Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Suzuki Inazuma Gw 250/ Inazuma F Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    cenkito - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MONDİAL X-TREME MAXX 200
    Alıntı forjust1day adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    inazuma teknoloji olarak duke 200den ileride değilmi ? 250 cc segmentinde kaç tane motorda MODE olayı var ? inazuma eco mode olayıyla 1 adım önde yol bilgisayarı olsaydı daha bi tadından yenmezdi..

Ayrıca bi sorum olucak hep tartışılıyor fakat cbr 250 ve inazuma arasında kaldım. kuba strike 150 sahibiyim ve rüzgara karşı resmen yelken oluyorum. biraz uzun yol yapayım sersemleştiriyor. inazumada rüzgar olayı nasıl 140 km sürat ile uzun yol yapılsa yorarmı ?
    oturus pozisyonu olarak motorun üstüne yatılmayan

yani racing tarzı olmayan cogu motorda rüzgar yuksek hızda sorun olur
    Adım CEM
    MOTOSİKLET = ÖZGÜRLÜK
    Motora ölmek için değil, Yaşamdan daha fazla zevk almak için binmeliyiz

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    adem80 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha x-city 250
    cbr 250 peki daha mı az rüzgar alır inazumaya göre ?
    inazumaya tur camı takarsan o sorun çözülür.

Alıntı adem80 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    inazumaya tur camı takarsan o sorun çözülür.
    Benim için önemli olan rüzgar. inazuma cbr a göre kat kat rahat bir motor. konfor ve rahatlık bakımından bunun tartışması bile yapılmaz.Eğer tur camı ile bu rüzgar olayı çözülürse kararımı inazumadan yana kullanıcam.

3310 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    özel üretim tank pad çeşitleri
    iletişim feysbuk siperlik
    made by SAKALLI

solmyr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Benim için önemli olan rüzgar. inazuma cbr a göre kat kat rahat bir motor. konfor ve rahatlık bakımından bunun tartışması bile yapılmaz.Eğer tur camı ile bu rüzgar olayı çözülürse kararımı inazumadan yana kullanıcam.
    tur camı bu iş için var zaten ancak siperlik olsa bile 140km hız bu motorun limiti olduğu gibi, keyif vermekten ziyade efor sarf ettirir. tecrübelerime dayanarak, (inazuma ve camlı motosiklet kullanmadım) çıplak motosiklette keyifli yolculuğun limiti 120km/h. daha üzeri için spor motor almalı.
    3310 ve khan_x bunu beğendiler.
    motogünlüğüm: youtube.com/c/Bereñârı

orhanerdogan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki GSX650F
    Arkadaşlar motorumu satıyorum, farkındayım burası ilan bölümü değil ama kısa süreliğine vade farkı olmadan world card a taksitlendirebiliyorum belki değerlendirmek isteyen olur diye düşündüm.

http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...0835282/detay/

CBR125RCI - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    INAZUMA olacak inşaallah
    ARKADAŞLAR CBR 250 Mİ SATTIM VE NASİPSE BU YAZ BENDE INAZUMACI OLUYORUM.HERKESE HAYIRLI GÜNLER.KAZASIZ BELASIZ KEYİFLİ SÜRÜŞLER DİLİYORUM.TEKERİNİZ DÜZ BASSIN.ALLAH'A EMANET OLUN.

sbr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki v-strom DL650 XT
    Alıntı CBR125RCI adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ARKADAŞLAR CBR 250 Mİ SATTIM VE NASİPSE BU YAZ BENDE INAZUMACI OLUYORUM.HERKESE HAYIRLI GÜNLER.KAZASIZ BELASIZ KEYİFLİ SÜRÜŞLER DİLİYORUM.TEKERİNİZ DÜZ BASSIN.ALLAH'A EMANET OLUN.
    bu geçişin sebebi nedir acaba?
    TRANSALP XL700

Motosikleti
    INAZUMA olacak inşaallah
    SADECE SUZUKI OLDUĞU İÇİN DEMEK İSTİYORUM
    ÖNCE VATAN MİLLET,SONRA ANA VE YAR,BU YOLDA SAVRULAN,BİRİLERİ VAR.EZAN DİNMEZ DİYEN,BAYRAK İNMEZ DİYEN,ŞEHİT ÖLMEZ DİYEN,BİRİLERİ VAR.
    BAYRAKLA DERTLEŞEN,TOPRAKLA BİRLEŞEN,CAN VERİP DEVLEŞEN,BİRİLERİ VAR..ŞEHİTLER ÖLMEZ..

sbr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki v-strom DL650 XT
    Alıntı CBR125RCI adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    SADECE SUZUKI OLDUĞU İÇİN DEMEK İSTİYORUM
    Peki hayırlı olsun
    TRANSALP XL700

Motosikleti
    NC 700 X
    Merhaba arkadaşlar,
    http://www.sahibinden.com/ilan/yedek-parca-aksesuar-donanim-tuning-aksesuar-tuning-motosiklet-suzuki-gw-250-inazuma-cami-fume-on-cam-orjinal-160410786/detay/

İhtiyacı olan olursa fazla olduğu için satıyorum.
    Bu arada yeğenimde cbr 250 r var. Benimde Nc 700 X im vardı. Satıp ınazuma aldım. Motor bence çok güzel hatta yeğenim de kullandı rahatlığı, görünümü v.s kafası karışık bu ara
    Herkeze kazası belasız sürüşler dilerim.

ectuna - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Versys 650 (İnazuma-YBR125-Honda Ps150i-H.Kinetix)
    Alıntı serkan.57 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Merhaba arkadaşlar,
    http://www.sahibinden.com/ilan/yedek...0410786/detay/

İhtiyacı olan olursa fazla olduğu için satıyorum.
    Bu arada yeğenimde cbr 250 r var. Benimde Nc 700 X im vardı. Satıp ınazuma aldım. Motor bence çok güzel hatta yeğenim de kullandı rahatlığı, görünümü v.s kafası karışık bu ara
    Herkeze kazası belasız sürüşler dilerim.
    Nc750x almak istiyorum. vadeli olarak.
    siz benim istediğimin tersini yapmışsınız.
    O yüzden sakıncası yoksa sorabilir miyim, neden nc yi inazumaya değiştiniz?[COLOR="Silver"]
    === Eğitim Şart ===

Motosikleti
    INAZUMA olacak inşaallah
    Alıntı sbr adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Peki hayırlı olsun
    SAĞOL DOSTUM
    ÖNCE VATAN MİLLET,SONRA ANA VE YAR,BU YOLDA SAVRULAN,BİRİLERİ VAR.EZAN DİNMEZ DİYEN,BAYRAK İNMEZ DİYEN,ŞEHİT ÖLMEZ DİYEN,BİRİLERİ VAR.
    BAYRAKLA DERTLEŞEN,TOPRAKLA BİRLEŞEN,CAN VERİP DEVLEŞEN,BİRİLERİ VAR..ŞEHİTLER ÖLMEZ..

Motosikleti
    Yamaha x-city 250
    2 ci motor olarak salcano Wolf kullanıyorum. Bakkal çakkal pazar işe gelip gitme vs gibi. İnazumayı sadece zevk için biniyorum ve ileride yapacağım geziler için kullanacağım sadece. İş için wolf, zevk için inazuma. ;-)

emRRe79 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Salcano wolf 125 s
    wolf 125 cc motorum vardı her bişeye kullaniyordum bakkala çakkala yola 50 tl lik benzin alip 525 km yol yapiyordum yakmıyordu kokuluyordu :( bu ana kadar binip de en az yakan moturum du

Motosikleti
    Yamaha x-city 250
    Benimki biraz çok yakıyordu, üstündeki orjinal karbüratörü değildi ama bugün öyle bi ayar çektimki benimkide aşa yukarı okadar yakacak. İnazumayı bakkala çakkala pazara işe kullanırsak yandık. Görmemişin motoru olmuş, zıçmaya motorla gitmiş derler sonra

suato21 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    R1200GS/ZX10R
    Suzuki İnazuma S modeli,daha Türkiye'ye gelmedi dimi arkadaşlar ? Bayii ile görüştüm,öyle bir modelin varlığından haberleri yoktu..

Motosikleti
    NC 700 X
    Alıntı ectuna adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Nc750x almak istiyorum. vadeli olarak.
    siz benim istediğimin tersini yapmışsınız.
    O yüzden sakıncası yoksa sorabilir miyim, neden nc yi inazumaya değiştiniz?[COLOR="Silver"]
    nc yi ınazumaya değişme değil de, 2 çocuk var arabam yok o yüzden fedakarlık yapmam gerekti. Çok araştırıp daha öncede ilgim olan ınazumayı tercih ettim. ınazuma çok rahat kaliteli bir motor bence. Pişman değilim. nc çok güzel motor ben 26000 km bindim. yakıtı torku v.s çok güzel. hız konusunda ben uzun yolda bile 120'nin üstüne çok nadir çıkarım. o yüzden ınazuma isteklerimi karşılar. nc sadece benzini az yakıyor, onun dışında her şeyi çok pahalı, 6 aylık vergisi 268.00 tl, lastikleri 1100.00 tl, hava filtresi 200,00 küsür, 1 bujisi 50,00 tl, aksesuarları ateş pahası bunları da göz önüne alın. ınazumadan ayrılmaya karar vermeden önce. nc: kısacası bütçemi zorladı.
    Nc 750 x / V-strom DL 650 araştırıp öyle karar verin. Yine de sormak istediğiniz bir şey olursa 0 536 236 17 16 bildiklerimi söylerim.

felekman - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    xenter,cbf150
    Alıntı suato21 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Suzuki İnazuma S modeli,daha Türkiye'ye gelmedi dimi arkadaşlar ? Bayii ile görüştüm,öyle bir modelin varlığından haberleri yoktu..

http://img841.imageshack.us/img841/1589/1v0t.jpg
    aynen hocam s modeli maaalesef gereksiz suzuki politikaları ve yöneticileri yüzünden gelemedi. bu sene inazuma gw250 nin beyazını mavisini filan getirdiler bunu getiremediler. s modeli gelirse 2015 yazı için düşünüyorum. gelmezse sorun değil. tayin olayım olursa Ege'de inazuma binmek güzel olur. istanbul içinde şimdilik bütçe sıkıntısı çekerken imkansız bir durum. cbf150 ile tamgaz devam :D şehirler arası yol yapmadığım için şimdilik bir sorun yok

ectuna - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Versys 650 (İnazuma-YBR125-Honda Ps150i-H.Kinetix)
    Çok teşekkür ederim. Benim için henüz erken. 20bin km yapmak istiyorum inazuma ile. Henüz yeni aldım.
    Evet her şeyi çok pahalı imiş.

Alıntı serkan.57 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    nc yi ınazumaya değişme değil de, 2 çocuk var arabam yok o yüzden fedakarlık yapmam gerekti. Çok araştırıp daha öncede ilgim olan ınazumayı tercih ettim. ınazuma çok rahat kaliteli bir motor bence. Pişman değilim. nc çok güzel motor ben 26000 km bindim. yakıtı torku v.s çok güzel. hız konusunda ben uzun yolda bile 120'nin üstüne çok nadir çıkarım. o yüzden ınazuma isteklerimi karşılar. nc sadece benzini az yakıyor, onun dışında her şeyi çok pahalı, 6 aylık vergisi 268.00 tl, lastikleri 1100.00 tl, hava filtresi 200,00 küsür, 1 bujisi 50,00 tl, aksesuarları ateş pahası bunları da göz önüne alın. ınazumadan ayrılmaya karar vermeden önce. nc: kısacası bütçemi zorladı.
    Nc 750 x / V-strom DL 650 araştırıp öyle karar verin. Yine de sormak istediğiniz bir şey olursa 0 536 236 17 16 bildiklerimi söylerim.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 4 kullanıcı var. (0 üye ve 4 misafir)