Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Suzuki Inazuma Gw 250/ Inazuma F Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI

evet sym si olup zoruna giden bir arkadaş daha çıktı

---------- Mesajlar birleştirildi - 22:16 ---------- bir önceki mesaj zamanı 22:13 ----------

o motor 150 yede çıkıyormu bari ?nasıl çıkıyor ? sen o sym ile 150 km hızla 400 km gitte bak neler geliyor başına.İSTERSEN DİĞER FORUMLARDA SYM Sİ OLUPTA LANET EDEN PİŞMANLIK DUYAN ARKADAŞLARIN YORUMLARINI KOPYALAYAYIM BURAYA ?YÜZÜNÜN KIZARMASINI İSTİYORSAN HİÇ AKLA GELMEYEN YERLERİN PATLAMASI 2 BİN KM DE GRENAJLARDAN SES GELMESİ ZATEN EN KÖTÜ TARAFIDA BU HURDACI GİBİ GEZMEK DANGIR DUNGUR EHEHE ASLINDA GÜZEL BİR ŞEY MOTOR TAMİR ETMEYİ ÖĞRENİRSİN GEVŞEYEN YERLERİNİ SIKTIKÇA

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    brooklynnn - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    yeşil fıstık 300
    Arkadaş acun0 çakması
    ozgurakman ve Drayke bunu beğendiler.

BURDADA SYM ADAM KÜFRETMİŞ TİTREŞİMDEN İZLEYİN ÖYLEYSE
    GERÇEKLERİ SÖYLÜYORLAR DEMEKKİ BİRİLERİ KENDİ MALINI ÖVÜYOR

https://www.facebook.com/video/video.php?v=10200476587784967

---------- Mesajlar birleştirildi - 22:29 ---------- bir önceki mesaj zamanı 22:27 ----------

BARTIN YADA BARKIN YANLIŞ YAZMIŞ OLABİLİR FELSEFECİ SAHİDENDE FELSEFECİSİN BENCE SENİN MOTOR ALMAYADA NİYETİN YOK HATTA BENCE SENİN PARANDA YOK

felekman - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    xenter,cbf150
    ben hiç ktm markasına ısınamadım desem yeridir. bana karşı çok uzak bir marka şahsen, herkes son zamanlarda bolca konuşuyor, duke 200 iyimidir kötümüdür bilemem, ama hoş duruyor. görüntüsü ilk kez görenleri bile cezbediyor. ama ben hiç ısınamadım. gün gelir belki binerim ama içimdeki o soğukluk hiç geçmeyecek gibi duruyor. yedek parçası zaten pahalı, tek memur maaşıyla istanbulda yetişilmez gibi bir durum.

ayrıca cbr250 benim de çok beğendiğim bir motor, kalitesine bişiy denmez. 250cc racing motorlar arasında en kullanışlı ve ideal olanı ama bana göre değil, tarz meselesi işte, ben hiç bir zaman 250cc bir racing düşünmedim. günlük kullanıma uygun değilmiş gibi duruyor. cumartesi pazar bineceğim bir motormuş gibi geliyor bana, öyle olmak da istemiyorum. motorunu günlük kullanan arkadaşlar benim anlatmak istediğim bu durumu daha net anlayacaklardır.

Felsefeci - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yaw kardeş hali hazırda 9000 TL lik motoru ha desem alıyorum sen gelmiş paran yok diyorsun Kaç yaşındasın sen? Cahil herif yakında banlanırsın. Motor almayacak olsam burada ne diye senin gibi birine laf yetiştireyim cahil cühela. Zerre anlamıyorsun motor işlerinden gelmiş yorum yapıyorsun.
    En bağışlanamaz yanın bu işte;gücün var ve hükmetmek istemiyorsun!(Friedrich Nietzsche)

BEN 13 SENEDİR MOTORSİKLET KULLANICISYIM SEN DİYORSUN YILLARDIR ARAŞTIRIYORUM BİR İNSAN MOTORSİKLET ALACAKSA NEDEN YILLARDIR ARAŞTIRIRKİ?PLANLAMIŞTIR SADECE GEYİK MUHABBETİNDEN İBARET SENİNKİSİ ASLINDA SENİ EN BAŞINDA KIRMAK GEREKİRDİ CAFEYE BARA GİTMEK İÇİN ALICAM YAU ZATEN GV 250 Yİ BENCE BİSİKLET AL BİSİKLETE TAKILAN 50 CC MOTORLARDANDA ALIP TAK O SENİ İDARE EDER HEM ÖĞRENMİŞ OLURSUN DAHA SONRADA ASYA MOTOR SENİ UZUN SÜRE İDARE EDER

---------- Mesajlar birleştirildi - 00:04 ---------- bir önceki mesaj zamanı 00:01 ----------

CAFEYE BAKKALA MARKETE GİTMEK İÇİN ÜRETİLEN MOTORLARDA VAR SEN ÖNCE MOTORSİKLETİ NE İÇİN ALICAĞINA KARAR VER ONDAN SONRA BNMLE BU KONU HAKKINDA TARTIŞMAYA GİR HEM MADEM HER SİTEDE İYİ YORUMLARINI GÖRMÜŞSÜN AYLARDIR DAHA NE DİYE KONU AÇIYORSUN SORUYORSUN NEYİN MUHABBETİNİ YAPIYORSUN ?E MADEM İYİ YORUMLARI GÖRMÜŞSÜN E AL YOK ONUMU ALSAM YOK BUNUMU ALSAM

Motosikleti
    KTM Duke 125 ve CBR 250R
    Tabiiki arkadaşım kesinlike olurmu diye tepki vermemek lazım motor tamamen tarz işidir. Senin tarzına uygun değildir sevemeyebilirsin ama kaliteli ve hoş olduğunun farkındasın helal olsun gayet objektif bir yorum yapmışsın. Dediğin konuda da sonuna kadar haklısın memur maaşıyla gerçekten KTM, BMW veyahut Husqvarna (yanlış yazmış olabilirim) işletmek zor Umarım daha iyilerine bineriz cümleten.

pr0ducer arkadaşım bişey yazmıyım yazmıyım dedim ama lütfen şu forumun seviyesini korumaya çalışalım. Fikrimizi beyan ediyoruz burada zaten azız motosiklet kullanıcısı olarak böyle antipatik yorumlar yaparak polemik çıkartmaya çalışarak kendini yalnızlaştırma. Herkes herhangi bir motor hakkında yorumunu yapabilir fakat seninkisi biraz yorumdan farklı oluyor. Uhuletli suhuletli olalım gerek yok ben daha uzağı islattım sen daha yakını ıslattın muhabbetine. Motor hakkında da ben bilgiliyim diyen adam hiçbirşey bilmiyor demektir. Motor öyle bir dünya tam oldum ben tamam ya dersin pat düşersin pekmezin akar yolda Allah korusun.
    En iyi motorcu torununu motorunun arkasına alıp dolaştıracak kadar yaşayan motorcudur.Kötü motorcular bu günleri asla göremez.

Arkadaşlar iyi akşamalar kocaeli de sym satışı yapan bir motosiket dükkanında müşterilerin denemesi için bir wolf 250 var. Bende merak ettiğim bu motoru denemek istedim daha önce videolarını bol bol izlemiştim. Vibrasyonun sıfır olduğunu idda eden bardaklı videoları bile vardı.Her neyse ben bu motoru kullandım ama çok km yapmadım max 5 yada 6 km dir. Benim fark ettiğim + ve - yazmak istedim sonuçta burada bilgi paylaşımı yapıyoruz.
    + torku çok güzel motor hiç boğulmuyor hemen şahlanıp gidiyor.
    + ön fren gayet başarılı ( yzf r125 kullanıcısıyım)
    + oturuş pozisyonu race kullandığım içinde olabilir ama gayet rahat
    + gösterge de herşey net ve anlaşılır
    + arka stop led lapılmış bence her motosikletde olması gerekir
    + süspansiyon başarılı ama uzun yolda da test etmek gerekir

evet sırada - ler
    - bahsedildiği gibi 0 vibrasyon yok 120 ile giderken arkamı görmekte zorlandım aynalar çok titriyor
    - kullandığım motosikletde gidonda boşluk vardı ama buna fazla takmayın muhtemelen teşhir ürünü olduğu içindir
    - arka fren hiç yok denecek gibi (yzf r125 kullanıcısıyım)
    - farların açma kapama tuşu var bence bu bir eksiklik avrupa standartlarına göre her motosikletin farı otomatik yanmak zorunda
    - top case alsak nasıl monte edeceğiz merak ediyorum
    - koruma takozları için yer arayıp duracaksınız
    - sele r125 inkinden bile daha rahatsızdı
    - birde tur camı takmak istesek yine sıkıntı yaşayacağız sanırım. motor aksesuarlara kapalı bir motor gibi.
    burası şöyle değil dediğiniz bir yer varsa lütfen bilgilendiriniz iyi forumlar

---------- Mesajlar birleştirildi - 04:33 ---------- bir önceki mesaj zamanı 04:30 ----------

bnm için vibrasyonu olan motor hele aynayı sallayarak 120 km de seyrimi engelleyecek kdrsa o motor motor değil turbo takılmış traktördür bu motorların ömrü 15 bin silindiri seramikmiş bilmem neymiş seramik olmayıp ömürlük motorlar var

be bilgiliyim demiyorum ukalalıkta yapmıyorum birisi kendi motorunu övüyor birisi motorsiklet alacak senelerdir araştırıyor alacağı motor hakkında iyi yorumlar duyuyor hep ama bir türlü almıyor vs vs bunlar işin eğlencesindeler

---------- Mesajlar birleştirildi - 04:39 ---------- bir önceki mesaj zamanı 04:33 ----------

biz form da motor sürmüyoruz arkadaşım

K o r @ y - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ATOM KARINCA
    Alıntı pr0ducer adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar iyi akşamalar kocaeli de sym satışı yapan bir motosiket dükkanında müşterilerin denemesi için bir wolf 250 var. Bende merak ettiğim bu motoru denemek istedim daha önce videolarını bol bol izlemiştim. Vibrasyonun sıfır olduğunu idda eden bardaklı videoları bile vardı.Her neyse ben bu motoru kullandım ama çok km yapmadım max 5 yada 6 km dir. Benim fark ettiğim + ve - yazmak istedim sonuçta burada bilgi paylaşımı yapıyoruz.
    + torku çok güzel motor hiç boğulmuyor hemen şahlanıp gidiyor.
    + ön fren gayet başarılı ( yzf r125 kullanıcısıyım)
    + oturuş pozisyonu race kullandığım içinde olabilir ama gayet rahat
    + gösterge de herşey net ve anlaşılır
    + arka stop led lapılmış bence her motosikletde olması gerekir
    + süspansiyon başarılı ama uzun yolda da test etmek gerekir

evet sırada - ler
    - bahsedildiği gibi 0 vibrasyon yok 120 ile giderken arkamı görmekte zorlandım aynalar çok titriyor
    - kullandığım motosikletde gidonda boşluk vardı ama buna fazla takmayın muhtemelen teşhir ürünü olduğu içindir
    - arka fren hiç yok denecek gibi (yzf r125 kullanıcısıyım)
    - farların açma kapama tuşu var bence bu bir eksiklik avrupa standartlarına göre her motosikletin farı otomatik yanmak zorunda
    - top case alsak nasıl monte edeceğiz merak ediyorum
    - koruma takozları için yer arayıp duracaksınız
    - sele r125 inkinden bile daha rahatsızdı
    - birde tur camı takmak istesek yine sıkıntı yaşayacağız sanırım. motor aksesuarlara kapalı bir motor gibi.
    burası şöyle değil dediğiniz bir yer varsa lütfen bilgilendiriniz iyi forumlar

---------- Mesajlar birleştirildi - 04:33 ---------- bir önceki mesaj zamanı 04:30 ----------

bnm için vibrasyonu olan motor hele aynayı sallayarak 120 km de seyrimi engelleyecek kdrsa o motor motor değil turbo takılmış traktördür bu motorların ömrü 15 bin silindiri seramikmiş bilmem neymiş seramik olmayıp ömürlük motorlar var

be bilgiliyim demiyorum ukalalıkta yapmıyorum birisi kendi motorunu övüyor birisi motorsiklet alacak senelerdir araştırıyor alacağı motor hakkında iyi yorumlar duyuyor hep ama bir türlü almıyor vs vs bunlar işin eğlencesindeler

---------- Mesajlar birleştirildi - 04:39 ---------- bir önceki mesaj zamanı 04:33 ----------

biz form da motor sürmüyoruz arkadaşım

Şişman motosiklette mi var test motoru ,bayi adı alalım.. Ondan sonra özellikle eksi gördüğün yanlarına açıklama yapacağım..
    Düşüncelere ,fikirlere katılmayabilirsin fakat kimseyi yalancılıkla suçlayamazsın.. Burada bu motoru test edip anlatan benim ok

Bi bayi adı verde, gidip önce motorun akıbetine bakayım sonra sana geniş kapsamlı yorum yaparım..
    Sym wolfun 100 küsür kullanıcısı açtığım facebook gurubunda fakat kusura bakmada inan motorundan ne ses gelen var nede 2000 km de patlayan..
    Aksesuarlara kafanı takma, hepsi yolda haftaya atarım fotolarını..

---------- Post added at 08:49 ---------- Previous post was at 08:38 ----------

Diğer yorumlarını okudum , 13 sene motor tecrübesi olan birine yakışmamış.. Daha çok ehliyet alma aşamasındaki genç kardeşlerimiz gibi konuşmuşsun.. Neyse bende kocaelideyim de, sen bana bi bayi adresi ver.. Hatta buluşalım detaylı olarak buraya yazışacağımıza orada motor başında konuşuruz
    Drayke bunu beğendi.

Motosikleti
    yeşil fıstık 300
    Koray. Arkadaşın Bi taraf yemez bence buluşmaya. Yaşı ortaya çıkar diye korkar
    yasinin yazıyı almış koymuş oraya
    aynalar değişti mi sıkıntı kalmaz ortada
    Drayke bunu beğendi.

haklısın daha henüz bir sene olmamış bir motorsiklet zaman dökülecektir yavaş yavaş böyle önce 120 yi geçen sallanan aynalardan başlayacak dalından düşen kiraz gibi daha sonra grenajlar fırlayacak sen kendin demişsin o titreşim yeter zaten titreşimi olupta çok sağlam çin malı var bendede var ilk 6 sene bir şey olmadı ama 10 binden sonra yavaş yavaş vibrasyondan dökülmeye başladı onun dışında taş gibi makine hani çin min ama harley tasarımını yapan abimiz çizmiş nihayetinde çizmesede en şekil motor

Syanur - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    DR-Zurna 400
    Allahım şu cümlelere bak, yaşı küçük değilse durum daha da vahim. Zeka geriliği başlangıcı olduysa yazıktır, üzülürüm....

Buarada SYM de okadar grenaj var mı yav
    Dachota bunu beğendi.
    #sürenadam

aynalar değiştimi sıkıntı kalmazmı ?mekanik aksamda vibrasyon yokmu yani ?ayna rüzgardanmı sallanıyor arkadşaım bende sürdüm o motoru tamam ben şekline tasarımına bazı yönden sağlamda onada bir şey demiyorum ama bir honda kdr yamaha kdr Suzuki kdr hatta kymco kdr bile sağlam olamaz

---------- Mesajlar birleştirildi - 14:12 ---------- bir önceki mesaj zamanı 14:08 ----------

bana gıcık kapanlarda zaten hep symisi olan hondasına diğerlerinden daha yavaş dediğim için hehehe olur ama bu kdr bnm yaşım 28 zekamdada şükür sorun yok sadece yoğun çalışıyorum dolayısıyla yanlış yazabilirim kusura bakmayın yav ne kdr utandım sorma yanlış yazıyorum diye elişi örecek vaktim yok

---------- Mesajlar birleştirildi - 14:16 ---------- bir önceki mesaj zamanı 14:12 ----------

sym si olan arkadaşlar motorlarınız 10 bin km yi geçtikten sonra görüşelim lütfen bizzat gelip kendim kontrol edicem bana çok kabalık yaptınız o yüzden ben yinede bozmıcam kendimi çin malından inip en ucuz en şekil makinaya binip öven arkadaşlarım bnm afadersinizde görmemişin bir malı olmuş öve öve bitirememiş

Motosikleti
    yeşil fıstık 300
    Ezik arkadaşa msj yazıp konuyu kirlettiğim için özür dılerım arkadaşlar ıyı forumlar bu da son msjımdır
    Drayke bunu beğendi.

yok yok devam et öğrenmeye başladım gaza geldim hatta bende alıcam

---------- Mesajlar birleştirildi - 14:28 ---------- bir önceki mesaj zamanı 14:26 ----------

daha iyi başka nasıl bilgi alabilirdimki ?bak bütün sym ciler geldi buraya bu sayfada hazine var

Ercument - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBF150
    Yanlış konuyamı tıkladım acaba. İnazumalarını teslim alan arkadaşların yorumlarına bakayım demiştim ama.

ozgurakman - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    FZ6 Fazer 98Hp (isviçre çakısı)
    Alıntı pr0ducer adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    aynalar değiştimi sıkıntı kalmazmı ?mekanik aksamda vibrasyon yokmu yani ?ayna rüzgardanmı sallanıyor arkadşaım bende sürdüm o motoru tamam ben şekline tasarımına bazı yönden sağlamda onada bir şey demiyorum ama bir honda kdr yamaha kdr Suzuki kdr hatta kymco kdr bile sağlam olamaz

---------- Mesajlar birleştirildi - 14:12 ---------- bir önceki mesaj zamanı 14:08 ----------

bana gıcık kapanlarda zaten hep symisi olan hondasına diğerlerinden daha yavaş dediğim için hehehe olur ama bu kdr bnm yaşım 28 zekamdada şükür sorun yok sadece yoğun çalışıyorum dolayısıyla yanlış yazabilirim kusura bakmayın yav ne kdr utandım sorma yanlış yazıyorum diye elişi örecek vaktim yok

---------- Mesajlar birleştirildi - 14:16 ---------- bir önceki mesaj zamanı 14:12 ----------

sym si olan arkadaşlar motorlarınız 10 bin km yi geçtikten sonra görüşelim lütfen bizzat gelip kendim kontrol edicem bana çok kabalık yaptınız o yüzden ben yinede bozmıcam kendimi çin malından inip en ucuz en şekil makinaya binip öven arkadaşlarım bnm afadersinizde görmemişin bir malı olmuş öve öve bitirememiş
    kendini kanıtlama çabasında olan bi zavallısın. git annene ağla
    "DoksanSekiz Beygir." Herkes hakettiği gibi yaşar.

ne oldu senindemi zoruna gitti

---------- Mesajlar birleştirildi - 15:09 ---------- bir önceki mesaj zamanı 15:06 ----------

cbf si olan arkadaş

emiro - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    DavidmipAJ
    Arkadaş ne hale çevirdiniz şurayı yahu. Yazık.
    Live To Ride <-|-> Ride To Live

Motosikleti
    CB500 F
    uzunca bir süredir aktif kullanıcılardan takip ediyorum ilk kez patlayan SYM duydum ,kimse nasıl becermiş acaba o da yetenek... fren sorununu da ilk kez duydum keşke SYM başlıgında verseydin şu testi de yerinden takip etseydik cevapları ... Haa bende Wolf düşünüyorum ''PARAM OLUNCA''

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)