Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Suzuki Inazuma Gw 250/ Inazuma F Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    Felis Leo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HHH
    Alıntı solo__ adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    selamlar,
    Ergo dan yaptırdım. 90 TL civarı tuttu. bende inanamadım hemen atladım.
    Ucuz yaptırmışsın, ben axa sigortadan 140liraya yaptırdım.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    on the road - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki Inazuma
    selamlar,
    Çok uygunmuş, emniyet sarayının oradaki acenteden mi yaptırdınız?

adem80 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha x-city 250
    Artçılı dağ, tepe, bayır, düz 600 kmlik gezi yaptım 2 günlük. 100 km de 4 litre yaktı, 1 litreyle 25 km yaptı. Benim için iyi bir değer. Okadar yol yaptım, hiç yormadı. Bu benim için daha değerli bir özellik

Progressive - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki Inazuma
    Alıntı adem80 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Artçılı dağ, tepe, bayır, düz 600 kmlik gezi yaptım 2 günlük. 100 km de 4 litre yaktı, 1 litreyle 25 km yaptı. Benim için iyi bir değer. Okadar yol yaptım, hiç yormadı. Bu benim için daha değerli bir özellik
    Sanırım Inazuma'nın en mutlu eden tarafı konfor ve denge

Motosikleti
    Yamaha x-city 250
    Evet. Bindikçe binesi geliyor insanın

orhanerdogan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki GSX650F
    selamlar,
    Fiyat çok iyide sonuçta herkeze şartlarına göre özel fiyat çıkıyor, konum, yaş meslek vs gibi risk faktörlerine göre fiyat çıkıyor.

Motosikleti
    Honda CBF 150
    Alıntı suato21 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Suzuki İnazuma S modeli,daha Türkiye'ye gelmedi dimi arkadaşlar ? Bayii ile görüştüm,öyle bir modelin varlığından haberleri yoktu..

http://img841.imageshack.us/img841/1589/1v0t.jpg
    Bayi haklı bence. Ben bu modelin üretildiğini bile zannetmiyorum. Youtube da aratıyorum suzuki inazuma gw250s diye sadece 1-2 tane resim içeren powerpoint çıkıyor. Bir taneside motoru tanıtıyor ama sürüp gitmiyor. Bu motor harici hangi motoru aratırsan arat gani gani videoları var ama bunun yok. Bu motor şu an piyasada değil..........Kanımca
    Bmw F650, Bmw R1150GS, Hyanax100, MCX150 Roadracer, Honda CBF 150

solo__ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    xcity
    Alıntı on the road adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Çok uygunmuş, emniyet sarayının oradaki acenteden mi yaptırdınız?
    yok hocam, bir arkadaşımın tanıdığı. isterseniz telefonunu bulayım sizin için

---------- Mesajlar birleştirildi - 10:45 ---------- bir önceki mesaj zamanı 10:41 ----------

Alıntı adem80 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    hocam biraz zorlamışsınız sanırım. benim değerler 3 ü neredeyse hiç geçmiyor

Motosikleti
    Suzuki Inazuma
    yok hocam, bir arkadaşımın tanıdığı. isterseniz telefonunu bulayım sizin için
    Çok iyi olur hocam, özelden mesaj atabilirseniz sevinirim.

ectuna - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Versys 650 (İnazuma-YBR125-Honda Ps150i-H.Kinetix)
    selamlar,

Alıntı on the road adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Çok iyi olur hocam, özelden mesaj atabilirseniz sevinirim.
    bu kadar iyi fiyata sigorta yapan yeri, özelden değil buradan yollayın bence. Hepimiz faydalanalım. Bu fiyata da kazandıklarına göre epey fahiş fiyatlar dönüyor demek ki.
    === Eğitim Şart ===

tazy21 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Hedefim DL650 :)
    kimse inazuma'sına elcik koruma takmıyor mu ya nasıl duruyo acaba çok merak ediyorum ben şurada var mesela inazuma'ya özel ama http://gw250inazuma.com/Black_Handguards

solo__ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    xcity
    Alıntı ectuna adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bu kadar iyi fiyata sigorta yapan yeri, özelden değil buradan yollayın bence. Hepimiz faydalanalım. Bu fiyata da kazandıklarına göre epey fahiş fiyatlar dönüyor demek ki.
    reklama girip forum dan uzaklaştırılmama neden olur diye çekindim hocam. isteyen özel den mesaj atsın göndereyim seve seve

Motosikleti
    Suzuki Inazuma
    Arkadaşlar bugün motorumu aldım lakin kafama takılan bir soru var, altı farklı dilde kullanım kitapçığı verdiler ama Türkçe kullanım klavuzunu CD ye kayıtlı verdiler. Motora bakım tamir vs. yapacağım zaman laptop ile mi ineyim aşağıya yani? Sizlerde de böyle mi durum?

Bu arada motoru almaya giderken önceden beri araçların sigortasını yapan tanıdık bir sigortacıya uğradım, ilk motor olduğu için fiyatlar yüksek çıktı, en uygun fiyatlı 185 liraya Halk sigortadan yaptırdım sigortayı. aslında 3. motorum ama 2008 de sattığım Regal Raptor'un 2007 deki sigortasını birkaç hafta geciktirdiğim için cezalı yaptırmışım, şimdiki motorun sigortasını daha artıracağı için onu katmadık hesaba.

bu arada "solo___" arkadaş da özelden göndermiş onun sigortacıyı ama biraz acele ettiğim için arayamadım, bu sene böyle olsun bakalım

Kocaeli İl Temsilcisi Ezio41 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2016 Yamaha XJ6 Diversion F ABS
    Selamun aleykum arkadaşlar herkese kazasız belasız sürüşler Bugün Kocaeli İzmit Suzuki bayine gittim inazumanın mavi beyaz renkli olanına bakmak için resmen aşık oldum çok güzel bir motor ve kalıplı . Üstelik Test motorlarıda vardı inazuma ile birazcık test sürüşü yaptım ve iyice aşık oldum motora inş. kısmet olursa aranıza katılacam bir kaç ay içinde

[IMG][/IMG]

Inazuma'mı dün akşam park ışıkları açık unutarak eve gitmişim, 4 saat sonra döndüğümde marş basmadı. Akü gitmiş :(
    Şarj / takviye istiyor. Burası tamam, ama parklar aküyü bu kadar kısa sürede sömürür mü ?
    Her zaman en sola çevirip kontak anahtarını ışığı görür ve bir tık sağa çevirir parkları kapattığımdan emin olduktan sonra çıkarırdım anahtarı. Dün akşam atlamışım bunu hava kararmamıştı daha farketmemişim ışığı.

Ya benim akü (motor 16.700 km'de) zayıfladı ya da bu park ışıkları aküyü kullanılamaz hale gelecek kadar emiyor arkadaşlar haberiniz olsun sizin de

meugur74 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    strike 150
    Hakkaten aea'nın dediği gibi 'çiçek gibi motor' 250cc konfor arayan için biçilmiş kaftan. fiyatı 10000 bandını fazla geçmeseydi piyasada yok satardı. Mavi-beyaz fiyatı 12850tl.+aksesuar+plaka ruhsat 14000'ni bulur..
    Ezio41 bunu beğendi.

evural - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Xmax 300
    Cumartesi motorumu teslim aldım. Kullanımı kolay, dengesi çok iyi. Tecrübem yok denecek kadar olmasına rağmen gayet rahat kullandım motoru. İyi bir seçim yaptığımı düşünüyorum. Yalnız şu mod ve saat olayını ayarlayamadım.

Motosikleti
    Yamaha x-city 250
    Mod ve saat ayarlarını kitapçıga bakarak ayarlayabilirsiniz. Hayırlı uğurlu olsun.

orhanerdogan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki GSX650F
    Alıntı weatherman adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Inazuma'mı dün akşam park ışıkları açık unutarak eve gitmişim, 4 saat sonra döndüğümde marş basmadı. Akü gitmiş :(
    Şarj / takviye istiyor. Burası tamam, ama parklar aküyü bu kadar kısa sürede sömürür mü ?
    Her zaman en sola çevirip kontak anahtarını ışığı görür ve bir tık sağa çevirir parkları kapattığımdan emin olduktan sonra çıkarırdım anahtarı. Dün akşam atlamışım bunu hava kararmamıştı daha farketmemişim ışığı.

Ya benim akü (motor 16.700 km'de) zayıfladı ya da bu park ışıkları aküyü kullanılamaz hale gelecek kadar emiyor arkadaşlar haberiniz olsun sizin de
    Sıkıntı yok bende inazuma varken 5-6K civarı parkları açık unutmuştum fındık kadar olan akü tükenmişti. Arkadaşlar arkadan ufak bir destek yaptılar sonra yola devam.

TDM850 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    XJ6, GW250inazuma, TDM900, TDM850, EL250(kawasaki)
    Arkadaşlar merhaba bende dün itibariyle
    inazuma ailesine katılmış bulunmaktayım eskiden beri TDM850-900 kullanıcısı
    olarak biraz düşük ve şehir içi kullanıma yönelik inazumayı seçtim
    hata yapmadığımı düşündüğümü söylemeliyim,
    hoşuma gitmeyen konular arka frenin çok fazla güven vermemesi(eğer güçlendirmek için bir
    yöntem varsa bilmek isterim) sayfalar çok yeni okumaya başladım varsa bile şu ana kadar denk
    gelmedim, denge çok iyi hızlanma TDM den sonra biraz farklı gelesede hoşuma
    gitmesi için 20 dk yetti sonrasında kıvraklığı ve kullanım kolaylığı gerçekten
    sevgiye dönüştü bile, sesinede bayıldığımı belirtmeliyim,sesi çok güzel egzostlar birazcık geniş olmuş
    tam olarak ölçmedim ama koruma demirinin kurtardığı yerde en arka geniş yerler değermi?
    bilen arkadaş versa paylaşırsa sevinirim,
    ön cam biraz kıs kalıyor biraz uzatmak 100 km li ve üstü süratler için iyi olacak.
    bu arada 4000 bakımını nerde yaptırmamı önerirsiniz.
    şimididen teşekkü eder herkeze kazasız belasız sürüşler dilerim

[IMG][/IMG]
    abeciMotoru, piyanist_irf ve zatingen bunu beğendiler.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)