Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Suzuki Inazuma Gw 250/ Inazuma F Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    onurordek - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBF 150>GW 250>RX3İ>XMAX400+RKS RT 250+SHERCO 250
    Alıntı evural adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ben eryaman'da oturuyorum diğer üyeler nerede oturuyor veya nereye gelebilirler bilemediğim için birşey diyemiyorum. Evde ufak çocuk olduğundan kendime de çok vakit ayıramıyorum. Bana fark etmez çevre yolundan basar gelirim diyen arkadaş olursa Eryaman Göksu Park'ta pazar günü buluşabiliriz. Birşeyler içer en azından organizasyon anlamında bir başlangıç yaparız. Yada alternatif yer öneren olursa orada da buluşabiliriz. Cep numaramı da profilime ekliyorum
    Gayet güzel bir düşünce. Havalar da güzel.
    Ben gelirim kardeş yarın için, olumlu bir geri dönüş yaparsan.
    İmkanı olan herkesin katılmasını umut ediyorum.

Ayrıca İnazuma nasıl bir motosiklettir diye merak eden varsa gelip benim motosikletimi inceleyebilir*. Test sürüşü** yapabilir.
    yusufbaris bunu beğendi.
    KÜR ŞAD

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    dr20 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    yamaha ybr 125
    Öncelikle hepinize selamlar.
    Ben de bir inazuma almayı düşünüyorum. fakat merak ettiğim şey şu: yazılanların çoğunu okudum. herkes yakıt konusuda sakin tempoda giderken yaktığını söylemiş. bu motorla tapa gaz gidilirse sürekli yüksek tempoda şehir içi şehir dışı karışık yakıt max ne kadar oluyor. muhakkak birileri denemiştir. en çok ne kadar yaktırabildiniz? cevaplarsanız sevinirim.
    şimdiden teşekkürler

Motosikleti
    Suziki İnazuma
    Merhaba,
    Valla dediginiz tarzda yakıtını test etmedim ama biraz fazla yaksa da çok keyifli bir makina.sürüsü güven veriyor.kesinlikle tavsiye ederim.Ben de yeni aldım ve çok memnunum.

adem80 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha x-city 250
    Alıntı dr20 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Öncelikle hepinize selamlar.
    Ben de bir inazuma almayı düşünüyorum. fakat merak ettiğim şey şu: yazılanların çoğunu okudum. herkes yakıt konusuda sakin tempoda giderken yaktığını söylemiş. bu motorla tapa gaz gidilirse sürekli yüksek tempoda şehir içi şehir dışı karışık yakıt max ne kadar oluyor. muhakkak birileri denemiştir. en çok ne kadar yaktırabildiniz? cevaplarsanız sevinirim.
    şimdiden teşekkürler
    Tapagaz 5 litre duydum ama hiç o kadar yakmadım. Herhalde formüla pistinde gider gibi gitmiş yakan. 4.1 yaktım en çok.

evural - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Xmax 300
    Alıntı onurordek adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Gayet güzel bir düşünce. Havalar da güzel.
    Ben gelirim kardeş yarın için, olumlu bir geri dönüş yaparsan.
    İmkanı olan herkesin katılmasını umut ediyorum.

Ayrıca İnazuma nasıl bir motosiklettir diye merak eden varsa gelip benim motosikletimi inceleyebilir*. Test sürüşü** yapabilir.
    Kardeş cumartesi akşamı yazdığın için mesajını daha yeni gördüm. Cumartesi gündüz bakmıştım foruma. Kimse cevap yazmayınca en kötü cebimden ararlar diye düşündüm. Hava durumunu takip edip bu cumartesi yada pazar bir buluşma yapalım. Yer için alternatiflere açığım. Cuma günü netleştirmiş olalım.
    onurordek bunu beğendi.

brooklynnn - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    yeşil fıstık 300
    Pazar ben de geleyim size de uyarsa

toujours09 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBF150-İNAZUMA-MT9 SP
    Benim sebep 650cc ye geçmek.Sonuçta bi basamak.Bi zaman sonra yetmiyor.cbf birer yıl arayla cbf 150 inazuma inşallah F 650 GS

Motosikleti
    Xmax 300
    Alıntı brooklynnn adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Pazar ben de geleyim size de uyarsa
    Bana uyar da, profilinde şehir Çanakkale yazıyor

dr20 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    yamaha ybr 125
    SUAT.2014 ve adem80 cevaplarınız için teşekkürler

brooklynnn - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    yeşil fıstık 300
    İstanbuldayım sıkıntı yok

Felis Leo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HHH
    Yeni ön cam tasarımım, hepiniz sevindirik olacaksınız:
    Maliyet : 25 lira cbf 150 yan sanayi uzun can
    hırdavat :5 lira
    toplam 30tl
    henüz prototip aşamasında bir iki tutacak parça daha eklenecek son halini tekrar koyarım.

---------- Mesajlar birleştirildi - 16:16 ---------- bir önceki mesaj zamanı 16:10 ----------

toplam 30tl
    henüz prototip aşamasında bir iki tutacak parça daha eklenecek ve siyaha boyanacak son halini tekrar koyarım.

arslan26 bunu beğendi.

flea - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBF 250 - NC750SA - VERSYS 650 (2015)
    Alıntı Felis Leo adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    toplam 30tl
    henüz prototip aşamasında bir iki tutacak parça daha eklenecek son halini tekrar koyarım.
    http://i.hizliresim.com/dqL2vX.jpg
    http://i.hizliresim.com/voaLa4.jpg

---------- Mesajlar birleştirildi - 16:16 ---------- bir önceki mesaj zamanı 16:10 ----------

toplam 30tl
    henüz prototip aşamasında bir iki tutacak parça daha eklenecek ve siyaha boyanacak son halini tekrar koyarım.
    http://i.hizliresim.com/dqL2vX.jpg
    http://i.hizliresim.com/voaLa4.jpg
    Hocam elinize saglik, bugun arkadasin inazumaya puig takdirdik mototasta, maliyet mukayese kabul etmez elbette, 115 euro'cuk 1'e 10 yani.. Sizinki kadar uzun degil puig cami, ama bugunku surusten oldukca memnun kaldi arkadas... Sisinki sanirim kaska gelen ruzgari dahi keser. Bir de onden foto koyarsaniz kafaya nasil oturdugunu gorur herkes. Cok bir bosluk da kalmamis gordugum kadariyla?

Motosikleti
    NC700X
    Arkadaşlar merhaba,

Çık sık gördüğüm bir kısa cam var Inazuma'larda. ORjinal cam mıdır o acaba? Rüzgarı kesiyor mu o cam?
    Ben naked görüntüsü bozulsun istemiyorum ama bir taraftanda biraz olsun rüzgarı kessin istiyorum Zaten arkada topcase ile kullanıyorum, belki rüzgarı biraz kesmede yardımcı olur kısa cam.

Kullanan kimse var mı? Biraz bilgi verebilirmi ?

flea - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBF 250 - NC750SA - VERSYS 650 (2015)
    Alıntı ozgurcakici adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar merhaba,

Çık sık gördüğüm bir kısa cam var Inazuma'larda. ORjinal cam mıdır o acaba? Rüzgarı kesiyor mu o cam?
    Ben naked görüntüsü bozulsun istemiyorum ama bir taraftanda biraz olsun rüzgarı kessin istiyorum Zaten arkada topcase ile kullanıyorum, belki rüzgarı biraz kesmede yardımcı olur kısa cam.

Benim bildigim 3 secenek var:
    1- orjinal cam (grenaji deliyorlar, pek kimse tercih etmiyor)
    2- puig, evet kisa ama motora yakisiyor kanimca, ve evet fayda ediyor
    3- denizlide biri var sakalli mustafa diye geciyor yanilmiyorsam, ama uzun tur cami gibi

Motosikleti
    HHH
    Aslında benim esas niyetim, chopper motorlar için bir cam var dalgalı model deniyor büyük bir cam elciklere kadar uzanıyor , onu üzerinde biraz değişiklik yaparak takmak istiyorum, rüzgarı komple kesebilir.

Motosikleti
    Xmax 300
    Alıntı ozgurcakici adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar merhaba,

Sanırım puig'in ön camından bahsediyorsun. 115 EUR fiyatı var Ben de naked görüntüsünü bozsun istemdiğim ve motorun üstünde sırıtmasını istemediğim için bu camı tercih ettim. Çok da memnunum Bir kere diğer camlar gibi emanet durmuyor. Hatta motor orjinalden bu şekildeymiş hissi yaratıyor. Rüzgarı kesmede başarılı. Suzuki kalitesine 12.000 TL verdikten sonra bence ön camına da 115 eur verilir ama tabi herkesin kendi zevki. Düşünüyorsan gözü kapalı al derim.

Motosikleti
    HHH
    demir parçalarda küçük değişimler yaptım, siyaha boyayacağım, bugün biter heralde. Ben bu motor parçalarına istenen fahiş fiyatlardan sıkıldım, arkaya bir plastik çanta alıyorsun 500tl, ben bu fiyata 500 liraya geçen gün tamamen aliminyum shimano ekipmanlı ince teker yol şehir bisikleti aldım. Dediğiniz plug in cam 300 lira , o plastik parçasına o parayı vermek benim zoruma gidiyor.

Kocaeli İl Temsilcisi Ezio41 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2016 Yamaha XJ6 Diversion F ABS
    Alıntı Felis Leo adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    demir parçalarda küçük değişimler yaptım, siyaha boyayacağım, bugün biter heralde. Ben bu motor parçalarına istenen fahiş fiyatlardan sıkıldım, arkaya bir plastik çanta alıyorsun 500tl, ben bu fiyata 500 liraya geçen gün tamamen aliminyum shimano ekipmanlı ince teker yol şehir bisikleti aldım. Dediğiniz plug in cam 300 lira , o plastik parçasına o parayı vermek benim zoruma gidiyor.
    Hocam kullandığınız cam cbf 150 camı değil mi ? Bir an kendi motorumun ön kısmını görür gibi oldum .
    Honda CBF 150 < Kawasaki Z 250 SL < Yamaha MT-25 < Yamaha XJ6 Diversion F

Motosikleti
    HHH
    Cam: cbf 150 uzun cam 25 tl ve 10 tl değerinde vida, pul ve metal ve musluk contası
    Rüzgarda esnemiyor çok hafif sallanıyor çukurlarda oldukça sağla oldu.
    Sonuç:

---------- Mesajlar birleştirildi - 14:10 ---------- bir önceki mesaj zamanı 14:04 ----------

buda uzaktan görünüş, bu arada camın eğimini ayarlayabiliyorsunuz o yüzden bir sürü ekleme vidası var.

---------- Mesajlar birleştirildi - 14:31 ---------- bir önceki mesaj zamanı 14:10 ----------

ön cam pek hoşuma gitmedi, önümde bir engel var gibi , çıplak daha güzeldi.

adem80 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha x-city 250
    Ön cam çok dik duruyor. Biraz daha eğmek lazım. Hatta biraz biraz daha.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 2 kullanıcı var. (0 üye ve 2 misafir)