıkarsa bunu bahane ederek garanti dışında bırakma ihtimallerini %99 olarak görüyorum.
    Inazuma76 bunu beğendi.

Bende ankara eryamandayım motorum bu olmasada burdaki arkadaşlarla tanışırız 1.etap kutlutaşdayım.

Motosikleti
    Suzuki Inazuma GW 250
    Çok teşekkür ederim on the road Allah hepimizi korusun inşallah

yusufbaris - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki GW250 Inazuma
    Arkadaşlar selamlar ,

Arka fren balatası değiştiren oldu mu aranızda ?
    Ben bugün değiştirmek zorunda kaldım inazumanın fren balatasını.Balatası komple bitmişti.Artık diske sürtmeye başlamıştı.
    Maslak Yücel motorda değiştirdim.115 lira para aldılar.Bu sizce normal mi ? Bana çok yüksek geldi fiyatı.Ama mecbur olduğum için değiştirdim.

arslan26 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda NC700XA
    Alıntı yusufbaris adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar selamlar ,

Ben bugün değiştirmek zorunda kaldım inazumanın fren balatasını.Balatası komple bitmişti.Artık diske sürtmeye başlamıştı.
    Maslak Yücel motorda değiştirdim.115 lira para aldılar.Bu sizce normal mi ? Bana çok yüksek geldi fiyatı.Ama mecbur olduğum için değiştirdim.
    Kullanıma bağlı olarak değişecektir ama kaç kmde bitirdiniz balataları, daha önceki sayfalarda bulabilirsiniz sorunuzun cevabını @adem80 arkadaşımız değiştirmişti yanılmıyorsam

Motosikleti
    Suzuki GW250 Inazuma
    Alıntı arslan26 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Kullanıma bağlı olarak değişecektir ama kaç kmde bitirdiniz balataları, daha önceki sayfalarda bulabilirsiniz sorunuzun cevabını @adem80 arkadaşımız değiştirmişti yanılmıyorsam
    4700 kmdeyim şuan balatalar bitti.Nasıl o kadar çabuk bitti anlamış değilim.

Motosikleti
    Yamaha x-city 250
    Alıntı yusufbaris adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar selamlar ,

Ben 45 tl ye değiştirttim. Balata ve işçilik dahil. 600 bi motorun balataları birebir uyuyor. Modelini hatırlamıyorum. Frenlerde bi fark yok, orjinal balatalarla kıyasla.13 binde bitti bitti benim arka balatalar.

arslan26 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda NC700XA
    Sanırım şehir içi kullanımınız fazla

Motosikleti
    Yamaha x-city 250
    Sert kullanmıyorum. Ondandır. Yani bi fren, bi tamgaz falan. Standartlarda kullanırım

Motosikleti
    YAMAHA RX115--VENTO100---XT600E--Cygnus L--GW250
    Yeni modelleri var bilginize resimleri ekliyorum. GSR250 F --- GSR250 S modeli
    [IMG][img]
    http://i.hizliresim.com/q2Z10Z.jpg[/img]
    [/IMG][IMG][/IMG][IMG][/IMG][IMG][/IMG]

---------- Mesajlar birleştirildi - 21:02 ---------- bir önceki mesaj zamanı 20:59 ----------

[IMG][/IMG]
    mete_han bunu beğendi.

Motosikleti
    Suzuki GW250 Inazuma
    Alıntı adem80 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ben 45 tl ye değiştirttim. Balata ve işçilik dahil. 600 bi motorun balataları birebir uyuyor. Modelini hatırlamıyorum. Frenlerde bi fark yok, orjinal balatalarla kıyasla.13 binde bitti bitti benim arka balatalar.
    Peki kaç kmdir kullanıyosun 600cc dediğin motorun balataları ?Modeli hatırlayabilirsen memnun olurum.Bi dahaki değişimde 115 lira gitmesin.
    Ayrıca orjinal takılmadığında balatalar ses yapıp ötüyo diye biliyorum.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 2 kullanıcı var. (0 üye ve 2 misafir)