Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Suzuki Inazuma Gw 250/ Inazuma F Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    adem80 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha x-city 250
    Alıntı Ramazan Can adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    inzuma şimdi sana masraflı gelir... ama dengesine hasta olmuştum kullandığımda.... yani masraf a değer bir motor...
    Ne masrafı olurki ramazan. 1 yıllık motor. Daha 1 yıl daha garantisi var. Sadece bakım masrafları var. Bide benzin.

---------- Mesajlar birleştirildi - 23:49 ---------- bir önceki mesaj zamanı 23:25 ----------

Alıntı suato21 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Benim için hız pekte önemli değil 100-120 yeter bana,ben tamamen uzun yol amaçlı alıyorum.cbr250 r diyince herkes al diyor,İnazumdahada ince kimse pek onaylamıyor..Kafama takılan ise alanların çok kısa süre içinde satmaları ve motosikletin ağırlığı..Ben uzun yola çıktığımdan top case,yan çantalar,sele üstüne sabitlenmiş sırt çantası v.s yani yüküm epey ağırlaşıyor..İnazuma 250cc zorlamaz mı ? Cbr250R tek silindir İnazuma çift silindir.Uzun yolda bana hız değil tork ve konfor lazım abi.Şimdilik aklıma takılan bunlar,bide 2014 S modelini almayı düşünüyorum..
    Topsace ve yan çanta takılabiliyor. Çokta yakışıyor. İnazuma 183, cbr 175 kg. Aralarında 8 kg fazlalık var. Kalıbına bakarsak normal bence. Ayrıca tek egsoz bana tek kulaklı insanı andırıyor. Çift egsozu hep sevmişimdir. Serilik olarakta gayet seri. 125 e kadar. Düzde 135 e kadar çıkabiliyor. Duruma göre 140, rampa aşa 150 ye Çıkıyor ama stabil 125,130 ararsı gider artçıyla. Ayrıca üstündeki dandik ırc lastiklere rağmen viraj kabiliyetine hayran kaldım. Mıchelın falan taksam dahada mükemmel olacağını düşünüyorum. Konfor cbr la kıyas bile edilemez. Hatta 250 CC de konforda 1 numara inazuma. Bu testlerdede var. Saygılarımla.
    tkdkmn bunu beğendi.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    suato21 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    R1200GS/ZX10R
    Alıntı adem80 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ne masrafı olurki ramazan. 1 yıllık motor. Daha 1 yıl daha garantisi var. Sadece bakım masrafları var. Bide benzin.

---------- Mesajlar birleştirildi - 23:49 ---------- bir önceki mesaj zamanı 23:25 ----------

Topsace ve yan çanta takılabiliyor. Çokta yakışıyor. İnazuma 183, cbr 175 kg. Aralarında 8 kg fazlalık var. Kalıbına bakarsak normal bence. Ayrıca tek egsoz bana tek kulaklı insanı andırıyor. Çift egsozu hep sevmişimdir. Serilik olarakta gayet seri. 125 e kadar. Düzde 135 e kadar çıkabiliyor. Duruma göre 140, rampa aşa 150 ye Çıkıyor ama stabil 125,130 ararsı gider artçıyla. Ayrıca üstündeki dandik ırc lastiklere rağmen viraj kabiliyetine hayran kaldım. Mıchelın falan taksam dahada mükemmel olacağını düşünüyorum. Konfor cbr la kıyas bile edilemez. Hatta 250 CC de konforda 1 numara inazuma. Bu testlerdede var. Saygılarımla.
    Cevaplar için teşekkür ederim abi,zahmet verdim..Tercihim İnazuma olacak,saygılar..
    Bahar Bulaştı Ya Hayata, Ağaca, Suya, İçimde Öyle Bir Seyahat Kımıldıyor Ki, Diren Direnebilirsen.Yüreğim Bavulunu Toplamış Çoktan .Ruhum Sırtlamış Çantasını.Uzaklar Çekiyor İçimdeki Seyyahın Tasmasını..

Motosikleti
    Yamaha x-city 250
    Estağfurullah. İstersen Cbr250R sayfasınada bi danış, ona göre karar ver. Çünkü onlarında kendilerine göre cbr almak icin iyi sebepleri vardır. Bi onlarıda dinle ona göre karar ver. Bende ikisi arasında kaldım. Konforu severim. Artçılı çok binerim. Onun için inazuma tercihim oldu. Ayrıca Cbr250R alsam 1500-2000 lira daha ucuza alabilirdim. Kendi kararım.

suato21 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    R1200GS/ZX10R
    Estağfurullah. İstersen Cbr250R sayfasınada bi danış, ona göre karar ver. Çünkü onlarında kendilerine göre cbr almak icin iyi sebepleri vardır. Bi onlarıda dinle ona göre karar ver. Bende ikisi arasında kaldım. Konforu severim. Artçılı çok binerim. Onun için inazuma tercihim oldu. Ayrıca Cbr250R alsam 1500-2000 lira daha ucuza alabilirdim. Kendi kararım.
    Şuan elimde zaten Ninja 250R var,ben SS tarzı motosikletlerden hoşlanmam.Artı bende boyun fıtığı var,oturuş pozisyonu dik ve rahat olmazsa işkenceye dönüyor malaesef..Cbr250R bir arkadaşımda gördüm,oturuş pozisyonu fena değildi.Bir arkadaşımda da İnazuma var,onunla 20 km kadar test sürüşü yaptım.Konfor ve kalitesine hayran kaldım,hayatında inazuma kullanmamış bir çok kişi.Alma satamazsın,alanlar pişman kimse sölemiyor ama kronik sorunları var.Yoksa millet neden aldığı gibi satsın v.s gibi daha bir çok şey..Kafam karıştı,Cbr250R yük taşımada da aklıma yatmadı fazla.İnazuma GW250 S modelini alıcam Allah kısmet ederse,tekrar teşekkür ederim abi.Sabırla ve anlayışla sorularımı cevaladığın için,hürmetler..
    Bahar Bulaştı Ya Hayata, Ağaca, Suya, İçimde Öyle Bir Seyahat Kımıldıyor Ki, Diren Direnebilirsen.Yüreğim Bavulunu Toplamış Çoktan .Ruhum Sırtlamış Çantasını.Uzaklar Çekiyor İçimdeki Seyyahın Tasmasını..

Motosikleti
    Yamaha x-city 250
    ikinci elde değerinden ödün vermeyen 250 cc de tek inazuma var.

F54 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    crf 1000L + dio
    yumurta adem yakıt ne alemde toprağam..
    Drayke bunu beğendi.

Motosikleti
    Yamaha x-city 250
    Alıntı F54 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    yumurta adem yakıt ne alemde toprağam..
    gülü seven dikenine katlanır daha ölçemedim. Sen ne biliyosan o. 3.5-4 diyolar. Daha topu topu taş çatlasa 400 km yaptım. Ölçünce yazarım.

ectuna - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Versys 650 (İnazuma-YBR125-Honda Ps150i-H.Kinetix)
    Alıntı piyanist_irf adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    merhaba Gökhan arkadaşım 100 sayfadan biraz daha sabredebilseydin bana ulaşman zor olmayacaktı

koruma demiri, inazuma için ful aksesuar olarak şu anda türkiye çapında üretim ve satış yapmaktayız , ön cam konusunuda da yardımcı olabilirim resmi şudur

http://img822.imageshack.us/img822/1422/q6jz.jpg

inazuma için egzost muhafazasından tut koruma demiri, 2 tip, model arka çanta taşıyıcısı, kappa -gıvı k 21 ve e 21 modellerine ve daha bir çok aynı markanın çantalarına uyum sağlayabilen yan çanta taşıyıcıları , orta sehpa mevcuttur ..

web sitemde fiyat bilgisi bulunmamaktadır , 0 532 683 2087 den bana ulaşabilir yada

www.irfmotor.com web adresimden ürün incelemesi yapabilirsin görüşmek üzre...
    İrfan Bey ön cam konusunda yardımcı olurum demişsiniz. Sanırım dışarıdan temin ediyorsunuz. Fiyat bilgisi verebilir misiniz?
    === Eğitim Şart ===

Arkadaşlar bu inazumada yol bilgisayarı yokmu ?

Motosikleti
    Yamaha x-city 250
    Diğer 250 liklerde varmıki bunda olsun?

F54 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    crf 1000L + dio
    gülü seven dikenine katlanır daha ölçemedim. Sen ne biliyosan o. 3.5-4 diyolar. Daha topu topu taş çatlasa 400 km yaptım. Ölçünce yazarım.
    fazla yakarsa karbüretörü değiştir ybr karbiratörü takarsın o daha az yakar =P
    hayat bir savaştır tek silahın aklın ve inancındır

Motosikleti
    Yamaha x-city 250
    Yakıttan yana sorunum yok topraaam

Motosikleti
    Merhaba arkadaşlar. Bende inazuma mı satın aldım dün akşam.
    Çarşamba plakası falan çıkıyormuş. Mavi-Beyaz yeni rengi ile çok hoş geldi gözüme. Hayır dualrınızı beklerim.
    Çoğu yeni alan gibi gelip size sormak istediklerim var.
    Ayaklık ve korumayı irfan Bey'den yapmak istiyorum. Ama satıcı dün garanti de sıkıntı olur dedi. "He he tabi" dedim geçtim ama inceden de kıl oldum.
    Sizce garantide çamura yatma şansları var mı?
    Sitede 151 sayfanın çoğunu okudum. O yüzden sorulup cevaplanmış soruları sormak istemesem de, hem atlamış olduğum şeyleri sorarsam ya da güncel bilgi için sorarsam beni hoş görün lütfen.

Tur camı için şu linkteki camın, fiyatı da kendi de iyi gibi geldi. Sizin tavsiye edeceğiniz yer olur mu? Bunu alayım mı?
    http://gw250.blogspot.com.tr/2014/02...indscreen.html

Radyotör koruma diye bir şey gördüm. Böyle bir şey işe yarayan bir şey mi yoksa sadece süs mü? sizce nasıl durur? (Acilmiş gibi soruyorum bunu çünkü cam ile aynı adam satıyor. Bir kerede almak için )

[IMG][/IMG]

Son olarakta belki de en önemlisi lastik konusu. Üstünde gelen lastiği değiştireyim mi? Değiştirirsem ne alayım?

Tecrübeli kullanıcıların cevaplarına duacıyım?
    (Daha sorum var da utanıyorum. Şimdilik bunları sorayım dedim
    3310 bunu beğendi.

Motosikleti
    Yamaha x-city 250
    Daha tur camı ve radyatör koruma taktıramadım ama lastikler ırc olmasına rağmen o kadar kötü gelmedi bana. Hayırlı uğurlu olsun, Allah kaza bela vermesin.

Motosikleti
    Daha tur camı ve radyatör koruma taktıramadım ama lastikler ırc olmasına rağmen o kadar kötü gelmedi bana. Hayırlı uğurlu olsun, Allah kaza bela vermesin.
    teşekkür ederim
    === Eğitim Şart ===

[/COLOR]
    Diğer 250 liklerde varmıki bunda olsun?
    KTM DUKE 200'de yol bilgisayarı mevcut

ayrıca yamaha xmax 250 de şuanda yol bilgisyarı kullanıyor

Motosikleti
    Yamaha x-city 250
    Düke 200 ün fiyatını biliyormusunuz? Xmax da scoterdir. Bizim motorla yakından uzaktan alakası yoktur.

Düke 200 ün fiyatını biliyormusunuz? Xmax da scoterdir. Bizim motorla yakından uzaktan alakası yoktur.
    inazuma teknoloji olarak duke 200den ileride değilmi ? 250 cc segmentinde kaç tane motorda MODE olayı var ? inazuma eco mode olayıyla 1 adım önde yol bilgisayarı olsaydı daha bi tadından yenmezdi..

Ayrıca bi sorum olucak hep tartışılıyor fakat cbr 250 ve inazuma arasında kaldım. kuba strike 150 sahibiyim ve rüzgara karşı resmen yelken oluyorum. biraz uzun yol yapayım sersemleştiriyor. inazumada rüzgar olayı nasıl 140 km sürat ile uzun yol yapılsa yorarmı ?

Motosikleti
    Yamaha x-city 250
    Rüzgar çarpar. 120, 125 iyidir.yol bilgisarıda olsa fiyata 1000,1500 tl artı olarak yansırdı, alım gücü zorlaşırdı diye düşünüyorum.

Rüzgar çarpar. 120, 125 iyidir.yol bilgisarıda olsa fiyata 1000,1500 tl artı olarak yansırdı, alım gücü zorlaşırdı diye düşünüyorum.
    cbr 250 peki daha mı az rüzgar alır inazumaya göre ?

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 4 kullanıcı var. (0 üye ve 4 misafir)