Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Suzuki Inazuma Gw 250/ Inazuma F Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    sozerten - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki INAZUMA '14
    Alıntı felix_bjk1903 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    En uygun fiyatlı aksesuarlar satışa çıktı arkadaşlar

Motor koruma demiri, arka çanta demiri ve yan çanta demirleri..

http://www.sahibinden.com/ilan/yedek...92964512/detay

http://www.sahibinden.com/ilan/yedek...92967857/detay

http://www.sahibinden.com/ilan/yedek...93019670/detay
    Merhaba, Inazuma için ön cam var mı?

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    felix_bjk1903 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2016 Sym Fiddle 3
    Alıntı sozerten adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Merhaba, Inazuma için ön cam var mı?

Merhabalar, şu an için sadece metal aksesuar imalatı ve satışı yapıyoruz. Fakat yakın zamanda kask, çanta vs. ürünler de getirtip satmaya başlayacağız. Ne yazık ki şu an inazuma için ön cam bulunmamakta elimizde.

2move - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Arkadaşlar, max 125 km görüyor motor, lastikler sıfır michelin, zincir bakımlı 7000km de. 2013 model. Youtubeda 151 km yapan videolar var, sizler söylermisiniz? Normal mi? ECO-Normal mode etkisi varmıdır yoksa sadece devir saatinde ışıkmı yakyor? max . kaç görüyorsunuz?

yusufbaris - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki GW250 Inazuma
    Alıntı 2move adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar, max 125 km görüyor motor, lastikler sıfır michelin, zincir bakımlı 7000km de. 2013 model. Youtubeda 151 km yapan videolar var, sizler söylermisiniz? Normal mi? ECO-Normal mode etkisi varmıdır yoksa sadece devir saatinde ışıkmı yakyor? max . kaç görüyorsunuz?
    Benim motorum da yaklaşık 7000 km de ve 2014 model.Yokuş yukarı eğimli yolda bile giderken 120 leri rahat görebilyorum.
    Normal yollarda 147'yi gördüm ve iki kişiydim.Motor daha da gider gibiydi bence.Ama zorlamadım.

ECO,Normal vs. sadece ışık yakıyor diye okumuştum.Onun bi etkisi olacağını zannetmiyorum.

Motorun max 125 görüyosa bence bi baktır.Fren balataları lastiği fazla sıkıyor olabilir hızını kesiyodur.Hava filteresini kontrol ettir.Gaz ayarına baktırabilisin.Başkada aklıma bişey gelmedi.
    2move bunu beğendi.

2move - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı yusufbaris adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Benim motorum da yaklaşık 7000 km de ve 2014 model.Yokuş yukarı eğimli yolda bile giderken 120 leri rahat görebilyorum.
    Normal yollarda 147'yi gördüm ve iki kişiydim.Motor daha da gider gibiydi bence.Ama zorlamadım.

ECO,Normal vs. sadece ışık yakıyor diye okumuştum.Onun bi etkisi olacağını zannetmiyorum.

Motorun max 125 görüyosa bence bi baktır.Fren balataları lastiği fazla sıkıyor olabilir hızını kesiyodur.Hava filteresini kontrol ettir.Gaz ayarına baktırabilisin.Başkada aklıma bişey gelmedi.
    Son çağre servise gitmek, daha 7000 km de oldugu ıcın hava filtresi vs sıkıntı yoktur dıye umuyorum. servise gidicem son çağre cünkü motoru zorlamama rağmen cıkmıyor
    YA İSTİKLAL ,YA ÖLÜM ! ! !

Alemin kralı çarşı , herkeze karşı

Motosikleti
    Honda CBF 150
    Suzuki sitesine gw250f modelini koymuş.
    Bmw F650, Bmw R1150GS, Hyanax100, MCX150 Roadracer, Honda CBF 150

Motosikleti
    İnazuma
    Alıntı hyanax100 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Suzuki sitesine gw250f modelini koymuş.
    baktım yok (türkiye suzuki)

Motosikleti
    Z300, Xtreme Enduro/Süpermoto, XRS700
    Alıntı bortchu adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    baktım yok (türkiye suzuki)
    reklamlara koymuşlar. onun dışında bilgi, ilgi, resim hiçbirşey yok. zaten ne olacak ki? normaline 4 tane resim eklerler oldu derler...

motorcu48 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    İNAZUMA keyfiii :DD

inazuma beyaz

herkeze selamlar olsun aranıza gerçek anlamda katılmış bulunmaktayım inazuma sahibi olalı 2 gün oldu 200 km de ve herzaman sürmek istiyorum harikaaaa bir motor .söylenecek çok söz var çok övgü var bu motora nerden başlanmalı bilemiyorum

sabahta orginal çanta taşıyıcısı taktırdım daha da müthiş oldu

bu arada rodaj aralığı 1000 km de mi yoksa 600 km filan mıdır?

Motorcu 48 şu ara bende bakıyorum beyaz aacayip yakışıklıymış bayıldım güle güle kazasız belasız kullanmanı dilerim. bende alıcam vurucam kırbacı vurucam kırbacı

---------- Mesajlar birleştirildi - 22:37 ---------- bir önceki mesaj zamanı 22:35 ----------

Alıntı heytbecom adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    herkese merhabalar,

23 Nisan günü ben de inazumama kavuştum. Şimdilik sadece 150km yapabildim. Acemilikten midir bilmiyorum aynaları bir türlü ayarlayamadım. Kolum hep engelliyor görüşümü ve koca koca araçlar ölü alana giriyorlar.

Suzuki maceramı başlatan Honda bayisine de ayrıca teşekkür ediyorum. Honda bayisinin 17 Nisanda teslim ederiz diyip 17 nisanda telefon ettiğimde Mayıs'ın ilk haftası gelecek demesi sonrası ilk fırsatta İzmirdeki Suzuki bayisini aradım. elinizde var mı? Var. Alıyorum dedim.

İzmirde Suzuki bayisi nerede var acaba ?

Motosikleti
    Alıntı Oktay Karate adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Motorcu 48 şu ara bende bakıyorum beyaz aacayip yakışıklıymış bayıldım güle güle kazasız belasız kullanmanı dilerim. bende alıcam vurucam kırbacı vurucam kırbacı

---------- Mesajlar birleştirildi - 22:37 ---------- bir önceki mesaj zamanı 22:35 ----------

İzmirde Suzuki bayisi nerede var acaba ?
    hehehe:D çok teşekkür ederim bu arada bana sormadınız ama biraz önce görmüştüm bu sitede servis ve bayiler bölgelerin yazıyor işinize lazım olabilir
    http://www.motoroad.org/suzuki-motos...ve-servisleri/
    Oktay Karate bunu beğendi.
    Mustafa Kemal Atatürk

Olacak gibi duruyor teşekkür ederim
    Komple satın alma işlemlerş vs kaça mal oldu .
    motorcu48 bunu beğendi.

Motosikleti
    13 bin kusurdu 13 bin e anlaştık ancak aksesuar dı filan derken 600 kusurda oraya gitti.inşallah hayırlısıyla olsun...bu arada ben bajaj pulsar almaya gitmiştimde bunu almadan önce 5 bin tl fark olduğundan aklıma yatmıştı ancak motoru gördüğümde tam anlamıyla şok yaşadım :D anlamışsınızdır zaten arada 5 bin tl varya bence daha çok olmalı bu sınıfta tartışmasız en iyisi inazumaaa
    Oktay Karate bunu beğendi.

Motosikleti
    İnazuma
    Alıntı sdirer adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    reklamlara koymuşlar. onun dışında bilgi, ilgi, resim hiçbirşey yok. zaten ne olacak ki? normaline 4 tane resim eklerler oldu derler...
    evet reklama koymuşlar.tşk

---------- Mesajlar birleştirildi - 02:32 ---------- bir önceki mesaj zamanı 01:57 ----------

merhaba arkadaşlar
    tecrübemi paylaşmak için düşüş hikayemi anlatayım. motorumu yeni almıştım, motosiklet mağazasından çıkıp şehir içinde turluyordum, hız kasisine gelince iyice yavaşlayım dedim, bir anda ön teker kaydı ve ben yerdeyim. bunun sebebini anlayamadım. mağazada tecrübeli arkadaşlara sordum kimse doyurucu bir cevap vermedi, hatta bana "acemi" olduğumu hissettirdiler ya da ben öyle algıladım. sonra internetten araştırmaya başladım, öğrendiğim şu: yeni lastikler belirli bir km yapılana kadar adeta sabunla kaplanmış gibi olurmuş. bu ortalama 150 km kadar sürermiş. siz siz olun sıfır lastiklerle keskin hamleler yapmayın. yeni lastiklerin gerçek performansına 150 km.den sonra kavuştuğunu sakın aklınızdan çıkarmayın. kazasız belasız sürüşler.

skylaylom - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki GW250 İnazuma
    Herkese merhaba. Yeni bir İnazuma sahibi olarak aranıza katıldım. Aslında uzun süredir üye olmadan forumu ve bu başlığı takip ediyorum. Hafta başında İstanbul Tuna Otomotiv' den aldım motoru. Ancak henüz getirtmedim malum kar kış geliyor. Aktif olarak aranızdayım artık[COLOR="Silver"]
    Oktay Karate ve motorcu48 bunu beğendiler.

Alıntı skylaylom adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Herkese merhaba. Yeni bir İnazuma sahibi olarak aranıza katıldım. Aslında uzun süredir üye olmadan forumu ve bu başlığı takip ediyorum. Hafta başında İstanbul Tuna Otomotiv' den aldım motoru. Ancak henüz getirtmedim malum kar kış geliyor. Aktif olarak aranızdayım artık[COLOR="Silver"]
    Hayırlı olsun 2 tekeriniz daime yere bassın güzel bir motor.

Motosikleti
    Suzuki GW250 İnazuma
    Alıntı Oktay Karate adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hayırlı olsun 2 tekeriniz daime yere bassın güzel bir motor.
    teşekkür ederim hocam sağolasın

Motosikleti
    Alıntı skylaylom adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    hayırlı uğurlu olsun...

----------------------------------------------------------------------------------
    beyler bu arada yüksek ses veren korna araştırıyorum uygulamasını yapan var mı?
    seger çift korna mı alayım yoksa gerek yokmudur ? beni düşündüren en büyük handikap orginal korna siyah şimdi kırmızı ya da sarı disk o bölgede çok sırıtır
    Mustafa Kemal Atatürk

arslan26 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda NC700XA
    Alıntı motorcu48 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    hayırlı uğurlu olsun...

----------------------------------------------------------------------------------
    beyler bu arada yüksek ses veren korna araştırıyorum uygulamasını yapan var mı?
    seger çift korna mı alayım yoksa gerek yokmudur ? beni düşündüren en büyük handikap orginal korna siyah şimdi kırmızı ya da sarı disk o bölgede çok sırıtır
    Bence korna gayet yeterli seviyede, neden değiştirme ihtiyacı duydunuzki

Motosikleti
    Suzuki GW250 İnazuma
    Alıntı motorcu48 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    hayırlı uğurlu olsun...
    eyvallah hocam sağol. sana da hayırlı olsun. kaça ve hangi ilden aldın sorması ayıp. malum bu sıralar fiyatlar esnek

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 2 kullanıcı var. (0 üye ve 2 misafir)