Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Suzuki Inazuma Gw 250/ Inazuma F Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    atillapasa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    TVS apache...
    Alıntı K o r @ y adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    yıllardır motor üstündeyim ,tabiri caizse parmaklamadığım motor kalmadı..
    mopedler ,çinliler , cbf 150, tvs, 600rr, fazer 6, cbf 500, ybr 125 motorlarım oldu.. videodan iyi olduğu kanaatine vardım..
    bizzat görenler beğenmedi.. mesela wolf ile arasındaki malzeme kalitesi nasıl.. açıklayıcı olunmuyor. bana göre wolf malzeme kalitesi olarak fena değil, iyi derim.
    acaba suzuki isminden dolayı deli dehşet bişey beklenildi.. neyse motor gelsinde yorum sırası bana gelsin..
    hocam ben iki motorada bindim. ikisinide gördüm. fakat sürmedim. sym malzeme kalitesi olarak çok iyi. yiğidi öldür hakkını ver.honda cbr dan çok kaliteli. zate bu honda neden bu kadar satıyor anlamış değilim.(bakım onarım şefiyim. elektrik ve meknikle iştigal ediyorum)

inazumada çok kalite dış görünüş olarak.biraz km yapınca sorun çıkaracakmı alan arkadaşlara soracağız.kimi beğenmiş kimi beğenmemiş. normal olanda bu herkez beğenseydi sorun var demektir.

inazumanın satışını asıl etkileyecek olan yedek parça, bakım ve aksesuar fiyatları olacak gibi. zira bu fiyatlar el yakacak bazıları sırf bu yüzden uzak duracak.

ne demişler aslan besleyen yemini düşünmez...

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    c90 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR 500R 2014 HONDA
    Alıntı motoseyyah adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    İyi dileklerini sunan tüm arkadaşlara teşekkürler:

Koray yan çantalı istiyordun bak bakalım şuna beğenecekmisin;http://img16.imageshack.us/img16/999...9847412451.jpg
    zuma zuma zum
    tam karakaçan heybeler un çuvalı ile dolmayı bekliyor
    KASKINI TAK ki DOSTLUĞUMUZ UZUN OLSUN
    Taşları Bağlamışlar , Köpekler Serbest
    Eşkiya Düze İnmiş , Yiğitler Derdest

GP500-1st - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tsubasa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Demir At
    ybr 250 ile kıyas yapılırsa inazuma nerede kalır..
    soruya hayatında ybr 250 görmemiş kişi cevap vermesin..
    ybr 250 yi artcı olarak binmişliğim var sürmek nasip olmadı
    inazumaya da fuarda bindim
    bence cok kalite bişi bekliyordum ben
    tırt cıktı şuan benim beklentilerim
    performans yol tutuş ve yakıtı merak ediyorum eger onlarda beklenen gibi değilse bu motor boşuna yaygara kopardı

# motosikletle.blogspot

K o r @ y - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ATOM KARINCA
    Alıntı atillapasa adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    hocam ben iki motorada bindim. ikisinide gördüm. fakat sürmedim. sym malzeme kalitesi olarak çok iyi. yiğidi öldür hakkını ver.honda cbr dan çok kaliteli. zate bu honda neden bu kadar satıyor anlamış değilim.(bakım onarım şefiyim. elektrik ve meknikle iştigal ediyorum)

inazumada çok kalite dış görünüş olarak.biraz km yapınca sorun çıkaracakmı alan arkadaşlara soracağız.kimi beğenmiş kimi beğenmemiş. normal olanda bu herkez beğenseydi sorun var demektir.

inazumanın satışını asıl etkileyecek olan yedek parça, bakım ve aksesuar fiyatları olacak gibi. zira bu fiyatlar el yakacak bazıları sırf bu yüzden uzak duracak.

ne demişler aslan besleyen yemini düşünmez...
    bende tecrübelereme dayanarak videodan gördüğüm kadarı ile kaliteli bir malzemeye sahip olduğu hissi verdi .. zaten dediğin gibi dış görünüşü herkes beğenmez..
    zaten motorda beni dış görünüş ağırlık yükseklik kalınlık ilgilendirmiyor.. dayanıklılık sağlamlık ve rahatlık benim tercih sıralamamdır.. suzuki bakım ve yedek parça
    olarak ne yazık ki pahalı ama eğer sorunsuz bir motor çıkarsa helali hoş olsun..

---------- Post added at 01:05 ---------- Previous post was at 00:58 ----------

Alıntı Tsubasa adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ybr 250 yi artcı olarak binmişliğim var sürmek nasip olmadı
    inazumaya da fuarda bindim
    bence cok kalite bişi bekliyordum ben
    tırt cıktı şuan benim beklentilerim
    performans yol tutuş ve yakıtı merak ediyorum eger onlarda beklenen gibi değilse bu motor boşuna yaygara kopardı
    performan 250cc kadar gidecektir, yol tutuş 183+ sürücü olduğu için biraz daha sağlam tutar, yakıt olarakta yakıt enjeksiyonuna sahip olması az yakacağı hissi veriyor..

F54 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    crf 1000L + dio
    bu fuar daki motorun da üzerine oturmayan 2 kişi kaldı biri ben biri sen kanka
    ben senin yerinde olsam gider otururdum üstüne
    benim neden gitmediğimi hiç sorma çünkü benim suzuki ye oturacak totom yok
    hayat bir savaştır tek silahın aklın ve inancındır

Tsubasa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Demir At
    Alıntı F54 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    hacı bilmiyon sen
    moda oldu
    gidiyosun inazumaya biniyosun foto cektiriyorsun :D
    millet 1 yıldır bekliyor şu motosikleti
    cok büyük beklentilere girmiştim resimlerden
    gidince tırt geldi egzoz lastik gövde filan
    # motosikletle.blogspot

Motosikleti
    ATOM KARINCA
    Alıntı F54 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    olum suzukiye oturacak totom yok diyosunda, inazuma çinli muamelesi görüyor..
    vericen bu millete motoru patlayan,giderken tekeri kopan,freni tutmayan ,göstergeleri çalışmayan motoru, bak o zaman yorumlara..

dftuzlu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    kentkart
    sıra bende, bırazdan yola cıkıyorum istanbula inazumayı görmek için
    Bazıları hızlı gitmeyi seçer, siz yaşamayı seçin.

chemical - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbr1000RR-cbr 250R
    Alıntı Tsubasa adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    hacı bilmiyon sen
    moda oldu
    gidiyosun inazumaya biniyosun foto cektiriyorsun :D
    millet 1 yıldır bekliyor şu motosikleti
    cok büyük beklentilere girmiştim resimlerden
    gidince tırt geldi egzoz lastik gövde filan
    çift egzos var lastikte irc road winner. Nesi tırt geldi tipimi kalitesimi? gidip stock motorda yoshi egzos olucak hali yok. Millet sıfır honda alınca cbf150 yada cbr250 daha galeriden çıkartmadan sıfır lastiği çöpe atıp lastik takıyolar. Nerden baksan 500-600den aşağı değil cbr250 nin lastikeri tüm bunlarda ekstra maliyet. Gövde konusundada gayet başarılı tip olarak tartışmam ama dandik malzemede kullanmamışlar. Ben size açıkça söyliyim 250cc bir motordan özellikle 10bin liralık bir motorda olması gerekenleri koymuşlar bundan daha fazlada birşey beklemek zaten hayalcilik olur. Malzeme kalitesi olarak bence cbr250den daha kaliteli plastik aksam,lastikler,teknoloji olarak gösterge paneli daha iyi. artı olarak çift silindir daha uzun ömürlü motorada sahip olacağı belli cbr250de mekanik olarak ses geliyordu ve yağ problemi yaşayan arkadaşlar oldu tabi bu kronik sorun değil ancak bilinçli en azından forumu okuyan motor hakkında bilgisi olanların başına gelmesi ironik. Hız aramayan,konfor arayan,uzun ömürlü motor arayan,kalite arayan bu motoru tercih eder ve parasınıda şahsen hak eden bir motor. cbf ybr tvs gibi teknoloji özürlü motorlara 4000-5000lira verilen bir ülkede en azından motora benzeyen ve nispeten teknoloji olan motor 10bin rahat rahat eder.
    c90 ve metanecho bunu beğendiler.
    Gelmemiş yarından hepmi şikayetçiyiz

Motosikleti
    ATOM KARINCA
    Alıntı chemical adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    çift egzos var lastikte irc road winner. Nesi tırt geldi tipimi kalitesimi? gidip stock motorda yoshi egzos olucak hali yok. Millet sıfır honda alınca cbf150 yada cbr250 daha galeriden çıkartmadan sıfır lastiği çöpe atıp lastik takıyolar. Nerden baksan 500-600den aşağı değil cbr250 nin lastikeri tüm bunlarda ekstra maliyet. Gövde konusundada gayet başarılı tip olarak tartışmam ama dandik malzemede kullanmamışlar. Ben size açıkça söyliyim 250cc bir motordan özellikle 10bin liralık bir motorda olması gerekenleri koymuşlar bundan daha fazlada birşey beklemek zaten hayalcilik olur. Malzeme kalitesi olarak bence cbr250den daha kaliteli plastik aksam,lastikler,teknoloji olarak gösterge paneli daha iyi. artı olarak çift silindir daha uzun ömürlü motorada sahip olacağı belli cbr250de mekanik olarak ses geliyordu ve yağ problemi yaşayan arkadaşlar oldu tabi bu kronik sorun değil ancak bilinçli en azından forumu okuyan motor hakkında bilgisi olanların başına gelmesi ironik. Hız aramayan,konfor arayan,uzun ömürlü motor arayan,kalite arayan bu motoru tercih eder ve parasınıda şahsen hak eden bir motor. cbf ybr tvs gibi teknoloji özürlü motorlara 4000-5000lira verilen bir ülkede en azından motora benzeyen ve nispeten teknoloji olan motor 10bin rahat rahat eder.
    aynen kanka, motor gelince test eder burada yorumları yazarız...

Motosikleti
    BMW F 750 GS
    Çanta biraz sırıtmış sanki. Gerçi çantasız da olmaz ama...

c90 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR 500R 2014 HONDA
    gelse de bu kadar merak bitse
    artık sıkıntı ve ıkıntı verdi yok şöyle yok böyle
    bir kamçılasak şu karakaçanıda marifetlerini bir görsek bir solukta 200-300 km yol yapsak huyu tüyü belli olur
    olumlu yada olumsuz fikirler ön seziden ileriye gitse
    ama adamlarda haklı 1-2 ay için 1 model yılı kaybedecek şuan gelen motorlar
    1 ocak itibari ile gelirse 2013- şu an gelse 2012 malum 1 model 1 model hele benim gibi alıpta uzun yıllar binmeyi düşünenler için ayrı bir önemi var
    KASKINI TAK ki DOSTLUĞUMUZ UZUN OLSUN
    Taşları Bağlamışlar , Köpekler Serbest
    Eşkiya Düze İnmiş , Yiğitler Derdest

Mengu16 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj 200NS, Mondial 210MX
    Alıntı c90 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    gelse de bu kadar merak bitse
    artık sıkıntı ve ıkıntı verdi yok şöyle yok böyle
    bir kamçılasak şu karakaçanıda marifetlerini bir görsek bir solukta 200-300 km yol yapsak huyu tüyü belli olur
    olumlu yada olumsuz fikirler ön seziden ileriye gitse
    ama adamlarda haklı 1-2 ay için 1 model yılı kaybedecek şuan gelen motorlar
    1 ocak itibari ile gelirse 2013- şu an gelse 2012 malum 1 model 1 model hele benim gibi alıpta uzun yıllar binmeyi düşünenler için ayrı bir önemi var
    Aslında 2012 model olması daha iyi olurdu motorlu taşıtlar vergisi daha çabuk düşük vergi dilimine düşer.

Motosikleti
    TVS apache...
    Alıntı chemical adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    aynen katılıyorum.cbr tek silindir inazuna cift....cbr egsozu çok kötü görünüyor. inazumanın çift egsoz ve canlı gördüm kromuna kadar kaliteli. fotolarda görüp çirkin diyenlere tavsiyem canlı görmeleri.lastik desen aynı 10,000 tl lik motorların lastikleri kötü. alırken orjinalleri atıp en az 600 daha verip lastik alan var. inazumanın orjinal lastikleride muadillerinden iyi...

bunun gibi saysam bisürü artısı var. suzuki daha ne olsun.
    sbr bunu beğendi.

sedat_57 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2000 ford
    Lastik ölçülerini bilen varmı acaba..
    https://www.youtube.com/watch?v=GGatfgQkPGY

Motosikleti
    TVS apache...
    suzikinin sitesinde olması lazım..

F54 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    crf 1000L + dio

olum suzukiye oturacak totom yok diyosunda, inazuma çinli muamelesi görüyor..
    vericen bu millete motoru patlayan,giderken tekeri kopan,freni tutmayan ,göstergeleri çalışmayan motoru, bak o zaman yorumlara..
    koray sen ne yazıldığına çizildiğine bakma artık iş işten geçti
    şemsiye bi kere......... girdi
    bence bu motor parasına hakketmiyor sebebi ise bu ülkede ki 250cc kıtlığı eğer tr de adam gibi honda yamaha kawasaki 250cc motor getirse bu motor inan ki 8500 tl civarı olurdu
    herkez adam gibi motor alır kullanırdı
    bok atanlara çinli muamelesi yapanlar da yere göğe sığdıramayanlar ise motor daha 1 km bile yapmadan ezbere konuşmasalar bence iyi olur çünkü yarum yapanların %50 si yanılacak ama hangisi bunu zaman gösterecek
    benim fikrim ise sadece görünüş olarak herkezin dediği gibi ön çamurluk far tipsiz
    gerisini kullananlar anlatacak
    hayat bir savaştır tek silahın aklın ve inancındır

Zippo's - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2011 600F ABS
    Bazı arkadaşlar egzost ve lastik demiş ama üstünde zaten irc road winner lastik var ? Ne olacaktı ki ? Cbr 125 inde 250 ninde kawasaki ninja 250 ninde orjinal lastikleri bunlar zaten.Hangi marka 125-250 cc motora orjinal haliyle metzeler lastik koydu ? İdare eder bi lastik,bi shinko kadar vasat değil sonuçta.Arka lastiğin ebatı 130 sanırım.Gayet iyi.Egzost falan demişsinizde ne olmasını bekliyosunuz anlamadım.Normal bi egzost işte ne vasat ne fantastik.Çok garip şeylere değiniyosunuz arkadaşlar.Ben şahsen motoru beğendim.Parça kalitesi iyi,göstergeler de çok iyi.Çift silindir.Bence çokta tartışılacak bi tarafı yok

sedat_57 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2000 ford
    Arkada 140 önde 110 gayet fazla ybr de 130-100 maluk tek silindir
    https://www.youtube.com/watch?v=GGatfgQkPGY

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 3 kullanıcı var. (0 üye ve 3 misafir)