Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Suzuki Inazuma Gw 250/ Inazuma F Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    yusufbaris - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki GW250 Inazuma
    Alıntı c4gin adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Merhaba Arkadaşlar,

Ehliyetimi yeni aldım ve 200-250cc civarında motorlara göz atıyorum,

Aklımda 2 model var
    birisi cazip fiyatıyla pulsar diğeride inazuma

pulsarın avantajı fiyatı inazumanın avantajıda kalitesi daha sorunlu olması vs.
    pulsarın dezavantajı sorunları konforsuzluğu inazumanınki ise ağır olması ve yakıt tükatiminin fazlalığı bu durumda ciddi anlamda kararsız kaldım ikinci el olarak bütçem ikisinede el veriyor.
    Birde tabi yamaha mt25 gelirse direkt olarak ona geçiş yaparım ama sanırım o gelene kadar bu iki motordan birini alıcam.

Siz ne düşünüyorsunuz fikirleriniz nelerdir?
    aynısoruyu pulsar grubunada sordum ama kafam ciddi anlamda karışık.

Daha önceden motor sürdüysen sadece iki motorun üzerine bin .ve kararın kesinlikle inazuma olacaktır

Tabi maddiyat kısımları da önemli.Ama ikisine de param yetiyo diyosun.Yakıt olarak ta öyle abartı bi şey değil.İnazuma keyfine değer bence.
    Karar yine senin ama sadece ikisini de bi test et.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    evural - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Xmax 300
    Alıntı c4gin adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Merhaba motorcu48
    aciklamalar ickn cok tesekkur ederim. Inazumayi 2013 senesi subatta gormustum hic surmedim pulsarida sagda solda gordum ama hic surmedim.

inazuma bencede gayet guzel bir motor mesela ben herkesin aksina on camurkugu begeniyorum. Ancak agir olmasi ve yakit tuketimi beni dusunduruyor... O yuzden gidip pulsar mi alsam diyordum
    Ağır motor iyidir kardeş. Yolda güven verir, kamyon manyon sollarken yalpalamaz, ağır dediğin de emsallerinden 30 kilo fazla. Zaten motorda öyle güzel bir denge var ki ağırlığı, yavaş giderken bile hissetmiyorsun. Yakıt tüketimine gelince 100 km'de kabaca 3-3.5 litre harcıyor. 3.5'u geçmez, 3'ün altına da düşmez. Çok da fazla değil yani. Üzerine otur, fırsatın varsa sür, inazumanın sesi bile yeter bana göre.

---------- Mesajlar birleştirildi - 11:01 ---------- bir önceki mesaj zamanı 10:58 ----------

İnazuma F'in gelmesi güzel olmuş. Daha dik oturuş, daha kalıplı kafa. Eğer beyaz rengi gelseydi kesin benimkini satıp bunu alırdım. 1.90 boy 100 kilolu halimle bile hiç de motor büyütmeyi düşünmezdim. 2 de yan çanta taktın mı 10 numara motor olur.
    yusufbaris, motorcu48 ve __bakteri__ bunu beğendiler.

motorcu48 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    İNAZUMA keyfiii :DD
    İnazumanin emsallerine gore sadece vites gostergesi yeter e tabi seside digerlerinde yok harika bugun evime geldim hala surmek istiyorum motoru mu

adem80 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha x-city 250
    Hayırlı uğurlu olsun motorcu48. Bodrumdan bir inazumacı da ben varım. Yolun düşerse uğra. Pulsarda var bende. Yukarıda bişeyler yazılmış. Aralarında tabiki birsürü fark var. Ama 12-13 bin TL yi bulamayanlarda var. Parası yetişmeyenlere güzel bir alternatif. Yolda yan yana gidebileceğiniz bir motor. İnazuma kadar kaliteli olmasada. Benimkine birader biniyor. İnazuma da yatıyor. Haftada bir çalıştırıyorum. Havalar hep yağmurlu.
    motorcu48 bunu beğendi.

Motosikleti
    Adem kardesim merak etme ben seni forumdan cok iyi taniyorum ve yazdiklarinida cok takip ettim hatta ne zaman online olucak acaba deyip bekledim kismet buguneymis cok cok sagol daha once soylediklerinde cok cok hakliymissin .bu arada irfan abiden ayaklik sparisim geldi hemde cok kaliteli ve yari fiyatina .ayrica orginaline gore arka tekeri biraz dha yuksege kaldiriyormus buda benin baliga giderken duzgun olmayan zemine park e korkmadan park etmem anlamina geliyor.yarin kismetse taktiricam.
    Birde segerden korna sparisi verdim youtube ye gsr250 horn deyince korna modifiyesi var ayni onun gibi olucak

Motosikleti
    Yamaha x-city 250
    Eskiden deli gibi yazardım. Şimdilerde günde 10 defa girip 1 defa belki yazıyorum. Soğuttular beni. Bazen kendimdede suç buluyorum. Neyse, mart nisan gibi marmaris, Gökova, Akyaka yapabilirim. Oralardaysan buluşup gezebiliriz. Bu sıralar hem yağmurlu hem soğuk. Bi taraflarımız donmasın sonra

Motosikleti
    Gezelim tabi datca yapablriz bende malesef yagmur camur dinlemiyorum en siddetli yagmurda mugla ya da marmarise gidip geliyorum bazen.nyse gideyimde irfan abinin ayakligini taktirayim .
    Mustafa Kemal Atatürk

Motosikleti
    Yamaha x-city 250
    Alıntı motorcu48 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Gezelim tabi datca yapablriz bende malesef yagmur camur dinlemiyorum en siddetli yagmurda mugla ya da marmarise gidip geliyorum bazen.nyse gideyimde irfan abinin ayakligini taktirayim .
    Datçaya 2 defa gittim. Biri geçen sene. Marmaris datça arası bol virajlı, bi Tırman bi in, yol tek şerit yoruyor adamı. Feribot seferleri başlasın datçadan,gezer akşama feribotla dönebilirim. Ama şu var eskiden feribot sabah Bodrumdan Datçaya gider, akşam datçadan bodruma dönerdi. Geçen yıl gittiğimde ikisi de sabah 09 da kalkıyordu karşılıklı olarak. Yani datçadan akşama feribotla bodruma kaçış yok gibi görünüyor. Olmazsa başka taraflara kaçarız.

Motosikleti
    4. motor Honda
    Merhabalar,
    Çorludan inazumalı bir arkadaş var mıdır acaba motoru detaylıca incelemek istiyorum da,

caginbayrak@gmail.com
    benimle iletişime geçebilir mi
    Teşekkürler..

2014 satış adedini bilen varmı arkadaşlar.

2014 un son gunu bayiye gidip satin aldim mekanik kismini tecrube edemedim henuz ama seleye hem surucu hem artci olarak oturdum bir sknti yaratacak gbi gozukmuyot baya genis ve konforlu en azindan ktm ye kyasla öyleydi bu arada motor fotolarda gorundugunden daha da heybetli baya buyuk geldi gözüme

Hocam bu arkadaşın adresini ve telini verebilirmisin?

Motosikleti
    İnazuma
    bugün ankara endo motor'a gittim. inazuma'ya bakmak için. artık suzuki motosikletleri satmadıklarını söylediler. ulusan satacakmış.

Motosikleti
    Alıntı adem80 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Datçaya 2 defa gittim. Biri geçen sene. Marmaris datça arası bol virajlı, bi Tırman bi in, yol tek şerit yoruyor adamı. Feribot seferleri başlasın datçadan,gezer akşama feribotla dönebilirim. Ama şu var eskiden feribot sabah Bodrumdan Datçaya gider, akşam datçadan bodruma dönerdi. Geçen yıl gittiğimde ikisi de sabah 09 da kalkıyordu karşılıklı olarak. Yani datçadan akşama feribotla bodruma kaçış yok gibi görünüyor. Olmazsa başka taraflara kaçarız.
    Gezeriz kardesim daha dun datca kinidos a gittim geldigimde motora iki tane tas firlamis boyasi atmis daha sifir motoruma gittik rutus yaptirdik cok uzuldum:'(

Orta sehbayida taktirdim irfan ustanin ayakligini harika hic bir kusur yok motoru alacak arkadaslara duyurulur orginaline bos yere para dokmeyin.

Adem kardesim datcaya bidaha bende gitmem yagmur yollari bozmus

He birde orgina kornayi degistirdim orginal korna 110 db mis gene 110 db bosch marka korna taktim ama ses biraz daha iyi.belki ikisini bi arada kullanirim.
    Bu arada motor super eheh)))

Motosikleti
    Yamaha x-city 250
    Gezeriz kardesim daha dun datca kinidos a gittim geldigimde motora iki tane tas firlamis boyasi atmis daha sifir motoruma gittik rutus yaptirdik cok uzuldum:'(

Orta sehbayida taktirdim irfan ustanin ayakligini harika hic bir kusur yok motoru alacak arkadaslara duyurulur orginaline bos yere para dokmeyin.

Adem kardesim datcaya bidaha bende gitmem yagmur yollari bozmus

He birde orgina kornayi degistirdim orginal korna 110 db mis gene 110 db bosch marka korna taktim ama ses biraz daha iyi.belki ikisini bi arada kullanirim.
    Bu arada motor super eheh)))
    Başka taraflara gideriz dert etme izin işlerini ayarlayabilirsem tamamdır. Bugün inazumaya 20 dk kadar bindim, nerdeyse donuyordum. Hava 8 - 10 derece arası, rüzgarlı. Dahada soğuyacakmış. Bodrum gibi yere eksi 1 derece gösteriyor. Memleketin en sıcak memleketinde böyle olursa başka yerleri düşünemiyorum. İstanbul eksi 10 ların altına düşecekmiş. Bu günlerde az binecez galiba.

Motosikleti
    Aynen havalar cok soguk internetten thermoform iclikleri indirime girmis bence almanin tam sirasi havalar pazartesi buz gibi olucakmis

atas - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBF 150(50.000km), Suzuki İNAZUMA
    Arkadaşlar merhaba;

Yeni İnazuma ile aranıza katılacağım inşallah. Yeni model henüz bayilere gelmedi. Geleceği tarih ve fiyat hakkında bilgisi olan var mı acaba?

Teşekkürler,
    http://seyahatjurnali.blogspot.com.tr/

leon99 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Gt250R-İnazuma-Mt25-Fazer8
    Alıntı bortchu adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bugün ankara endo motor'a gittim. inazuma'ya bakmak için. artık suzuki motosikletleri satmadıklarını söylediler. ulusan satacakmış.
    Suzuki satışı durduysa servis işinide mi bitirmişler EndoMoto'da. Ankara'da İnazuma'yı nereye götürebilirim bakım için?

felix_bjk1903 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2016 Sym Fiddle 3
    Aynen havalar cok soguk internetten thermoform iclikleri indirime girmis bence almanin tam sirasi havalar pazartesi buz gibi olucakmis
    ne kadar hocam iclikler 50 tl mi alt üst takımı?

avrasya09 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CRUİSER 250 ,MT 25,GV 250, Marauder vz 800
    Merhaba arkadaşlar inazuma için yaptığımız koruma demiri, arka çanta taşıma demiri ve yan çanta demiri ürünlerimizi aşağıdaki resimlerden görebilirsiniz. İlgili ilanlarıda resimlerin altında görebilirsiniz.

http://www.sahibinden.com/ilan/yedek...2967857/detay/

http://www.sahibinden.com/ilan/yedek...3019670/detay/

http://www.sahibinden.com/ilan/yedek...2964512/detay/
    felix_bjk1903 bunu beğendi.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 2 kullanıcı var. (0 üye ve 2 misafir)