Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Suzuki Inazuma Gw 250/ Inazuma F Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    K o r @ y - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ATOM KARINCA
    Alıntı ethemm76 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Koray' cım valla, işten gelmişin burada mesaiye başlamışsın Desene senin çok mu farklı diye

Bu bekleme sürecinin, özleminin bir an önce sıkıntısız tamamlanmasını senin adına canı gönülden isterim.

Benim kappa için arka canta demirini de yaptırırız sana, benim motorla gideriz işinin ehli bi ustaya Bu demirin aynısını bu motora göre yap ustam diyicez, aslında olur, bizim demirlerde demirci ustalarında Tr de yapılıyor diye biliyorum zaten. Yurt dışından gelmiyor. Bide kappa 46 aldınmı işlem tamamdır. Aslında bence olur, yok olmaz desen o motora güzel bi depo üstü çanta da yakışır.
    vallahi ikinci iş yerim burası ethem abi..
    suzukinin sitesinde aksesuar olarak givi canta yapmış.. çanta olayını o şekilde çözerim..
    ama hep istediğim yan çanta olayını bu motor için araştırabilirz. sadece yan çanta takmayı düşünüyorum

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    fat280 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    en kısa zamanda olacak inş.
    koray ve motoseyyah abilerim hayırlı uğurlu olsun kazasız belasız sürüşler dilerim
    SALCANO WOLF125 SİYAH BENİM MAKİNE

Motosikleti
    ATOM KARINCA
    Alıntı fat280 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    koray ve motoseyyah abilerim hayırlı uğurlu olsun kazasız belasız sürüşler dilerim
    eyvallah canım kardeşim, hele motorlar bi gelsin o zaman tebrikleri alırız

motoseyyah - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbf 500
    Sağolasın Fatih daha iyileri sizlerin olsun inşallah.Geldiği zaman test eder ayrıntılı raporları iletiriz .En az 650 cc almayı düşünüyordum İnazumaya yazıldık ,ne zaman gelirse o zaman bineriz artık.

---------- Mesajlar birleştirildi - 09:37 ---------- bir önceki mesaj zamanı 09:35 ----------

Alıntı TEKTEKER_RAMÇO adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    günaydın arkadaşlar

koray ve motoseyyah abim hayırlı olsun.. gelsinde test edelim yaw...
    Teşekkürler Ramazan birlikte test ederiz inşallah.
    '' Baki kalan bu kubbede bir hoş sada imiş ''

Motosikleti
    Alıntı K o r @ y adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    eyvallah canım kardeşim, hele motorlar bi gelsin o zaman tebrikleri alırız
    Alıntı motoseyyah adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Sağolasın Fatih daha iyileri sizlerin olsun inşallah.Geldiği zaman test eder ayrıntılı raporları iletiriz .En az 650 cc almayı düşünüyordum İnazumaya yazıldık ,ne zaman gelirse o zaman bineriz artık.

---------- Mesajlar birleştirildi - 09:37 ---------- bir önceki mesaj zamanı 09:35 ----------

Teşekkürler Ramazan birlikte test ederiz inşallah.
    abilerim aralık sonu gelirse ben göremem askere gidiyorum nasipse aralık başında
    iyi dilekleriniz içinde teşekkürler asker dönüşü beğenirsem bend alırım inş. bi inazuma 250cc en ideali hem ş.içi hem ş.dışı

Motosikleti
    ATOM KARINCA
    abilerim aralık sonu gelirse ben göremem askere gidiyorum nasipse aralık başında
    iyi dilekleriniz içinde teşekkürler asker dönüşü beğenirsem bend alırım inş. bi inazuma 250cc en ideali hem ş.içi hem ş.dışı
    oooo asker olacaksın ha...
    ben askere giderken fazer 6 yı sattım ,10 ay rüyalarıma girdi.. son 5 ay psikolojim düzelmişti

Motosikleti
    cbf 500
    Bu arada Suzuki bayileri forumu bayağı bi sıkı takip ediyorlar,ağızları da kulaklarına varıyor. Adamlar "amma da reklam yapıyoruz yahu geldi gelecek yok şöyle yok böyle sayfalarca yorum yapıyorlar " diyorlar emin olun.
    Bayilerden bir tanesi bana telefonda Abi motoseyyah sen misin dedi nerden biliyorsun dedim,ee mesleğimiz bu forumları takip ediyoruz elbette diye cevap verdi.
    Bakın Suzuki bayileri ; topic i patlattık artık motoru teslim alırken topcase arka ve yan demirler ve orta sehpa ,ön cam isterim yoksam motoru fena kötüler işinizi baltalarım ona göre

Motosikleti
    ATOM KARINCA
    serdar abi 2,4 lt yağ haznesi var , tahmini olarakta motor bloğu büyük olduğu için 1600-1800 km rodaj dönemi vardır..

---------- Post added at 09:52 ---------- Previous post was at 09:49 ----------

Alıntı motoseyyah adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bu arada Suzuki bayileri forumu bayağı bi sıkı takip ediyorlar,ağızları da kulaklarına varıyor. Adamlar "amma da reklam yapıyoruz yahu geldi gelecek yok şöyle yok böyle sayfalarca yorum yapıyorlar " diyorlar emin olun.
    Bayilerden bir tanesi bana telefonda Abi motoseyyah sen misin dedi nerden biliyorsun dedim,ee mesleğimiz bu forumları takip ediyoruz elbette diye cevap verdi.
    Bakın Suzuki bayileri topic i patlattık artık motoru teslim alırken topcase arka ve yan demirler ve orta sehpa ,yan cam isterim yoksam motoru fena kötüler işinizi baltalarım ona göre

ooooo demek öyle haa !!! Mototaş vural bey ,eğer bu mesajı okuyorsanız bende bi takım aksesuarlar isterim ona göre.. bedava reklam olmaz daha sizin için ne yapalım değil mi
    suzuki aşağı suzuki yukarı... burada mesaiye kalıyoruz ona göre..

Motosikleti
    Honda CB125E/NC700x
    Alıntı blue white adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    suzuki ana merkezin yalancısıyım, 5 adet gelmiş ve satılmış. autoshow dada görücüye çıkmış olacak 1 tanesi .
    Suzuki ana merkez kaç aydır, ''motor 15 gün içinde gelecek'' diye insanlara e-posta yollayan yer mi? Yoksa başka bir ana merkez var da biz mi bilmiyoruz. Bozuk saat bile günde bir(analog olanlar iki) kere doğruyu gösterir derler ama neyse ...
    erro bunu beğendi.
    ‘’ http://www.motosiklet.net/forum/moto-sohbet/98835-mt-camiasi-bir-el-atar-mi-yazilarinizla-motosiklet-askima-yardim-edin-lutfen.html’’ konusuna destek veren herkese teşekkür ederim...Sevgiyle kalın,

Motosikleti
    oooo asker olacaksın ha...
    ben askere giderken fazer 6 yı sattım ,10 ay rüyalarıma girdi.. son 5 ay psikolojim düzelmişti
    abi ben 6 ay yapacağım nasipse 6 ay motor görürüz artık ama ne edelim vatan borcu

ethemm76 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yuki Snoopy 80cc.
    E-Broşürü inceledim. Benim düşünceme göre sahip olmayı planladığım motosikletin olmazsa olmazı orta sehpa dahi var broşürde, çanta var, çok güzel, ben şu cbf e 1 sene daha pineyim, bakarsınız bende aranızda olurum. Şimdi bütçe yok

---------- Mesajlar birleştirildi - 11:04 ---------- bir önceki mesaj zamanı 11:01 ----------

serdar abi 2,4 lt yağ haznesi var , tahmini olarakta motor bloğu büyük olduğu için 1600-1800 km rodaj dönemi vardır.
    Dl-650 de 2700 lt yağ haznesi var. Yağ değişim ve servis bakım aralığı 6000 km de bir. İnazumanın 250 cc hacmine göre karterinde 2400 gram yağ bulundurması çok harika. Araştırmadım ama inazumanın bakım yağ değişim periyodunun 6-8 bin km den aşağı olacağını sanmıyorum. Belki 10 binde bir bile olabilir. Mükemmel ötesi.

Motosikleti
    ATOM KARINCA
    Alıntı ethemm76 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    E-Broşürü inceledim. Benim düşünceme göre sahip olmayı planladığım motosikletin olmazsa olmazı orta sehpa dahi var broşürde, çanta var, çok güzel, ben şu cbf e 1 sene daha pineyim, bakarsınız bende aranızda olurum. Şimdi bütçe yok

---------- Mesajlar birleştirildi - 11:04 ---------- bir önceki mesaj zamanı 11:01 ----------

Dl-650 de 2700 lt yağ haznesi var. Yağ değişim ve servis bakım aralığı 6000 km de bir. İnazumanın 250 cc hacmine göre karterinde 2400 gram yağ bulundurması çok harika. Araştırmadım ama inazumanın bakım yağ değişim periyodunun 6-8 bin km den aşağı olacağını sanmıyorum. Belki 10 binde bir bile olabilir. Mükemmel ötesi.
    orta sehpa opsiyonel, fiyatıda malum pahalıdır.. Bide onu taktırcaz bende 6,000 km bakım aralığı tahmin ediyorum

kwsk-boy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda cbr125r repsol
    suzuki inazuma 250 başlığını görünce kesin birisi almış incelemiş ve yorumlarını yazmıştır diye heyecanla giriyorum ama hep hüsrana uğruyorum :( bu suzukininde özgüvenine hayret ettim doğrusu. Kendinden soğutmaya çalışıyo sanki bilerek.......

Motosikleti
    suzuki gladius
    Inazuma Türkiye topraklarına nihayet ayak bastı.

http://youtu.be/Drv2uPjNTvU

Gördüğüm bazı ufak tefek şeyler, umarım ki sergilenen makinenin fuar fuar dolaşmasından kaynaklanıyordur.(oynak sinyaller vb.)
    Kasım 15 de geleceğine kendileri de inanmış gibi

Ayrıca hiç öyle ufak tefek bir motor değil son derece yakışıklı...

---------- Mesajlar birleştirildi - 16:22 ---------- bir önceki mesaj zamanı 16:08 ----------

Birkaç tane de resim...

Ercument - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBF150
    Vatan millete hayırlı uğurlu olsun. Bir tane geldiğine göre geriside gelir artık. Yarın gidip bir bakayım şuna. ateshpoyfan motorun üstene oturmaya izir veriyorlarmı?

Motosikleti
    cbf 500
    Alıntı Ercument adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Vatan millete hayırlı uğurlu olsun. Bir tane geldiğine göre geriside gelir artık. Yarın gidip bir bakayım şuna. ateshpoyfan motorun üstene oturmaya izir veriyorlarmı?
    Hocam bol foto bekleriz, motorun üzerine oturmaya izin veriyorlarsa ve mümkünse bir de üzerinde oturur şekilde foto olursa memnun olurum.Hafta sonu çalıştığımdan fuara gelemeyeceğim

Motosikleti
    Kara Şimşek..
    Tüm Inazuma cılara Hayırlı Uğurlu Olsun . Şu Motor 5bit TL olsa ne olurdu yani TR de Nükler patlama olurdu heralde
    Sado

Ramazan Can - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW GS 1200 / Honda Africa Twin dct1000L- VESPA LX
    vatana millette hayırlı olsun...
    Fuzuliye sormuşlar "sevmek mi daha güzel sevilmek mi?" Sevişmiyorsanız ikisi de fuzuli demiş... SEMTİN HAYLAZI

Motosikleti
    ATOM KARINCA
    arkadaşlar ;

arka çanta, ön cam vizörü, depo fuları ve orta sehpa şimdilik ilk aksesuarları..
    Pazartesi günü bu aksesuarların fiyatları gelecek, bende sizleri bilgilendireceğim..
    Motor fena durmuyor.. Resimler için teşekkürler

Motosikleti
    suzuki gladius
    Alıntı Ercument adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    hayabusanın üstünde hostes abla oturuyordu. ben açıkçası oturabilirmiyiz? diye sormadım. ama sanmıyorum

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 2 kullanıcı var. (0 üye ve 2 misafir)