Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Suzuki Inazuma Gw 250/ Inazuma F Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    apophis2026 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    mobylette51/cbf150/ınazuma
    Adem hayırlı olsun güle güle kullan.Bende başkasına satarım artık ınazumayı )
    Not:2005 üstü 30 000 km altı Dakar veya 650GS ile takaslı 2013 8000 km de ınazuma duyurulur...
    3310 bunu beğendi.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    adem80 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha x-city 250
    Alıntı apophis2026 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Adem hayırlı olsun güle güle kullan.Bende başkasına satarım artık ınazumayı )
    Not:2005 üstü 30 000 km altı Dakar veya 650GS ile takaslı 2013 8000 km de ınazuma duyurulur...
    Sagolun tesekkurler. Yakından buldum fiyatıda uygun du alıverdim
    3310 bunu beğendi.

Motosikleti
    suzuki inazuma
    Herkese selamlar hem forumda hemde suzuki inazuma yeniyim şu anda rodaj donemındeyim
    149 sayfanın 100 sayfasını okuyabıldım
    ön cam konusunda yardımcı olucak bırısı var mı acaba bulamıyorum bulduklarımda cok uzun ve bence bıçımsiz duruyor
    bana koruma demiri ve ön cam lazım bılgısı olan varsa söylerse almayı dusunuyorum kolay gelsin
    piyanist_irf bunu beğendi.

Motosikleti
    Yamaha x-city 250
    Koruma demirini,arka çanta,yan çanta demirlerini irfan ustadan temin edebilirsiniz. Birkaç sayfa gerilerde var
    3310 bunu beğendi.

Kocaeli İl Temsilcisi piyanist_irf - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    kawasakı versys,honda wın-go
    Alıntı reis07 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Herkese selamlar hem forumda hemde suzuki inazuma yeniyim şu anda rodaj donemındeyim
    149 sayfanın 100 sayfasını okuyabıldım
    ön cam konusunda yardımcı olucak bırısı var mı acaba bulamıyorum bulduklarımda cok uzun ve bence bıçımsiz duruyor
    bana koruma demiri ve ön cam lazım bılgısı olan varsa söylerse almayı dusunuyorum kolay gelsin

merhaba Gökhan arkadaşım 100 sayfadan biraz daha sabredebilseydin bana ulaşman zor olmayacaktı

koruma demiri, inazuma için ful aksesuar olarak şu anda türkiye çapında üretim ve satış yapmaktayız , ön cam konusunuda da yardımcı olabilirim resmi şudur

inazuma için egzost muhafazasından tut koruma demiri, 2 tip, model arka çanta taşıyıcısı, kappa -gıvı k 21 ve e 21 modellerine ve daha bir çok aynı markanın çantalarına uyum sağlayabilen yan çanta taşıyıcıları , orta sehpa mevcuttur ..

web sitemde fiyat bilgisi bulunmamaktadır , 0 532 683 2087 den bana ulaşabilir yada

www.irfmotor.com web adresimden ürün incelemesi yapabilirsin görüşmek üzre...
    3310 bunu beğendi.
    | ▌▌| ▌▌▌| ▌▌| ▌▌▌| ▌▌| ▌▌▌|
    |_|_|_|_|_|_|_|_|_|_|_|_|_|_|_| http://www.irfmotor.com/

yapiressami - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    hyosung GT-250
    inazumacı arkadaşlar yakıtınız nasıl çok merak ediyorum .. lütfen litre bazında yazınız.. ölçüm yapanlar vardır ...
    100 km de kaç litre ?? yalvarırım 20 tl benzinle şu semtten şu semte gittim ordan arkadaşa uğradım sora eve döndüm demesin kimse ... bir kaç kişi den duymak istiyorum .. sırf yakıt yüzüne CBR 250 ALDIM bide 10.000 altında bulamadığım için bide yedek parça tabi o motor koruma demirlerine dizlik rügarlık takan varmı iyi oluyomu foto varmı ...en son kaç km hıza ulaştınız... ist b. paşaya yakın kimse varmı verin bi tur atayım yaa aklım kaldı inazuma aşağı inazuma yukarı yaaa

---------- Mesajlar birleştirildi - 20:03 ---------- bir önceki mesaj zamanı 20:01 ----------

benim motora rüzgarlık olmuyo malum moto pantolon aldım giy çıkar terliyorum helede şimdi kışken markette kasada para vericem alt pantola ulaşmak lazım ..giyim kuşam eziyet vardı zaten daha da çoğaldı dertliyim dostlar
    3310 bunu beğendi.

Motosikleti
    Yamaha x-city 250
    1 hafta oldu alalı. Düzde 135 rampa aşa 150 Max hız. Yakıtı ölçmedim ama 3.5-4 litre falan yakıyor.Cbr almışsın işte bunu niye merak ediyon? İnazuma da CbR 250 R ın,R ı yok. Dolayısıyla yol ve konfor motoru. Cbr lâ Son hız falan kıyas yanlış olur.
    3310 bunu beğendi.

İnazuma bende de vardı daha sonra sattım. Motor güzel kaliteli ama o kadar paraya değeceğini düşünmüyorum. Cbf 150 de de aynı konforu buluyorsun çok fazla para vermeye gerek yok. Ayrıca daha ekonomik. kızacaksınız ama inazuma gitmiyor hantal motor

Motosikleti
    Honda CBF 150
    Alıntı oklawa adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    İnazuma bende de vardı daha sonra sattım. Motor güzel kaliteli ama o kadar paraya değeceğini düşünmüyorum. Cbf 150 de de aynı konforu buluyorsun çok fazla para vermeye gerek yok. Ayrıca daha ekonomik. kızacaksınız ama inazuma gitmiyor hantal motor

Bu yorumun için çok teşekkür ederim. Bende de CBF 150 var ve İnazuma almayı düşünüyorum. Hatta İnazuma kullanan arkadaşlara sordum neden bu motoru sıfır alan kişi en kısa zamanda - daha 1000 km dolmadan - satıyor diye. Çeşitli sebepler söylediler ama bende istememe rağmen İnazumanın sahiplerini memnun etmeyen gizemli bir yönü var ve maalesef herhalde satın alıp binmeden bilemeyeceğim.
    3310 bunu beğendi.
    Bmw F650, Bmw R1150GS, Hyanax100, MCX150 Roadracer, Honda CBF 150

Alıntı hyanax100 adlı üyeden alıntı Mesajı göster

Bu yorumun için çok teşekkür ederim. Bende de CBF 150 var ve İnazuma almayı düşünüyorum. Hatta İnazuma kullanan arkadaşlara sordum neden bu motoru sıfır alan kişi en kısa zamanda - daha 1000 km dolmadan - satıyor diye. Çeşitli sebepler söylediler ama bende istememe rağmen İnazumanın sahiplerini memnun etmeyen gizemli bir yönü var ve maalesef herhalde satın alıp binmeden bilemeyeceğim.
    Motor kaliteli güzel motor malzeme bir numara. Bu moot için rahat motor hız motoru deil diyorlar tamam o da doru da aynı rahatlık cbf 150 de de war. Ayrıca ben inazumama 3,5 litre aldında yaktıramamıştım. Cbf 150 de 3 ün üzerine çıkartamıyorum. Arada 20-25 km lik düz yol hız farkı için o kadar para vermeye gerek yok bence tabi tercih meselesi.
    hyanax100 ve 3310 bunu beğendiler.

Motosikleti
    Yamaha x-city 250
    o kadar parayı zaten 20-25 km fazlası için vermedik. Şimdı gelelim mevzuya.bende malum salcano wolf vardı. Cbf konforunda, ybr motorlu. Şu sıralar bazen wolfe bıniyorum, bu ne yav diyorum. Pisiklet gibi geliyor. Neyse cbf yle kıyaslayalım madem. 11 hp, 12.5 tork var cbf de. İnazuma 24 hp, 22 nm tork var. Burda yarı yarıya bi fazlalık var zaten. İnazuma ön, arka disk fren, cbf ön disk arka kampana. İnazuma çift silindir, cbf tek. İnazuma su sogutmalı, cbf yağ, hava sogutmalı. İnazuma enjeksiyonlu, cbf karburatörlü. Cbf yağ yakar, arka kampana tak tak ses yapar vs vs, inazumada böyle sorunlar yoktur. Bazı okuduklarımdan ve duyduklarıma dayanarak bazı cbf ler suda yağmurda stop eder, inazuma etmez. İnazumanın lastikleri kalındır ve oturaklıdır, virajlara yag gibi dalar, cbf ye o kadar güvenilmez, lastikleri pek kalın değildir. Hantal diyenlere gülüyorum, artçıyla bile 0-120 ye gayet seri çıkıyor. Cbf düzde biyerlerini yırtarak zar zor 105 yapıyor, inazuma rahat 135 e çıkıyor. Cbf yle rampa aşa 135 yapsanız 10 takla atarsınız yahu. Cbf 5 vites, inazuma 6. Daha yazsam yazarımda neyini kıyaslıyosunuzda 25 km yavaş giderim, cbf ye binerim diyosunuz anlamadım. Cbf ye binin siz. Ben beğendim. Bakan dönüp bidaha bakıyor. Bu bile yeter. Kalın selametle.
    piyanist_irf, serkanbitez, sbr ve 7 diğerleri bunu beğendiler..

Motosikleti
    suzuki gw250 inazuma
    Slm arkadaslar su anda cb 125 kullaniyorum. Kismetse yakinda araniza katilabilirim. Dengi motor olmadigi icin camurlugu disinda git gide gozume hos gelmeye basladi.
    3310 bunu beğendi.

Motosikleti
    Yamaha x-city 250
    ben çamurlugunu beğendim. Çok geniş ve hiç çamur attırmıyor. Neyini beyenmezler anlamadım. Güzel gözüksün diye küçücük yapacaklardı, don, paça, ayakkabı çamur olacaktı. Beğenirmiydiniz?
    whyknotnow ve 3310 bunu beğendiler.

Motosikleti
    suzuki inazuma
    herkese selamlar kronik rahatsızlıgı var mıs bende bugun öğrendim
    antalyada 2 kişide var benle meraber 3 oldu sizde de var mı merak ediyorum ???
    3bin devir le 5 devir arasında cok ufak bir sızlama sesini var tabiki cok rahtsız edici değil zaten kask takılı olmaması lazım biz ön konsol sanmıştık fakat el debriyajın ordan geliyor
    merak ettim başka inazuma cılarda var mı ??
    3310 bunu beğendi.

Progressive - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki Inazuma
    Selamlar Inazuma sahipleri,

Ben de nasipse bu ay içinde Inazuma almaya karar verdim (başka alternatif mantıklı gelmezse)

2013 modeli 11.500'e 2014 modeli ise 12.500 e satıyorlar.

Siyah alacağım için 2013 alayım diyorum. Değer mi 1000 lira fazla verip 2014 almaya?

Motosikleti
    Yamaha x-city 250
    inazumasını 10 bin bakımına sokan varmı acaba? Kaç gayme tutuyor?
    3310 bunu beğendi.

serkanbitez - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    TENERE 660Z adayı kymco LIKE 125
    aralık 15 te ,telefonla sorduğumda serviste 260 tl istemişlerdi.
    3310 bunu beğendi.

Motosikleti
    Yamaha x-city 250
    Yarın bi servise uğramayı düşünüyorum. Bakalım ne fiyat biçecekler. Sağol.
    serkanbitez ve 3310 bunu beğendiler.

serkanbitez - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    TENERE 660Z adayı kymco LIKE 125
    bu tarafa gelırsen bana da uğramayı unutma adem.bişeyler içeriz hemde şu inazumayı test edelım.gerçi pazar murat la yanına gelme planımız var ya bakalım hayırlısı
    3310 bunu beğendi.

Motosikleti
    Yamaha x-city 250
    Bodrum suzuki yetkili servis turcan motorda 10 bin km bakımı yaptırdım bugün. İphone marka yağ, yağ filtresi, hava filtresi, Radyatöre sıvı takviyesi, genel kontroller,iki buji, işçilik toplamda 300 tl.bodrum anca bu kadar kazık olabilir. Başka en yakın servis 160-180 kmde.
    3310 bunu beğendi.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 4 kullanıcı var. (0 üye ve 4 misafir)