Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Suzuki Inazuma Gw 250/ Inazuma F Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    suzuki inazuma
    Off arkadaşlar valla helal olsun...hala abuk sabuk yorumlar..yaw beyler bırakın bu muhabbetleri ..ne zaman kullandınız ınazumayı..yok ivmelenme yok son hız..yok görüntü..yok cbf den bıraz öte..gülüyorum size..yazık..vallahi yazık..ınazuma sahıbı bırı olarak sizlere seslenıyorum arkadaşlar...bu makına bı başka...tork mukemmel...sürüş keyfi desen bi başka zevk..görüntü desen muhteşem(bugun çıktım yalovada turlamaya..en az 5 kişi abı bu ne ..600 luk mu dıye sordu)...hadı bunlarıda geçtim gelip foto çektirenler bile oldu..şu an tek eksik yanı(daha 50 km yaptım)aynalar,görüş biraz kısıtlı.lastıkler irc road winner,çok iyi değil ama fena da değil...yağışlı havada dikkat gerektıryo...gaza bıraz yuklenınce patinaj yapıyor.....kullanılan malzeme gsr 750 ile aynı..bizzat bayıde baktım...yani şu karalama kampanyası yapan arkadaşlar..kullansın bi inazumayı ondan sonra yorum yapsınlar burda..evet sym wolf ta guzel makına ama inazumanın yanına yaklaşamaz bile...yaws moturumda daha plaka yok bugun 11,000 tl teklıf eden biri geldi..sym ikinci el kaç para?..yazıktır...yapmayın arkadaşalr...sağılıcakla kalın..yarın bı vıdeo yuklemek şart oldu sizlere....sevgılerle....
    hgdr, TheAzReaL07, eby78 ve 3 diğerleri bunu beğendiler..

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    CB500 F
    ne SYM ne Cbr, 250 cc de ve kendi tarzında bu motorun rakibi maalesef yok (keşke olsa) ... 2013'e damgasını vurur İnazuma

braingulp - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Su an yok, en son gsx600f (katana)idi
    Alıntı İnazuma77 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Off arkadaşlar valla helal olsun...hala abuk sabuk yorumlar.....
    @İnazuma77

Sayin arkadasim Motorun dunya klasmaninda bir motor, hayirli olsun, sen benim karsilastirmalarima bakma, yaziyorus iste, inazumaya binmis biri degilim, yakindanda gormedim,, ozurdilerim negativ bisey soylemek istemedim. Maddi durumdan degilde, lojistik durumdan dolayi bi turlu istedigim bi motor alamadim, hobimi buralarda yazarak canli tutmaya calisiyorum. Affina siginiyorum.

Video yu bekliyorum, iyi gunler, iyi surusler.

---------- Mesajlar birleştirildi - 06:49 ---------- bir önceki mesaj zamanı 05:57 ----------

Eger 10 bin TL lik bi motor bu videodaki gorulenleri yapiyorsa, ustune ustluk power slide ( dakika 3:02) da yapiyorsa o motor alinir.
    Alıntı Redmoon adlı üyeden alıntı Mesajı göster

---------- Mesajlar birleştirildi - 07:34 ---------- bir önceki mesaj zamanı 06:49 ----------

suzuki inazuma bunda guzel bi motor bence.

K o r @ y - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ATOM KARINCA
    Off arkadaşlar valla helal olsun...hala abuk sabuk yorumlar..yaw beyler bırakın bu muhabbetleri ..ne zaman kullandınız ınazumayı..yok ivmelenme yok son hız..yok görüntü..yok cbf den bıraz öte..gülüyorum size..yazık..vallahi yazık..ınazuma sahıbı bırı olarak sizlere seslenıyorum arkadaşlar...bu makına bı başka...tork mukemmel...sürüş keyfi desen bi başka zevk..görüntü desen muhteşem(bugun çıktım yalovada turlamaya..en az 5 kişi abı bu ne ..600 luk mu dıye sordu)...hadı bunlarıda geçtim gelip foto çektirenler bile oldu..şu an tek eksik yanı(daha 50 km yaptım)aynalar,görüş biraz kısıtlı.lastıkler irc road winner,çok iyi değil ama fena da değil...yağışlı havada dikkat gerektıryo...gaza bıraz yuklenınce patinaj yapıyor.....kullanılan malzeme gsr 750 ile aynı..bizzat bayıde baktım...yani şu karalama kampanyası yapan arkadaşlar..kullansın bi inazumayı ondan sonra yorum yapsınlar burda..evet sym wolf ta guzel makına ama inazumanın yanına yaklaşamaz bile...yaws moturumda daha plaka yok bugun 11,000 tl teklıf eden biri geldi..sym ikinci el kaç para?..yazıktır...yapmayın arkadaşalr...sağılıcakla kalın..yarın bı vıdeo yuklemek şart oldu sizlere....sevgılerle....
    ayhan sen yazdıkça içim gidiyor vallahi.. bizimkide aralık sonuna kadar bi gelseydi... anlayacağın heyecan dorukta....

TheAzReaL07 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR 125R
    öncelikle motorunuz hayırlı uğurlu olsun allah kaza bela göstermesin ama niye 11 000 e vermediz ki motoru ? kaça geldi size ?
    Bir meyhane buldum mezarlığın karşısında eğer beni bulmak istersen ya ordayım ya da karşısında...

V@R@D£R0 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Nx4 Falcon
    bizim neden se huyumuz olmuş
    yorum yapmış olmak için yorum yapmak
    bi makinayı kullanmadığı halde kötülemek
    veya fazlaca övmek.
    inazumayı cbf250 cbr250 sym wolf 250 gibi motorlarla kıyaslıyoruz
    halbuki ya sınıfı farklı ya silindir sayısı neyin peşindeyiz ki
    bi arkadaş gösterge haricinde fiyasko demiş
    daha motosiklet geleli sayılı gün oldu.
    sadece görüntülere bakarak ne belli olabilirki
    alan kişiler kullansınlar km leri devirsinler yorumlarını paylaşsınlar ki bizde bilgi sahibi olalım
    bazı kişilerde motorun bana göre şurası çirkin veya son hızı az dolayısıyla kötüdür kimse almasın diye yorum yapıyor
    kardeşim sana çirkin olan başkasına güzel olabilir bu motosikleti kötü yapmazki
    hem herkesin kriterleri kullanım alanı beklentileri aynı olamaz ki...
    herkese iyi günler
    K o r @ y bunu beğendi.

112BM - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2013 Beyaz CBR125 R- versys 650
    Einstein boşuna söylememiş ''Önyargıları parçalamak, atomu parçalamaktan zordur.'' Sanırım bu sözü söylemeden hemen önce bi Türkiye gezisi falan yapmış olmalı
    Bizim insanımız malesef böyle arkadaşlar. Henüz motoru alıp kullanan sadece bir arkadaşımız var ve görünene göre şu ana kadar motorundan olağan üstü memnun fakat, motoru sadece fotolardan ve videolardan gören arkadaşlar motordan hiç memnun değiller,gerçekten çok enteresan. Topikteki yazılanları okurken bir ara acaba başlık '' Suzuki İnazumayı sevmeyenler, karalayanlar, nefret edenler içeriiii... '' falanmıydı diye düşündüm. Malesef bazı arkadaşlar sadece yorum yapmak için laf olsun diye, bazıları öylesine, bazıları bu motorun piyasaya girmesinden rahatsız olduğu için, bazılarınınsa niye o yorumu yazdıklarını hiç anlamadığım nedenlerden ötürü çok fantastik yorumlar yaptıklarını gördüm. Umarım artık bu motoru gerçekten test etme şansı olup bizle izlenimlerini paylaşacak arkadaşların yorumlarının daha fazla olduğu, faydalı bir topic olur. Herkese kazasız belasız sürüşler..
    braingulp bunu beğendi.

chemical - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbr1000RR-cbr 250R
    Alıntı Alper Kaya adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    çift silindirde nolmuş youtubede 6.vites dib gaz redline cizgisinde 140la gidiyor 140la sabit gidemeyen 250cc isterse 10 egsoz olsun ben napıyım bi cbr250r bile 140la sabit gidebilir tek silinidr olmasına rahmen hyoyu işin içine katmıyorum ninja250yide sokmuyorum ınazuma göstergesi hariç tam bir fiyasko
    evet gidebilir ancak kritik soru şu.
    Motor ömrünü yemeden kaç km yapabilirsin 140km/h ile yada bu hız cbr250için uygunmudur?
    Cevap: Anlık olarak yapabilirsin 2-3km belki zaten son hızı 154. Forumda yağ eksiltip motoru yiyen arkadaşlar var neden çünkü bu hızla o motorlar için uygun değil. Ne motor gücü ne motor kalitesi ne frenleri ne süspansiyonları. Bu hızları yapmakla büyük risk alırsınız. Şöyle düşün bir cbf150 ile 120km/h ile kaç km yaparsın? yapamazsın motoru yersin yağ yakarsın motoru eline alırsın.
    125-150cc ye kadar en normal ve kullanım standarlarında yapılacak hız 85-95km/h
    250cc içinde 115-125km/h tir benim için marka model farketmez bu hızların üzeri ne motor için nede kullanıcı için sağlıklı değildir.
    dediğiniz gibi 140-150 sabitliyim gidiyim diyosanız en az 500cc çift silindir motor ve üzerini kullanmalısınız hem motor hemde sizin sağlığınız için.
    Çoğu motor ustası ve kullanan kişilerin dediği güzel bir söz vardır redline çizgisine yanı kırmızıya gelmeden 2bin devir aşağısında kullanın derler ki motor ömrü için doğru olan bu devir aralığıdır. Şimdi inazuma 13bin devir çeviren makina ve 11bin devirde redline a giriyor. 2bin devir düşersek 9bin devir sağlıklı diyebiliriz. İnazumanında 9bin devirdeki hızı ortalama 115-120km/h civarındadır. Teknik özelliklerinde de 24hp gücü 8500 devirde verenbir makina bu da tezimizi doğrulamış oluyor. Bu motoru 120km/h ortalama ile kullanan arkdaş torunlarına bıraka bilir tipi şekli kişiden kişiye göre değişebilir. Harleyin ne motorları var ama bana bedava versen binmem bugatti veyronda bence en çirkin spor araba bilmem anlatabildimmi?
    Gelmemiş yarından hepmi şikayetçiyiz

Motosikleti
    ATOM KARINCA
    Alıntı V@R@D£R0 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bizim neden se huyumuz olmuş
    yorum yapmış olmak için yorum yapmak
    bi makinayı kullanmadığı halde kötülemek
    veya fazlaca övmek.
    inazumayı cbf250 cbr250 sym wolf 250 gibi motorlarla kıyaslıyoruz
    halbuki ya sınıfı farklı ya silindir sayısı neyin peşindeyiz ki
    bi arkadaş gösterge haricinde fiyasko demiş
    daha motosiklet geleli sayılı gün oldu.
    sadece görüntülere bakarak ne belli olabilirki
    alan kişiler kullansınlar km leri devirsinler yorumlarını paylaşsınlar ki bizde bilgi sahibi olalım
    bazı kişilerde motorun bana göre şurası çirkin veya son hızı az dolayısıyla kötüdür kimse almasın diye yorum yapıyor
    kardeşim sana çirkin olan başkasına güzel olabilir bu motosikleti kötü yapmazki
    hem herkesin kriterleri kullanım alanı beklentileri aynı olamaz ki...
    herkese iyi günler
    Alıntı 112BM adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Einstein boşuna söylememiş ''Önyargıları parçalamak, atomu parçalamaktan zordur.'' Sanırım bu sözü söylemeden hemen önce bi Türkiye gezisi falan yapmış olmalı
    Bizim insanımız malesef böyle arkadaşlar. Henüz motoru alıp kullanan sadece bir arkadaşımız var ve görünene göre şu ana kadar motorundan olağan üstü memnun fakat, motoru sadece fotolardan ve videolardan gören arkadaşlar motordan hiç memnun değiller,gerçekten çok enteresan. Topikteki yazılanları okurken bir ara acaba başlık '' Suzuki İnazumayı sevmeyenler, karalayanlar, nefret edenler içeriiii... '' falanmıydı diye düşündüm. Malesef bazı arkadaşlar sadece yorum yapmak için laf olsun diye, bazıları öylesine, bazıları bu motorun piyasaya girmesinden rahatsız olduğu için, bazılarınınsa niye o yorumu yazdıklarını hiç anlamadığım nedenlerden ötürü çok fantastik yorumlar yaptıklarını gördüm. Umarım artık bu motoru gerçekten test etme şansı olup bizle izlenimlerini paylaşacak arkadaşların yorumlarının daha fazla olduğu, faydalı bir topic olur. Herkese kazasız belasız sürüşler..
    Alıntı chemical adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    evet gidebilir ancak kritik soru şu.
    Motor ömrünü yemeden kaç km yapabilirsin 140km/h ile yada bu hız cbr250için uygunmudur?
    Cevap: Anlık olarak yapabilirsin 2-3km belki zaten son hızı 154. Forumda yağ eksiltip motoru yiyen arkadaşlar var neden çünkü bu hızla o motorlar için uygun değil. Ne motor gücü ne motor kalitesi ne frenleri ne süspansiyonları. Bu hızları yapmakla büyük risk alırsınız. Şöyle düşün bir cbf150 ile 120km/h ile kaç km yaparsın? yapamazsın motoru yersin yağ yakarsın motoru eline alırsın.
    125-150cc ye kadar en normal ve kullanım standarlarında yapılacak hız 85-95km/h
    250cc içinde 115-125km/h tir benim için marka model farketmez bu hızların üzeri ne motor için nede kullanıcı için sağlıklı değildir.
    dediğiniz gibi 140-150 sabitliyim gidiyim diyosanız en az 500cc çift silindir motor ve üzerini kullanmalısınız hem motor hemde sizin sağlığınız için.
    Çoğu motor ustası ve kullanan kişilerin dediği güzel bir söz vardır redline çizgisine yanı kırmızıya gelmeden 2bin devir aşağısında kullanın derler ki motor ömrü için doğru olan bu devir aralığıdır. Şimdi inazuma 13bin devir çeviren makina ve 11bin devirde redline a giriyor. 2bin devir düşersek 9bin devir sağlıklı diyebiliriz. İnazumanında 9bin devirdeki hızı ortalama 115-120km/h civarındadır. Teknik özelliklerinde de 24hp gücü 8500 devirde verenbir makina bu da tezimizi doğrulamış oluyor. Bu motoru 120km/h ortalama ile kullanan arkdaş torunlarına bıraka bilir tipi şekli kişiden kişiye göre değişebilir. Harleyin ne motorları var ama bana bedava versen binmem bugatti veyronda bence en çirkin spor araba bilmem anlatabildimmi?

bu 3 yorum ortalama aynı ...
    ve ben her sayfada bunu anlatmaya çalıştım...
    Eğer bu söylediklerimi kayaya söyleseydim bu zamana kadar ortadan ikiye çatlardı heralde...
    Sonuç 3 yorumda da yazılan gibi, arkadaşlar motordan anlamayan yazmasın... polimik doğuyor...

eby78 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Benelli TNT 25
    buyrun beyler size inazuma ;)

Motosikleti
    ATOM KARINCA
    hayırlı olsun iyi günlerde kullanman dileği ile... tekerine taş dokunmasın

Motosikleti
    Benelli TNT 25
    yok koray ben almadım motoru bende bir küçük kardeşi tvs var ;) canlı görmek isteyen arkadaşlarımız için koydum resimleri..

Motosikleti
    ATOM KARINCA
    Alıntı eby78 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    yok koray ben almadım motoru bende bir küçük kardeşi tvs var ;) canlı görmek isteyen arkadaşlarımız için koydum resimleri..
    yanlış anlaşılma oldu kusura bakma... e o zman sanada kısmet olsun
    bende kırmızı aldım...

Motosikleti
    Benelli TNT 25
    o zaman sana hayırlı olsun kazasız belasız iyi günlerde kullan motorunu ;) kısmet diyelim bende 250cc için satışa koymuştum apache yi ama sezona artık

V@R@D£R0 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Nx4 Falcon
    Alıntı K o r @ y adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    yanlış anlaşılma oldu kusura bakma... e o zman sanada kısmet olsun
    bende kırmızı aldım...
    hayırlı olsun kazasız belasız binin inşaallah.
    tabii tüm arkadaşlara kazasız belasız sürüşler

atillapasa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    TVS apache...
    biçok kişi inazuma gelmeyecek sanıyordu.. diğer 250 cc sahipleri inazuma gelince kendi motorlarının ikinci eli geberecek diye inazumaya bok atıyor. binmeden denemeden yorum yapmayalım.. alan arkadaşlar denesinnler bakalım sonuç ne ama suzuki kötü motor yapmaz.. ikinci el sym 5000 anca eder artık :-)))))
    braingulp bunu beğendi.

Motosikleti
    ATOM KARINCA
    Alıntı V@R@D£R0 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    hayırlı olsun kazasız belasız binin inşaallah.
    tabii tüm arkadaşlara kazasız belasız sürüşler
    teşekkürler... bende bu ayın 15 ile sonu arası teslim alıyorum...

Motosikleti
    YAMAHA NMAX 155
    arkadaşlar bildiğiniz gibi değil acayip kurtlanıyorum
    hani bazıları demiş ya şekli şemali ne öyle diye
    bana kalırsa BENİM İÇİN biçilmiş kaftan
    alan arkadaşlara tekrar hayırlı olsun diler en kısa zamanda merak ettiğim iki konu olan başta artçılı kullanım
    ve yakıtı hakkında bilgi verirlerse memnun olurum
    motorumu satmak üzereyim gibi nasip olursa gelecek sezona ömürlük bi 250cc ile girmek istiyorum
    herkese saygılarımı sunar kazasız sürüşler dilerim
    bu arada KIRMIZI OLSUN BEŞ FAZLA OLSUN
    Adem Balkan ve K o r @ y bunu beğendiler.

GP500-1st - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    İnazuma bazlı bir 250R racing model çıkarıcakmı suzuki merak ediyorum.

Zaten Ecu ünitesi ile oynayarak suzuki direk 30-32 hp ye zıplatabilir çıkış gücünü

Motosikleti
    2002 Aprilia Atlantic 500
    Alıntı Alper Kaya adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    biz naked-racing kıyaslaması yapmıyalım zaten yapılıcakta bi kıyaslama yok noktayı koyuyorum siz hakediyosunuz alın binin herşeyede hız olarak bakmayın ivmeyi düşünün derim beyler suzukinin sırf 250cc de motorum olsun maksadıyla yaptıgı bi alet alanda suzuki die alır göstergesi hariç ne bi görselik ne bi tasarım nede bi 250cc 25bg sıralı silindire yakısıcak performansa sahip cbf 150 den biraz öte
    HYOSUNG GT250R almanı biz tavsiye etmedik ki güzel kardeşim.keşke az daha dişini sıksaydında inazumayı bekleseydin.Bu gün inazumayı bekleyip motoruna kavuşanları kıskanıp bu tür mesajlar yazmak zorunda kalmazdın di mi?Ayrıca ben şu zıppırmen nick li arkadaşı merak ediyorum.Her gün bu topiğe bu motor gelmez diye yazıyordu ama şimdi sesi soluğu çıkmıyor.Ne oldu acaba?
    Egemen06 bunu beğendi.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 3 kullanıcı var. (0 üye ve 3 misafir)