Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Suzuki Inazuma Gw 250/ Inazuma F Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    motoseyyah - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbf 500
    Suzuki Türkiye motosikletseverleri böyle beklettikçe ve vermiş olduğu tarihler neredeyse 1 sene aksadıkça hem prestij kaybetmeye devam edecekler hemde İnazuma almayı hedefleyenleri başka motosiklet almaya yönlendirmiş olacaklar.Hatta Inazuma'dan umudu kesen birçok kişi başka motosikletlere çoktan yöneldi bile. Bir marka için güven kaybının ne kadar önemli olduğunu Suzuki yetkilileri muhakkak ki benden iyi biliyorlardır.
    Bu arada daha Türkiye'ye gelmemiş bir motosiklet için binlerce üyesi olan bu sitede ve başka sitelerde bu kadar sayfa yazı yazılmış .Suzuki yetkilileri satır satır her sayfayı okuyorlar ; okuyorlar da güven ve kan kaybettiklerinin farkına varamıyorlar mı anlayamıyorum.
    '' Baki kalan bu kubbede bir hoş sada imiş ''

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    F54 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    crf 1000L + dio
    serdar abi suzuki bu motoru 10 yıl sonra getirse bile inanki şu gün ne kadar satacaksa o gün de aynı satar
    çünkü türkiyede halk çok unutkan kendisine yapılan yanlışları haksızlıkları çok çabuk unutuyor
    bak mesala tvs apache ha geldi ha gelecek yok gemi kalkmadı yan yattı çamura battı çok uzun zaman beklettiler müşteriye ama gene de alan çok oldu

---------- Post added at 12:02 ---------- Previous post was at 11:57 ----------

Alıntı sedat_57 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Korayın ne yapmak istediğini hiç bir forum sitesi ve üyeleri bilemez kestiremez ethem abi..bu kadar ruh hali değişken deyim yerindeyse daldan dala atlayan başka kankam yok bi ara apache diyordu..Anlamadığım ve saçma gelen şey ybr den inip niye cbf yada apache ye binilir yada onlardan inip ybr ye..Bu motoru satıyorsan benim gibi daha büyüğünü alacaksın
    metehan ın koray a taktığı lakap çok yerinde bi lakap tı
    handikap koray
    metehan abi harbiden geniş vizyonlu ileriyi gören bi adam onu alkışlıyorum hatta şak şak'lıyorum
    kamsea bunu beğendi.
    hayat bir savaştır tek silahın aklın ve inancındır

sedat_57 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2000 ford
    Alıntı F54 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    serdar abi suzuki bu motoru 10 yıl sonra getirse bile inanki şu gün ne kadar satacaksa o gün de aynı satar
    çünkü türkiyede halk çok unutkan kendisine yapılan yanlışları haksızlıkları çok çabuk unutuyor
    bak mesala tvs apache ha geldi ha gelecek yok gemi kalkmadı yan yattı çamura battı çok uzun zaman beklettiler müşteriye ama gene de alan çok oldu

---------- Post added at 12:02 ---------- Previous post was at 11:57 ----------

metehan ın koray a taktığı lakap çok yerinde bi lakap tı
    handikap koray
    metehan abi harbiden geniş vizyonlu ileriyi gören bi adam onu alkışlıyorum hatta şak şak'lıyorum
    Bakma sen metehan panda dır can dır ama ileriyi gören adam kimin neyle yapip neyle yapamayacğini bilen gören adam ..
    https://www.youtube.com/watch?v=GGatfgQkPGY

chemical - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbr1000RR-cbr 250R
    Ya beklemeye gerek yok arkadaşlar alın bir cbr250 10 liraya inazuma gelince 9.500e satarsınız zaten sonr gider duruma göre inazuma alırsınız. Bakarsın inazuma gelince honda zam yapar bu işten karlı bile çıkarsın. Bu devirde sıfır ürün alıp kar eden sadece honda sahipleridir heralde
    buberk bunu beğendi.
    Gelmemiş yarından hepmi şikayetçiyiz

K o r @ y - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ATOM KARINCA
    ne diyonuz ulem çakma motorcular
    sym ye binmek istemiyorum, cbr 250 bana hitap etmyor.. ee 250 ye bineceksek ınazuma orta karar duruyor( fotolarda)
    ethem abi cbf in üretimi kesildi ne yapacağı belirsiz.. o beni biraz frenliyor.. tvs ybr kronolojisine hiç girmek istemiyorum ..
    cbf ybr tvs üçüde aynı motorlar, al birini vur ötekine.. kabuğumu uzun bir aradan sonra kırmak ve eski zzamanlara dönmek benim için daha mantıklı..
    düğüne 25 gün kaldı.. düğünden sonra kesin kararımı vereceeğim.. bu süre zarfına beni artçı yapabilirsiniz..

ethemm76 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yuki Snoopy 80cc.
    Alıntı chemical adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ya beklemeye gerek yok arkadaşlar alın bir cbr250 10 liraya inazuma gelince 9.500e satarsınız zaten sonr gider duruma göre inazuma alırsınız. Bakarsın inazuma gelince honda zam yapar bu işten karlı bile çıkarsın. Bu devirde sıfır ürün alıp kar eden sadece honda sahipleridir heralde
    Cbr 250 nin yolcu için çok konforsuz olduğunu duymuştum, hatta yolcunun binince tutunabileceği bi yer bile yokmuş deniliyordu yazıda. Benim hanım eminim ki cbf 150 den sonra cbf 250 de yolculuk yapmayı istemez. Koray da aynı konumda olacağından yolculu kullanımın sıkıntısız veya minimum sıkıntılı olduğu modellere yönelmek zorunda diye düşünüyorum. Sym wolf te de yolcu konforunda sıkıntı varmış diye okumuştum, yolcu için sert ve küçük bi sele, ayrıca arka kısımda hissedilen titreşimden bahsediliyordu. Yani cbr 250 de Sym Wolf 250 de Cbf 150 den sonra bana gelmez. Bence o motorlar yolcusuz gezen bekar adam işi. Nihat çım, sana cbr 250 gerçekten olur.

Motosikleti
    cbr1000RR-cbr 250R
    Abi siz sym gts 250evo alın başkası olmaz artçı başka 250ccde rahat edemez. Ben büyük ihtimal cbr250 alırım en azından satarken fazla zarar etmem.İnazumanın ne olacağı belli değil satarkende fazla zarar etmek istemem açıkçası. Hele bir koray alsında ona göre bende bir seçim yapıcam topu koraya attım bekliyorum

Motosikleti
    Yuki Snoopy 80cc.
    Abi siz sym gts 250evo alın başkası olmaz artçı başka 250ccde rahat edemez. Ben büyük ihtimal cbr250 alırım en azından satarken fazla zarar etmem.İnazumanın ne olacağı belli değil satarkende fazla zarar etmek istemem açıkçası. Hele bir koray alsında ona göre bende bir seçim yapıcam topu koraya attım bekliyorum
    Benim bundan sonraki motorum % 90 sym gts evo zaten Ama bi kaç sene daha bineyim diyorum, cbf in ekonomisinden ilerde vazgeçmiş olma düşüncesi düşündürmüyor değil

Koray acaba ne alacak, inan kendisinden çok ben merak ediyorum diyebilirim Anketli konu başlığımı açsak ne yapsak foruma

Motosikleti
    cbr1000RR-cbr 250R
    Anket lazım :D oda yakında evli mutlu çocuklu olunca fazla gezemez 1gün hafta tatili var zaten iş içinde servis kullanıyor alır bi 600cc lik motor benden duymuş olma ethem abi

Motosikleti
    Yuki Snoopy 80cc.
    Anket lazım :D oda yakında evli mutlu çocuklu olunca fazla gezemez 1gün hafta tatili var zaten iş içinde servis kullanıyor alır bi 600cc lik motor benden duymuş olma ethem abi
    Koray' dan inan, seninde dediği gibi hiç düşünmediği, görünen planında olmayan, şimdi hiç söz konusu etmediği bi model bekliyorum açıkçası

atillapasa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    TVS apache...
    merhaba arkadaşlar. suzuki yetkililerininde bu gecikmeden dolayı madur olduğu aşikar. kim motor getirip satıp para kazanmak istemez. bu adamların işi motor satmak. gelmeyince naapsınlar. onlar eminim bizden çok istiyorlardır.

bazı arkadaşlar motoru türkiyede deneyecekler. kronik sorun varmı bakacaklar düşüncelerine katılmıyorum. suzuki kalitede ülke ayırmaz bance. arge diye bişey var. teknoloji diye bişey var. adamlar malı daha üretmeden nekadar ömrü olacak hesaplıyolar. üzerindeki boyayı bile kimbilir nekadar testten geçirip onaylıyolar. bukadar para harca yatırım yap ya tutarsa olacakmı o diye para harcanmaz. bu adamlar ilk defa motor yapmıyolar. sym nin wolf modeli gibi. sorun olsada ufak tefek şeylerdir. baş arıtmaz.

yedek parça sıkıntısı için bişey diyemem. ne kadar satılırsa ona göre parça siparişi verilir. yedek parçayı getirip rafta bekletmeninde bi maliyeti var. bazıları neden yedek parça pahalı diyorya. onlara diyorum. parçanın rafta beklemesi paradır. hemde baya maliyetlidir. çok satarsa parça sıkıntısı olmaz. en azından istanbul için olmaz. çünkü sadece istanbulda türkiye genelinin üçte biri kadar satış yapılıyor.

250 cc sınıfında olan açıktan dolayı her marka diğer markaların hitap etmediği kendi şahsına münasır makina yapıyolar.cbr tek silindir R olarak tek. sym wolf naked tek silindir olarak tek. ninja ve hs rakip kendi sınıfında.kaliteleri farklı. suzuki R sınıfı dolu olduğundan daha iri iki kişilik gezi motoru yapmış. diğer markaların hiç biri bu ihtiyacı tam olarak karşılamıyor. uzun yolda hiçbiri inazumanın vereceği konforu vermez.yamaha ne yapacak derseniz bence yamahada inazuma tarzı veya tur motoru tarzında iki silindir bi makina yapacak.

sonuç olarak sınıfında muadili olmayan. kalitesini ispatlamış. inazuma 10.000 tl nin altında olursa çok ama çok satar. nezaman gelirse gelsin. çünki bu sınıfta rakibi yok.
    Ercument bunu beğendi.

manners - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    bu motorun tipini tek benmi begendim ya

K o r @ y - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ATOM KARINCA
    Alıntı ethemm76 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Koray' dan inan, seninde dediği gibi hiç düşünmediği, görünen planında olmayan, şimdi hiç söz konusu etmediği bi model bekliyorum açıkçası
    yok ethem abi, ınazumayı bekliyorum..
    çift silindir oluşu beni cezbediyor.. tork ve uzun ömürlülük diyorum kısacası..

Tsubasa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Demir At
    cbf 150 2013 te bitecek deniyor
    cbf 200 gelicekmiş diye bir şehir efsanesi var
    cb 125 e yle aynı kategoriye giriyor çünkü aynı alanda 2 alternatif koymak istemiyormuş honda
    fiyat aralıklarıda cok fazla bu iki motosikletin
    sym nin wolfu ise 7 bin tlye düşüp satamayanlar varmış tertemizini
    wolf ten cok büyük beklenti içerisindeydim yalan oldu
    # motosikletle.blogspot

Motosikleti
    Yamaha Xenter 2013 Beyaz
    Geçtiğimiz hafta sonu Alsancak Oto'ya gittim. Inazuma'nın broşürleri gelmiş onlardan edindim ve biraz sohbet ettik satış temsilcisiyle motor hakkında.İlk testleri yapılmış fakat japonyada ikinci testleri yapılmakta olduğunu söyledi.Kasım sonu geleceğini belirtti fakat gazetede Otomobil haberlerini okurken dikkatimi çekti Auto Show 2012 de Suzuki standında yer alacak otomobil ve motosiklet listesinde Inazuma da yazıyor bu güzel birşey. Benim gibi motoru görmeden almam diyen arkadaşlar varsa iyi bir şans motoru görmek için ;)

htmetin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Twister - honda cbf 150
    çift egzos olayı yaktı içimi hasta oldum valla. 1980'lere dödüm. nostaljiye bağladım bir melankolik oldum. 9845 TLcik
    Sözün en güzeli, söyleyenin doğru olarak söylediği, dinleyenin de yararlandığı sözdür.

Moderatör Lucas - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Beklenen İnazumalar geldi arkadaslar, bugun bayiilere teslimati baslayacak gumrukten. Eheh şaka tabiki, ama Suzuki de sizlere şaka yapiyor bence. Bilmem kac sayfa oldu konu. Her seferinde de caktirmadan girip bakiyorum ama hep tarihler degisiyor baskada bir icraat yok.
    Belki bir pazarlama politikasinin kurbanlarisiniz. Sonuc ne olursa olsun, Marka olmak sorumluluk ister, bence Suzuki kesin teslimat tarihini bayilerine bildirmistir ama bizimkiler millet baska modellere kaymasin diye boyle bir yonteme basvurmus olabilirler. Neyse bilmeden cok atip tutmamak lazim diyorum kendi adima. İnsallah tez zamanda gelir.

psyche - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBF 600
    Top speed hastası bir adam değilim fakat hacmine oranla bence biraz yavaş kalıyor rakiplerine göre bu videosunda 154 kmh ulaşabiliyor ama gerçekten bu hıza çıkana kadar ıkınıyor zorlanıyor redline'a giriyor gt 250 r yada ninja cbr 250 r bu hızların çok üstünde seyredebiliyor hatta bu hızlarda son deminde değil stabil seyrediyor bence daha güçlü olabilirdi apache 150 kadar gidiyor videoda. Buyrun;

http://www.youtube.com/watch?v=uNISYzl82b8
    "Önü yoktan sonu boktan bu kuru davadan,
    utanır gayret-i güfranla cehennem de geçer. "

Psychedelic Gececi

erro - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    tracer 900
    Alıntı ethemm76 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Cbr 250 nin yolcu için çok konforsuz olduğunu duymuştum, hatta yolcunun binince tutunabileceği bi yer bile yokmuş deniliyordu yazıda. Benim hanım eminim ki cbf 150 den sonra cbf 250 de yolculuk yapmayı istemez. Koray da aynı konumda olacağından yolculu kullanımın sıkıntısız veya minimum sıkıntılı olduğu modellere yönelmek zorunda diye düşünüyorum. Sym wolf te de yolcu konforunda sıkıntı varmış diye okumuştum, yolcu için sert ve küçük bi sele, ayrıca arka kısımda hissedilen titreşimden bahsediliyordu. Yani cbr 250 de Sym Wolf 250 de Cbf 150 den sonra bana gelmez. Bence o motorlar yolcusuz gezen bekar adam işi. Nihat çım, sana cbr 250 gerçekten olur.
    arkadaşım cbr 250 r denilen motor her yerde var...fotolardan da bakabilirsin artçı için tutacak yer var mı yok mu? artçı için konforludur değildir orasını bilemem...ama gözle görünür fiziksel özellikler için bile varmış yokmuş demeyin lütfen...

ukiran35 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yok
    Hiç görmeden para bağlamak ne kadar mantıklı, olmayan bi motor ucuz olsa ne olur pahalı olsa ne olur?
    Sadece hayalleri süsleyen resimlerle satış yapmak oldukça başarı! Takdir etmek lazım satanları..
    Bu arada, bu forumda reklam kokan çok mesaj yazanlarda var bu satışları körükleyen. Daha ne diyeyim arkadaşlar.
    ethemm76 bunu beğendi.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)