Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Suzuki Inazuma Gw 250/ Inazuma F Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    sedat_57 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2000 ford
    Alıntı K o r @ y adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bu fuardaki motor (görücüye çıkan) aksesuarlı.. ön siperlik orjinal fabrikasyon değil sanırım.. jantlardaki şerit orj. yok, orta sehpa orj. yok, çanta orj. yok..
    camı dert etmeye değmez .. er 6 n e takılan givi ön cam tarzı bi cam gelirse daha iyi olur..

---------- Post added at 18:53 ---------- Previous post was at 18:50 ----------

eline yüreğine sağlık ,güzel kareler teşekkür ederim (kendi adıma)

---------- Post added at 19:02 ---------- Previous post was at 18:53 ----------

cbr biraz daha devirli kullanıldığı için ilk etapta yakıt çok yakarmış gibi görünsede, teknik olarak çift silindir daha fazla yakar..
    ama bu motora sahip olan kişilerin cbr gibi kullanacağını sanmıyorum.. Ara sıra yüksek devirlere çıkılması sorun değil. Ama genel anlamda uzun yolda 90-100 km gibi
    hızlara sabitlenirse yakıt olayı çok sorun olmayacaktır.. ybr 250 13-14 krş yakıyor. buda 15-16 da gezerse sıkıntı olmaz.. Ama bunlar tahmini rakamlar..
    Motoru alınca rodaj dönemi için Ankara yapacağım .. rodajdan itibaren yakıt durumunu aktaracağım
    Bu yakıt ölçümünü serdar abi dese gam yememde sen ne biliyon ybr nin ne yaktığını aga ömründe ybr 250 mi gördün geçen düzceye giderken ölçüm yaptım 11.8 krş hesapladım yarın tekrar gidicem bakalım bi daha..hız 90-100 genelde 100-100
    https://www.youtube.com/watch?v=GGatfgQkPGY

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    K o r @ y - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ATOM KARINCA
    ulem benim ybr 125 11-12 yakıyodu.. apaçi sedat ..nerenle ölçüyon yakıtı.. inazuma gelince senle bi kapışak

Motosikleti
    2000 ford
    ulem benim ybr 125 11-12 yakıyodu.. apaçi sedat ..nerenle ölçüyon yakıtı.. inazuma gelince senle bi kapışak
    Biz 250 cc ye geçtik diye özümüzü unutmadık handikap koray 90-100 km hızla gittim..canına girmedim motorun..463 kmde doldurdum tekrar 55 tl benzin aldı hesabı sen yap..11.75 litre..inazuma gelsinde kapişmak şöyle dursun benim motorum gezi motoru kapişma motoru değil amaç dışı kullanmıyorum

buberk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Varadero
    Alıntı sedat_57 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bu yakıt ölçümünü serdar abi dese gam yememde sen ne biliyon ybr nin ne yaktığını aga ömründe ybr 250 mi gördün geçen düzceye giderken ölçüm yaptım 11.8 krş hesapladım yarın tekrar gidicem bakalım bi daha..hız 90-100 genelde 100-100
    Bende ankaradan bursaya giderken 11.9 kuruş yaktığım için imkansızı başardığımı düşünüyordum. Ama yakıt ekonomisinden çok sabır imtihanı 70-90km arası

@kor@y ankaraya gelecek olursanız ankara topiğinede yazın bence. Hem tanışmış oluruz hemde inazuma meraklısı bikaç arkadaş daha var
    dolar 10 lirayı geçecekmiş.

Motosikleti
    2000 ford
    Alıntı buberk adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bende ankaradan bursaya giderken 11.9 kuruş yaktığım için imkansızı başardığımı düşünüyordum. Ama yakıt ekonomisinden çok sabır imtihanı 70-90km arası

@kor@y ankaraya gelecek olursanız ankara topiğinede yazın bence. Hem tanışmış oluruz hemde inazuma meraklısı bikaç arkadaş daha var
    twister da bu değerler elede ediliyorsa ybr de daha rahat elde edilir..ama ben 90-100 gittim genelde.. ybr 21 bg ve enjeksiyonlu..twister 24 bg ve karbratörlü yanlışsam düzeltin..Türk milletinin bi lafı vardır büyük motor uzun yolda yakmıyor diye doğru yakmıyor abi

atillapasa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    TVS apache...
    sonunda inazumayı dünya gözüyle görmek banada kısmet oldu. çok güzel makina çok iri makina.ilk parti 15 gün sonra geliyomuş. alan arkadaşlara hayırlı olsun. bakalım beklentileri karşılayacakmı. yakıt ve performans olarak.
    Felsefeci bunu beğendi.

Motosikleti
    ATOM KARINCA
    Alıntı sedat_57 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Biz 250 cc ye geçtik diye özümüzü unutmadık handikap koray 90-100 km hızla gittim..canına girmedim motorun..463 kmde doldurdum tekrar 55 tl benzin aldı hesabı sen yap..11.75 litre..inazuma gelsinde kapişmak şöyle dursun benim motorum gezi motoru kapişma motoru değil amaç dışı kullanmıyorum
    olum ben senle yarış yapmak istiyorum
    ha korkuyorsan söyle yani alırım anahtarını
    kanka senden fazlayakacağı kesin ama bakalım ... çokta afaki olarak yakmaz beyaa.. sen 463 km ye 55 Tl yakıyorsan ,bende 400 km yapayım önemli değil

---------- Post added at 06:55 ---------- Previous post was at 06:53 ----------

Alıntı buberk adlı üyeden alıntı Mesajı göster

benim sülale ankarada zaten , hem görmek hemde motorla gezmek için tercih ettiğim rota Ankara otoyolu.. motor kışın ortasında gelecek, totoyuda düşünmek lazım.. hava müsait olduğunda ilk işim
    bu olacak.. o zaman haber veririm

---------- Post added at 06:57 ---------- Previous post was at 06:55 ----------

Alıntı atillapasa adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    sonunda inazumayı dünya gözüyle görmek banada kısmet oldu. çok güzel makina çok iri makina.ilk parti 15 gün sonra geliyomuş. alan arkadaşlara hayırlı olsun. bakalım beklentileri karşılayacakmı. yakıt ve performans olarak.
    eğer bu makina çok yakarsa hiç bir esprisi kalmaz.. suzuki boşa kürek çekmiş demektir..

sbr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki v-strom DL650 XT
    Alıntı atillapasa adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    abi senin inazuma sahibi olmanı inanki senden çok istiyorum
    TRANSALP XL700

ethemm76 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yuki Snoopy 80cc.
    eğer bu makina çok yakarsa hiç bir esprisi kalmaz.. suzuki boşa kürek çekmiş demektir..
    Çift silindir 25 hp güç, beklenilenden bi miktar fazla yakıttüketiyor olabilir. Ama şöylede düşünebiliriz. DL-650 de çift silindir 67 Hp, ama sakin kullanımda 90-100 km-h seviyelerinde 100 km de 4,5 lt yakıyor. Suzuki, DL-650 yeni kasa, 2007 ve sonrası enjeksiyonlu modeline yaptığı teknik güzelliği muhtemelen İnazumaya da yapmıştır. Ben bu doğrultuda İnazumanın, mesela 80-100 km-h aralığında kullanıldığında 3,5 lt yi gececeğini pek sanmıyorum. Ha bu 4,5 lt olursa gerçekten üzer, ama ben hiç sanıyorum yakıtının beklenilenin üzerinde çıkacağını ve üzeceğini.

Motosikleti
    ATOM KARINCA
    Alıntı ethemm76 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Çift silindir 25 hp güç, beklenilenden bi miktar fazla yakıttüketiyor olabilir. Ama şöylede düşünebiliriz. DL-650 de çift silindir 67 Hp, ama sakin kullanımda 90-100 km-h seviyelerinde 100 km de 4,5 lt yakıyor. Suzuki, DL-650 yeni kasa, 2007 ve sonrası enjeksiyonlu modeline yaptığı teknik güzelliği muhtemelen İnazumaya da yapmıştır. Ben bu doğrultuda İnazumanın, mesela 80-100 km-h aralığında kullanıldığında 3,5 lt yi gececeğini pek sanmıyorum. Ha bu 4,5 lt olursa gerçekten üzer, ama ben hiç sanıyorum yakıtının beklenilenin üzerinde çıkacağını ve üzeceğini.
    yakıt enjeksiyonlu olması avantaj.. o yüzden bu motor fazla yakmaz..

Ramazan Can - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW GS 1200 / Honda Africa Twin dct1000L- VESPA LX
    aldırtmayın bana suzuki yaw...
    Fuzuliye sormuşlar "sevmek mi daha güzel sevilmek mi?" Sevişmiyorsanız ikisi de fuzuli demiş... SEMTİN HAYLAZI

Motosikleti
    ATOM KARINCA
    Alıntı TEKTEKER_RAMÇO adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    aldırtmayın bana suzuki yaw...
    al yaw ne olacak, ondan sonra biz ayrı takılırız
    sedat arkadan gelir

Motosikleti
    al yaw ne olacak, ondan sonra biz ayrı takılırız
    sedat arkadan gelir
    zuhahaha
    motoru almak dert değilde ne zzman geleceği belli değil.. bide 4 silindir olsun yaw...
    Fuzuliye sormuşlar "sevmek mi daha güzel sevilmek mi?" Sevişmiyorsanız ikisi de fuzuli demiş... SEMTİN HAYLAZI

Motosikleti
    ATOM KARINCA
    Alıntı TEKTEKER_RAMÇO adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    zuhahaha
    motoru almak dert değilde ne zzman geleceği belli değil.. bide 4 silindir olsun yaw...
    gelir gelir kanka, 4 silindire gerek yok.. birazda gezmek lazım.. gezemedikten sonra motor almanın anlamı yok

Motosikleti
    gelir gelir kanka, 4 silindire gerek yok.. birazda gezmek lazım.. gezemedikten sonra motor almanın anlamı yok
    :D gelirde ben sabırsız insanım.. gidip alıp binerim.. bekle yarin gelir diyer gün gerlir bana uymaz yaw...

Motosikleti
    BMW F 750 GS
    Yahu kaç sefer yazdım, bu motorun normal kullanımda fazla yakması mümkün değil. Kağıt üzerinde her türlü teknik veri az yakacağını söylüyor.

motoseyyah - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbf 500
    Gösterge paneli çok şık ve bir o kadar da kullanışlı gözüküyor. Dörtlü flaşör de koysalardı yok demezdik hani. Nerde bu motorun çakmak soketi benmi öğretecem size capon möhendistler

'' Baki kalan bu kubbede bir hoş sada imiş ''

Motosikleti
    ATOM KARINCA
    Alıntı motoseyyah adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Gösterge paneli çok şık ve bir o kadar da kullanışlı gözüküyor. Dörtlü flaşör de koysalardı yok demezdik hani. Nerde bu motorun çakmak soketi benmi öğretecem size capon möhendistler

http://img822.imageshack.us/img822/1443/3dl5r.jpg
    serdar abi alınca kırmızı kırmızı dolaşırız senle
    kasım 15 te gelecek demişler fuarda.. bakarsın bize verilen süre kısalır

Motosikleti
    bencede çok şık motor....

motoseyyah - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbf 500
    serdar abi alınca kırmızı kırmızı dolaşırız senle
    kasım 15 te gelecek demişler fuarda.. bakarsın bize verilen süre kısalır
    Kırmızı motoru kızlar kullanırmış öle diyolar yoksa kıskanıyorlar mı anlamadım
    Koray geçen sene de 15 gün sonra deyip durdular 20 tane 15 gün geçti durum ortada. Umarım bu dedikleri 15 gün son 15 gündür
    '' Baki kalan bu kubbede bir hoş sada imiş ''

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 3 kullanıcı var. (0 üye ve 3 misafir)